Opinie o cersanit.pl - Cersanit S.A. w Kielce

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Cersanit. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Cersanit na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cersanit w Krasnystaw Leśna 6

Olo

Może listopadzie co łaska bedzie Rafał Dycha jest super p.o.majstra

Olo

Podwyżki miała być ale była obniżka na akordzie od września zarobisz mniej

Jones

Miały być podwyżki wynagrodzeń dla jednych były zyskali pracownicy pracujący na godzinowce stracili akordowcy podwyżka była pretekstem do zabrania premi wiec pracownicy na akordzie zamiast zyskać na podwyżce stracili gdzie tu dbanie o pracownika ?

WiFu

Najgorsza (usunięte przez administratora) w której byłem, (usunięte przez administratora) nie robota. Jak już to inne działy ale nie tam.

Dariusz
@WiFu

Mógłbyś napisać coś więcej o swojej pracy w firmie Cersanit? Twoja wypowiedź jest na chwilę obecną bardzo ogólna, więc trudno stwierdzić, dlaczego w taki sposób postrzegasz swoją pracę na rzecz tego pracodawcy. Chętnie dowiem się szczegółów takich jak poziom wynagrodzenia, czy atmosfera, która tam panuje.

mrówka
@Dariusz

Atmosfera pomiędzy pracownikami w miarę ok, jak wszędzie, jeden ci pomoże, drugi na złość zrobi, trzeci tyłek obrobi. Co do stosunku kierownictwa/brygadzistów/ majstrów do pracownika produkcji to tragedia, dla nich nie musisz mieć czasu na jedzenie, na kibelek, masz robić coraz więcej i coraz szybciej. Czasami na zmianie nie jestem w stanie wyjść do ubikacji, takie jest tempo pracy. Przerwy też nie mam, bo jak zrobię przerwę to nie zdążę przygotować stanowiska na następną zmianę.. także tak to.. długo tam nie popracuję, szkoda zdrowia.

Dariusz
@mrówka

Dzięki za odpowiedź na moje pytanie. Skoro tak wygląda praca na produkcji, to powiem Ci szczerze, że zaniepokoiłeś mnie. Będziesz tak uprzejmy i napiszesz, jak kształtuje się poziom wynagrodzenia w Twoim przypadku? Chciałbym ustalić, czy jest ono adekwatne do poświęcenia, którego wymagają kierownicy.

@mrówka

Według kodeksu pracy w ciągu 8miu godz.pracy należy się przerwa jak psu buda A jeżeli kadra stwarza z tym problemy zgłaszać łamanie praw inspekcji i pracy A nie nażekać

Aleksandra

A Ty jako były pracownik, nie miałeś z tym problemów pracując w Cersanit? Czy możesz mi powiedzieć ,jak przebiegał proces rekrutacji? Z góry dziękuję.

@Aleksandra

Pracując w cersanicie problemy zawsze były,zwłaszcza z czasem pracy(narzucone normy)dzisiaj proces rekrutacji jest całkiem inny-wystarczy posiadać nr.pesel.

Kierownik Sprzedaży

Konkretna,rzeczowa rozmowa, kompetentna profesjonalna Pani prowadząca z działu HR (Małgorzata Litwińska) oraz współprowadzacy/uczestniczący zadając konkretne pytania (nie bicie piany)

Zakres obowiązków,przebieg kariery wszystkie inne związane ze stanowiskiem której dotyczyła rekreacja.

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik działu eksportu z językiem niemieckim
Bydgoszcz
AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o.
Jones

Tempo pracy jak tempo trzeba czasu żeby się przyzwyczaić poza tym jeśli chodzi o możliwość rozwoju są raczej marne ale jak ktoś się kumpluje z kim trzeba to da rade

Jones

Witam mam pytanie czy mowienie do pracownika zrób to a jak nie to ci premi nie dam jest wpozadku czy podlega to pod mobing

mark252

Na jakie zarobki mozna liczyc,dla nowo przyjetych? wiem ze to zalezy an jaki dział sie trafi,ale tak mniej wiecej chciałbym wiedziec czego mozna oczekiwac.

@mark252

1760 do 2500

@Cinio

Poza podstawą, którą podałeś, można liczyć jeszcze na ewentualne dodatki? Mam tu na myśli premie bądź nagrody, które wręcza pracodawca? W niektórych miejscach pracy poza podstawowym wynagrodzeniem można na to liczyć, więc chciałbym dowiedzieć się, jak wygląda to w przypadku firmy Cersanit.

@Mikołaj

Jest 20 % premii. Co dwa lata 300 zł wakacyjnego. Świąteczne pieniądze ale wtedy premii jest mniej zazwyczaj. Są jeszcze pieniądze na dzień ceramiki nie pamiętam ok 200 zł. Średnie zarobki z premią to 2500 tyś na rękę. Chyba że się ma setki to można nawet 3 zarobić.

@Cinio

Jakiego dnia obchodzony jest dzień ceramiki w firmie Cersanit? Skoro wiemy już, jak wyglądają zarobki oraz premie to może napisałbyś coś o możliwościach awansu na wyższe stanowiska? Pracodawca dba o odpowiedni rozwój podległych pracowników? Mam nadzieję, że odpowiesz.

@Mikołaj

Są konkursy na stanowiska i kto chce może zgłosić swoją kandydaturę, musi tylko spełniać wymagania. Dzień ceramiki jest w czerwcu.

Honorata
@Cinio

Konkursy na stanowiska? Czy można to rozumieć jako pewna forma awansu, lub przebranżowienia na inne stanowisko w firmie Cersanit? To bardzo ciekawy temat, zechcesz proszę przynajmniej po trochu przybliżyć na czym konkretnie polegają tego typu konkursy?

płytka

jaki system pracy jest w Krasnystawie 4-ro brygadowy czy 12-to godzinny

@płytka

Od Twojego wpisu minęły 2 tygodnie, dowiedziałeś się może już czegoś na ten temat? Jeśli tak, to podziel się tą wiedzą, sam jestem ciekaw. Zachęcam też wszystkich obecnych i byłych pracowników do pisania opinii na temat firmy Cersanit, jestem ciekaw czy jesteście zadowoleni z zarobków i atmosfery panującej w firmie, dajcie znać koniecznie.

Nik

Jak tam żondy nowego Szefa? Lepiej wam się pracuje po zmianach?

Nikt
@Nik

Spoko, najwyzszy czas na zmiany

mistrzuniooooo

Nie ma to jak wymagać od ludzi i (usunięte przez administratora)ich tylko po to, by wynik się zgadzał. (usunięte przez administratora) W (usunięte przez administratora), które powinny być dla pracownika nie można nic załatwić, bo robią ci łaskę, że cię słuchają(usunięte przez administratora)ale 7 klepki brak, nie mówiąc o profesjonalizmie. A przymus tłumaczenia się z powodu skorzystania z urlopu na żądanie jest nielogiczny. NIE POLECAM!

Czy obecnie sa przyjecia kobiet do pracy?

Hr
@ja

Tak są

Fordziasz

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: (usunięte przez administratora)zgłaszając poważną dolegliwość uniemożliwiającą prace są zdziwieni ze się idzie do lekarza a nie do pracy.

Darek

Dziś do Wałbrzycha tzn do cersanitu przyjeżdża kierownictwo z Kielc , napisze jakie postanowienia bo mamy mieć podwyżki A jednocześnie są zwolnienia, więc nic pewnego.

@Darek

A czy pan ma wiedzę ile dają na święta pracownikom?

Siti

407zł

@Darek

A jeszcze mam jedno pytanie czy żeby mieć wolne w dzień Wigilii i 31 grudnia musimy brać urlop żeby w te dni nie iść do pracy?

Darek
@Siti

No w Wałbrzychu mamy kryterium zarobkowe ci z najniższym dostają 500 zł brutto

Imazur

Witam a ile dają na Święta czy ktoś już coś wie?

Zk3

Wałbrzych Cersanit zwolnienia już 30 osób A jak u was

Mayster
@Zk3

W Krasnymstawie podobno ok. 300 osób poleci z ponad 1200 nie licząc więźniów i UA - tylko sukcesywnie i powoli, żeby nie podeszło pod grupowe. Jak na razie po 5 osób z działu a produkcja ma jeszcze wzrosnąć. Tu zawsze tak było! Na początku zwalniają, przychodzi wiosna, lato budzą się z ręką w nocniku, bo nie ma kto robić i robią łapankę na mieście. A poza tym to (usunięte przez administratora) - przechodzisz przez bramę i inny świat. NIE POLECAM! Ale jak ktoś ma za niskie ciśnienie to nie trzeba lekarza tylko złożyć CV.

Luk
@Mayster

Kierownictwo powinno przyjrzeç się pracującym na odlewni na 2 i3 zmianach.Przychodząc do szatni na zmianę większość minimum na godzinę przed końcem pracy siedzi poprzebierani w szatni zamiast pracować.Cersanit to nie opieka społeczna!!!

KUL D. W IC JUHC
@Luk

Ciekawe kto to napisał - pewnie jakiś czopek pierwszo-zmianowy? Ci co chodzą w czterobrygadówce wiedzą, że II-ga i III-cia zmiana rządzi się własnymi prawami. Człowiek inaczej funkcjonuje po południu nie mówiąc o nocy. Pierwsza zmiana ma zapier... i koniec.

Łysy68

Witamy nowego prezesa i życzymy sukcesów

obserwator
@Łysy68

Mrówa i plewy wyciągnęli królika z kapelusza i widzę że klienci już się ustawiają w kolejce aby się podlizać, myślą że to wiatr historii a to historia puszcza wiatry.

Aaa
@obserwator

A cóż to za poeta gminny

kaja

Praca w cersanicie to tragedia. Pracuję na sortowni surowej w strasznym pyle i hałasie a nadzór tylko goni do roboty zamiast poprawić warunki. Po pracy wszystko mnie boli i mam problemy z oddychaniem. Do tego dziewczyny straszą mnie że od dźwigania tych ciężkich sztuk będę miała w przyszłości problemy z donoszeniem ciąży. Nie wytrzymam tego długo ludzie wystrzegajcie się tego kołhozu Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: poprawić odpylanie

Nikt
@kaja

To nie jest praca przymusowa

Pracownicy z wch

Ktoś ma jakieś pytania na temat pracy, warunków w Cersanit Wałbrzych to odpowiem.

Tomasz J

Jakie U was zarobki, my w Wałbrzychu operator przerobownia od 2100 do 2800 zależy od stawki i godzin. Piecowi ,prasowi ponad 3000 na rękę, sortowania średnio 2500 , utrzymanie ruchu ponad 3500

Sir Lancelot

Jestem osobą która oceni w kilku słowach sytuację : jazda po równi pochyłej z coraz większa prędkością. A ci którzy prowadzą pojazd nie maja żadnych pomysłów. Chociaż jeden tak : aby do premii kwartalnej.

Zostaw merytoryczną opinię o Cersanit - Krasnystaw

• Jak się pracuje w Cersanit?

Zobacz opinie na temat firmy Cersanit tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 43.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cersanit?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 31, z czego 2 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Cersanit?

Kandydaci do pracy w Cersanit napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Cersanit
2.2/5 Na podstawie 210 ocen.

Cersanit