Opinie o Magna Automotive (Poland) sp .z o.o. w Dąbrowa Górnicza

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Magna Automotive (Poland) sp .z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Magna Automotive (Poland) sp .z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Magna Automotive (Poland) sp .z o.o. w Dąbrowa Górnicza

Wyrobnik

To co się dzieje to porażka. Ludzie, jeśli nie będzie nas więcej w związkach, to Carver ma nas w d..pie. Ciągle te same śpiewki. Że ciężko z kasą itd. Znam to od wielu lat. Tu trzeba konkretnych działań. Andrzej i Artur robią naprawdę dobrą robotę, należy im się wsparcie z naszej strony. Rozumiem, że nie każdy stworzony jest otwartego domagania się o swoje, jesteśmy mentalnymi niewolnikami, nie walczymy o swoje. Mamy wbite do głów, że Związki Zawodowe to tylko grają dla siebie, że biorą pod stołem i inne bzdury. Jeśli naprawdę chcesz mieć wpływ na to, ile zarabiasz, jak Cię traktują, czy Cię szanują, a boisz się otwartej konfrontacji sam przecie kierownik, to masz rozwiązanie. Wystarczy mały czyn. Trzeba pokazać oficjalnie Carverowi, ilu pracowników formalnie jest w Związkach Zawodowych. Naprawdę bardzo dużo znaczy Twoja osoba. W Niemczech i innych krajach zachodnich nikt nie wstydzi się tego, że jest w Związkach Zawodowych, tam przeszło 90% ludzi jest zrzeszonych. Patrzysz, widzisz jak zarabiają, na jakie rzeczy ich stać, a wolisz nic nie robić i narzekać, że im jest lepiej? Jeśli Carver popatrzy, że przeszło 90% jest w Związkach, to już coś zacznie dla niego znaczyć. Związki wielu już pomogło, w różnych sprawach - o nękanie, mobbing… Działają prężnie, Ty też zacznij! Wystarczy pierwszy krok - zapisz się do Związku Zawodowego! Nie daj się tej propagandzie lat 90, że to Związki rozwaliły kraj. Kapitał zachodni zagarnął naszą gospodarkę, nie widzisz tego? Im żyje się lepiej, zgadzasz się na to? Masz możliwość działania, zrób to!

@Wyrobnik

co ty piszesz , związki reprezenują wszystkich pracowników, a dlaczego ? ! czy oni się kogoś pytali co by chcieli ? decydują sami , sobol ma wszystkich (usunięte przez administratora) i tylko dużo gada , zresztą artur też , propaganda i tyle ,ciągle ta sama gadka , zrobiliśmy co mogliśmy ,

Beata
@pracownik

Oj boli ze związki nie wzięły 1000 na święta i psedo podwyżki. Zawsze możesz IC sama do swojego Dyrektora i powiedzieć że się z tym nie zgadzasz. A ludzi nie obrażaj albo powiedz im to prosto w twarz skoro tak mowisz. A pytali Związkowców i nie tylko. Byłaś powiedzieć im że się z tym nie zgadzasz? Że zadowala cię to co dają? Zapalił soe pod tyłkiem bo wyjdzie ze jesteś zwykłym łamistrajkiem. Tfu.

Wiki
@pracownik

Właśnie dlaczego nie pójdziesz do związków i powiesz im że nie chcesz tego i od dziś sama o wszystko będziesz zabiegać. Nie pójdziesz bo tak ci jest wygodniej zgnijesz przy tej maszynie a nie zastrsjkujesz. A tu (usunięte przez administratora) 1000 nie będzie Pani z M-latcha.

@Beata

Boli i to bardzo zamiast 1000zl masz 500zl i jak stawki nie wynegocjują to ludzie będą się wypisywać jak już to kiedyś miało miejsce. Więc pokażcie że robicie co kolwieg niż wypisujcie propagandę na tablicy ogłoszeń!

@pracownik

Rozumiem, że wszystkich tutaj narzekających na działania związków, zadowoliła by oszałamiająca stawka 17zł na godzinę dla stałego i nowego pracownika? Nie mielibyście nic przeciw, że nowy operator ma na godzinę tyle samo co stały, wykwalifikowany pracownik?? Nie przeszkadzało by wam, że zabrano by wam 40 zł z premii frekwencyjnej?? Wystarczy wam zamydlić oczy 1000 zł. Co z tego, że przez resztę roku biedujecie za śmieszne stawki... Żal słychać takich ludzi, trzeba było się zgłosić i ruszyć (usunięte przez administratora) na spotkanie z dyrektorem i przyjąć taką stawkę, w imieniu wszystkich pracowników! Na spotkania nie chodzą sami związkowcy, są tam też ludzie z załogi, którzy właśnie w porozumieniu ze współpracownikami przekazują informację - brak zgody na tak śmieszne stawki, brak zgody na zrównanie stawek nowego i stałego pracownika! Jeśli komuś nie pasuje może się przejść do dyrekcji i przyjąć to co dają. I proszę o to aby nie wypowiadała się tutaj osoby, którym do emerytury brakuje rok czy dwa lata! Bo jak sami powiedzieliście macie w takiej sytuacji w(usunięte przez administratora) podwyżki do stawki. Trzeba myśleć o wszystkich nie tylko o sobie!

jak rząd wam zamydlił oczy 500+ tak Dyrekcja tym 1000

Niski
@Wyrobnik

Niestety to bzdura co piszesz, związki nie są za wszystkimi. Jakiś czas temu liderzy zrowcili się do jednego ze związkowców o wsparcie ich, a usłyszeli co usłyszeli więc proszę nie pisz bzdur

Smutny
@Niski

Nie poparli podwyżki dla Was i dlatego teraz płaczesz. Niektórzy liderzy nie powinni mieć prawa jazdy a co dopiero sprawować taka funkcje i wiecie o kim pisze. Oczywiście są liderzy których się szanuje i ma do nich zaufanie. Ale dziwi mnie fakt że kilka żółtych koszul robi zła robotę i psuje wam opinie a wy nie reagujecie. W związkach też są liderzy i jakoś nie narzekają.

@Smutny

Nie wiesz to się nie wypowiadaj, co oni poparli a czego nie, chodzi mi 9 to co wtedy usłyszeli, a to że nie każdy się nadaje na lidera to fakt ale co my możemy z tym zrobić

36 pensji zalega mi magna

To jest firma o której mogę powiedzieć bez ceregieli, że jej kadrowa monika tarasiuk to okrutna i podła k. z dzieckiem. Wykorzystała swoje bydlęce dziecko do sprofanowania godności niewinnego kaleki, wsadzenia go do więzienia i kaleczenia jego kalekiego zdrowia. po 7 latach wypominam tej szmacie to, że jest kuorwą, szmatą, podłą i bestialską suoką. Cieszę się, że zginiecie pod żydowskim butem, gdyż na to zasługujecie. To firma, której pracownicy grozili mnie pobiciem, czyli śmiercią. Zablokowali mnie kontakt z kimś ważnym dla mnie. Nawet chyba widziałem tą osobę w przychodni, ale nie potrafiłem się spojrzeć.....na drugiego człowieka...... takie mocne wrażenia są po pracy i kontaktach z magnańskimi psami.... nie da się tego opisac.....Dzięki temu nie mogłem rozpocząć leczenia impotencji i zrujnowali mnie życie, ponieważ nie mam nikogo kogo mógłbym nazwać przyjacielem. To wszystko dzięki tym podłym szmatom magnańskim z kadry zarządzającej monice tarasiuk, piotrowi zawadzie, i świadkom tej szmaty z podłym dzieckiem. Matka ta k. spwowodowała, że jej dziecko jak i wszyscy ci szmaciarze nie otrzymają zbawienia, gdyż świadczyli fałszywe świadectwo przeciw bliżniemu swemu. Nie znajduję słów którymi da się wyrazić jakie to kuorwy moralne i bestie, i szmaty. to żydowska podłoga i magnańskie psy. Dodam jeszcze, że rzeczy za które mnie skazano to ich wymysły i tylko niesłuszne interpretacje. Czyli skazali niewinnego podwójnego kalekę dla zabawy, gdyż wielokrotnie mnie podpuszczali, kłamali i szydzili i się śmiali. To są pracownicy magny. żydowskie kible.

36 pensji zalega mi magna

Tu skuorwysouny przyznają się oficjalnie do istnienia mobbingu w magnie. Jednak wobec sprawy wilka magnańskiego uważają, ze wszystko jest cacy: to dlaczego po 9 latach od wyebania mnie z magny wciąż piszę, że monika tarasiuk kadrowa magny to najohydniejsza podła i okrutna diewka pod żydowskim słońcem ? Napisałbym jeszcze, że jest k.s. c. p. - szmatą jest. Tak okrutna podła (usunięte przez administratora) monika tarasiuk. No niestety to jest prawda. Prawda taka sama o jej podłym i okrutnym dziecku. Również prawda taka sama o psach magnańskich. Cierpień i katorg jakie zadali kalece dla zabawy nie ma końca i to bez nazwiska.. to są szmaty ludzkie. winni są mnie 36 pensji. A i tak przejdą obok Matki Bożej Fatimskiej i Ona ich nie zatrzyma. kłamcy.

Jedi
@36 pensji zalega mi magna

Spi.. aj (usunięte przez administratora) bo WILKI MAGNOWSKIE SĄ NA 3 X NA NIE!!!!.ZAPRASZAMY WYPIE...AĆ!!

36 pensji zalega mi magna

Po zapodaniu mnie dwóch bezprawnych wyroków, niezgodnych z prawdą, spuszczeniem się całej ludności psów magnańskich w otchłań piekła, spalonych żywcem za życia psów magnańskich, moniki tarasiuk, piotra zawady, świadków moniki tarasiuk, psów magnańskich - depili bez rozuumu, nadaniu dla zabawy setek cierpień antyludzkich, antyczłowieczych....po tym jak sami się opowiedzieli po stronie szatana, po tym jak sami wyznali się jako żydowscy oprawcy, po tym jak sami spotkali się ze swoją guopotą, po tym jak sami doprowadzili do sfinalizowania świadczenia fałszywego świadectwa przeciw bliżniemu swemu, po tym jak za każdym razem z opla jedzie gazem to psy magnańskie ruchają się z płazem, po tym jak psy magnańskie stoją nad przepaścią jak persowie przed Spartą, po tym jak podłe i okrutne magnańskie psy wyrzekły się samych siebie, żeby służyć karykaturze magnańskiej kadrowej monice tarasiuk i jej okrutnemu dziecku, i świadkom tej szmmaty. ta lista się nie kończy i trwa cały czas jak cierń na sercach tych ,,teoretycznie ludzi" pracujących w magnie znanych jako psy magnasnkie ponieważ na sumienie nie da się tego nawlec, z prostego powodu.... tacy jak oni nie mają sumienia. Tak jak jest jedwabne tak jest i magnańskie psy magnańskie - czyli magna automotive zalega mi 36 pensji i brak kontaktu pewnej osoby i cokolwiek złego się stanie ze mną to będzie zawsze wasz problem, ponieważ to wy zrobiliście coś nieodwracalnego - krzywdę niewyobrażalną, nieodwracalną wobec mnie.

HR Business Partner

Magna kreuje się na wielką światową korporację, tymczasem to garaż z ludźmi bez manier, zwłaszcza w kadrach.

Brak.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Robol z magny

1zl i 500zl premi na święta to jawne kpiny! Jak widzę ile jest chętnych na soboty i 12h to jak ma tu być lepiej? Zarobisz 100zl wiecej, a gdzie twoja godność? Jak nie było chętnych na nadgodziny to nawet zapłacili 150% żeby się znaleźli. A tak przez mentalnych niewolników mamy wielkie (usunięte przez administratora). Ludzie był EOS, pewnie znowu będzie ponad 70% pozytywnych odpowiedzi, za takie coś co ta firma robi powinna dostać 0% żeby Kanada widziala. Najgorsze co tutaj może być to jak dojdzie do strajku i staną na dzień, to czuję że niewolnicy przyjdą w sobotę żeby nadrobić straty które były spowodowane strajkiem. Narazie nie należę do zwiazkow, lecz jak AS udowodni że da czerwoną kartkę dyrektorowi i zorganizuje strajk to wchodzę w to!! Pozdrawiam normalnych pracownikow(usunięte przez administratora)

betii

Hahaha jak Dyrektor nie ma na godne podwyżki to niech złoży wniosek o pożyczkę do kzp tam mają to mu na pewno pożyczą a swoją drogą dał (usunięte przez administratora) na zamkach i to właśnie my niebieskie ludziki za to wszystko zapłacimy takiego mamy DOBRODZIEJA

Bravi

Będzie jak rok temu przeciąganie gra na czas jemu to pasuje w tamtym roku miał wyrównać za styczeń i luty podwyżkę, później mówił że nie ma kasy zaoszczędził dwa miesiące co do tego sporu zbiorowego i tak postawił na swoim. Teraz to nie podwyżka tylko inflacyjna.

Matrix

Właśnie znów firma wypięła się na Nas tyłkiem. STRAJK STRAJK.NIE POZDRAWIAM OSÓB,KTÓRE PRACOWAŁY W TYM TYGODNIU.po 12 godz.Wstyd mi za Was .Przemyślcie co robicie?,kręcicie bat na Samych Siebie..Szczególnie osoby z zamków.Yen wasz Nowy NADZORCA ,będzie was lał po dupie.A wy bedziecie stać w pampersach albo lać po nogach.Byle owięcej zeszło..Premię za Wasz pot,dostanie On a nie wy!!.

Matrix

Koledzy,widzicie co wyrabia sie w naszej firmie.Ciagłe kłamstwa o złej sytuacji finansowej.Obietnice,że bedzie lepiej Trzeba tylko zapie..ać,stać z kupą w zadku,bo wizyta Goście gośxie Audyt za audytem,.Podwyżki,obiecanki.Zróbmy to w końcu,POSTAWMY WSZYSTKO NA OSTRZU NOŻA.Bez NAS ta firma padnie.Zbojkotujmy te ich debilne spotkania na stołówce.Zostańmy na stanowiskach pracy.Nie ważne czy JESTEŚ w Związkach ,czy NIE. Gra zaczyna się toczyć o Ciebie.Czy będziesz nadal popychadłem za marne grosze.Zastanówcie się się.Odmawiajcie nadgodzin,to ich oałabi.Jeżeli nic niw zrobimi pozostaniemy tylko nadal Błotem w tym BAGNIE!!

Rozmowy przełożone na następny tydzień, za tydzień znowu audyt więc pewnie wogole się nie odbędą. To pokazuje gdzie ma pracowników dyrekcja

Bebe

Grają na czas. A potem będzie, że już za późno (usunięte przez administratora)

@Bebe

to tylko zależy już od pracowników. Jeśli związki podpiszą spór zbiorowy, to musicie za nimi staną żeby coś wreszcie wywalczyć!

Beata
@walczyć trzeba

Gorzka ale prawda. Jeśli nie staniecie to przyklepiecie propozycje Generalnego. A wtedy to już wszystko będzie mógł zabrać co tylko chce. W przyszłym roku pewnie cofnie stazowe i zabierze premie bo będzie wiedzieć że nic nie zrobimy. Za dwa lata będziemy zarabiać najniższa krajowa i tyle. Nikt nikomu już się nie poskrazy bo nie nie będzie mieć komu. I tak ci co zostaną dalej będą mówić że są wszyscy winni tylko nie nie oni. Dalej będziemy gadać że ten jest taki a taki ale efekt będzie taki ze będziemy stać w miejscu i dostaniemy miskę ryżu. Tak się rysuje nasza przyszłość i to jest pewne.

@Beata

Walczcie. Pracujecie naprawdę ciężko i za zbyt małe pieniądze. Musicie się szanować i dać szansę by się udało zarobić godnie zwłaszcza że wszystko drożeje. Firma nie docenia dobrych pracowników, bo myśli że z ulicy przyjdzie ktoś i zrobi normę bez braków za najniższa krajową. Naprawdę gdzie indziej traktują lepiej ludzi i dają zarobić. Jesteście cenni dla firmy ale sami musicie w to uwierzyć i walczyć razem ze związkami. Szczerze ja już do tego zakładu nie wróciłbym nigdy. POWODZENIA.

ToTen

O ile z dużym stażem pracownikom jestem w stanie ich zrozumieć, że tam pracują, to już innym nie!. Naprawdę jest taki rynek pracy że na pewno się znajdzie za te pieniądze dużo lżejszą pracę albo równie ciężką ale lepiej płatną.

Walka z wiatrakami
@walczyć trzeba

Nie podpiszą związki sporu zbiorowego. Chcesz się założyć?

@Walka z wiatrakami

A ty?? Już raz podpisały

Walka z wiatrakami

Chłopa to sobie poszukaj w rodzinie... Zle odbierasz moje słowa. Wszyscy jesteśmy za związkami bo nie po to się tam zapisywaliśmy. Patrząc na sytuację w firmie ciężko będzie wywalczyć co kolwieg samymi negocjacjami. Jeśli nie zrobimy postoju nie zatrzymamy zakładu choć na jeden dzień to nikłe szansę na spełnienie postulatów. Ale nie wiem czy to zrozumiesz.

Ss

Carver musi odejść.

obraz magnańskiego zła

Ela

Dramat nowym Dyrektor chce dać więcej niż starym. 2 zł różnicy na stawce. Ale się wkurwilam pracuje tu 15 lat i tak się mnie traktuje. No zobaczymy.

@Ela

Już wiecie dlaczego rozmowy odbyły się po EOS. Teraz jest okazja by związki pokazały że są i działają i że warto było się zapisać. Mam nadzieję że nas nie zawiodą.

Bozena
@Elo

Sprawa jasna dlaczego tak długo przeciagal rozmowy Dyrektor. Nie powiedział przed Eos bo by każdy to zbojkotowal. Jak można jednym dać 2 a innym 1 zł? Każdy kto ma duży staż jest dla niego nikim. Chcę ściągnąć nowych aby tyrali następne 10 lat.

Robert
@Ela

Tego się już nie da słuchać... Wieczne dziadowanie i ciągle ta sama śpiewka... Kogo to obchodzi! Niech odda ze swoich bo pewnie sam zarabia dziesięć razy tyle co my. Pora na nową propozycję: 5zł do godziny i 2000zł premii na święta.

@Elo

Nie zawiodą jeśli ludzie staną za nimi a nie z boku. Bo inaczej mamy 70 groszy na przyszły rok i normy w górę. A Generalny zrobi już co mu się podoba. Jak każe szczekac to będziemy szczekac. Więc jeśli ktoś do emerytury chce mieć nic to jego decyzja. Stanie z boku w tym roku już nie przejdzie.

@Bartek

Jakie stanie z boku? O czym Ty piszesz. Było miało ludzi? zapisali się! Na co Ty liczysz że jeszcze za nich pójadą negocjować? To jakiś kabaret.

@Elo

Kabaret to jest teraz piszę o tym że jest dużo ludzi którzy stoją z boku i są bierni. Czyli że w razie strajku będą dalej robić i liczyć na to że związki za nich wszystko zalatwią. Robiłem w Bitronie i jak Izka dała sygnał wszyscy odeszlismy od maszyn. Ale było nas 90 procent w związku. I o tym mówię. Dalej są tacy co im się podoba albo boją się coś z tym zrobić.

@Bartek

Więc związki dają sygnał i robimy strajk. Komu się nie podoba to do domu!

I o to chodzi

Ty
@Bartek

Właśnie, dobrze piszesz. Stoją z boku i chcieliby żeby im wszystko związki załatwiły bez poparcia. A najwięcej mają do gadania ci co nie są w związkach i nie mają w ogóle pojęcia jak takie negocjacje wyglądają. Gadać pod nosem to każdy umie ale postawić się to już nie ma komu.

@Ela

Ścieorwa magnańskie - psy magnańskie doprowadziły, że podwójny kaleka kulawy impotent został sprowadzony do poziomu ofiary rzezi Wołyńskiej, a tym samym stali się oni powiernikami tej grupy oprawczej. Te właśnie psy skatowały na śmierć społeczną niewinnego podwójnego kalekę i teraz każą mi siedzieć cicho pod przykrywką lewackich haseł. To są dopiero ścierwa. EnKaWuDzIśCi pieloleni i szołmeni szatana. Gdybym wszedł do magny z Krzyżem to powinni się wszyscy spalić. Wstydzą się swojego udziału w największej masakrze kulturowej w obecnych czasach. Wstydzą się oni tego, ze nie są godni być nazywani ludżmi. Zaprzeczyli swojemu człowieczeństwu. Zaprzeczyli swojemu wychowaniu. Uczestniczyli manifestacji szatana stworzyciela ich złego wizerunku sami dla siebie. To potworna katorga dla inteligentnych, ale tam nie ma inteligentnych ludzi. Nie otrzymałbym wyroków miażdżących ich sumienia, gdyby mieli tą inteligencję.

26 pensji zalega mi magna

Ścieorwa magnańskie - psy magnańskie doprowadziły, (usunięte przez administratora), a tym samym stali się oni powiernikami tej grupy oprawczej. Te właśnie psy skatowały na śmierć społeczną niewinnego podwójnego kalekę i teraz każą mi siedzieć cicho pod przykrywką lewackich haseł. (usunięte przez administratora) Gdybym wszedł do magny z Krzyżem to powinni się wszyscy spalić. Wstydzą się swojego udziału w największej masakrze kulturowej w obecnych czasach. Wstydzą się oni tego, ze nie są godni być nazywani ludżmi. Zaprzeczyli swojemu człowieczeństwu. Zaprzeczyli swojemu wychowaniu. Uczestniczyli manifestacji szatana stworzyciela ich złego wizerunku sami dla siebie. To potworna katorga dla inteligentnych, ale tam nie ma inteligentnych ludzi. Nie otrzymałbym wyroków miażdżących ich sumienia, gdyby mieli tą inteligencję.

@Ty

To napisz wprost panie związkowcu czego oczekujesz. ? Bo halo stoją z boku jest już przereklamowane. Chcieli ludzi? zapisali się. Co jeszcze? Może teraz czas na ruch ze strony związków?

hhh

A może któryś z krzykaczy z forum wybierze się następnym razem ze związkowcami na rozmowę w sprawie podwyżek i coś załatwi jak taki mądry???

Jaro

Przereklamowany jest(usunięte przez administratora)i czekanie na to co zrobi związek. Dziś nie zostały przyjęte propozycje i związkowcy utrzymują dalej swoje postulaty. Jeśli chcesz wiedzieć więcej zapisz się i przyjdź zapytaj.

Bozena

Ci co są w związkach wiedzą jakie będą ruchy. Najważniejsze że nie opuścili ani grosza jak to kiedyś było.

Gapi
@Ela

Hehe poprostu się po tylu latach odchodzi do lepszej pracy, a nie narzeka ile ja już tutaj nie przerobiłem lat i traktują mnie jak traktują.Ludzie się przyzwyczajli do zakładu i boją się zmienić prace.Jakby tak wazyacy stanęli ostro podeszli do sprawy to podwyżka by była, bo zakład w życiu by nie znalazł ludzi z ulicy a terminy gonią hehe.Znahomy tak w piekarnii po 15 latach pracy zrobił powiedział że aię zwalnia i podwyżka znalazła się o 1000 zł od razu hehe

26 pensji zalega mi magna

Ha ha ha mogę się śmiać, że diabeł przyjmie swoich.... i to są psy magnańskie.... przejdziecie obok Matki Bożej, a Ona was nie zatrzyma. Kara was nie ominie magnańskie psy. ALe wcale nie jest mi do śmiechu. Chodząc do magny i pracując w niej, liczyłem, że jednak znajdą się uczciwi ludzie...ale jednak nie, bo po co? Nie cieszę się z krzywdy ludzi, których mógłbym kiedyś nazwać bliżnimi.

Jupi
@26 pensji zalega mi magna

Jesteś bardzo monotematyczny ????‍♂️ przestań już ????????

@Jupi

Dlaczego korporacja nie poniosła kary za skrzywdzenie podwójnego kaleki ? A także za dokonanie 115 innych okrutnych cierpień kalece ? Ile kasy magna wyda na łagodzenie skutków potwarzy całej ludzkości, czyli na to aby kogokolwiek z magny nie traktować tak jak na to zasługują ? Ile wynosi liczba całkowitych cieprień podwójnego kaleki, które zadali mu pracownicy magny przy współudziale innych żydów ?

obraz magnańskiego zła

Z

Wychodzi na to że w tym roku to tylko Zwiazki dadzą na święta. Co za skanera. Widać że oni przynajmniej chcą coś zrobić.

aaaa

Olać EOS lepiej spędzić czas na palarni lub w szatni zobaczymy co wtedy zrobią

ELA
@Z

Dadzą co zabrali więc na jedno wychodzi.

Wiola

Sie generalny zdziwi jak zobaczy wyniki eosu... On i jego specjalistka od mobingu...

Kaska
@ELA

Dalej licz na Dyrektora. Da ci 90 groszy tyle jesteś wart. Szczasz na ludzi co przynajmniej chcą coś zrobić a nie jak ty tylko narzekać i gadać za plecami. Powiedz to im prosto w twarz a nie chowaj się za maszyną. Albo zrób coś sam chętnie to zabacze o ile masz na tyle odwagi.

I jak 520 zł brutto podwyżki. Na rok oczywiście

Rudolf

Ogłaszam wszem i wobec, załatwiili w tym roku spokojne święta bez podwyżki, możecie zakończyć już ekscytacje. Pieniędzy nie ma i nie będzie. Skoro tak mówią to tak jest. Chyba że jeden z drugim wyloza z własnej kieszeni. Łatwo się wydaje pieniądze nie swoje. Czas stworzyc miła i przyjazna atmosferę wkoncu! A nie tylko pieniądze i pieniądze. Pieniądze to nie wszystko! Ludzie ogarnijcie się!

Marola
@Rudolf

Ty chyba jakiś głupi jesteś.

magnowicz2
@Rudolf

rozmowy się jeszcze nie odbyły :D

Mariola

W czwartek jest spotkanie w sprawie premi i podwyżek. Pewnie da grosze i jałmuzny na święta. I tak sobie myślę co dalej. Następnego sciemniania że zakład jest w trudnej sytuacji nie zaniosę. Przychodzę codzienne i robię swoje a dostaje nic. Jak słyszę od emerytek i dupowlazow że im się podoba to mnie cholera bierze. Nas jest więcej niż emerytów i lizusow. Zróbmy coś żeby zaczął ns Dyrektor traktować poważnie. Życie nam ucieka a ten tylko na tym bazuje a raportu który miał przedstawić nie pokazał. To od nas zależy co będzie z podwyżkami. Mi się przelało bycie i siedzenie cicho.

Zostaw merytoryczną opinię o Magna Automotive (Poland) sp .z o.o. - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w Magna Automotive (Poland) sp .z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Magna Automotive (Poland) sp .z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 228.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Magna Automotive (Poland) sp .z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 202, z czego 53 to opinie pozytywne, 39 to opinie negatywne, a 110 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Magna Automotive (Poland) sp .z o.o.?

Kandydaci do pracy w Magna Automotive (Poland) sp .z o.o. napisali 12 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Magna Automotive (Poland) sp .z o.o.