WSH

Radom

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 20 ocen.

Opinie o WSH

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie WSH

pani dr

Swego czasu zlozylam swoje cv w tej jednostce. Oddzwoniono niemal natychmiast, zaproszono mnie na rozmowe, jedna, druga i trzecia i dopiero na tej ostatniej przedstawiono mi prawdziwy zakres moich obowiazkow, praca biurowa plus wyklady plus inne zajecia, nie musze chyba wspominac, ze pensja nie szla w parze z ta obfitoscia obowiazkow. Zrezygnowalam od razu.

wykladowca

Dziwi mnie jedno dyrekcja chyba jest na poziomie. Kanclerz zajmował sie PR. A jakoś nie rozumieją tego, że każda zmiana kadrowa nie przechodzi bez echa. Marketing najbardziej skuteczny to taki, który nie polega na rozwieszaniu tysięcy plakatów i tysięcy ulotek ale na zadowoleniu studentów. Przecież to oni są wizytówką oraz najlepszą rekomendacją. A jak mogą być zadowoleni jak każdą jednostka organizacyjna jest przeciążoną i student tam jest postrzegany jako zło konieczne. Dodzwonić się graniczy z cudem. Do tego każda zmiana w personelu odbija sie na studentach bo wiele spraw jest przeciąganych, niedokończonych. Poza tym duże nałożenie na pracowników skutkuje dużą ilością błędów oraz zamiataniem wszystkiego pod dywan. Dużo dokumetnów ginie a sprawy są załatwiane oby szybciej. W tym szystkim student czuje się zagubiony i zirytowany.

była pracownica

propo szacunku dla pani z dziekanatu... te ulotki rozdawali również inni pracownicy, będący równocześnie wykładowcami, pracownikami kwestury, biblioteki, biura dyrekcji, kanclerza, działu planowania :-) a każdy pracownik, który ma jakiekolwiek minimalne kwalifikacje, jest też angażowany do prowadzenia zajęć - bo nie trzeba mu płacić dodatkowo, wszystko w ramach etatu. łatwo sobie wyobrazić poziom nauczania. Rotacja personelu ogromna. Nie zmieniają się tylko pewne PANIE ZASŁUŻONE INACZEJ - jedna cieszy sie sympatią kanclerza, druga dyrektora, wykazując się wdziękami, bynajmniej nie intelektualnymi. Wykorzystując swoją pozycję (raczej uwłaczającą...), niejedną osobę wykurzyły z uczelni kłamiąc i dołki pod nią kopiąc... I niby dużo jest negatywnych opinii w sieci nt. pracy w WSH, a jednak ciągle kandydatów nie brak - bo każdemu się chyba wydaje, że akurat mnie to się uda, że ja będę pracować i swoja uczciwą pracą zasłużę jeżeli nie na szacunek, to przynajmniej na stabilne zatrudnienie. Niestety, nikt długo tam nie pracuje - jednych wywalają, inni sami uciekają... smutne, bo wydawać by się mogło, że wyższa uczelnia to i wyższy poziom kultury, wyższe standardy zarządzania... najbardziej to chyba młodzi łapią się w tą pułapkę pracy na 200% etatu za prawie minimalną pensję, bo nie mają wielkich szans na rynku pracy. Ja po WSH trafiłam na świetna firmę, szef szanuje pracowników, a wychodzi sie do domu po 8, czasem 8 i pół godzinach pracy i nikt nie zawraca człowiekowi głowy wieczorami, w soboty, niedziele, nie zawala piecioma robotami naraz. Można? mozna. czego i innym byłym pracownikom wsh życzę :-)

ewa

Nie mam wiedzy na temat samej pracy ale oberwuje wszystko z boku. Byłam 5 lat studentką. Władze tej uczelni chyba nie zdają sobie sprawy ze ciagłe zmiany kandrowe tylko szkodzą. Panie w dziekanacie zmieniają się jak w kalejdoskopie. Może za cięzka praca bo i stress duży a może co inego... Wszystko jest takie sztywne, te stroje to zachowanie ale jak może student miec szacunek dla tej pani jak ona rowniez rozdaje ulotki na żeromskiego lub też wciska informatory pijanym na świecie papryki (czy tam chleba) miedzy kiełbasą a piwem. Troche dziwnie sie promuje ta szkola. Pracownicy są obciązeni, robią 1000 rzeczy i nie tylko ze swoich działów. Tydzien czasu sie prosiłam o dzienniczek od praktyk bo nadmiar spraw w dziale praktyk chyba przytłaczał (dział praktyk ma 1 osobe która wykłada, zajmuje sie praktykami, biurem kaier i kubem absolwenta a także przybocznymi iventami). W innych działach wcale nie jest lepiej. Może dltego kadra się zmienia. W administracji pracuje z 20 osob a co miesiac ukazuja się nowe ogłoszenia pracy to o czymś świadczy. Sama nie zaaplikowałabym tam.

ala

WSH radom nie dla kazdego, trzeba byc obrotnym to fakt ale ogolnie nie jest wcale tak zle :)

Zostaw opinię o WSH - Radom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie WSH