Opinie o cersanit.pl - Cersanit S.A. w Kielce

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Cersanit. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Cersanit na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cersanit w Krasnystaw Leśna 6

Dawerty

Witam. Teraz my w Roce w Gliwicach mamy tego dyrektora, który prawdopodobnie był u was. Zaczyna się tutaj strasznie wesoło robić. Wszyscy się boją, każdy kto ma trochę więcej władzy zaczyna się wyżywać na ludziach niższego szczebla. Jak tak patrzę na opinie o waszym zakładzie to naprawdę współczuje. Mamy teraz to samo, tylko powiedzmy że u nas jeszcze się normalnie zarabia o ile normalnie na rejon Górnego Śląska to jest plus minus 2700 na ręke. Podejrzewam jednak że długo to nie potrwa, zaczną się redukcję wypłat i tym podobne rzeczy. Normy dzwigają praktycznie o 100%. Niestety kolejny (usunięte przez administratora) Nowy dyrektor zaczyna dopiero działać, a już wszyscy mają dość, no ale u nas nie przejdzie ciągłe poganianie pracowników. Jest wiele firm na strefie Gliwickiej gdzie można się zatrudnić, Ukraincy nie chcą u nas pracować a doświadczeni pracownicy zaczynają uciekać z zakładu, a będzie coraz gorzej.

ceramik
@Dawerty

Naprawdę? Nowy dyrektor się na tobie wyżywa? A co ci takiego zrobił ze tak go krytykujesz? Jakoś trudno mi to sobie wyobrazić bo akurat tak się składa ze ja tego dyrektora znam i wiem że to człowiek z wiedzą i kulturą osobistą. Ty chyba go nie poznałeś bo wypisujesz tutaj jakieś głupoty. Dopiero jak go nie ma to Cersanit się rozwala. Ty sie zastanów i sprawdz zanim coś napiszesz.

Jan
@ceramik

Ty to chyba jesteś jego rodziną bo te osoby co przyszły z Cersanit to wiedzą nie grzeszą a mam z nimi dziennie kontakt . Wiedzą na temat ceramiki u tych osób jest na poziomie co najwyżej miernym. Dodatkowo zachowują się jak PIS ich zły pomysł jest dobry a dobry pomysł ale nie ich jest zły .

zenek

zarobki po podwyzkach---kaszana---dali 8% a zabrali 15% premki --- dodatkowo za taka sama prace WYBRANE osoby ( npd) dostaja duzo wieksza stawke ( 3 z przodu nie schodzi) - na odpowiedz dlaczego tak jest dostalem odpowiedz ''' polityka firmy''' pierdolie ta polityke firmy-nie polecam a sam szukam innej roboty-gdzie godnie placa

miron

To ty też @ja masz najwidoczniej znajomości skoro tak dobrze wiesz co się niby w firmie dzieje..a tak w ogóle to, że firma pracuje na 3 zmiany (jak w większości tego typu miejsc!) świadczy o tym, że jest to (usunięte przez administratora) Nie każdy powinien używać tego określenia jeśli nie wiem o ono naprawdę oznacza

Ja się dziwie ze ludzie tam jeszcze pracują. Cersanit Krasnystaw to zwykły obóz pracy praca na 3 zmiany nie szanują pracownika o zarobkach lepiej nie wspominać. Tam rządzi wazeliniarstwo rok temu w Wigilię powinienem mieć wolne a mi wstawili 2 zmianę. Pełno takich cyrków jest w Cersanicie. Zeby tam awansować to trzeba mieć rodzinę albo znajomości nawet po zawodówkach. Omijać ten jeden syf z daleka.

Kierownik Sprzedaży

Konkretna,rzeczowa rozmowa, kompetentna profesjonalna Pani prowadząca z działu HR (Małgorzata Litwińska) oraz współprowadzacy/uczestniczący zadając konkretne pytania (nie bicie piany)

Zakres obowiązków,przebieg kariery wszystkie inne związane ze stanowiskiem której dotyczyła rekreacja.

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik działu eksportu z językiem niemieckim
Bydgoszcz
AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o.
smsik

Witam pracuje juz 8-smy msc w ceramice przez sanpro mialo byc 6msc a dalej cos kreca,podwyzszyli mi stawke na 11,30 a w najnizszej krajowej jest ponad 12 to jest normalne czy robia mnie w (usunięte przez administratora)

Czlowiek-czynu

Nie polecam, pracowalem tam kilka miesiecy i za te pieniadze nie warto, warunki straszne, wszedzie chemia smród pyli sie, juz o temperaturze nie wspomne, ludzi traktuja tam jak konie pociagowe a i wspolpracownicy strzelaja z ucha zeby tylko sie troche podlizac, ludzie szanujcie swoje zdrowie, cersanit to zło.

Byla

W biurze w Kielach fala odejsc, slaba atmosfera, demotywacja i balagan. Kasa nijaka i gora obowiazkow-nie polecam.

daniel

kilka dni temu zwolnilem sie z cersanitu - rovese pensja marna, uzapierdalac sie trzeba a i tak jak bys nie robil to zawsze jest zle - fakt ze mialem dobrego majstra i chwala mu za to ( slawka kurzynskiego )ale tak czy siak ta firma to dno - sporo ludzi odchodzi z powodu kasu - ci co maja wybor to odchodza-ci ktorzy go niemaja wegetuja tam - szczerze niepolecam tego burdelu

ffghj

Czesc mam pytanie, czy w cersanicie są w tym czasie przyjęcia do pracy?

byłem

Powiem tak jeśli chodzi o prace fizyczna większego kołchozu nie widziałem pracowałem za granicą w fabryce i myslałem ze tam jest masakra ale co jest w cersanicie lks to jest max wyzysku człowieka i nie wiem w jaki sposób wyliczyli 6-7 czy 9 ton gdzie ja byłem w miejscu gdzie przerzucałem 800umywalek w ciągu zmiany gdzie najmniejsze ważyły 10kg a największe grubo ponad 20kg i tych największych bylo jakies 600sztuk :)ludzie szukajcie normalnej roboty za normalne pieniądze nie poddawajcie sie za takie psie pieniądze 1350zl za taką charówe o temperaturze juz nie wspomne wszystko biegiem pół godziny wczesniej rzychodzisz zeby sie wyrobić i zrobić sobie 5min przerwy o wyjsciu do toalety przez pierwsze 4godziny niema szans oczywiscie tam szkodliwego nie ma ani zapylenia swietne warunki świetna praca i pieniądze ;) i wiem co mówie bo tam byłem pozdrowienia dla myślących

PKP

Niestety jest....

PKP

Jako były pracownik podsumuje firme w ten sposób: (... i ujrzał Pan pracę naszą, i był zadowolony a potem zapytawszy o zarobki nasze usiadł i zapłakał..) list św. Pawła Apostoła do Polonian

podszywacz

Znam sytuacje na warsztacie mimo że tam nie robie. to co napisalem to prawda

ikll

Witam Joc pracuje jeszcze który chodzi na zwolnienia .Za co ma płacone niedziela się i 25% ma ale za co pyttuam.Ludzie na produkcji mają 25% premi ale odpowiedzialność mają a Joc jaką ma aaodpowiedzialność szkliwo wybrać i pokreci się po ihali .Dotrzeć joc

yikll

Zwolnić jocia za nic nie robienie

Erwin

tak źle się dzieje w firmie ,ale i tak każdy dzień w dzień przychodzi i pracuje!

Erwin

oczywiście Kobiety są mile widziane w firmie

Erwin

nie zwalniać Grzesia Jocia!!!

Hard rysi@

Witam na wstępie nie polecam!!! W zakładzie w Krasnymstawie panuje rygor jak w więzieniu czy w JW wytłumaczę na koniec. Umowa ok na początek 3 mies okres próbny jak się nadasz to dostajesz 5 lat.Jak się wykażesz (będziesz dobrze lizać przełożonym) to co dadzą na nieokreślony. Zarobki zależnie od stanowiska i działu. Ale najlepiej zarabiają nalewacze nie zależnie od działu kiedyś było inaczej odlewnik był najlepiej zarabiającym. Nalewacz 2500 pełna premia czyli 35% odlewnik 1900-2300 max 21 dni pracy. Najgorsze jest to że za byle co możresz mieć tą premie zabraną. Mi.Nieposprzątanie stanowiska pracy, braki surowe, Palenie na stanowisku pracy (nawet za pety), czy inne pierdułki związane z wykonywaniem pracy. A najgorsze jest od nie dawna jak wspominałem na podzatku rygor z zachowaniem i przestrzeganiem 8 godzin pracy. Tzn wszyscy pracownicy miszą odbijać kartę conajmniej 10 minut wcześniej przed wyznaczonym czasem pracy i 15 minut po wyznaczonym czasie pracy. bo jak pracodawca wymaga 8 godzin bo tyle musisz spędzić na stanowisku pracy a nie na zakładzie. Więc jeśli macie wybór to lepiej założyć własną działalność. A do pracy w Cersanicie nadadzą się inni którym się nie powiodło a nie mają innych perspektyw na dalszy las. (Tak ocenia były stary szeregowy pracownik może na wyższych stanowiskach mają lepiej ale nie my)

byko2
@Hard rysi@

ale po 5 latach chyba wiecej sie zarabia niz 2 koła?

Zostaw merytoryczną opinię o Cersanit - Krasnystaw

• Jak się pracuje w Cersanit?

Zobacz opinie na temat firmy Cersanit tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 43.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cersanit?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 31, z czego 2 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Cersanit?

Kandydaci do pracy w Cersanit napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Cersanit
2.2/5 Na podstawie 210 ocen.

Cersanit