Opinie o cersanit.pl - Cersanit S.A. w Kielce

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Cersanit. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Cersanit na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cersanit w Krasnystaw Leśna 6

Mimi

Co to za srodki pieniężne dla dzieci wyplacali? Wie ktoś?

Mat

podobno poszukują kierownika produkcji w krasnymstawie, jaka atmosfera, dlaczego jest restrukturyzacja

Mimi

Czy wie ktoś ile czeka się na wypłatę pieniędzy za urlop? Tzn złożyłam wniosek o dofinansowanie urlopu i może ktoś wie ile się czeka.

:-) :-)

Ze 2 tygodnie

@Mimi

Ja czekalam miesiac. Zlozylam w czerwcu a w lipcu juz mialam kasę na koncie.

Mimi

A mogą nie dać tych pieniędzy? Prawie miesiąc czekam i cisza

Mimi

Czy to prawda że aktualnie obniżyli pensje do najniżej krajowej?

@Mimi

tak, 50% obcięli podstawy, nie niżej niż najniższa krajowa, premie zamrożone, brygadówka do odbioru, bonów i innych socjali nie będzie...syto

@W-ch

Ciekawe czy wszystkim tak obcięli? Czy tylko pracownikom produkcji?

@W-ch

A mówią że sprzedaż dobrze idzie więc nie rozumiem dlaczego wszystko zabierają i dają goła najniższa krajowa

wszystkim dosłownie, przestój ekonomiczny

@W-ch

A czy wie Pan może jak długo takie pobory będą? Czy podali jakiś czas czy bezterminowo?

@Mimi

TAK! Dyrektor i kierownik podziękuj pieknie. Jak tu oceniac kierowników? Teraz nawet nie wychodzą z biura. Papieros na zew A reszta (usunięte przez administratora)

@W-ch

Jaki przestój?? Płytka bardzo dobrze się sprzedaje!!!!

@Jack

No właśnie przestoju nie ma. Teraz jest obniżony czas pracy o 20% lub 50*%. Żadnego przestoju nie ma.

@Mimi

No właśnie...nie ma...bomba...teraz większość pracowników (niskie stawki) będzie pracować za najniższą krajową a tak by za nią siedzieli w domu...super...brawo zarząd

Zza lasu
@W-ch

Powinni zacząć od obniżek tych z bramy za nic nie robienie a w szczególności od Całego co jeżdzi Ukrainą po placu w czarnym płaszczu jak za Komuny. Ale wszyscy i tak znają prawde. DASZ BYKA:}

@W-ch

Słyszałam że mają dać kasę z socjalu po świętach bo chyba nie mieli prawa zabrać socjalu. Zobaczymy co będzie

@Mimi

A dlaczego nie mają prawa. Przecież fundusz socjalny nie jest obowiązkowy. Skoro wszyscy pracują za taka stawkę to zostanie tak na zawsze. Za taka strasznie ciężką pracę na produkcji zarobki nawet nie 3 tys?! Przecież jak murzyni.

Urzędnik
@presley

Nie mają prawa ponieważ są to pieniądze z naszych składek szykuje się pozew sądowy

@Zza lasu

Co Ty masz z tymi "ochroniarzami" z bramy? oni tylko tam siedzą i wpuszczają tiry. Jeszcze piszesz tak nieskladnie, że nie wiadomo o co Ci chodzi.

@Urzędnik

Mi się też wydaje ze socjalu nie mają prawa zabrać ale zrobią co chcą.

@presley

Teraz mówią że za taką kasę mają ludzie pracować do września. Ciekawe ile osób się zwolni? Szczerze mówiąc sama się zastanawiam czy nie szukać pracy gdzie indziej bo to co się dzieje to wyzysk jakiś jest.

Kierownik Sprzedaży

Konkretna,rzeczowa rozmowa, kompetentna profesjonalna Pani prowadząca z działu HR (Małgorzata Litwińska) oraz współprowadzacy/uczestniczący zadając konkretne pytania (nie bicie piany)

Zakres obowiązków,przebieg kariery wszystkie inne związane ze stanowiskiem której dotyczyła rekreacja.

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik działu eksportu z językiem niemieckim
Bydgoszcz
AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o.
Mimi

Czy to prawda że będą zwalniać i że zamykają 1 zakład?

youngboy
@Mimi

Pytanie wydaje się być "wołaniem na puszczy". Kto się przyzna do takiej decyzji? Gdyby nawet była, to i tak najszybciej dowiedzą się o tym osoby, które będą zwolnione. Zapytajmy zatem - Czy ktoś otrzymał już wypowiedzenie?

Antek
@youngboy

A jak sie ma caly Majsrersztyk z dzialu napraw ? Bo podobno wydzwania po calym kraju za kawalkiem ziemi:-)

@youngboy

Nie wiadomo o co chodzi. Sprzedaż niby idzie a ucinają co się da. Szkoda ludzi jak by zwalniali bo w krasnymstawie ciężko z pracą.

sotk
@Mimi

Nie no zwalniać nie będą, bo przecież chyba szukają nowego kierownika przez firmę Cebron. Chyba, że potrzebują odważnego gościa, który odwali brudną robotę?

Bogal

Wypłata 80% a normy dalej100%. (usunięte przez administratora)

Gość 199510

Witam czy w obecnej sytuacji przyjmują tutaj do pracy?

@Gość 199510

A czy Ty jesteś aż tak zdesperowany żeby w czasie takiego kryzysu iść do takiej ciężkiej pracy za najniższą krajową i to jeszcze nic pewnego. Nie czaję takich ludzi. A jak już tak bardzo chcesz to zadzwoń do kadr/działu personalnego (HR) bo tak chcą żeby ich nazywac

@presley

To Cersanit tak robi! Bo jesli braknie Tobie papieru, to palcem i o plytki. (usunięte przez administratora) czy wy nie rozumiecie ze to tylko kierownicy i dyrektorzy z Opooczna to nagrywaja.

presley

Jak tam w ceramice z sytuacja kadrową? Coś wiadomo czy będą redukcje etatów albo urlopy bezpłatne? Wiecie może jakie działy ewentualnie to obejmie?

Wojek
@presley

A wszyscy mowia ze benda zwalniac prawda?Ciekawe co wpisza na bramie w ksiazeczce. dla calego bosa ?

Dzial naprawczy
@Wojek

Ciemnotę to moga wciskac za lasem! I kamery tez tam gdzie trzeba nie tylko na zakretach!

Dział psucia
@Dzial naprawczy

Miejmy nadzieje że kora się trzyma bhahahaha

Biała Mewa

A ciekaw jestem czy Biała Mewa dmucha? Czy jemu dmuchają;}

Druh czysciciel

Sa srodki zapobigawcze caly czas stosowane na bramie Tzw podpierdalactwo inkognico? Prawda?

Pp

Czy zakład dba o pracowników w czasie pandemii, czy liczy się zysk?

lolek
@Pp

zakład dba o pracowników w czasie pandemii jak powinien, zgodnie z procedurami. Nic nie można zarzucić

JONES
@Pp

Tak dbają mierzą temperaturę na bramie lipnym termometrem zabronili się witać i tyle dalej tak jak było

Krys
@JONES

No szczepionki nie dadzą bo jeszcze nie ma i testu też nie zrobią bo deficyt, a dbać powinniśmy my pracownicy o swoje zdrowie bo tylko my możemy zachowywać się odpowiedzialnie, jak miałeś kontakt z kimś potencjalnie narażonym na zakażenie to unikaj pracy i ludzi

@kobieta

Słyszałam, że pracują u was również kobiety. Czym się zajmują?

Jola

Witam czy są przyjęcia do pracy

Jasko
@Jola

A ciekawe czy moze tak byc jak ktos pracuje a tu jed?en pan na to patrzy z komputera jak Wilk zza lasu

ewela

A jak , to jest wynoszenie wierteł,i papieru przez główna brame .Ciekawe jak się odnieśie do tego główny, pseudo ochroniarzkpp.Dalej JACUŚ ciągnie Ciebie. ty wiesz wszystko przecie ty głowny sam wiesz kto

incognico
@ewela

Baw my się Trzymaj dwie dłonie

Bobek

Jakie są realne zarobki w tej firmie? Znajomy mówił o zarobkach rzędu 4koła i zastanawiam się czy nie przenieśc się do Cersanitu?

Kino
@Bobek

Nie ma 4 koła na produkcji, ja się zwalnialem po 15 latach i średnia 2700 na rękę

JONES
@Bobek

Na jakim dzile pracuje Twój znajomy że tyle zarabia

Bobek
@JONES

A tego to nie wiem jaki dział. Mówił że ma płacone na godz nie akord i lepiej wychodzi na tym.

Nobmaster69
@Bobek

Brutto i ro przy nadgodzinach

@Nobmaster69

Nadgodziny są ekstra płacone i dzięki temu można podwyższyć pensję? Dodatki takie jak premie uznaniowe i frekwencyjne także mogą wpłynąć na wysokość wypłaty, więc dodaj te informacje.

Bruno

Czy coś się poprawiło z zarobkami? Jak Wasz brygadier (usunięte przez administratora)

endriu123

Pracowalem w tej firmie 3 dni lepiej mialem w wojsku za kota niz w tej firmie

poirytowany

Beznadziejna firma. Załadunki, bardzo długi czas oczekiwania bez podania przyczyny. Omijać szerokim łukiem

marjan

W końcu firma pozbyła się tzw czarnej mamby(usunięte przez administratora) Aż tyle czasu firma potrzebowała aby zrozumieć że ta osoba nie ma wiedzy merytorycznej i jedyne co ma do zaoferowania to kłamstwo albo wyzysk swojej podległej kadry. Pamiętam swego czasu jak pracowała jaszcze w Krasnymstawie i poszedłem do niej z pytaniem kadrowym nie znała odpowiedzi na żadne moje pytanie - to był szok, że osoba ta pracowała na stanowisku kierownika a z prawa pracy nie wiedziała zupełnie nic.

Czy w Cersanit zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

Odpowiedź

Nie. Tylko umowa o pracę. Nie ma umów zleceń.

@Odpowiedź

A powiedz proszę, czy można tu liczyć na stabilne zatrudnienie? Jak z rotacją pracowników?

@Mikołaj

Wszystko zależy od Ciebie. Jak będziesz chciał pracować, to nie masz co się martwić. Przyjdź, zobacz, spróbuj pracy. Wiele osób pracuje tu po 20 lat i dłużej. Wystarczą chęci i zaangażowanie do pracy. Zarobki jak na Krasnystaw dobre. Rotacja jak i w innych zakładach. Odchodzą najczęściej Ci co wyjeżdżają za granicę.

Mikołaj

Wydaje się, że to naprawdę dobra firma. Chciałem jeszcze dopytać o te umowy. Wiem, że Cersanit nie zatrudnia na umowę zlecenie, a jak to wygląda w przypadku nowego pracownika - dostaje się umowę o pracę na okres próbny 3 miesięcy? Jaka wtedy stawka obowiązuje?

@Mikołaj

Tak. Umowa o pracę na 3 miesiące, czas na przyuczenie. Okres próbny może być skrócony, jeśli np. Zaczniesz wykonywać normę założoną na danym stanowisku. Stawka na okresie próbnym 15 zł za godzinę + premia do 20%, brutto. Premia zależy od postępów w nauce. Po okresie próbnym stawki są różne, zależne od stanowiska na którym pracujesz. Im bardziej wymagające stanowisko, tym wyższa stawka.

Zostaw merytoryczną opinię o Cersanit - Krasnystaw

• Jak się pracuje w Cersanit?

Zobacz opinie na temat firmy Cersanit tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 43.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cersanit?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 31, z czego 2 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Cersanit?

Kandydaci do pracy w Cersanit napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Cersanit
2.2/5 Na podstawie 210 ocen.

Cersanit