Opinie o Magna Automotive (Poland) sp .z o.o. w Dąbrowa Górnicza

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Magna Automotive (Poland) sp .z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Magna Automotive (Poland) sp .z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Magna Automotive (Poland) sp .z o.o. w Dąbrowa Górnicza

26 pensji zalega mi magna

magna to firma w której zarządzający magną i świadkowie moniki tarasiuk są ludżmi bez moralności i skrajnie głupi. Poza tym nigdy nie osiągną zbawienia duszy. Z imienia i nazwiska kieruję o nich te słowa oraz do świadków moniki tarasiuk. To oni postawili podwójnego kalekę przed jeszcze głupszym wymiarem sprawiedliwości powodując, że kaleka stracił wolność dwa razy na 10 miesięcy, oraz nie mógł rozpocząć leczenia impotencji. Przed bezduszną policją kaleka był bezradny i wielokrotnie był niewiarygodnie poniżany. Za to odpowiadają z imienia i nazwiska ludzie w magnie i świadkowie moniki tarasiuk. Totalnie nieodpowiedzialni ludzie. Oni pozostają bez wybaczenia.

ola

Drodzy czytelnicy podwyżkę dostaniemy od stycznia oczywiście nie taką jak dostali czerwoni tylko taką jak co roku wynagrodzenie minimalne i stawka godzinowa idą od 1 stycznia w górę . Niestety nic więcej .

Kazik

Ciekawe gdzie Oni znajda sobie nowych pracowników na nowe linie bo jak widać to nikt nie przychodzi hehe. I zaczęło się wielkie sprzątanie bo znów mają być wizyty ????

@Kazik

magna automotive zalega mi tak ze 26 pensji średnich krajowych(na 2019) + 5000 zł = 99198 zł + podatek po stronie korporacji. dla korporacji to jak nawet nie plunąć. 10 miesięcy prac społecznych z lewackiego wyroku na podwójnym kalece za niewinność za wyimaginowane krzywdy względem moniki (usunięte przez administratora) kadrowej magny i jej dziecka jako podbudówki do kłamstwa i oszczerstwa względem mnie 10 miesięcy prac społecznych z lewackiego wyroku na podwójnym kalece za niewinność za wyimaginowane krzywdy względem moniki (usunięte przez administratora) kadrowej magny oraz za oszczerstwo i kłamstwo względem mnie 2 miesiące bez pensji 2 miesiące bez normalnej pensji 2 pensje za wyjazd formalny zawodnika ze składu - tak zwane ..nie wiem - korporacja nakazała wymazać to z prawa stosowanego Krzywd psychicznych oraz faktów moralnych nie potraficie już naprawić a lista tutaj jest... Z każdym argumentem radzę sobie bez problemu - piszę to dla obserwatorów. Słowo katolika kontra słowa lewaka. Świętokradcze sakramenty święte (łamanie pierwszego przykazania bożego co najmniej), pogrzeby i śluby oraz komunie święte, chrzty dzieci - to wszystko oferujecie sobie i swoim rodzinom nie czyniąc mi zadość waszym okrutnym działaniom, o których mówić bym mógł bardzo dużo. Tak, blokowali mnie ze 7 lat - takie go work jest prawdo podobnie nie prawdy godne. cena zbawienia duszy katolickiej każdego pracownika magny oraz moderatorów go work, gdyż mszczenie się na mnie polskiego społeczeństwa występuje do tej pory a do końca życia nie będą cofnięte konsekwencje lewackich wyroków. napisane powiedziane, sumienie wasze albo diabelskie.

Kazik
@26 pensji zalega mi magna

Nie zostawiaj tego tak i nie poddawaj sie

WTRYSK
@Kazik

Lepiej się pracuje jak jest mniej osób na linii zawsze można robić po 12 godzin poradzimy sobie bez darmozjadów .

Zbieraj na tace
@26 pensji zalega mi magna

Albowiem tylko niosący słowa Chrystusa doznają łaski zbawienia...

@Zbieraj na tace

Z głową wszytko ok?

M łasuch

Znęcanie się psychiczne w tym zakładzie to chyba norma .... Ta mała pani to powinna już dawno zostać zwolniona..

@M łasuch

która??

Beata
@jolo

Jest tylko jedna z Mlatcha. Ale wszystko do czasu.

@Beata

na mlatchu są trzy małe hahahaha

Paulina
@M łasuch

Dobrze byłoby, jakbyś napisał coś więcej na temat tej kwestii. Ale skoro twierdzisz, że w Magna Automotive ma miejsce znęcanie się nad pracownikami, to wypadałoby jak najszybciej odpowiednio zainterweniować. Myślałeś zatem o tym, by udać się z tym problemem do właściwej instytucji?

HR Business Partner

Magna kreuje się na wielką światową korporację, tymczasem to garaż z ludźmi bez manier, zwłaszcza w kadrach.

Brak.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

M.

W takich firmach jest tak ze kazda decyzja i kazda podwyzka musi byc zatwierdzona przez górę. A góra blokuje wszystko jak jest ciężki okres. Poczekajmy aż nowe biznesy będą przynosić kasę. Generalny nie powiedział ze podwyżek nie będzie tylko ze będą jak zwykle pod koniec roku, UR dostali teraz to potem nie dostaną. Wszystkich się nigdy nie zadowoli a przypuszczam ze stojąc przed mikrofonem i tłumacząc jest trudniej niż krytykować siedząc na krześle.

@M.

Ustalmy jedną sprawę podwyżki pod koniec roku to nie podwyżka od zakładu tylko dostosowane się do stawki godzinowej i płacy minimalnej podwyżki dla pracowników zawsze są między kwietniem a wrześniem wtedy można mówić o podwyżce a nie o dostosowaniu się do dziennika ustaw rządu RP .

@PODNOŚNIK

Tym tokiem myślenia pod koniec myślenia dostaną tylko ci którym będzie brakować do minimalnej...

@PODNOŚNIK

Podwyżki mogą być co miesiąc niezależnie od pory roku. I tak zarabiamy powyżej minimalnej bo liczy się podstawą i to pracodawca wykorzystuje. Wszystko zależy od ludzi bo to oni są sercem fabryki. Dziś magazyn nie przyszedł w formie buntu w sobotę do pracy. Ale za chętni do załadunku znaleźli się na produkcji. Jest mi wstyd że tu się stawiacie a lecicie na sobotę od razu. Gdzie wasz honor i szacunek do samego siebie. Zamiast nas wspierać na magazynie to jeszcze pomagacie Dyrowi.

kuklok
@Mleczarz

Bo niestety ludzie na produkcji co niektórzy to by się pobili o nadgodziny. A najlepiej to by w ogóle z Magny nie wychodzili. Niestety przez takich pajaców jest jak jest i nigdy nie będzie jedności.

@Mleczarz

Powiem tak podwyżki mogą być co miesiąc jak najbardziej ale jak są pod koniec roku to tylko bo stawka godzinowa i placa minimalna idzie w górę po prostu posypała by się premiera frekwencja itp zamiast 440 zł było by tylko 240 prawda Jeżeli chodzi o nadgodziny to dla mnie mogą robić i po 16 A was na magazynie i tak odciążają z NERROTUSTU na produkcji takich rarytasów nie ma .

@M.

Nie wiem o co ci chodzi musisz trochę myśleć

@PODNOŚNIK

Przyjdz zobacz jak nas odciazają. Myślę że po miesiącu zmienisz zdanie. A co do premii nikt nie może sam Ci jej zmienić bo jest zapisana. Płaca minimalna liczona jest gola tak jak nasza podstawa. Ale pracodawca dokłada inne składniki premie wysluge itp. I zawsze będziemy wychodzić więcej niż minimalna. Takie są fakty. Co do zasady nie znam zakładu aby podwyżki były we wrześniu. Robiłem w 10 magazynach i zawsze były pod koniec roku. Ale dziwi mnie ze potraficie tylko pyszczyc a nie działać. Co do rarytasow to sami sobie pozwalacie na wchodzenie na głowę. I mało tego jeszcze dalibyscie się zabić za soboty. I to jest wasza klęska nie potraficie się zjednoczyć.

@PODNOŚNIK

Yhm... jakbyś Ty troche pomyślał to wiedziałbyś co miałem na myśli ale zdarzyła się literówka. Nikt w Magnie nie ma minimalnej wiec tym tokiem myślenia nikt nie dostałby podwyki . Jak żyje, a robiłem w kilku firmach, wszędzie podwyżki były pod koniec roku i podwyższane o tyle procent o ile mniej więcej dawały inne formy wokoło... chyba ze potrzebują nagle setki nowych to przebijają. Czy tylko ja rozumiem troche jak to wszystko działa?

@M.

od tego zakładu pracy dostałem dwa wyroki będąc podwójnym kaleką oraz będąc niewinnym. dlatego, że oskarżycielką była "kobieta" cały proces sądowy był ustawiony od początku do końca pomijając to, że głupi policjanci uwierzyli we wszystko tej suce - kadrowej magny i tak prowadzili postępowanie, że nic się nie dało zrobić. Oczywiście miłościwie panująca kadrowa magny bardzo pomagała policji, ażeby wsadzić do więzienia podwójnego kalekę za niewinność - będąc tego świadomą. Pomijam oczywiście to, że te trepy popełniali masę błędów, bo są psami - a te nie mają własnych rozumów. Nikt nie zapłacił za moje krzywdy, dlatego do końca życia tych podłych skourwysynów będzie ciążyć nad nimi klątwa bycia podłym skórwysynem i skórwysynką do ostatniej potęgi. Bez przebaczenia dla gnojów i podłych skourwysynów. Złamali co najmniej jedno przykazanie boże: świadczenia nieprawdy przeciw bliżniemu swemu, dlatego w kościele katolickim żaden pracownik magny już nie istnieje. Niemożliwe ? a jednak! takie rzeczy się dzieją to jest polska helołł. made in magna Nie polecam tego zakładu pracy bo poimo, że bardzo mi zależy na tym aby tam pracować to poprzez idiotów z zarządzania tym zakładem nie jest to możliwe. to są takie kretyny, że tylko potraktować jak żyd żyda. ludzie ci mają grzechy śmiertelne i powinni już nie istnieć. Tylko co z tego skoro pomimo tego, że bardzo mi zależy, to magna oferuje bardzo słabe warunki pracy. Polecam inne zakłady pracy. Na lajcie są firmy o dużo lepszym starcie. Po tym co mi zrobili gnoje z tego zakładu trudno myśleć o nich cokolwiek dobrego. Szkoda czasu na taką firmę. Wiem, że i ludzie są bez rozumu i są popiertoleni. Nie mogę za bardzo im ubliżać, bo moderator nie puści, ale jedno jest pewne, że ci ludzie zasługują na najgorsze. I to oni będą ciebie przyjmować do pracy. Boję się wziąć szklanki wody od tych ludzi a co dopiero pracę! Ci ludzie nie mają pojęcia, o czym mówią i piszą. intelektualne miernoty. ch a m s t w o i podłość. to są po prostu intelektualne pomioty. Nawet czysto teoretycznie się nie zastanawiam, bo to co oferuje magna, to już echo na sali.... wszyscy wyszli a echo jakieś nikłe. Wy już tam napiertalacie od 6 :00 albo i przed a ja teraz czasem zaczynam 6:30 i wogóle dużo by wymieniać. W magnie boję się o swoje życie, gdyż z idiotami nie da się rozmawiać a ja nie zamierzam być podmiotem ich uczłowieczania się, bo nimi nigdy nie będą. To ja ukułem nazwę magnańskie psy - bo takie cccechy mają te psy. Biegali za swoją kadrową namiętnie i przysłużyli się temu, że podwójny kaleka stracił dwa razy wolność na 10 miesięcy, gdzie z niesprawnym zdrowiem musiałem ciężko pracować za darmo i kaleczyć swoje zdrowie. To wszystko obciąża kadrę zarządzającą magny i wszystkie psy co służyli kadrowej monice (usunięte przez administratora) swoją psią pomocą. Moja opinia: jak żyd żyda to za mało. moja opinia ma znaczenie wg go work... śmiech na sali - oni sami przysłużyli się swoją indolencją prowadzenia tego forum, że monika (usunięte przez administratora) zrealizowała swoje chore pasje wsadzenia niewinnego kaleki do więzienia.

D.
@M.

Nie siej propagandy. Ty już dostałaś dużą podwyżkę...

Bywalec
@saegpodpalony przez magnashell

Kolego Ty idź się lepiej leczyć bo coś mi się wydaje że Ciebie powinni zamknąć w psychiatryku

Informacja dla Pracowników. Od 5 września NSZZ "Solidarność" objął swoją działalnością Magne Olsa Kostrzyn.

Ryszard

Jakieś nowe wieści o Magna Automotive? Wiadomo czy firma prowadzi rekrutację? Będzie to pomocne.

@Ryszard

Może i prowadzi ale nie w Polsce bo za taką stawkę Polaka tu nie uswiadczysz.

Wtrysk

Pod ścianą myślą że jest bardzo fajnie czy lajtowa praca-zapraszamy,teraz zero zainteresowania wydziałem,technologia była na początku bardzo pomocna i zainteresowana różnymi problemami,teraz jak już poznało się system pracy technologów w tej firmie zero zainteresowania pracą na wydziale pod ścianą.Brak słów nic nikogo nie obchodzi(usunięte przez administratora)

Mały
@Wtrysk

Oj tak w szczególności widać jednego co pracuje na rano łazić po hali płoty roznosi,chodzi za liderami jak piesek plus jeszcze z tego co słychać nawet swoich kolegów z wydziału kabluje ten koleś z Fisherów.

Ruda pl7
@Mały

Hej znamy go to ten gromek,dajcie mu babę z zakładu.

@Mały

To prawda. Kabel jakich mało, a na zamkach jak był taki się fajny wydawał

Antysemita
@Wtrysk

Faktycznie codziennie rano siedzi z p.Kaziem z Pal-a i C.Czarneckim na kawie więc widać jak lata za team liderami(ironia) widać kto tu ploty roznosi....A co do kablowania jeżeli by tak było powinien mieć już dawno żółta koszulkę, więc prawdopodobnie znów ploty...

ada
@Antysemita

To nie ploty a żółtych koszulek nie rozdają za kablowanie....

Pal
@ada

Tutaj Antysemita napisał prawdę o tym że on chodzi z leaderem Kaziem na kawę nikt temu nie zaprzeczy ale nie widuje tego żeby latał za innymi czy też z innymi tem liderami Ale widać chyba to komuś przeszkadza i chce mu taka opinie a nie inna wyrobić...

Pal
@ada

Ada popatrz na cześć tych team liderów nowych czyż większość nie była takimi osobami od dobrego słowa do koordynatora... Wiem że Gromek lubi czasami pogadać o głupotch ale nigdy nie widziałam żeby aż tak był zakolegowany z koordynatorem raczej ich unika jak któregoś widzi zazwyczaj ucieka do siebie

to jest ok?
@Pal

lata po hali potem płacze że z pracą się nie wyrabia i o pomocników woła... I ich dostaje a inni stoją przywiązani do maszyn i zapier... całe 8 godzin...

Kompromitujesz się tym monologiem

Ironia
@Pal

Prawda boli? Ale już nie długo za niego też się wezmą....

sarkazm
@Ironia

oby

Pracus
@to jest ok?

Znam Pawła już kupę lat, wiem jak pracuje, Ci co robili z nim na hamulcu czy b-car to wiedza jak zapie.rdala więc nie zarzucaj chlopakowi że się nie wyrabia. Widocznie masz problem sam ze sobą że oczernissz innych

hahahahaha
@Pracus

tutaj się mylisz, i może i na zamkach pracował i zapierniczał ale już mu chyba przeszło

@hahahahaha

Ojj widać jakich ma kolegów na wydziale. Chodź większość osób z jego działu nie powie na niego złego słowa , bynajmniej nie słyszałem o czymś takim o co jest oskarżony a raczej pomowiony.Zawsze zasówal jak mały robocik na lini,gdzie go nie dali tam zawsze sobie radził, a tutaj widać ktoś wyjątkowo się na niego uparł i chce z niego zrobić najgorszego lesera i przykleić mu łatkę takiego......

@hahahahaha

Zresztą wystarczy spojrzeć że prawdopodobnie jest to jedna i ta sama osoba pisząca negatywnie na jego temat wszystkie te negatywne wpisy mają jedną wspólną cechę wystarczy spojrzeć na godziny dodawanych komentarzy wszystkie praktycznie są pisane co godzina tylko z innymi nickami. Śmierdzi to na kilometr

Hucpa

coś w tym jest dziwnego

@Hucpa

Zostawcie już konstruktora w spokoju!

fetyszysta

Masz racje

Do roboty!
@Stary pracownik

Osoba broniąca konstruktora to też zapewne jedna i ta sama pod różnymi nickami... I jest to sam WIELKI MISTRZ KONSTRUKTOR PIERWSZY!!! :-D takiego nygusa, ściemniacza i plociucha jeszcze nie widziałem a pracuje już tu dłuuugo. Robotą by się zajął a nie obgadywaniem czyjegoś życia. A w ogóle to trzeba zafundować mu babę - niech sobie w końcu ulży chłoptaś

@Do roboty!

Haha taka wszystkie posty które w jakiś sposób go bronią musi sam pisać. Nikt nie może stanąć w jego obronie bo zaraz będzie że to on, brawa dla tego osobnika

Niebieska
@Stary pracownik

Nikt Wam nie broni iść na stołówkę i napić się kawy z liderem czy koordynatorem. Możecie iść i poprosić żeby Was dał na np mercedesa to wtedy nie będziecie mieć czasu na rozglądanie dookoła i pociskanie głupot.Znam akurat tego chłopaka kupę lat i złego słowa powiedzieć nie mogę. I z całym szacunkiem ale forum to nie miejsce żeby pisać o cudzych prywatnych sprawach, co?

szpaner
@Hucpa

Szyszunia przypisuje sobie wielką wage. No ale przynajmniej próbował. Jeśli robisz to specjalnie to wiadomo że go nie boli. Wychodzisz tylko na desperate, który pluje żeby pluć. Jadu ci brakuje,bo jesteś jak ta lala,fifirafa,picuś glancuś,cud malina.

ktoś
@Niebieska

Woli ścisłości to może zaproś do siebie na podnośnik wydaje mi się że tam ludzie mają najwięcej czasu na pociskanie plot. I tak jak ktoś mądrze napisał jak macie problemy dotyczące pracy to firma daje wam kilka możliwości wypłakania się. Czepianie się ludzi na forum jest żałosne. Widać jest tu jakiś albo jakaś mądra która wylewa wiecznie swoje frustracje skacząc z osoby na osobę. pozdrawiam

ktoś
@Niebieska

sorki niebieska ale to nie do Ciebie tylko Pana Wtrysku

wędrowniczek
@Stary pracownik

Dobrze chłopak robi. Osiągnął swój cel. Został liderem i nie ma zamiaru robić na chwalę koordynatora swego pana wielkiego tylko ludziom chce zrobić dobrze. Żeby się nie przemęczyli. Fajeczka co godzinkę,a ci mu jeszcze (usunięte przez administratora) opier.dalają. Nie wierze w to. Ktoś mu chce morale podnieść,żeby na tym skorzystać.

gupi
@wędrowniczek

tyle, że on nie jest liderem...

Nova
@Ironia

Niech się wezmą, ale za tych największych obiboków, co nic nie potrafią.Liderzy to chyba mają klapki na oczach,że nie widzą jak niektórzy "pracują " żeby czasem się nie narobić!

Zamek
@Wtrysk

Widać postępy na tworzywach i oczywiście wina pracowników,czy pracownika nie technologa i nie Lidera nikt nie stanie w obronie pracowników tylko patrzeć na siebie a swoich błędów nie widzą.

Xx-Serafin
@Zamek

Kara musiała być dla pracownika i jak zawsze nie wina lidera czy technologa,do swoich błędów się nie przyznają i nie ma rozmowy tylko odrazu kara i wyrzucenie na inny wydział. Powinni wziąść się za nich.

Zeus
@Zamek

Nie rozumiem tego. Dlaczego nikt z was nie poszedł z tym wyżej czy do chłopa ze związków.Przecież to wasze pieniądze dlaczego dajecie je sobie odbierać ? Jeżeli jest w tym leader technolog i inni to wywalam wszystko u dyrekcji. Niech ukarają wszystkich a nie niektorych.

ojej
@Zeus

Bo woli sobie tutaj popłakać zamiast działać. Typowy polak...

Gryzli 500 A9
@ojej

Boją się iść bo sobie zaszkodzić mogą jeżeli ktoś mówi jak jest i pójdzie wyżej a kierownik się dowie czy technolog to zmieni pracowników na innych,tych np co koordynatorzy polecają lub tych co kablują do kierownika takich on potrzebuje a kto jest niewygodny lub ma rację to wywalić na inny wydział.

Zeus
@Gryzli 500 A9

A jak ukradnie Ci ktoś samochód to też tego nie zglosisz bo się będziesz bać ? Bądź dorosły. Czego się bać . Przez takie zachowanie jest tutaj tak jak jest. Nie wolno się bac. Myślę ze w kilka osób od was zalatwicie sprawę jeśli pojdziecie razem wyżej .

ojojoj
@Gryzli 500 A9

Przecież i tak został wywalony na inna linię :D co wy ludzie w przedszkolu jesteście... Jak dzieci normalnie

Gryzli 500 A9
@ojojoj

Zobaczysz jak ciebie to spotka czy będziesz też taki zadowolony. Pomyśl trochę że to nie wina była pracownika.

ojojjojoj
@Gryzli 500 A9

to tym bardziej powinien ruszyć (usunięte przez administratora) do dyrekcji a nie płakać tutaj!! Ludzie mieli problemy szli z nimi do MK i problem rozwiązany. W ten sposób, ze nikt się nie dowiedział kto i po co u niego był. Więc nie stękajcie już na forum tylko bierzcie się za działanie!!

Zamek Merc
@ojojjojoj

Z tego co słyszałem to lider i zastępca z jego zmiany nie pójdą do Mk bo się nie wstawią za niego tylko się śmieją teraz widać jak Lider się wstawia za swojego pracownika.

szyszunia
@Zamek

A lider i technolog to nie pracownik? W takim razie kim oni są? Delegacją?

Xx-Serafin
@Zamek Merc

Oni z tej zmiany by się wstawili ale prędzej na nadgodziny. Tematu nie ma co ciągnąć oni patrzą tylko na siebie a nie potrafią się odezwać w czujesz obronie a swojej winy nie widzą.

@Wtrysk

praca jak praca w chułpie nie wysiedzisz tottoo

Nik
@Mały

Donosicielstwo nie tylko na produkcji. w administracji takze zdazaly sie takie przypadki. byle tylko podlizac sie szefowi.

bateryjki
@Hucpa

Wielu ludzi zyje zeby pracowac,pracuje zeby zyc, a na emeryturach nie wiedza sami co maja ze soba zrobic. Pojawia sie wyobcowanie, uczucie bycia niepotrzebnym, lek przed smiercia i tak pozostaje kosciol i lekarz o ile nie potrafia odnalezc sie w jakiejs pasji.

kto wie ten wie
@Nik

Czasami ni z stąd ni zowąd znajdują się umowy dla osób które prawie miesiąc były na L4 i chociaż podpisały umowę już z inną firmą pod zakład to pojawia się dylemat? co wybrać?

26 pensji zalega mi magna auto

praca w magnie to ujma, abhonor, dyshonor i nawet ja, który nie rozstał się z magną tak jak trzeba - uważam, że pracujący w magnie to kmioty i ludzie poniżej poziomu krewetki. Twierdzę to chociażby po tym, że magna zalega mi 26 pensji i ci ludzie nie uważają, żeby mnie zapłacić za 20 miesięcy przepracowanych jako niewolnik bez wolności za wyimaginowane krzywdy kadrowej moniki tarasiuk. posługująca się lewackimi metodami (usunięte przez administratora) ubrudziła swoją osobowość posłaniem podwójnego kaleki na niewolniczą pracę za krzywdy, których ona nie mogła doświadczyć i których nie udowodniła, natomiast kaleka ich nawet nie uczynił. ludzie, którzy mają oczy jak psy i ryje jak szatańskie mordy. Strzeżmy się tych kreatur, które wchodzą do kościoła. Wilki w owczej skórze, kłamcy, złorzeczący, podli skórwysyni i skórwysynki. ludzie z odmętów szatana na łasce kreatur z zarządzania magną. Nikomu nie wybaczam i szkoda mi, że nie należycie do normalności ludzkiej. Jesteście niegodni pogrzebu katolickiego i żadnego sakramentu świętego. oby wam ryje zdechły i płody skurwiały.

26 pensji winna mi jest magna

magna to firma o której kadrowej mówi się podła kreatura i która na forum publicznym i w korespondencji służbowej otrzymała zasłużenie ze 100 000 obrażliwych słów najgorszego formatu... bardziej podłych wyrazów nie znałem a mimo wszystko to jest prawda o tej szmacie i podłej okrutnej kuorwie z dzieckiem.

zdychajcie pisowcy i platformi

ALe mi jest ppp żle - co prawda nie wykupicie swoich dusz z objęć szatana - wystarczyło tylko przesunąć premie pracownikom - magnańskim psom... w końcu to ich wina i powinni za to zapłacić.. i t tylko z premii, więc i mniejsza szkoda. Na pewno nie zdążycie przed moim zgonem, i to nawet nie przypuszczacie, kiedy wam się skończy szansa.. Ja wam nie wybaczam. Ponieśliście odpowiedzialność zbiorową za zbiorowe zaufanie do podłej kreatury kadrowej itp itd. Teraz wchodząc do kościoła jesteście świętokradcami. Robiąc znak krzyża jesteście bliżej siedmiu grzechów głównych - ludzie kim wy kourwa jesteście ? Kadra zarządzająca magną w dalszym ciągu popełnia przestępstwo gnębienia psychicznego mojej osoby. _ nienawidzę ich, a psom magnańskim nie wierzę dużo bardziej niż zwykłym psom. skoro ta kuorwa otrzymała telefon, że rozprawy nie będzie i, że dostanę drugi wyrok, to chyba powinna w godzinach pracy przyjechać do mnie - ale miała to w dopiu - tacy skórwysyni i skórwysynki pracują w tej bawialni szatana. Głosujcie na platformę - to będzie w stylu psa magnańskiego - dopiepszycie mi jeszcze raz.

Bieduin
@zdychajcie pisowcy i platformi

Skąd ty tą wene bierzesz? Przecież ten zakład upier..dala. na Dhlu to byś pojechał, a tu z pustego to i Salomon nie naleje.

magnański wilk

magnański wilk
@magnański wilk

Ryzyko, że nigdy się nie wykupicie rośnie, gdyż zawsze mogę umrzeć wcześniej niż wasza wola pojednania się z Bogiem. Rośnie cena średnia wynagrodzenia, zawsze jest też ryzyko, że podupadnę na zdrowiu a wtedy i to sobie policzę. Poza tym na waszym miejscu nie chciałbym brać jakiegokolwiek sakramentu świętego, gdyż wiara absolutnie pokazuje, świętokradztwo tego czynu, gdy nie jest się pojednanym z Bogiem. Od pierwszego skazania mnie w 2013 roku każdy sakrament święty macie nieważny, gdyż uczestniczycie w podłości wobec mnie. Jakiego liścia doznacie od żony gdy jej powiesz, że masz z nią nieważny ślub ? I to, że dziecko nie otrzymało łaski przyjścia Zbawiciela nań z powodu grzechu rodziców... wybaczcie, ale z takimi katolikami to nie mam o czym rozmawiać. Macie teraz genialnie dobrą ofertę P

energetyk
@magnański wilk

Magnański wilku! Brakuje ci jakiejś klepki, trzeciej, czwartej, piątej? Nie wiem której więc napisz coś jeszcze to może wykminie. A może coś zapodałeś? Jakiś szkocki specyfik? To co piszesz przypomina mi coś co słyszałem całkiem niedawno...

jolo

Wy jak zwykle źle zinterpretowaliście słowa generalnego. Rozmowy o podwyżkach dla pracowników produkcji odbędą się. Jak sam C powiedział, każdy pracownik jest dla niego tak samo ważny. Nie ma równych i równiejszych. Na pytanie o wypowiedzenia odpowiedział, że nikt nikogo na siłę nie trzyma. Bo taka prawda nie może nas zmusić do pozostania w firmie (może jedynie zachęcić) tak samo jak ktokolwiek nie może nas zmusić do nasrania na własny dywan na przykład. Nie oznacza to że mu nie zależy, że ma nas gdzieś. Zależy mu jednak ma częściowo związane ręce. Zależny jest od góry i ich zgody na to ile nam dać.

Lol
@jolo

Ja pierdziele kobieto Nie broń tego Generała naszego bo naprawdę nic dobrego . Niech on się wreszcie obudzi bo zwalniają się ludzie pracowici i kumaci . To Nie PRL ze nie podoba się to drzwi otwarte . Bo Magna już taka opinię ma że nikt sumienny i pracowity nie przyjdzie pracować w takich warunkach jakie są w chwili obecnej . Bo firm jest dużo i naprawdę lepiej płatnych . Chodźmy ten amazon sama o tym myślę 20 zł brutto obiad przewóz za fri to jest dużo naprawdę . A przeciez jak nie my te małe niebieskie ludziki to kto będzie (usunięte przez administratora) na tych Dyrektorkow . A ciekawe kiedy P Ania zostanie w końcu oficjonalnie przedstawiona jako zastępca Pana Dyrktora Generalnego . A Maciek Wróbel to dzięki braciszkowi pomarańczowa koszulka . Ręce opadają zakład w kryzysie A szlachta się bawi . A patologia napierdziela. . Ja chce pracować nie chciałabym już zmieniać pracy mimo już coraz starszego wieku ale chyba czas na zmiany . Bo nadziei nie ma

@Lol

Wróbel dzięki braciszkowi?? Ale pierdzielisz jak potłuczona. Nikt nie powiedział, że jak się nie podoba to wypad. Naucz się słuchać ze zrozumienie. I przeczytaj raz jeszcze co napisałem. Firm jest dużo ale każda z nich ma problem z pracownikami. Nawet te lepiej płatne. Nikogo nie bronię tylko nie słuchacie co się mówi tylko sobie dopowiadacie

Bozena
@jolo

Obojętnie co powiesz to i tak źle to wygląda. Ten człowiek od chwili zostania Generalnym nie zrobił nic czego się od niego oczekuję. Tolerowane dyskryminacji, chamstwa przełożonych, brak reakcji na każdy przejaw niezadowolenia na Eos. Czy według Ciebie to jest odpowiednia osoba gdzie przy faktach mówi wyraźnie że każdy może odejść. Dokładnie to powiedział a nawet lepiej. Drugi dyrektor przetłumaczył jego słowa bardziej dyplomatyczne ale oryginał wypowiedzi zawierał prosty przekaz nie zmuszam nikogo do pracy tutaj drzwi są otwarte. Czy to jest odpowiedź godna osoby reprezentujące 700 osób? Czy zadowala Cie odpowiedź że rozmowy się odbędą. Ten człowiek nie wie co zrobić albowiem nie pójdzie do Centrali po pieniądze bo się boi. Widać że nie radzi sobie i nie potrafi rozwiązać konfliktu wręcz dąży do zaostrzenia sytuacji. Nie oczekuję podwyżki 10 zł ale tworzenie nowego stanowiska 2 dyrektora w dobie kryzysu jest dla mnie niewytlumaczlne. Prawda jest taka że ponosimy wszyscy dziś cenę za jego nietrafione decyzję. I to są fakty. Moim zdanie sytuacja go przerosła. Cały czas zabierał a nie dawał i stąd problem. Brak pokory przed ludźmi i sianie się w twarz operatorowi moim zdaniem nie jest na miejscu. Siedziałam 5 metrów od niego i widziałam oraz słyszałam wszystko dokładnie. Jego czas się zakończył.

@Bozena

Stanowisko nowego zastępcy to norma w grupie magna i dlatego u nas powstało. A co ci generalny ciągle zabiera? Jedyne co to premię wydajnościową i przerobił na stawkę godzinową. A jubileusze straciliśmy dzięki panu związkowcowi wąsatemu

Bozena
@jolo

Masz rację straciliśmy ponieważ ja zabrał Generalny. Norma 2 zastępcy ok ale nie w zakładzie w którym liczymy każdą złotówkę. Na krzesło na podnośnik czekaliśmy pół roku bo nie było pieniędzy i to jest dobre zarządzanie? Za podwyżkę dla drugiego zastępcy myślę że 100 osób spokojnie dostało y kilka złoty do godziny. Dalej przebił premie czyli przelaj z jednego do drugiego czyli nie dał nic. On mi poproś nie daje i to jest problem. Oczekuję większej wydajności oraz mojej dyspozycyjność a nie daje nic w zamian. Czy wyszedł do pracowników z inicjatywą aby skrócić dzień pracy w skrajnych temperaturach nie. Ponieważ ja nic dla niego nie znaczę. Ponieważ dla niego liczy się tylko zysk. No i jak pisałam wcześniej powiedział mi prosto w twarz że mam drzwi otwarte. Więc nie przekonasz tu nikogo do jego osoby. Trolu magnowski.

Grazka
@jolo

Co mi zabrał chęć do życia i nadzieje na lepsze jutro. Swoim wystąpieniem zabrał ostatni promień nadzeji że mam mu dać szansę. To mi zabral. Zabrał mi premie na święta i wszystkie podwyżki od zmiany Antonia. Tak niudolnego Dyrektora to że swieca szukać. Poległ na audycie jakościowym ponieważ nie zatrzymał tych co się znają obecni nie mają takich kompetencji więc są niezgodności. No i najlepsze koszty jakościowe wszyscy my płacimy brakiem np podwyżki. Jego decyzję i chore ambicje doprowadzają ludzi do ruiny.

Misiek
@jolo

Jeżeli Magna znajduje kasę na kolejnych dyrektorów, to znaczy że ma kasę. Na panią AJ kasa się znalazła, dla pracowników, którzy na nią pracują już nie. Trzeba czekać... Ciężko uwierzyć w bajki i wymówki generalnego. Podwyżki będą, pewnie znów minimalna krajowa.

prawda
@jolo

Oj coś mi się wydaje że "jolo" to nowy zastępca... Niech pani sobie daruje...

@prawda

XD to ci się źle wydaje hahahahahah

prawda
@jolo

Słabo pani aniu, oj słabo...

@prawda

detektyw z ciebie marny XD

Zocha
@jolo

Brawo. Każdy rozumie co chce rozumieć - powiedział w najnormalniejszy możliwy sposób ze robi co mogą w takiej sytuacji jaka jest w tym momencie ale zdaje sobie sprawę ze jak ktoś będzie chciał odejść to i tak odejdzie i nic nie będzie można zrobić. Trzeba troche rozumieć kontekst a wszyscy naskakuja. Troche obciach bo polska mentalność aż bije po oczach. Jest kapitalizm i firm nie brakuje. Idźcie. U sąsiada trawa zawsze bardziej zielona...

Darek
@Zocha

Po oczach to bije szkocka mentalność, nieustanna ściema i brak troski o zakład od lat. Kolejny wpis, który jest sterowany przez generalnego. Chyba nie wierzysz, że pracownicy dadzą się w to wkręcić...

Zocha
@Darek

Brak słów. Słabe to. Na szczęście w naszym zakładzie nie brakuje tez ludzi na poziomie. Cały czas nie rozumiem co tacy jak ty tu nadal robią skoro wszędzie jest lepiej. A może nie jesteś wcale taki (usunięte przez administratora) jak uważasz... nikt mną nie steruje , po prostu żal mi ze żyje w kraju ludzi wiecznie niezadowolonych którzy sami nie robią nic żeby sobie pomoc tylko narzekają na innych nie mając pojęcia o niczym...

EWA

Niektórzy liderzy w tym zakładzie chyba tracą kontakt z rzeczywistością po przeniesieniu na inną linię zaczynają nie poznawać ludzi chyba jest was za dużo szczególnie te nieogolone pindy z pokryw .

niewolnik

Witam chciałem zapytać czy dostane w Magnie na początek 3000 na reke ?

@niewolnik

Tak ale nie w Polsce. Uciekaj chłopie jak najdalej. Jest dużo pracodawców obok co oferują około 3000 na początek.

były
@niewolnik

tak, z 50 nadgodzinami

podpalony przez magnashell

Na jaką płacę można liczyć jako operator bądź team leader ? Duża jest różnica w wynagrodzeniu?

Barbara
@Piotr

Z tego co wiem to ponad tysiąc różnicy jest a praca o wiele lżejsza. Operator 2100 netto a team leader 3300 netto

@Barbara

3300 netto ????????????pracuje jako lider i bez nadgodzin jeśli jest długi miesiąc to że 3000 netto się weźmie.

Piotr TL

Wszystko zależy jak staż się ma bo stawka to niewiele ponad 19 zł brutto plus premia ok 800zl

Była

Omijać szerokim łukiem chyba ,że się nie ma wyjścia ale nawet wtedy omijać. Chyba ,że ktoś chce się narobić za marne grosze jak nigdy dotąd w życiu.

AGNIESZKA

Czy wy żeście oszalały jeżeli chodzi o wróbla teraz na niego napierniiczacie a jak tak to zkarzycie się że jak ta liderka z PANDY która umie tylko chować stare banany w ambonie .

Zostaw merytoryczną opinię o Magna Automotive (Poland) sp .z o.o. - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w Magna Automotive (Poland) sp .z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Magna Automotive (Poland) sp .z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 228.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Magna Automotive (Poland) sp .z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 202, z czego 53 to opinie pozytywne, 39 to opinie negatywne, a 110 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Magna Automotive (Poland) sp .z o.o.?

Kandydaci do pracy w Magna Automotive (Poland) sp .z o.o. napisali 12 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Magna Automotive (Poland) sp .z o.o.