Radomska Szkoła Wyższa

Radom

Opinie o Radomska Szkoła Wyższa

Lidia

Czy aktualnie pracuje ktoś w Radomska Szkoła Wyższa? Jaka panuje atmosfera? Wypowiadając się i pozostawiając swoją opinię na temat pracy, pomagacie osobom tym, które myślą o przyjęciu się do pracy w tej Szkole.

fola

ciekawe @jago czy wystarczy magisterka i podyplomowe żeby u nich pracować

masakra

Witam, szkoła jest szkołą o bardzo niskim poziomie. \\\\\\\"Władza\\\\\\\" szkoły jest aż szkoda słów-beznadziejna. Brak jakiejkolwiek pomocy ze strony szkoły. Nie polecam-warto dojeżdżać gdziekolwiek dalej niżeli tam.

anonim - 2011-07-09 15:04:12 Cały czas dołowanie pracowników i podcinanie skrzydeł. Wydzieranie się i obelgi. Nikomu by nie przyszło do głowy, że takie [usunięte przez moderatora] mogą założyć i prowadzić uczelonię. Masakra jakaś! Oszukały mnie na sporą sumę pieniędzy!!!!!! Gubią specjlanie pisma i żerują na czyjejś naiwności!

Zgadzam się całkowicie.[usunięte przez moderatora] Najlepiej nie mieć z nimi nic wspólnego

Radomska Szkola Wyższa to okropne miejsce do pracy. Hamstwo i pazerność pracodawców są oburzające.

hamstwo i pazerność, poniżej wszelkiej krytyki

Zostaw opinię o Radomska Szkoła Wyższa - Radom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Radomska Szkoła Wyższa