Opinie o Magna Automotive (Poland) sp .z o.o. w Dąbrowa Górnicza

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Magna Automotive (Poland) sp .z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Magna Automotive (Poland) sp .z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Magna Automotive (Poland) sp .z o.o. w Dąbrowa Górnicza

36 pensji zalega mi magna

lewacki kłamco. To co mnie zrobiła monika tarasiuk i wy magnańskie psy będzie wyryte wam na na grobie, żebyście pamiętali i inni pamiętali, ze jesteście śmiećmi. W aktach sprawy ta kuorwa monika tarasiuk przedstawiała się: jestem dyrektorem / kierownikiem działu personalnego tam właśnie, czyli w magnie automotive. Kłamco jepany - lewaku pielolony. Za to oszczerstwo twoje dziecko pójdzie do piekła, żmugówninie. Ojciec czy matka klepiąca takie androny musi należeć do klubu erotycznego psa magnańskiego pod piknikiem na pogorii. ALe oczywiście szmacisz się nie tylko tam.

BETII
@36 pensji zalega mi magna

WITAM CIĘ BYŁY PRACOWNIKU NIE WIEM CZEMU DRĄŻYSZ CAŁY CZAS JEDEN JUŻ NUDNY TEMAT CI LUDZIE CO PAŁASZ DO NICH TAKĄ MIŁOŚCIĄ JUŻ TU DAWNO NIE PRACUJĄ A WIEM CO MÓWIĘ BO ROBIĘ TU 7 ROK MAMY DOŚĆ TWOICH RZYGOWIN NA ZAKŁAD JAK KOMUŚ COŚ NIE PASI TO WYPAD TYLKO POWIEM CI W ZAUFANIU ZE JEST PARĘ OSÓB CO DO ZAKŁADU WRÓCIŁO I JAKI Z TEGO WNIOSEK WEŹ SIĘ LECZ KOLEGO ALBO SWOJE ŻALE WYLEWAJ U KSIĘDZA

@BETII

Magna zalega mi 36 pensji - zatem miałaś to napisane :LOL: poza tym nie pisz do mnie więcej, gdyż jako magnański pies - szydzisz ze mnie i blokujesz mi wypłatę 36 zaległych pensji jesteś psem i za twoją postacią - bo na nią się powoływała monika i kadra zarządzająca, czyli na ciebie to ty jesteś winna moich katorg i wyroków, i też masz dług u mnie z tych 36 pensji zaległych.

obraz magnańskiego zła

Nie masz prawa do mnie pisać. Posadziłaś mnie - podwójnego kalekę w więzieniu dwa razy dla zabawy i za darmo - niewinnego kalekę, poprzez składanie fałszywego świadectwa przeciw bliżniemu swemu.. Śmiertelny grzech razy trzy!! Dla obserwatorów powiem, że praca w magnie teraz byłaby kolejnym upokorzeniem, nie licząc tego, że w samej magnie mogliby mnie zniszczyć w dwanaście sekund. Dlatego rozważanie powrotu do magny to wybór śmiertelny. Praca w magnie to śmierć. Ale udają dobych zweli.

Jedi

Kobiety z zamków z nowej lini ,co wy robicie?.Zapierdzielacie po 12 g .Dostałyście po 3 zł podwyżki?.Łamistrajki jesteście i tyle.Zamiast się postawić to niszczycie wszystko.Jak będzie strajk też bŕdziecie tyrać za michę ryżu?.

walczyć trzeba
@Jedi

Łamistrajki?!! A od kiedy strajkujemy bo nic nie wiem??! Może poczekaj na oficjalne ruszenie zamiast się tu uzewnętrzniać. Wtedy pogadamy koleżko

abcede
@Jedi

Swoje i tak załatwiliśmy. Więc się nie wypowiadaj.

@Jedi

Z takimi związkami w naszej firmie nigdy nie będzie strajku. Znowu zwiazkowiec będzie chodził i przekonywał że jak będziemy strajkować to zamkną zaklad. Hahahaha całe związki.

Do związków!
@1111

Gdzie jest moja podwyżka. Po roku miałam zarabiać więcej! Banda złodziei...

@1111

A co zrobisz Sam bez związków?.Najwyżej sam zrezygnujesz z pracy,lub będziesz zapierdzielał za te same pieniądze i narzekał dalej. Więc nie pierdziel farmazonów bo Solidarność zrobiła teraz Bardzo dużo i ludzie się zapisują.A pozatym możesz się w każdej chwili wypisać.Możesz sam iść po poswyżkę,lub założyć Swój związek droga wolna.

@Do związków!

Zapytaj Dyrektora na zebraniu.Skoro JESTEŚ taki debeściak.Związki robią Wszystko żebyś miał nie 1,30 tylko 3 zeta.płaczku.

JOKER

Czy sa tu moze jakies moje fanki?

Koniec majtek

Lepiej powiedz o swojej linii tam na mercedesie to są dopiero aktoreczki mdleją latem a później walą po 12 godzin ale jaka obrażona bo pracownik medyczny zlapal ją za spodnie żeby ją przenieść . Monika nie jest już panna ma prawo jeść słodycze a ruda Kaśka to nie jest cicha woda tylko wulkan namiętności kocha FISTING .

Bebe

(usunięte przez administratora) was obchodzą czyjeś majtki albo zęby. Nie po to jest ta strona stworzona. Niech każdy zajmie się swoją pracą i swoją (usunięte przez administratora)

MARIOLA
@Bebe

Każdy z nas popełnia błędy Monika z losnia nie jest może bystra ale nie można ją obwiniać że po zajściu w ciążę zrezygnowała dbać o siebie to jest naturalny proces najpiękniejsze w tym że mimo to że jest zepsuta i letko wredna cały czas jest mężatką i kocha tego samego łobuza co ją zapłodnił . Ząb który ją dotyczy to jest sprawa lekarza stomatologa a nie nasza .

HR Business Partner

Magna kreuje się na wielką światową korporację, tymczasem to garaż z ludźmi bez manier, zwłaszcza w kadrach.

Brak.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
36 pensji zalega mi magna

W takich zakładach, gdzie wyzysk jest największy rodzą się największe kreatury zaczynając od menadżera poprzez wszystkich zarządzających a wśród nich słynna ze zła monika tarasiuk kadrowa magny automotive ze swoim podłym dzieckiem. Obie postacie tarasiukowe wsadziły dwa razy do więzienia niewinnego podwójnego kalekę. W wyrokach rzeczypospolitej, którą nosicie jako swoje państwo. Zeszmaciliście się sami a monika z dzieckiem pomogła wam to zrobić - teraz trudno wam to pojąć, że jesteście szmatami, no ale tak jest.. wraz z rzeczypospolitą. Intelekty macie nieziemskie, zeszmacone. porywać się na życie kalekiej osoby, kiedy wam nic nie zagrażała, niszczyć jej życie dla zabawy. amen

Omijaj

Jeśli ktoś chce wiedzieć ile można dostać wypłaty z premią na święta łącznie i 5dni L4 za cały miesiąc to już mówię - jakieś 2100zł Także wszystkich nowych zainteresowanych pracą w Magnie zapraszam! Magna oferuje: - Płatny dojazd do pracy - Automaty bez dopłaty - drożej niż w sklepie - najniższa stawka godzinowa w porównaniu z innymi zakładami - najniższy socjal z możliwych - dużo pracy, wysoka norma - najlepiej rób za dwóch! - mało miejsc parkingowych - brak równego traktowania I co tam sobie jeszcze dopiszecie ????

@Omijaj

nie śmiałaś dopisac, że kierownictwo magny robi takie dopłaty do zwolnienia, w postaci więzienia byłych pracowników w zakadach karnych oraz ulepszenie życia w postaci sądów i wyroków... cudowne.. czemu nie chciałaś o tym napisać magnańska psico ?

36 pensji zalega mi magna

pomazaj się z dzieckiem (usunięte przez administratora) albo z innym psem magnańskim. A w zasadzie mogę zapytać.... jak tam się czujesz po pomazaniu się z dzieckiem(usunięte przez administratora) oraz z psami magnańskimi ? to właśnie taką osobą jesteś.

36 pensji zalega mi magna

Podła suoko wykorzystujesz fakt, że znasz mojje imięi nazwisko a sama nie podajesz,.... zatem kreśliśz się jako podła suoka, gdyż się ukrywasz jak pista strzelająca z ukrycia, tak jak to robią (usunięte przez administratora) Zapewne też nią jesteś, bo masz nawyki.

@36 pensji zalega mi magna

Chlopie idź do szpitala, żadna Monika tu nie pracuje ale tobie trudno to pojąć (usunięte przez administratora)

...
@Omijaj

A za 20h 100% i premią świąteczną ok 3200 serio?

serio
@...

KABI
@Omijaj

Zapomniałeś dodać że po 15 miesiącach może cię wezmą pod firmę jak będziesz się dobrze uśmiechał do kordynatorow i tolerował beznadziejne liderki które zamiast rękawiczek dadzą ci brudną szmatę ze smaru no i ten wredny czerwony nosek aż żyły wystają .

jolo
@KABI

szmaty zamiast rękawiczek, kolego chyba trochę przesadzasz. nie lubisz tej pracy czy zakładu to droga wolna.

Mayrix

Nie warto tutaj już nic pisać ,niech głupek dam sobie wypisuje te żałosne poematy.Pisz sobie idioto sam.

36 pensji zalega mi magna

Kłamcom należy się tylko piekło i brak wybaczenia grzechów. Język pokazuję :)

Matrix

Coś mi się zfaje,że moderatorem tutaj jest Krzyś ,wariat Zauważcie,jego wulgarne słowa nie zostały usunięte,a innych tak.Ha ha jakieś JAJA????????????

hhh
@Matrix

Dokładnie. Koleś wyzywa wszystkich na prawo i lewo od jakich tylko i wszystkie jego wpisy są niby ok? Ale to pewnie przez to, że jego profil jest powiedzmy, że "zweryfikowany" :) więc administracja pewnie nawet nie zwraca uwagi na to jakie on (usunięte przez administratora) wypisuje. A szkoda bo znowu nie potrzebnie zaśmieca stronę.

@Matrix

Kiedy kłamiesz i chcesz, żebym sam się zakopał pod ziemią - mam te posty zapisane - to znaczy, ze chcesz mojej śmierci, to moderator może nie wytrzymać i usunął takiego posta. Sam bym się obrzygał znając prawdę, że jesteście magnańskimi psami, któży wsadzili niewinnego podwójnego kalekę dwa razy do więzienia dla zabawy, a teraz życzycie jemu śmierci. To jest wasz poziom ? Uważny obserwator dostrzega, ze tak.

Wyjatkowo chamska wypowiedż pracownika magny, prawdopodobnie białego kołnierzyka. A wiedz, że nie mam dzięki wam znajomych, na tym osiedlu, a to, że uważają mnie za błazna, to mi miło bardzo. Waszym uciechom się nie przyglądam, gdyż jesteś psem, który nie podaje nazwiska i imienia i spokojnie za 300 złotych dostałbyś jakąś karę w sądzie, na przykład 50 złotych. A poza tym ty nie zrozumiesz czym jest pies magnański, dowiesz się dopiero na sądzie ostatecznym.

Krzysztof Drag to osoba niezrownowazona psychicznie, zamiast siedzieć w szpitalu dla czubkow jest na wolności. Kiedy pacanie zrozumiesz, że w zakładzie nie ma żadnej Moniki, pscholu jeden

Matrix

Jest tu jakiś moderator,który zrobi porządek z tym niezrównoważonym psychicznie gościem .Który zaśmieca to forum,swoimi bzdurnym,wulgarnymi wpisami???

Magazynier

Witam sa jakies przyjecia do Magny na magazyn

@Magazynier

Magazynier powiem ci nie polecam ją pracowałem rok w magnie i dzisiaj mi podziękowali. Ogólnie na magazynie jest fajna atmosfera ale pierwsze co to trafiasz na tzw"mleko " i rozwozisz komponenty po produkcji przez 3 miesiące i jest ciężko jak nwm.

@Magazynier

Za ile ?

Kolega

Chłopie ???? ciebie powinni zwolnić dużo wcześniej, a dlaczego to chyba sam wiesz, wszyscy ci szli na rękę więc nie narzekaj tylko dziękuj że tyle z tobą wytrzymali ???? wiem kim jesteś bo nikomu innemu dawno nie podziękowali

Krzysztofie błaźnie Drąg udaj się już na spoczynek. Twoje grzechy zostają odpuszczone. Amen.

36 pensji zalega mi magna

(usunięte przez administratora) To jakbym miał diabłu odpuścić grzechy. Nie masz prawa do mnie mówić. posłałeś mnie do więzienia ze swoją skundloną suoką moniką tarasiuk dlatego nie masz prawa już mówić, diable. to co piszesz to efekt twoich grzechów i zaniechań. wszak jestem kulawym impotentem, dzięki waszemu pracownikowi magny, którego chronicie -(usunięte przez administratora) Na trzeżwo wpadłeś na ten pomysł, żeby leczyć kalectwo ? Przypominam wasze wpisy z go worku: "przecież inni ludzie mają gorzej, więc nie powinienem się przejmować" przynajmniej spłoniesz w piekle, ja nie muszę znać twojego imienia i nazwiska, przynajmniej nie będę musiał się spowiadać komu nie wybaczyłem przed (usunięte przez administratora)

Nie pisz tu nic więcej idioto skończony.

36 pensji zalega mi magna

to co piszesz to efekt twoich grzechów i zaniechań. wszak jestem kulawym impotentem, dzięki waszemu pracownikowi magny, którego chronicie - więc mnie teraz kadzisz bez imienia nazwiska, potwierdzasz że jesteś magnańskim ścieorwem współpracującym tak jak mówiłem z ukraińskimi żydami. Na trzeżwo wpadłeś na ten pomysł, żeby leczyć kalectwo ? Przypominam wasze wpisy z go worku: "przecież inni ludzie mają gorzej, więc nie powinienem się przejmować" przynajmniej spłoniesz w piekle, ja nie muszę znać twojego imienia i nazwiska, przynajmniej nie będę musiał się spowiadać komu nie wybaczyłem przed śmiercią ! jak każdemu psu magnańskiemu.

Prawie emeryt

Czytając te opinie po wczorajszej akcji załogi nam wrażenie że u tych co musieli zrobić to samo co reszta teraz zaczynają być mokre majtki. Wczoraj Ci niezadowoleni na Zwiazki przystąpili do protestu aby móc innym spojrzeć w oczy. Dziś już nie jest tak różowo i zaczyna się kopanie w przeszłości związków jacy są do (usunięte przez administratora) i nie dobrzy. Powiedzcie krótko że nie będziecie nic robić jesteście zadowoleni z tego co jest i tyle. Przynajmniej nie przeszkadzajcie. Byłoby dobrze aby wasza grupa zwróciła się do związków i zrezygnowała już teraz z tego co uda się wywalczyć. Otwarcie jak dorośli. Przypomnijcie co zrobiliście aby coś zmienić ja tu pracuje 15 lat i jakoś nie widziałam spektakularnych akcji. Psiocze ale i tak biorę co jest jak typowa świnia. Jutro spór więc macie jeszcze czas aby zachować się jak ludzie z odrobiną godności.

@Prawie emeryt

Jutro jest dzień prawdy i tak naprawdę przyszłość tych związków. Jeśli nic nie wynegocjują duuuuuzo ludzi się wypisze. Chcieli poparcia otrzymali je. Czas pokazać że związki są w stanie coś zrobić!

Prawie emeryt

Widać że nie zrozumiałeś o co tu chodzi. Jutro jest spór zbiorowy. Negocjacje się skończyły. Dzień prawdy będzie dotyczył Ciebie z chwilą uzyskania prawa do strajku. A to już chyba niebawem. Myślę że jesteś zły że coraz więcej ludzi przyszło do związków. No a teraz trzeba będzie się określić gdzie będziesz to już jest poważniej a nie nie pójście na zebranie. Czas odsiac chłopców od mężczyzn tylko czy starczy ci odwagi?

@Prawie emeryt

Bez obaw będzie strajk zatrzymuje wszystkie maszyny. Pytanie czy znowu nie będziesz chodził i mówił że jednak strajk nie ma sensu jak tamtym razem...

Prawie emeryt

Na tablicy i stronie na Facebooku jest list otwarty od AS do wszystkich. Warto przeczytać. Myślę że doprowadzi wszystko do końca.

@Prawie emeryt

List otwarty? bo ludzie w końcu wytknęli mu prawdę? I co to ma być przeprosiny? W sumie Niemcy też przeprosili za II wojnę światową... Niestety czasu nie da się cofnąć żeby odzyskać zaufanie musi teraz pokazać że ma ja...ja i sam naprawić co wcześniej zepsuł!

obraz magnańskiego zła

carver myślałem, że to postać fikcyjna coś jak syndrom toyota kompany - tak ten skuorwiel, syn z kourwy (usunięte przez administratora) także jest magnańskim psem! Również ten ciuol podpisał się na moim wypieloleniu z magny. Stał się magnańskim psem za życia. Osiągnięcie za 5 punktów dla tego skuorwiela!

Nie polecam nikomu tej pracy ponieważ obowiązków jest coraz więcej a zarobki stoją w miejscu. Tyle w temacie bo szkoda więcej gadać pracowałem tam rok i potraktowali mnie na koniec jak śmiecia .... Pracowałem na magazynie.

Młoda

Nawet jeżeli ludzie zapisza się do związków to nic to nie zmieni. Może zapisać się jeszcze max 40% a musi być 90% nie liczcie. Bo to co robia z nami to już nie jest zwykle nie poszanowanie starego pracownika tylko jawne plucie nam w twarz. Popatrzcie na sąsiednie zakłady. Stawki ponad 20zl produkcja 30zl magazyn plus premie gdzie nowy pracownik produkcji ma 2900 na start a na, magazynie 3500 powtarzam nowy pracownik. Nie oczekujcie że ludzie dzięki którym ten zakład funkcjonuje będą zetelni wobec postawionych wyżej. Macie ludzi za nic. Zniesiony jubilat brawo. Szacunek przede wszystkim. Niech nikt nie wymaga od pracownika czegokolwiek innego niż pracy swoim tempem. Inne firmy mają prawdziwe benefity darmowe busy ciepły posiłek a, wy się podniecacie busami za grubą kostkę czy multisportem czy ubezpieczeniem jak to jest standard w innych firmach. Ludzie już widzą co się dzieje i nikt tego tolerować nie będzie. A jeśli ktoś myśli że przyjdzie nowy i zacznie pracować to już dawno zrezygnuje po pierwszych dniach. Wymagania coraz większe a płacy coraz mniej. Takie są tutaj realia. Pozdrawiam.

@Młoda

Nie zapomnij że związki zawiesiły układ zbiorowy. Gdyby nie to nasze stawki premie świąteczne i wakacyjne były by jak Magneti Ersi itp. A tak jest jak jest i mamy co mamy s dyrekcja może robić co chce. Tylko że tam są związki które coś robią s nie narzekają że ciągle coś zle i że ludzie się nie zapisali.....

Praca

Tak jest, już raz prawie doprowadzili do strajku, a później chodzili po ludziach i mówili że to się nie opłaca i żeby zrezygnować

jolo
@Praca

Więc tym razem się nie dajcie zniechęcić! Zjednoczcie się tak jak wczoraj

36 pensji zalega mi magna

monika tarasiuk kreatura ludzka, (usunięte przez administratora) podła wyrachowana suoka, szmaotka, diwka, kuorwa nienasycona suctwem obleśnaa jędza, zwykła kourwa, jędzonosna podła okrucieństwem i wiele wiele innych kuorewskich obelg jakie można sobie wyobrazić, ale nie napisze, gdyż nie przejdzie. ALe monika tarasiuk to jest skończona kuorwa, szmatoa i jej okrutne podłe dziecko. Tacy sami są pracownicy magny!

Naiwny

Brak słów...

Zostaw merytoryczną opinię o Magna Automotive (Poland) sp .z o.o. - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w Magna Automotive (Poland) sp .z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Magna Automotive (Poland) sp .z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 228.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Magna Automotive (Poland) sp .z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 202, z czego 53 to opinie pozytywne, 39 to opinie negatywne, a 110 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Magna Automotive (Poland) sp .z o.o.?

Kandydaci do pracy w Magna Automotive (Poland) sp .z o.o. napisali 12 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Magna Automotive (Poland) sp .z o.o.