Opinie o cersanit.pl - Cersanit S.A. w Kielce

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Cersanit. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Cersanit na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cersanit w Krasnystaw Leśna 6

nw

a od czego jest kierownik kadr?

chyba żartujesz , albo nic tam nie załatwiałeś gościu

fiko

Ja tam lubię Panią (usunięte przez administratora) też super, bardzo kompetentne osoby...

w ksiegowości nie ma zadnej (usunięte przez administratora) , jest w kadrach mało przyjemna

Kierownik Sprzedaży

Konkretna,rzeczowa rozmowa, kompetentna profesjonalna Pani prowadząca z działu HR (Małgorzata Litwińska) oraz współprowadzacy/uczestniczący zadając konkretne pytania (nie bicie piany)

Zakres obowiązków,przebieg kariery wszystkie inne związane ze stanowiskiem której dotyczyła rekreacja.

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SOCJALNY (SPECJALIZACJA OSÓB STARSZYCH I NIEPEŁNOSPRAWNYCH) [DS. 130.26.2024]
Katowice
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Katowicach
warsztaty

tyllko nie z warszatow, sam pracuję na warsztacie kilka lat i nie obrażaj tu nikogo bo u nas nie ma związków, albo ja o czymś nie wiem

Mloda

A czy pracuje jeszcze pani (usunięte przez administratora) w ksiegowosci?

NR.14

SIEMANKO !!!!!!!!! POZDROOO DLA BRYGADY ,, REJOWIEC" Z SORT.GOT. PIEC.1 P.S. (usunięte przez administratora)!!!!! PAMIĘTAJ O LEKACH !!!!

~jeden z kilku

Związki zawodowe w Cersanit IV do banda starych (usunięte przez administratora) z warsztatów , pilnują swoich tyłków . Myślisz że u nas jest lepiej kierownicy wzięci chyba z łapanki , mistrzowie tyłko włazy o brygadzistach szkoda pisać. a w załodze pełno takich co cie sprzedadzą jak tylko nadarzy się okazja. Pozdro dla pracujących

smart

Powiem krótko, w ceramice nie szanuje się ludzi, ludzie są tylko trybem w tej całej machinie, dorabia się tylko ekipa zarządzająca. To wstyd dla firmy że w ciągu roku wymieniana jest 1/4 załogi, jaka szanująca się firma może sobie na to pozwolić????????? Może ktoś wkońcu pomyśli czemu ludzie się zwalniają...Korzystanie z usług tymczasowej agencji pracy może świadczyć tylko o bezradności i braku pomysłu na wyjście z marazmu. Pozdrawiam wszystkich Ziomali.

Deska Barlinecka

Cześć załoga z Cersanitu. Po przeczytaniu wszystkich wpiusów zastanawiam się czy właściciel grupy Barlinek wie co się dzieje w jego zakładach. Nic nie piszecie o związkach zawodowych czy je zniszczono. No cóż mogę wam powiedzieć że w Barlinku nie jest lepiej a teraz zadaniem numer jeden dla Zarządu jest zniszczenie działających jeszcze tu związków zawodowych. To od nas wszystkich zależy czy potrafimy się temu przeciwstawić. Od 2006r. mamy już 3 spory zbiorowe i rozpoczęte 2 w tym jeden na etapie pogotowia strajkowego.Apeluję do Was złączmy nasze siły i zacznijmy razem działać przecież mamy tego samego właściciela jednego z najbogatrzych w kraju. Zarządy zarabiają krocie, a pracownicy są traktowani jak niewolnicy za płacę minimalną, a teraz, że by było mało to się zwalnia ludzi i przyjmuje się tych samych przez agencję pracy tymczasowej za grosze (dziś praca jest jutro nie). To w nas jest siła. Nie dajmy zrobić z siebie niewolników we własnym kraju. Zakładajcie związki zawodowe i walczmy razem z tą niesprawiedliwością. Dość tego. Pozdrowienia. Deska Barlinecka

tak,pracował.na początku był mistrzem piecowni II ,następnie awansował tam na kierownika.niestety musiał się zwolnić gdyż miał słabą siłę przebicia w śród tzw kolesiostwa ze strony kadry zarządzającej.

ponoć mają zwalniać polaków i zatrudniać chinczyków:)..

Nolte

Witam. Czy pracował u Was kiedyś niejaki (usunięte przez administratora), był ok? co robił? Teraz pracuje w naszej ceramice, jako kierownik, i strasznie podskakuje choć o produkcji płytek nie wie za wiele.

ajpik

oczywiście mają już wszystkie IP i adresy, dresy i kontakty. Wypożegnają w pierwszej kolejności pieniaczy z tego forum ;) powodzenia w "życiu prywatnym" :P

ali

Czy ktoś posiada jakieś wiadomości o zwolnieniach w zakładzie.bo podobno taka akcja się szykuje????

xxx

przecież to obóz pracy..ciężko wam (usunięte przez administratora)ruszyć do innej roboty...robicie na tych dyrektorków i prezesów którzy się śmieją że mają białych murzynów którzy (usunięte przez administratora)na nich...he he ale z was panowie buraki...obgadujecie innych a popatrzcie na siebie..

Nie taki dziki do końca

Ja też pracuję dość długo i też trochę zaobserwowałem. Fakt ,że ludzie na forum dosadnie wypowiadają się o niektórych pseudo fachowcach z wyższym ale i nie tylko wykształceniem. Ale z drugiej strony czemu w czasie pracy traktowani jesteśmy przez tych z góry jak śmieci. Człowiek wykształcony powinien świecić również kulturalnym zachowaniem a u nas najwięcej jest pseudowykształconych chamów.

alex

To są ludzie po studiach? Studia nie są miarą inteligencji. Zresztą ilu brygadzistów ma tam studia? I jakie?Bez żartów.

o co chodzi z tymi liniami i który gość

i na tyle gościowi starczyło wiedzy i doświadcznia dalej żeruje na wiedzy innych gość katastrofa

Zostaw merytoryczną opinię o Cersanit - Krasnystaw

• Jak się pracuje w Cersanit?

Zobacz opinie na temat firmy Cersanit tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 43.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cersanit?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 31, z czego 2 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Cersanit?

Kandydaci do pracy w Cersanit napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Cersanit
2.2/5 Na podstawie 210 ocen.

Cersanit