Opinie o cersanit.pl - Cersanit S.A. w Kielce

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Cersanit. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Cersanit na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cersanit w Krasnystaw Leśna 6

Nie śmiejcie się z gościa . Linie umie rysować jak mało kto. Nieważne,że brak goni brak. Najważniejsze, że gość jest znakomitym menadżerem.A linie są proste.

chlopie nie miales do czynienia z kier piec2 [usunięte przez moderatora] skont go wzieli chlopie porazka

święta prawda odl1 syf nad syfy , [usunięte przez moderatora]

a saran to nie ten gostek co w zaopatrzeniu pracował i myl dyrektorom samochody?

Kierownik Sprzedaży

Konkretna,rzeczowa rozmowa, kompetentna profesjonalna Pani prowadząca z działu HR (Małgorzata Litwińska) oraz współprowadzacy/uczestniczący zadając konkretne pytania (nie bicie piany)

Zakres obowiązków,przebieg kariery wszystkie inne związane ze stanowiskiem której dotyczyła rekreacja.

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
żegnaj cersanit

a ja dzięki temu forum chciałem podziękować panu kierownikowi że rozwiązał zemną umowę o prace i w w końcu zmobilizowało mnie to do szukania pracy i znalazłem prace w której pracuje się od poniedziałku do piątku od 7do 15 zero nocy i nie znane jest tam słowo norma

na odlewni 1 80 procent brygadzistów i majstrów to sie nie nadaje do niczego krowy pasc pisac i czytac nie umia gdzie ten prezes nie widzi tego same [usunięte przez moderatora] i nie znaja sie na robocie ale juz niedługo moze ktos to w koncu porozlicza ten bałagan

b

są też kierownicy po maturze, po liceum, w zakładzie produkcyjnym i zarządzają grupą ponad 200 osób i co na to powiesz ??????????

a

(usunięte przez administratora) zawodówce jest sporo, ale mistrzów chyba niewielu, są też mistrzowie z wyższym i to po dziennych

J23

No to się mylisz...........

gall anonim

Na tych stanowiskach raczej nie ma ludzi po zawodówkach. Chyba,że się mylę.

robol

wazne jest wyksztalcenie ,zawodowka to nic juz nie znaczy nic. teraz na stanowiskach dozoru nizszego i tzw umyslowych powinni pracowac ludzie przynajmniej z matura

obyś się mylił. Są ludzie którzy zrobili bardzo dużo dla tego zakładu. i to dla nich powinna byc ta nagroda. A jak będzie to zobacczymy w sobotę

juz jest chłodniej,a niedługo dzien chemika .

J23

45 stopni na hali przy otwartej bramie na P-1 to dopiero hawaje!!! AAAA I CAŁKIEM NOWA KLIMA KTÓRA NIE DZIAŁA.....jaja normalnie się zcinają

Tak,jest znowu brygadzistą. To i tak dla niego za wiele. Praca nie jest ciekawa.. ale nie raz wielkiego wyboru się nie ma. Znajomości,rodzina,tylko tak można tam awansować. Zastanawiam się czasem,czy kielce wiedzą coś o tych powiązaniach rodzinnych? A jeżeli nie,może ktoś by im o tym w końcu powiedział!?

tomek

tak duzo kolego zarabiasz ja zdaje miesiecznie po (usunięte przez administratora) a zarabiam (usunięte przez administratora) nie jest tak zile zeby jeszcze tych sztuk nie kradli pozdro wesołych sw. i wysokich wynagrodzeni;-)

hhw

pracuje rok w tym załadzie i przekonałem sie ze im mniej robisz to wiecej zarobisz za (usunięte przez administratora) wiec tak przed swietami zwolnijcie troche pozdrawiam odlewnia Brit

i nowa kadrowa z bardzo ciekawymi pomysłami , czekoladki ,pewnie taraz będzie zajaczek zamiast godziwych pieniedzy

Panowie, proponuję zobaczyć w sprawozdaniu cersanitu sa za 2010r ile pieniędzy zarobił zarząd (usunięte przez administratora) , a wszystko stanie się jasne

no nasze szefostwo ma na to sposób zatrudniają ludzi po 50roku życia na produkcję

Zostaw merytoryczną opinię o Cersanit - Krasnystaw

• Jak się pracuje w Cersanit?

Zobacz opinie na temat firmy Cersanit tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 43.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cersanit?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 31, z czego 2 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Cersanit?

Kandydaci do pracy w Cersanit napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Cersanit
2.2/5 Na podstawie 210 ocen.

Cersanit