Opinie o cersanit.pl - Cersanit S.A. w Kielce

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Cersanit. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Cersanit na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cersanit w Krasnystaw Leśna 6

hej!

coś nic nie piszecie!!! panowie!! chyba wam w tym obozie jest dobrze!!

ple ple

w Krasnymstawie to tylko są wysokie tęperatury! szczególnie w lecie! a reszta bez zmian!! trzeba być desperatem żeby tam pracować!

nick

witam! chciałbym się dowiedzieć odnośnie pracy na stanowisku koordynatora procesu produkcji. mianowicie chodzi mi o zarobki, ilość pracy, obowiązki, czego mozna sie spodziewac a czego nie itd..

Jesli chodzi o wałbrzych z tego co wiem tam zwolnien nie ma stoją dwa piece ale produkcja idzie pełną parą wypłaty dobre po roku ok 1800 do 1900 starsi pracownicy ze stawkami ok 11 zł mają po 2200 do 2500 na reke wszystko zalezy od długości miesiąca. Wiem bo mam kontakt ze znajomymi z W-cha.

Kierownik Sprzedaży

Konkretna,rzeczowa rozmowa, kompetentna profesjonalna Pani prowadząca z działu HR (Małgorzata Litwińska) oraz współprowadzacy/uczestniczący zadając konkretne pytania (nie bicie piany)

Zakres obowiązków,przebieg kariery wszystkie inne związane ze stanowiskiem której dotyczyła rekreacja.

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
polo

oj nie , koles nie zmienia sie

pleple

halo!panowie z piec. 1 jak tam (usunięte przez administratora)? zmądrzał trochę?

konik

buc - 2013-06-13 22:29:46 troluniu z wb. pospamowales sobie glupkowatym pytaniem na forach aktywnych i nie, to czego sie spodziewasz. kasa na konto plynie terminowo. O dymaniu nie gadaj, chyba ze sam lubisz byc jak widzisz to forum jest martwe - i dobrze to tez o czyms mowi. nie podoba sie robota? dzikie szyby pewnie jeszcze nie wszystkie zdobyte.he! odezwał się jakiś buc z nadzoru,albo kierownictwa co (usunięte przez administratora) wylizał, za awans,a teraz się mądrzy,!!Gościu!!------jak by nie protekcja dzięki której jesteś jednym z ważnych ,też byś szukał dzikich szybów nie zdobytych!!

notre

to też fakt ale z tym to już się pogodziłem

polewaczkowy

może i forym jest martwe ale potrzebny jest ktoś kto je rozkręci i w koncu za sprawą wałbrzycha zaczyna coś się dziać

wałbrzyski cersanit

te ja zarobki u was jak z produkcją ?

paskuda40

kierownicy, majstrowie , brygadziści z cersanitu krasnystaw są szczuci na zwykłych pracowników jak psy i oni to lubią, poddają się temu zero w nich wyrozumiałości i solidarności z robolami. Większość ma rodziny i to można zrozumieć ale oni nie mają za nic godności i honoru są jak hieny to tępe barachło, tyle w temacie .

cersanit wałbrzych

Zatrudnienie solidu to patologia znana i u nas. Sprzątaczki z podfirmy. Rotacje wśród pracowników. Obniżone zarobki z powodu "kryzysu"! Niekompetentni przełożeni. Witamy w grupie rovese!

bolek

SŁYSZELISCIE CO Z OCHRONA ZROBILI WSZYSTKICH ZWOLNILI DZIEKI PREZESOWI...A TERAZ PAN (usunięte przez administratora)SZEF OCHRONY RZADZI CALA ZALOGA Z SOLIDU I TO JEST PRAWDZIWY CYRK... !!!!!!!!!!

aaaa

Jak tak dalej będzie to niewiele osób zostanie .Ludzie ci na dole i na górze tracą chęci .

Solid Boy

W Krasnym chyba jakaś epidemia. Kto następny ?

xxl

Nie szczekać!!bo Was z roboty (usunięte przez administratora)!!tam wszystko ma uszy i słucha,dozorowi donosi!!

a jak tam oferty pracy czy istnieje mozliwosc pracy dla osup z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności?, stopieni lekki z tytułu niedosłuchu

J23

A kto tam teraz jest prezesem??????

tymek

w cersanit4 ludzie są wystraszeni związki już dawno ich nie ma

Stary

Tak tu cicho, a może trochę poplotkujemy: - co myślicie o nowym Prezesie?

Zostaw merytoryczną opinię o Cersanit - Krasnystaw

• Jak się pracuje w Cersanit?

Zobacz opinie na temat firmy Cersanit tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 43.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cersanit?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 31, z czego 2 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Cersanit?

Kandydaci do pracy w Cersanit napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Cersanit
2.2/5 Na podstawie 210 ocen.

Cersanit