Opinie o cersanit.pl - Cersanit S.A. w Kielce

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Cersanit. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Cersanit na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cersanit w Krasnystaw Leśna 6

Robol

Witajcie! Ta firma to jest totalne (usunięte przez administratora) Robiłem tam ponad rok i nigdy więcej moja noga tam nie powstanie. Kierownik by cię sprzedał za złotówkę, wyzysk za marny grosz o wolnym zapomnij.bylem na britech 2. Baby to totalne lewusy. Z tym z czym się tam spotkałem żałuję że nieposzlem do gazety. Kilka i mogiła. Podobno buduja jakiś młyn w krupcu to jeszcze trochę to Miejmy nadzieję że to upadnie. A dyrektor szydloski to totalna (usunięte przez administratora) Chodzi i tylko liczy muchy na podłodze. No to hej w ogóle upadnie ten (usunięte przez administratora)

Jarek ''Kompletacja Cersanit IV'' ;)

Śmieszni jesteście jak to czytam... W krasnymstawie nikt nie da wam więcej za pracę fizyczną niż to co piszecie i nażekacie. Idziesz na 8h do pracy, dostajesz umowę o pracę, wracasz do domu i nic Cię nie interesuje. Wypowiacie się, a nic nie wiecie o pracy, bo nikt was jej nie nauczył!!! Jestem po studiach i żałuję że kiedyś przerwałem pracę w Ceramice na ten koszt. Teraz wracam, pracuję i jestem na miejscu... Do pracy Rodacy

Szymon33
@Jarek ''Kompletacja Cersanit IV'' ;)

Panie Mróz ty to się nawet sie nie odzywaj bo na dziale kompletacji masz opinię (usunięte przez administratora)i kapusia tak wiec twoja opinia jest (usunięte przez administratora) warta : ] Śmieszny to jesteś ty a przede wszystkim żałosny.

@Jarek ''Kompletacja Cersanit IV'' ;)

Gratuluje ambicji i szacunku do własnego zdrowia. Wszystko za to że zapłacą 3 tys. i to wg ciebie jest cena dobrego zdrowia a przede wszystkim zdrowego kręgosłupa na którym opiera się całe ciało. Jak można napisać, że praca tym bardziej na kompletacji to niemal spełnienie marzeń i nie ma nic lepszego. Mając 60 lat i więcej dasz radę nadal dźwigać ponad 10 ton przez ręce żeby wyrobić norme???

Majster

Jarek....jesteś już Majstrem?

Iwa

Witam, z przyjemnością podzielę się z Wami o JAMESON FINANCE. Są dobrą i rzetelną firmą pożyczkową, dziś dostałem pożyczkę w wysokości 27 000 euro i jestem naprawdę bardzo teraz. Potrzebujesz pożyczki? możesz się z nimi skontaktować poprzez e-mail: theodorejamesonfinance@gmail.com

bob

Czy praca na produkcji, odlewni jest ciezka?

Kierownik Sprzedaży

Konkretna,rzeczowa rozmowa, kompetentna profesjonalna Pani prowadząca z działu HR (Małgorzata Litwińska) oraz współprowadzacy/uczestniczący zadając konkretne pytania (nie bicie piany)

Zakres obowiązków,przebieg kariery wszystkie inne związane ze stanowiskiem której dotyczyła rekreacja.

logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista/tka ds. Pozyskania Dofinasowań (obszar eMobility)
Polenergia Fotowoltaika S.A.
logo firmy Accounts Receivable Specialist – Credit Collection (m/f/d)
Bruker Business Support Center Sp. z o.o.
Gaga

Witam. Może mi ktoś powiedzieć ile czeka siw na wypłatę pieniędzy za urlop ?

Jak długo trwa proces awansu w Cersanit?

Jacek.Sz.

Musisz dobrze walić z tyłka ,tylko wtedy możesz awansować.Tutaj to normalne w tym obozie. Oczywiście dochodzą jeszcze znajomość ????i układy.

Nowa

Idę na dział nalewacz co możecie powodzie o tym dziale?

@Nowa

Zgroza i masakra. To mozna powiedzieś.

Jamek
@Nowa

Cała ta firma to gulag przestrzegam na litość boską.

@Nowa

O to musisz mieć zdrowie i nie przejmować się tym że je stracisz. Dziwie się, że ludzie ida tutaj do pracy przeciez do emerytury przez 40 lat pracy nikt ie da rady przerzucać ton kibli i umywalek. Ile tak wytrzymasz z 10 lat a później co... renta? Może nie płacą źle ale czy tylko o to chodzi.

Bella

Radzę nie zawracać sobie głowy. Żenujący poziom merytoryczny rozmowy.

Obecny pracownik (chwilowo)

Wyzysk wyzysk i jeszcze raz wyzysk. Pracowników traktują gorzej jak (usunięte przez administratora) Praca bez dni wolnych. Dopisują od innych pracowników braki, ucinają dużo z poborów. Jeśli nie włazisz w (usunięte przez administratora) brygadzistom, majstrów i kierownikom jesteś równamy z ziemią. Uciekać od tego miejsca jak najszybciej.

Witam. Mam pytanie o Stanowisko Ph. Mam rekrutację i chciałem się czegoś więcej dowiedzieć. Jakie przybliżone zarobki netto? Jakie auto? Czy jest GPS? Czy można korzystać prywatnie z samochodu?

Rozmowa o pracę to pytania typu: czego tu szukasz, przekonaj nas, czego sie nauczyles w poprzednim miejscu pracy, udowodnij ze... Itp. Itd. Pytania oczywiscie zadawane przez pania z HR bo kierownik siedzacy obok poszukujacy pracownika nic prawie sie nie odzywa zupelnie jakby nie mial nic do gadania w tej sprawie. Pani zadaje pytania jakby niewiadomo do czego rekrutowala i wydaje sie ze jeszcze ma do nich klucz odpowiedzi znany tylko jej. Po przyjeciu zero szacunku, manipulacje i pomiatanie czlowiekiem ale oczywiscie oni niewinni i wybielaja sie mowiac: ,,nie wytrzymal presji."

Blazej

No dokladnie. Przesluchanie a nie rozmowa i to jeszcze czlowiek atakowany jest z kazdej strony. W innych firmach tez przepytaja z kazdej strony ale jakos przyjemniej potrafia poprowadzic spotkanie. Pewnie tak cisna zeby sprawdzic czy sie wytrzyma to wariactwo :D

ewelka

Takie pytania to nie tylko zadają przy rozmowie kwalifikacyjnej!!!!Główny (usunięte przez administratora)na Bramie codziennie zadaje takie pytania żeby donieść wyżej i do tych z Okrzei co mu za to płacą! Ale karma wraca i to szybko niespełniony! Grunt koledzy mają pociechę z twojego Pinokia

Mialem to samo i zapominaja ze rozmowa jest dwostronnna, kandydat sie prezentuje ale i firma tez dlatego nawet jesli mnie wybiora to podziekuje bo nie wypadli najlepiej.

wysłannik za kase z kpp krasny
@Tomek

Wysługusie BHP jak ty się nie mieścisz w dzwiach stara kończy o 15 a koledzy się bawią twoim pinokiem ..SŁABY JESTEŚ PRZYDUPAS KPP SKORO KAŻDEMU O TYM MÓWISZ

SŁODKI
@wysłannik za kase z kpp krasny

Przecie sam JACEK. S. MÓWI każdemu wprost że on już musi podalać on ma już to we krwi tak samo jak jego ELektroda . Koniec zawsze się czerwieni i wychodzą Parchy tak samo jak przy spawaniu

SŁODKI
@SŁODKI

TZN (usunięte przez administratora) KAŻDY ZNA TWOJE ZAGRANKI. A PĘDZENIE BIMBERKU I LATANIE Z WYKRYWACZEM W USŁUGACH W KPP TO CO? A TWOJA TWÓJ PINOKIO TYLKO ROZPOWIADA ŻE KPP NAWET NIE STAĆ NASPRZĘT..ALE STAGY GENERAŁ CZUWA. SZMACZNEGO......

zibi

potwierdzam ,pani która rekrutuje do pracy ma się za co najmniej Boga i w jej mniemaniu cersamit to tak wspaniała firma i tyle płaci ,że na kolanach najlepiej przed nią trzeba paść żeby dostać tą pracę za 16,zł.brutto ,to jest żałosna stawka za tak ciężką pracę i tak wysokie wymagania jakie stawiają ,niech się w głowę pukną , (usunięte przez administratora) i wyzysk ludzki ,ale karma wraca

@SŁODKI

Ciekawe, że Jackom nie przeszkadza, że mówią o nich z (usunięte przez administratora) wy synowie.

Porażka ????

Co za koszmar, dezorganizacja, (usunięte przez administratora) i kolesiostwo. HR to jakaś porażka, zero pojęcia o życiu a co dopiero o wiedzy profesjonalnej. Do tego brak szacunku do człowieka i to wieczne plotkowanie p. A i M - btw, czy kierownik hr dalej bierze kasę za chodzenie w mini po fabryce? ;) Nie polecam

Ninja

Ja mam pytanie dlaczego znowu nic na święta nie dają tzn talonów?

Dejw

Kiedy zmienia się dyrektor zakładu?

konfident kpp
@Dejw

Zmiany powinni zacząć od pseudo ochroniarza KPP.Bo ja wieść Województwa niesie Powinien zaprzestać Brać podsłuchy z KPP dla pilnowania swojej niby Kochanej

Dejw2
@Dejw

Pytasz, bo pewnie nie zostałeś doceniony przez obecnego szefa i frustracja narasta. Pamiętaj że jest pandemia i o anonimowość trudno.

Leniwy
@Dejw

Wtedy kiedy się zmieni władza w Krasnymstawie i zamkną ten pseudo zakład pracy....

jaa
@Leniwy

Zamkną ten "pseudo zakład pracy" i kilkaset osób poleci na bezrobocie. Powodzenia im życzę w szukaniu nowej pracy w Krasnymstawie. Gdyby Krasnystaw był miastem wojewódzkim gdzie pracy jest w bród i bezrobocie wynosi srednio 2-4 procent to może nikt by nikt nie płakał po Cersanicie. Praca w Cersanicie jest jaka jest, ale póki płaci to lepiej żeby on był niż go nie było, bo ani Cukrownia ani Mleczarnia nie przyjmą tylu pracowników po Cersanicie. A to są trzy zakłady które zatrudniają sporą ilość ludzi. Jak zamkną Cersanit to bezrobocie w powiecie krasnowstawskim będzie najwyższe w całej Polsce. Niestety to są uroki mieszkania w miastach powiatowych.

CKS
@jaa

Co do KSC to nie jest taki moloch jak Cersanit. Pracuje tu ok. 1800 osób łącznie we wszystkich polskich cukrowniach z prezesami i tzw. departamentami od pobierania pieniędzy za byle co — w Krasnymstawie pracuje ok. 240 osób łącznie z biurowcem (pół na pół z robolami). W 2021 roku będzie odchodziło dużo osób na emeryturkę — także składajcie podania, jak wam chce się robić.

incognico
@konfident kpp

A podobno jak Ludzie mówią?To nasz luby cały co jezdzi czarną i białą wołgą w czasie PANDEMI TO BYŁ ZE SWYM PIONKIEM NA WCZASACZ PRAWDA ? Ludzie tak mówią na całej Rudce ? Prawda? Sasiedzi wiedzą wiecej jak TY i nie donoszą Prawda?

Ninja
@Dejw

Aż taki zły że chcecie zmiany ?

@Ninja

To taki burak pastewny.

Wulkanizator...

byłem tam na rozmowie przez 3 miesiace na ręke 1471zł. mowa jest o premi ale nikt jej nie widział w rzeczywistości... Casting to oszustwo bo takie przepisy mają bo tam gdzie dział lżejszy to swoich wkładają

HR
@Wulkanizator...

Na początku zatrudnienia w Cersanit wszyscy pracownicy mają Opiekuna i uczą się specyfiki pracy w zakładzie. W trakcie tego okresu wynagrodzenie wynosi 13,0 brutto za godzinę +10% premii. Spośród osób, które zostały zatrudnione w styczniu 79% otrzymało pełną premię miesięczną. Premia w tym okresie jest uzależniona od efektów szkolenia na stanowisku pracy. Docelowo, w zależności od stanowiska obowiązują stawki wynagrodzenia akordowe lub godzinowe. Stawki godzinowe zależne są od trudności i ciężkości pracy na danym stanowisku i wahają się od 14,0 do 18,50 zł za godzinę. Wynagrodzenie akordowe jest zależne od efektywności i jakości pracy pracownika. Przykro nam z powodu trudności, jakie napotkał Pan podczas rekrutacji. Stale pracujemy nad ulepszaniem procesu. Dziękujemy za Pana opinię. Pozostajemy do dyspozycji w razie jakichkolwiek wątpliwości i konieczności udzielenia dodatkowych informacji.

Odlewnia avi
@HR

Czy mogłaby Pani wytłumaczyć,dlaczego na naszym dziale nie ma przerw śniadaniowych? I czy Pani lub behapowiec wiecie,że brygadziści podstawiają rower, aby szybciej skorzystać z WC?

aviavi
@Odlewnia avi

Oj to bardzo dobrzy brygadziści jak jeszcze rower podstawiają, mogliby nie dać:). Po co pisać na gowork nie można pójść i zapytać

@aviavi

Nie ma czasu pójść a rowerem po schodach trochę trudno.

@były i obecny

Po schodach do wc?

Do HR

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Cersanit? Chętnie zatrudniają?

Turek

Jedź do niemca chociaż zarobisz. Tu będą cię ganiać nie zjesz na przerwie której i tak nie ma....w święta tyrasz .... Niemiec chociaż nie lepszy to da lepiej zarobić...odradzam

Jakie wartości są cenione w Cersanit?

praca za 50 % pieniedzy na 150 prcent wydajności, czyli pracujesz wiecej ze mniej

presley

że co?!?!?! jakie wartości... pracowitość, lojalność, pracowitość, lojalność, siła fizyczną, trzymanie języka że zębami, olewanie swojego zdrowia, bycie na każde zawołanie, udawanie że jesteś debilem i nie odzywasz się kiedy przełożeni wygaduja co raz to większe (usunięte przez administratora) i wydaje się im że są najlepsi, jeszcze raz pracowitość i lojalność oraz siła fizyczna. Tam nie jesteś od myślenia tylko (usunięte przez administratora) najlepiej ponad siły.

Kolega

Podpierdalactwo sie liczy. Jest taki jeden co to zrobil najlepszemu koledze i do dzis piastuje niby stanowisko . Kazdy wie kto jest najwiekszym podpierdalaczem . Ale jak to sie powiada karma wraca i to szybko

Erwim Presley
@presley

A jak to sie ma niby pracuje w Cersanicie ale zatrudniony przez inna firme a nasz pseudo szef przez Cersanit i wyjezdza jeszcze na Uk. Czy to takie sa standardy czy zalezy kto ile osob pod i wyj. Brawo Konfident wiesz nic nie musze mowic i pisac wiecej

Bik

Tam nie ma wartości. Jesteś za przeproszeniem murzynem, masz tyrać aż padniesz. Nawet urlopy zostały wstrzymane bo ludzie mają tam tyrać. Tam masz tyrać bez dnia wolnego.. A inspekcja pracy to siedzi im w kieszeni. Obecny Dyrektor zakładu zabrał, wszystko.

Niezadowolony
@presley

Popieram w 100%. Robić,robić,robić i nie zadawać pytań.

Mimi
@Bik

Zgadzam się z ostatnim zdaniem

Baran

Nic nie gadac robić i najlepiej po 12 godzin...wartości... co ty gadasz o wartościach w (usunięte przez administratora)...???

Baran

Firma tragedia. Majstry to (usunięte przez administratora) a kierownik to by sprzedał za złotówkę. W święta robić trzeba normy jakies jak w (usunięte przez administratora). Że to tego nikt nie zamknie. Ludzie gadają że wyzysk jest przy produkcji obuwia w Chinach że tam niby za darmo robią....proszę zobaczyć co mamy w Polsce... Omijać z daleka nie kupować tych kibli bo ludzie co je robią są męczeni. (usunięte przez administratora) nic więcej a robiłem po całej Europie....więc wiem co pisze

Beżowyyyyy

Ile zarobi tam np. poczatkujący pracwonik ? tak minimalnie i maxymalnie ? ciekawy ejstem czy się podjąc tej roboty ??

Xddd
@Beżowyyyyy

1900 z groszami na próbnym wziąłem

ok.
@Beżowyyyyy

NICOLS na konto 2500 polecam

poszukujący

czesc. Mam kilka pytań co do firmy: Jakimi autami jeżdżą ph? Czy można używać prywatnie? Jaka jest podstawa wynagrodzenia? Czy zrobienie planu i premie są realne do zrobienia?

Zostaw merytoryczną opinię o Cersanit - Krasnystaw

• Jak się pracuje w Cersanit?

Zobacz opinie na temat firmy Cersanit tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 43.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cersanit?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 31, z czego 2 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Cersanit?

Kandydaci do pracy w Cersanit napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Cersanit
2.2/5 Na podstawie 210 ocen.

Cersanit