Opinie o cersanit.pl - Cersanit S.A. w Kielce

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Cersanit. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Cersanit na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cersanit w Krasnystaw Leśna 6

byko2

a ile u was zarabia sie na szkliwierni ?

kilof

Witam mam takie pytanie na czym polega praca na odlewni a dokładnie na stanowisku nalewacza form gipsowych? Bo jestem zainteresowany pracą w cersanicie na tym stanowisku

kilof

oo

Za taka robote jak robi szkliwo wypiera i pokreci sie po hali za co to jest płacone ludzie zwolnic grzeska jocia z latyczowa gnoja Krasnystaw

Kierownik Sprzedaży

Konkretna,rzeczowa rozmowa, kompetentna profesjonalna Pani prowadząca z działu HR (Małgorzata Litwińska) oraz współprowadzacy/uczestniczący zadając konkretne pytania (nie bicie piany)

Zakres obowiązków,przebieg kariery wszystkie inne związane ze stanowiskiem której dotyczyła rekreacja.

logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
Tarnów
ELPLC S.A.
oo

opo

Siema chłopaki Grzeska Jocia powini dawno zwolnic z roboty za nic nie robienie i chodzenie na zwolnienia .....

byko2

Cze czy pracuje tam dalej Paw Grzesiek?

z
@byko2

pracuje

CHełmianin

Nie pracowałem tam ale byłem na rozmowie o pracę.Rozmowa prowadzona przez jakieś kobitki z agencji (agencji pracy oczywiście heh).Jestem z Chełma więc liczyłem na jakieś fajne warunki skoro ogłaszali się w mieście oddalonym 30 km od Krasnegostawu.Niestety, umowa o pracę przedłużana co TYDZIEŃ (nie wiem co to za umowa ale tak to przedstawili), oraz minimalna krajowa czyli niecałe 1300 zł.Pokazali nam też warunki pracy na hali.Powiem krótko.Trzeba być idiotą żeby przerzucać 6-7 ton dziennie za takie pieniądze i jeszcze dojeżdżać z Chełma.Ogłoszenie ukazuje się na OLX co kilka dni od kilku miesięcy więc chętnych jak widać nie ma...

szkliwierz
@CHełmianin

Właśnie nie masz c narzekać jak do pracy przyjmowałeś się przez agencje sanpro lub start people, nikt na początku nie ma kokosów ale po woli dali by ci normalną umowę i byś zarabał więcej. Ale jak sie ma lewe rece do pracy to sie nie dziwie

zenon

Przyjmuja czy zwalniaj?

Stańczyk

Pozdro dla Helmuta z Z1. Tak trzymaj!

zyczliwy

cieszta się bo w cersanit starachowice to już od 1 stycznia cyrografy mamy z zarobkami na najniższej krajowej obojętnie czy lekka robota czy (usunięte przez administratora) w smrodach i wykańczasz się przy dzwiganiu masakra dosłownie tu jedyna podwyżka jaką widzę to jak najniższą krajową podniosą jednym słowem legalnie działający (usunięte przez administratora) oczywiście zaznaczająć żadnych szkodliwych warunków tu nie ma haha ciekawe ile dostaje w łapę kontrola że takie zaświadczenia wystawia a wszędzie chemia i smród do nie wytrzymania że aż flaki wyrywa

lesiek

temat trochę stary, z tego co widzę, ale może ktoś w takim razie wie jak dzieje się tam teraz? czy są jakieś wolne miejsca. I ile wynosi podstawa. W sumie to poszukuję pracy jakiejkolwiek byle szybko ale też nie chciałbym pracować za przysłowiowe "darmo", może ktoś tu coś wie i z chęcią by mi podpowiedział.

dzony
@lesiek

złóż cv przez neta bo na bramie to przepada . zależy gdzie trafisz ale ogólnie wszędzie ciężko . zarobki od 1500 do 2500 , kadra tez (usunięte przez administratora)

tedi

NAJLEPIEJ JEST NA SZKLIWIERNI 1 TYLO BY NIE IŚĆ DO GIENKA WYPYCHA BO TO DEBILOSKO

ok
@tedi

solid i zarobić morzna nawet tys

gość

A jak ochrona w Cersanicie, są jakieś przyjęcia-ile można tam zarobić???

abc

To forum jest monitorowane przez moderatora ( taka ciota co pilnuje wizerunku firmy,i zarabia kilka razy więcej niż zwykły pracownik) coś w rodzaju " cenzury" wszech obecnej za komuny! Dlatego nie warto co kolejek pisać i i tak nikt prawdy się nie dowie! Żenada!!!!!!!!

gość

Widzę że mamy podobne problemy. Pracownik Roca Polska Gliwice.Pozdrawiam.

Wiem-widziałem-czułem

Krasnystaw miasto kochane jak najbardziej pozdrawiam :) Ludzi którzy zasługują na sympatię również jednakoż pozdrawiam. (usunięte przez administratora)

czarna

Tę pracę nie można nazwać pracą. To męka i nie chodzi tu wyłącznie o to co się robi, ale o tych wyższych rangą co traktują człowieka za zwierze które nie ma czasu się po ładnie mówiąc:,, po głowie podrapać,,. Zamienili by się stanowiskami to ciekawe ile by wytrzymali. Wszystkim tam pracującym WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO:)).

Wszystkim (usunięte przez administratora) życzę WESOŁYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA!!!!!

kierownik

zapomniany... widze ze czujesz sie nieodwartosciowany i chyba dlatego gadasz takie pierdoły. pracowalem tam jako kierownik kilka lat i tylko SOBIE zawdzieczam tę pracę. osobiście są tam ludzie, którzy dostali się do pracy bez zadnych PROTEKCJI i pracują do dzisiaj na stanowisku kierownika. więc zamist pieprzyć o protekcji trzeba było sie wykazac wiedzą i chęcią pracy - czytaj PÓJŚĆ NA STUDIA!!!

jacex
@kierownik

Same znajomości układziki itp.wszyscy o tym wiedzą i barany bez szkoły na stanowiskach,nie potrafią planować .

Zostaw merytoryczną opinię o Cersanit - Krasnystaw

• Jak się pracuje w Cersanit?

Zobacz opinie na temat firmy Cersanit tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 43.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cersanit?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 31, z czego 2 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Cersanit?

Kandydaci do pracy w Cersanit napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Cersanit
2.2/5 Na podstawie 210 ocen.

Cersanit