Opinie o Magna Automotive (Poland) sp .z o.o. w Dąbrowa Górnicza

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Magna Automotive (Poland) sp .z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Magna Automotive (Poland) sp .z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Magna Automotive (Poland) sp .z o.o. w Dąbrowa Górnicza

Prawdziwy Lider

Kolego nie podszywaj się pod lidera bo wypisujesz nieprawde 1500zl premii i 70 godzin nadgodzin to jest minimum jedynie ze stawka trafiłes

Jolo
@Prawdziwy Lider

Hahahaha dobre, skąd tyle premii??

Wiola

Pewnie wysokie stażowe ma to wliczone jest

Wiola
@Wiola

Nadgodziny mają na BMW bo siedzą cały czas w pracy tam to można zrobić nawet 100h nadgodzin Audyt zagrożony ale co a to Pip?

Lider

Nie ma tragedii natomiast wszyscy narzekają. Teraz jako TL mam 20,18zl i łącznie ponad tysiąc premii. Nadgodzin w miesiącu mogę zrobić ponad 50h. Nie jest tak źle jak część osób wypisuje

jolo
@Lider

ale ludzie zasuwający na produkcji już nie mają tak kolorowo. A samymi liderami zakład nie stoi!

hahahahaha
@Lider

widać, że samą pracą żyjesz...

Zaza

Jak u państwa w firmie przedstawia się sprawa socjal, wczasy pod grusza, paczki bądź premie świąteczne itp...?

Mariobros
@Zaza

O premię świąteczną trzeba bić co roku. W tym było 500 zł brutto dla starych pracowników, a dla nowych lub krótko pracujących to już w ogóle jakaś marnizna była. Wczasy pod gruszą to połowa gołej wypłaty czerwcowej (bez premii, bez nadgodzin, bez dodatków) wypłacana z wypłatą w lipcu. Paczki dla dzieci na święta to bon w wysokości 80 zł do Decathlona lub Smyka :), Inne jakieś tam to: Karta Multi Sport i ubezpieczenie medyczne. Także bez szału.

Mała
@Zaza

Jak pisałam wcześniej. Paczek nie ma jest bon obecnie starcza to jednego buta jeśli masz dwoje dzieci. Dodatkowo płacisz co miesiąc 110 zł na busa który ma dofinansowanie od pracodawcy żyć nie umierać. 500 PLN brutto na święta wszędzie wokoło 1500 / 2000 więc porównanie masz. Dwa razy przerwa fizjologiczna po 5 minut. Jeśli pracujesz na końcu hali masz pecha nie sikasz - mniej pij. Co miesiąc usłyszysz od Dyrektora który podjedzie furą za pół bani że jest trudny czas i kasy niema. Ale to nic masz pracować ciężej bo tego się od Ciebie oczekuje. Więc jeśli masz na zbyciu kilka lat życia to jest to praca marzeń.

@Mariobros

To i tak nie jest jeszcze źle, nie ma co narzekać. W firmie mecacontrol nie ma premi świątecznej tylko jest paczka za 100 zł. I nic więcej, nie ma socjal, premia miesięczna 280 zł.dla palących to 230 zł i najniższa krajowa, dodatkowo masz pod sobą 4lub 5 maszyn nie do ogarnięcia. To jest praca marzeń, a atmosfera obrzydliwa, same(usunięte przez administratora)

jolo
@Mała

Masz pecha nie sikasz?? Co ty za brednie opowiadasz?

Antek

Nie interesuje mnie mecacontrol, ponieważ nie pracuje tam i nie zamierzam. Idąc twoim tokiem myślenia dojdę że w Chinach pracują dzieci w nieludzkich warunkach. I co z tego. Myślisz że pojadę do Chin z siekierą (usunięte przez administratora) dyrektora? Pracuje w magnie i mam możliwość wpływania na zmiany i poprawę warunków pracy. Jeśli oczekujesz że ludzie z magny pomogą mecacontrol będzie to tylko świadczyć o tym jacy nieudacznicy życiowo tam pracują doprowadzając do takiej sytuacji. Bo jeśli siedzą w głównie to uwierz mi że we własnym. Ja im tam nie poszłam i nie nasrałem. Może należałoby przepchać kibel niedorozwoju!

@Zaza

Kolega Antek swoją wypowiedzią zaprezentował właśnie kulturę i przyjazne nastawienie pracowników Magny na najwyższym poziomie :). Ale nie przejmuj się, w rzeczywistości w pracy nie wszyscy są takimi burakami i nie rzucają na dzień dobry wyzwiskami.

Bolek
@hhh

Myślę że tutaj chodzi o to że sami jesteśmy odpowiedzialni za siebie. Czyli jeśli ktoś sika ci na głowę i to akceptujesz to jest twoja sprawa. Jeśli chcesz coś zmienić to zmieniasz a nie użalasz się nad swoim losem. To nie są zawody gdzie jest lepiej. Zmiany robią ludzie a nie Dyrekcja. Pracownicy Magny są przyjaźni ale chodzi nam o kasę i to wszystko.

@Bolek

Oczywiście zgadzam się z Tobą. Mam na myśli to, że dziewczyna pisze że są firmy, w których jest gorzej niż w Magnie i podaje przykład a koleś od razu nazywa ją niedorozwojem... Po co te wyzwiska???

@Antek

Nie będę tego komentować, bo nie zrozumiałeś mojego przesłania!!!!! Czytaj że zrozumieniem, a jak nie potrafisz, to odsyłam do szkoły!!!!!!!!

@Zaza

Trudno jest mi zrozumieć tak niski poziom jak twój, bo tego się nie da zrozumieć jak można na stronie z opiniami magny wywalać jakieś tandetne komentarze typu w mecacontrol jest gorzej. Wszyscy niech się o tym dowiedzą jak tam jest chujowo.Idźcie i przeczytajcie, a docenicie magne. Ciebie dyrektor nasłał, żebyś zamknął ludziom usta, a ja powtarzam (usunięte przez administratora) mnie obchodzi mecacontrol! (usunięte przez administratora) rozumiesz półgłówku!!!!!

@Zaza

Po drugie przestań odwracać naszą uwagę od bardziej sensownych rzeczy i działania na rzecz tej firmy w której pracujemy. Bo żadna szanująca się firma nie będzie zasłaniać się taką szmirą jak mecacontrol. Niezłą (usunięte przez administratora) musisz być wciągając nas w swoje tandetne gierki. Na szczęście pracują tu inteligentni ludzie.

magnowicz2

Właśnie pokazałeś tą swoją "inteligencję". Wstyd że reprezentujesz Magnę

Julka
@Antek

Pozostaje Ci tylko Antku zastanowić się dobrze kim może być ta pani zaza? Niech ci to da do myślenia skoro jesteś inteligentne. Ja już sobie odpowiedziałam, czas na ciebie..........

Julka
@Antek

To, że w magnie pracują inteligetni ludzie, to nikt nie neguje, ale antek do nich nie należy! Sposób wyslawiania się w tych postach na to wskazuje. Zdziwisz się antek kim jest pani, która obraziles, to nie pracownik produkcji, bądź pewien!

ROLNIKO
@Mała

Zawsze możesz kupić dziecku ???? lizaka zamiast butów taniej wyjdzie pracują tutaj kobiety które zostały odrzucone przez mężczyzn i próbują już z inwentarzem wejść w faceta który jest wolny i niewinny .

Dr. Judym
@ROLNIKO

Czytając twoje słowa myślę że masz poważny konflikt z osobowacią. Pewnie też aparat mowy nie łączy się z mozgiem. Jeśli w ten sposób okazywano ci w dzieciństwie miłość to już wiem dlaczego nawiązujesz do sssania. Cóż myślę że to forum ci nie pomoże bardziej złożona terapia.

Krzychu
@Antek

Bardzo inteligentni co widać po Twoich wpisach. A do tego bardzo przyjaźnie nastawieni do innych ludzi i kultularni.

Pamiętam cię

Potrójnemu kalece, jeszcze umysłowo dolicz

Pracowałem w Magna 5 lat na Pandzie (usunięte przez administratora)ale to bylo.15 lat temu i wtedy pamiętam jak (usunięte przez administratora)się przyjęła wiecznie była wystraszona A jak ja zjeba..em za byle co to od razu się czerwona na twarzy robiła sie jak burak mnie co ja przypomina to duze tłuste dupsko,dalej tak ma.

Monia
@Mała

A więc lepiej mieć jedno dziecko zawsze można mu kupić ciepłe pacie zamiast butów .

Niebieski anioł

Ty potrójny impotencje idz sie leczyć na głowe i zastanów sie dobrze co ty tu wypisujesz zamkną cie w (usunięte przez administratora) za takie wpisy na forum i skończy sie Twoja żałosna kariera.Twoja matka musiala dużo śniegu zeżreć żeby takiego bałwana urodzić

HR Business Partner

Magna kreuje się na wielką światową korporację, tymczasem to garaż z ludźmi bez manier, zwłaszcza w kadrach.

Brak.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
obraz magnańskiego zła

Nie chciałbym być w składzie takiego zespołu magnańskiego, który swoje święta Bożego Narodzenia nie jest w stanie ugrać u żydowskich kapo nawet tej samej stawki premii świątecznej co rok wcześniej oraz takiej samej dla każdego pracownika magny. Przecież ten co prowadzi negocjacje powinniście mu pomóc w spuszczeniu samoistnym wpierdoulu. Albo obiecajcie mu, że ta szmata co zawsze mu daje, to już mu nie da. Jacy wy jesteście bez honoru..... nie dziwne, ze was nienawidzę jako "ludzi honoru" - nie macie go pedaraści. w jednym roku dostają 700 błotto w następnym roku 500 błotto a dwa lata wcześniej 900 błotto. żydzi wam niwelują święta ? jakiś samoistny strajk ? jakiś honor ? tak macie honor, bo grozicie śmiercią potrójnemu kalece!

Witam ile zarabia pracownik lini montażowej ?

Magna

Informujemy, że z uwagi na fakt, iż komentarze nie dotyczą merytorycznie opinii dotyczącej firmy Magna będziemy zmuszeni do wyciągania konsekwencji prawnych w stosunku do osób, które traktują portal Gowork.pl jako swoisty komunikator. Uzyskanie adresu IP komentujacego na obecną chwilę nie stanowi problemu. Zatem prosimy o przemyślane komentowanie, ponieważ w internecie nie ma osób anonimowych.

Wiki

To są groźby karalne człowieku, co ty wyprawiasz!!!!!! Jak ktoś zrobił ci krzywdę, to opisz to w gazecie, daj temat dziennikarzom, naglosnij sprawę w tv. Nie popełniaj głupot, bo nie warto, ale też nie ładnie na tej stronie tak płuc jadem, nie jestem twoim wrogiem, ale zastanów się nad moimi słowami!!!!!!

Krzysztof Drag to ja twój buk, przestań pisać na forum szatanie jeden, już Ci rogi rosnąć zaczęły. Jeśli będziesz dalej tu pisał to będzie wieczne w kaku.

36 pensji zalega mi magna

jesteś moim wrogiem. Nie pozwoliłem ci nazywać się inaczej. To, ze jesteś diabelską wiki nie znaczy, że możesz mówić do mnie, skoro uczestniczysz w nękaniu mnie.

Jak wygląda podstawa w Magna Automotive (Poland) sp .z o.o.?

hhh

Poczytaj niżej to będziesz wiedzieć :)

@hhh

Nie ma podstawy jest stawka godzinowa.

Wszędzie jest tak samo lub podobnie,wszędzie jest dobrze gdzie nas nie ma!!!

Lol

Witam, chciałam zapytać ile jest obecnie w magnie na godz. Ile wynosi premia miesięczna, jaki socjal i czy praca jest w miarę łatwa i przyjemna atmosfera? Proszę o prawdziwe opinie, bardzo chce być w waszym zespole pracowniczym i zależy mi na aktualnych wiadomościach. Dziekuje

@Lol

Stawka 16 zł brutto na godzinę dla starych pracowników (teraz chyba 17 zł) premia 440 zł brutto, dodatek stażowy po 2 latach pod firmą 45 zł, co roku dodają następne 45 zł. Praca do lekkich nie należy, ale bardzo ciężko też nie jest. Zależy kto do czego jest przyzwyczajony. Atmosfera zależna jest od tego gdzie trafisz. Bo jak wpadniesz w gniazdo żmij to długo nie popracujesz, mimo że praca by była spoko. Bo niektórzy pracownicy niestety potrafią być dla siebie na wzajem wilkiem, a dla nowych to już całkiem.... Wszyscy są cwani jak robią już kilka lat i zapomnieli jak to jest być nowym i się uczyć. Także jeśli masz czas i ochotę spróbować to śmiało. Najlepiej przekonać się na własnej skórze jak to u nas jest :)

Betii
@Lol

Zapraszamy ale na wejściu musisz się określić czy fascynują cię plotki i czy lubisz pluć jadem bo jak nie to nie masz szans bo zaraz zostaniesz wyeliminowany przez grupkę pracowników a takie są na wszystkich działach tu by cię zacalowaly a za plecami sprzedały ot nasza rodzinna atmosfera po cichutku po malutki a masz ty cholero i już wypad na inny dział

Mała
@Lol

Najniższa w okręgu jeśli chodzi o produkcje. Socjal zerowy brak pikników spotkań oraz integracji pracowników taki sposób zarządzania obecnego Dyrektora. Robota ciężka po roku żylaki na nogach a po 5 latach problem ze stawami w dłoniach. Kadra bez przygotowania zarządzanie strachem szczególnie Andrzej na zamkach. Brak kompetencji oraz nie korzystanie z mózgu. Bardzo wysokie oczekiwania oraz normy zero w zamian. Obecnie sytuacja nie ciekawa albowiem wszystko idzie w złą stronę. Nie polecam. Obecnie sama jestem po rozmowie w NGK i zaczynam za 3 miesiące.

Tak
@Mała

Z pikniku zrezygnowali sami pracownicy

@hhh

Dzięki za info, jadę do was na rozmowe

@hhh

Jestem już waszym pracownikiem, jeszcze badania i się poznamy. Na rozmowie rekrutacyjnej byłam dziś o godz. 13.00 a o godz 15.00 już otrzymałam info o przyjęciu. Nie sugerowałam się opiniami, ile ludzi, tyle opinii, zawsze tak jest Chce przekonać się na własnej skórze, a pracować gdzieś trzeba. Doświadczenie na produkcji mam i wiem, że wszedzie jest podobnie. Zyczcie mi powodzenia!!!!!!!!!!

@Lol

Powodzenia. Każdy musi sam zadecydować co mu pasuje a co nie. Może wkrótce się poznamy :)

Gruba
@Betii

Dokładnie zawsze się znajdzie grupka i rządzi zamki podnośniki itd potrafią tak zgnoic że hoho jakby im się prace zabrało a najgorsze są ploty (usunięte przez administratora) wiedzą a rozpowiadają na prawo i lewo a i jeszcze donosiciele powiem ci że naprawdę jest tu ciężka atmosfera i nie ma ona nic wspólnego z drugim domem jak zostało przedstawione na filmiku

ToTen

Szczerze dziwię się że ktoś chcę jeszcze pracować w magnie gdzie teraz praktycznie wszędzie są przyjęcia i na pewno idzie znaleźć lepszą pracę jak tutaj. Jeżeli zastanawiasz się czy jest tu ciężko, to tak właśnie jest. Normy są podniesione na maksimum co człowiek może zrobić.

Merc

Duża norma mała kasa zła atmosfera ręce do wymiany. Praca marzeń.

Napiszcie coś więcej oco chodzi

Żałosne są wasze komentarze

Daimond

Które wpisy są żałosne?.O gwiazdce co opowiada bajki o tym jak jest bajecznie w firmie.Jak drugi dom, pewnie jak zapierdzielamy po 12 godz.Nieraz po 3 dni w tygodniu,żeby mieć co do gara wsadzić.Perełki wyławiane ,po znajomości i za kablowanie.Rekrutacje bez powiadomień ,masz plecki,lub kogoś z rodzinki ,wtedy dostajesz awansik.Ja bym się wstydził wyjść na halę po takim filmie(usunięte przez administratora)

Ka
@Daimond

Np Twój wpis jest żałosny, narzekasz na robotę a siedzisz w niej po 12 godzin, to proponuję głowę przebadac. Pracy i nas w regionie nie brakuje jeśli się nie podoba to proszę bardzo się zwolnić, ale nie wychodzić właśnie to cebulactwo z was narzekać, narzekać ale tylko w necie, a jak przychodzi co do czego to podwijac ogon i po 12 w robocie siedzieć

Aron jej załatwił stanowisko?

De
@Ka

Nie o to chodzi. Powiedz mi jakim można być człowiekiem żeby wychealac ten (usunięte przez administratora) w którym pracujemy. Słowa że w pracy czuje się jak w domu? Dyrektor traktuje nas jak śmieci kasy nie daje atu takie słowa? Sorry ale wolę swoją godność i honor niż te Judaszowe srebrniki

@De

Team leader ma 3k na rękę bez nadgodzin to zachwala. Ręce ich nie bolą

@Piotr

Nie ma na rękę 3k, a skoro tak twierdzisz to aplikuj na lidera to sobie odpoczniesz za dobra kasę

Lider

Jesteś w błędzie nie ma 3tys ma znacznie wiecej

@Lider

Po co piszesz takie bzdury, owszem może mieć więcej jeżeli pracuje tu kilkanaście lat przez co wyższe stazowe, ale gola wypłata nigdy nie sięgnie 3k

Wiem ile zarabiam. 3k bez nadgodzin mam. Mogę zrobić kilka nadgodzin i lekko 4k netto mam na pasku. Nikt tutaj na zakładzie nie pilnuje żeby pracownik przy umowie o pracę miał maksymalnie 8h tygodniowo nadgodzin. Przyjedzie PiP i uniemożliwia więcej niż 8h tygodniowo dodatkowo.

Jaro
@Piotr

Jeden tutaj taki był chciał złamać zasadę równoważnego czasu pracy. I już nie pracuje. Więc chyba jednak ktoś to kontroluje prawda. No i chwaląc się zarobkami moim zdaniem wyssanymi z palca nastawiasz ludzi przeciwko liderom.

@Jaro

Proszę sobie sprawdzić komentarz u góry Daimond11.01.2020 02:17 - ten dokładnie..tutaj również potwierdzono ilość godzin. Pozdrawiam. Niby dlaczego mam nastawiac przeciwko liderom. Taka prawda stawka powyżej 19zl brutto oraz premia

@Piotr

8h tygodniowo można zrobić. Nie raz widzę jak ludzie zostają po godzinach w tygodniu oraz w weekend przychodzą na 8 a nie powinni. Inaczej jak ktoś zostanie we wtorek na 4h dodatkowe to w sobotę może przyjść maksymalnie na 4h. Liczony czas pracy niedziela-sobota 8h w sumie. Wystarczy zobaczyć co się dzieje na volkswagenie

Ty

Koleś grozi ludziom śmiercią i nikt tego nie neguje?? A jakieś inne wpisy usuwają? Jaja jakieś w tej administracji chyba sobie robią!!!!

Bard

Ok nie chce oceniać nikogo. Każdy ma swoje sumienie i rozum,ale jest tutaj dużo ludzi którzy się sprzedają byle by przyjść w sobotę i zrobić nadgodziny. Więc może warto sobie powiedzieć prawdę.

ELA

Gdzie można to dzieło zobaczyć?

obraz magnańskiego zła

Życzę pracownikom magny oraz ich dzieciom śmierci. Przecież za darmo wam tego nie życzę. 36 pensji zalega mi magna o raz go work, który ukrywa posty z dosadną prawdą

@obraz magnańskiego zła

Twoje życzenie wcześniej czy później zostanie spełnione. To żadna nowość :D

Mario
@obraz magnańskiego zła

W tej chwili sprawa twoich wpisów została zgłoszona na Policję. Prokuratura ustali czy doszło do przestępstwa. Nie wolno nikomu grozić. A ty grozisz mojej rodzinie.

Matrix

Wzajemnie Psycholu.Karma wraca.

Matrix
@obraz magnańskiego zła

Krzysztof Drąg już nie długo znów spotkamy się w sądzie skoro ciągle ci mało. Tym razem posiedzisz na tyle długo że zrozumiesz co to grożenie śmiercią.!

MARCINA

Czy ktoś wyrzuci GRAŻYNĘ ze stanowiska liderki ta podła KOBIETA musi w końcu się uspokoić nic nie potrafi tylko sfintuszyc że Sławomirem .

Czy problem z niewypłacaniem gotówki został rozwiązany ?

@Tomek

Ale kto i gdzie miał niby taki problem? Firma jest wypłacalna i jak na razie żadnych opóźnień nie było.

Zostaw merytoryczną opinię o Magna Automotive (Poland) sp .z o.o. - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w Magna Automotive (Poland) sp .z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Magna Automotive (Poland) sp .z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 228.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Magna Automotive (Poland) sp .z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 202, z czego 53 to opinie pozytywne, 39 to opinie negatywne, a 110 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Magna Automotive (Poland) sp .z o.o.?

Kandydaci do pracy w Magna Automotive (Poland) sp .z o.o. napisali 12 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Magna Automotive (Poland) sp .z o.o.