Opinie o Magna Automotive (Poland) sp .z o.o. w Dąbrowa Górnicza

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Magna Automotive (Poland) sp .z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Magna Automotive (Poland) sp .z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Magna Automotive (Poland) sp .z o.o. w Dąbrowa Górnicza

Pracownik produkcji

Do wiadomości Dyrekcji Firmy Magna:boimy się pracować!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Haha
@Pracownik produkcji

To idźcie na L4. Kto wam broni?

Rla

Tylko po co skoro oni mają nas w głębokiej dupi

L4
@Haha

Wszyscy się śmieją do pierwszej zarażonej osoby z firmy. Później będzie płacz i panika.

Przeziębienie.
@L4

Bo wy jeszcze nie widzieliście ufoludków na bramie w kombinezonach, maskach i pistoletach w ręce. Dopiero wtedy poczujecie,że to nie są żarty... No ale tak wasze busy nie przejeżdżają już koło huty, bo za duże tam korki stoją...

@Przeziębienie.

Tylko w tv jest panika, uczeni myślą racjonalnie.

Hu
@Haha

A kto Ci da L4 jak wszystkie przychodnie pozamykane, ogarnij się człowieku.

@Hu

Dzwonisz do przychodni, rejestrujesz się i przekierowują połączenie do twojego lekarza rodzinnego. Mówisz co ci dolega, a lekarze wystawiają Ci elektronicznie recepty i L4, ewentualnie podadzą kod do recepty. I tyle.

Tymcza

Co niektórym już nie przedłużają umów. Tłumacząc się że kryzys jest.

Wieczny rechot
@Tymcza

To początek lawiny.

Joo

Zamknijcie zakład na chociaż 2 tygodnie Stwarzacie niebezpieczeństwo dla pracowników i ich rodzin...

Ona

Widzę,że nie dotarło co do niektórych gwiazd forum plucie jadem.Piszecie o bzdurach,o liderach.o myciu gum itp,itd.Nie zdajecie sobie sprawy gwiazdki jednej nocy z Powagi Sytuacji w Polsce..Co będzie się działo za 10 dni.Wirus dopadnie Mnie,Ciebie,Nas.Zaoj się swoimi rękami,swoim nosem innymi częściami ciała opisywanymi ma forum.Gdy zaczną chorować o umierać twoi bliscy zrozumiesz Jad wypluwany wraca podwojony.A masz kraj ,firma nie jest przygotowana na KORONĘ Bogatsze kraje nie potrafią sobie poradzić.Więc zacznij interesować się Tym jak ochronić siebie ,rodzinę a nie wypisywać obelgi.Przemyśl bo będziesz płakał nad grobami,a będzie JUŻ Za PÓŹNO!!

... @...@...
@Ona

Dzięki za wspaniałe słowa! Widać, że nie jesteś (usunięte przez administratora) osoba, a takich w Magnie mało. Dziękuję. Powinniśmy się teraz trzymać razem i błagać Boga o pomoc!!!

36 pensji zalega mi magna
@Ona

Walcie się. Nic wam nie pomoże. Nie chcieliście zadość uczynić mi żydowskimi pieniędzmi, toteż po żydowsku potraktuje was Bóg. Wicej nie tryeba mwi, chobz splunicie na wasye twarye to najprostsyz wzbr.

HR Business Partner

Magna kreuje się na wielką światową korporację, tymczasem to garaż z ludźmi bez manier, zwłaszcza w kadrach.

Brak.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
... @...@...

Dajmy wszyscy spokój wszelkim wasniom i niesnaskom, pomodlmy się lepiej za nas i nasze rodziny, bliskich i przyjaciół! Nie jest wesoło w naszym kraju, a będzie jeszcze gorzej. Trzymajmy się teraz wszyscy razem, wyciszmy się, pracujemy w skupieniu, nie wysluchujmy głupot w tv i na portalach internetowych. BĘDZIE DOBRZE, NIKT Z NAS NIE ZACHORUJE NA TĄ PASKUDNA CHOROBĘ!!!

Jolox

Koronawirus już w Dąbrowie.. Czy góra podejmie się w końcu zamknięcia zakładu na 14 dni zanim będzie za późno...?

Bolo
@Jolox

Do puki nie będzie przypadku w firmie to nie zamkną... Liczy się kasa.

Ela

Dezynfekcja zakładu? Śmiech na sali, nie szkoda im wydawać kasy na darmo. Przecież po dezynfekcji przyjdą ludzie na kolejną zmianę, więc rozumie że oni siedzieli w sterylnych warunkach i nie mieli z nikim kontaktu. Brak słów

Natasza

@Argan Znam Panią Kasię od wielu lat jest długo letnim pracownikiem zakładu i ma nieposzlakowana opinie, natomiast pani, która pisze takie ohydne rzeczy na jej temat na taka opinie (nieposzlakowana) nie zasluguje myślę, że to jest czysta zazdrość Pani Kasia jest zadbana kobieta i nie ona jedna korzysta z usług kosmetyczki natomiast jeśli chodzi o higienę osobistą wiem o tym, że dba o nią tak jak nie wielu pracowników tego zakładu. Droga koleżanko (chociaż grosza bym za ciebie nie dala) myślę, że popelnilas duży błąd pisząc takie oszczerstwa pamiętaj, że coś takiego można zgłosić odpowiednim służbą które namierza twoj nr IP i będziesz mieć poważne problemy. Ps: zazdrość jest bardzo złym doradcą, a karma wraca... Natomiast Ty Kasiu bądź twarda i nie zmieniaj się zawsze uśmiechnięta, głowa do góry, niech się wstydzi ten kto napisał te oszczerstwa i nie ma odwagi na szczera rozmowe.

Argan
@Natasza

Ale to jest twoja opinia, masz do tego prawo. A z tą niepiszlakowana opinia to bym nieprzesadzala. Ile ludzi, tyle opinii na ten temat, co nie zmienia faktu, że owa osoba nie myje rąk wychodząc z toalety!!

Tytus

Idealnie powiedziane, na takie sprawy nie ma się co obrażać. To jest prawda, która ludziom nie pasuje, jest niewygodna, bo to zwracanie uwagi drugiej osobie. Nikt nie lubi jak mu się zwraca uwagę, ale czasem trzeba niestety. W takiej sytuacji nawet koleżanki nie powinny bronić takiej osoby. NIE W TAKIM PRZYPADKU!

Michal

A jest możliwość żeby ktoś sprawdzał pracownikom Temperaturę? Pracownik który ma powyżej 37.5 ma zakaz wejścia na zakład

magnowicz2
@Michal

a dlaczego 37,5?? Powyżej 38 owszem

Teraz
@Michal

Biorąc pod uwagę to co się dzisiaj dzieje nie wiadomo czy będzie komu kolwiek sprawdzać temperaturę ponieważ wszystko zamykają w Europie i Polsce. A to równa się cięcia i redukcja.

Znam Kasię od wielu lat i zgadzam się z Nataszą. Najlepiej na forum zszargać komuś opinie bo jestem bezpieczna i niewidoczna. Widać jaką jesteś niedojrzałą i małostkowa osobą. Kasia trzymaj się i nie czytaj tych bzdur.

Elo

Jakim trzeba być podłym człowiekiem żeby tak obrażać drugą osobę. Najpierw zastanów się nad sobą i swoim postępowaniem . Jeśli widziałaś że ta osoba nie umyła rąk to mogłaś jej zwrócić uwagę, a nie na forum wylewasz pomyje na tą osobę i obrażasz jej wiek i jak wygląda. Zastanów się nad sobą i swoim postepowaniem.

Artur

Kto jest za zamknięciem zakładu na okres 2 tygodni ? Jeżeli zakazano skupisk powyżej 50 osób to powinni zamknąć. Wiadomo że 80% wtedy płacą ale zdrowie ważniejsze Ja jestem ZA

@Artur

Zapomnij! Maseczka na twarz i do roboty! Trzeba zaległości że strajku nadrobić!

TWÓJ STARY
@Artur

W takiej sytuacji płatność tylko 60 %

@TWÓJ STARY

Czy to prawda, że jeśli wstrzymają produkcję to tylko 60% płatne?

jolo
@TWÓJ STARY

Art. 81. § 1. Pracownikowi za czas niewykonywania pracy, jeżeli był gotów do jej wykonywania, a doznał przeszkód z przyczyn dotyczących pracodawcy (a za taką przyczynę uważa się również postój z powodu koronawirusa), przysługuje wynagrodzenie wynikające z jego osobistego zaszeregowania, określonego stawką godzinową lub miesięczną, a jeżeli taki składnik wynagrodzenia nie został wyodrębniony (czyli nie u nas) przy określaniu warunków wynagradzania - 60% wynagrodzenia. W każdym przypadku wynagrodzenie to nie może być jednak niższe od wysokości minimalnego wynagrodzenia za pracę, ustalanego na podstawie odrębnych przepisów. Zastanawia mnie bardziej dlaczego nasz kochany zakład woli stawiać pleksy między operatorów. Jest to śmieszne a za razem dołujące. Wydaje im się, że się nie zarazimy w busie siedząc jeden obok drugiego??

Jack Sparrow
@jolo

To jest dobre pytanie ale do GM. Proponuję zapytać na 48 godzin.

Twoja stara
@jolo

Przecież to jest stary dziennik ustaw! (usunięte przez administratora)

Ehhh

Właśnie pracodawca pokazuje jak zależy mu na swoich pracownikach jak dba o ich bezpieczeństwo rodziny i zdrowie. Normy ponad zdrowie pracownika. Proponuję wyjść przed firmę wziąć transparenty gwizdki i krzyczeć chcemy być bezpieczni.

Ona
@Ehhh

Jestem za!!!!!!!!!!!!

san

rzeczywiscie ,go...no nam do tego co kto robi w wc .....pod warunkiem ,ze robi to u siebie w domu !w zakladzie pracy ma myc lapy po wyjsciu z kabiny !tam pracuja ludzie ,a nie trzoda chlewna !nikt nie ma ochoty zlapac czegos od damy z np wenera ...

KOFANA ANANA

Dziewczyny z Mercedesa myjcie gumy a nie że przyszłam z popki to zamiast się podmyć to zaraz wsowam się pod kołdrę a może w sobotę lub niedzielę się umyję a później a nie chciało mi się bo trzeba w poniedziałek wstać rano .

Macho
@KOFANA ANANA

Powąchaj swoją pałę Serze z Podlaski męski Szowinisto!!

Sterylna

Sama dziś był świadkiem , wylazła z wc po twardym i nie umyła łap.Masakra ,jak dotknąć klamki nawet kiedy samemu się umyło ręce.Zatazki (usunięte przez administratora) miła i mogiła.Klamki otwieram przez papier teraz.Bo nie dobrze się robi.Wymalowane,damy a podstaw higieny nie znają.

Pokrywka

Kiedy zwolnią A.Zarebskiego, wiecie coś na ten temat bo ostatnio ma jakieś swoje jazdy i nie tylko.

ddd
@Pokrywka

Może trzeba trochę pomóc szczęściu. Niech jeszcze troszkę poszaleje to na pewno się znajdzie powód aby go zwolnić.

Blondi
@Pokrywka

No robi jazdy,i też nawet z urlopami lubi żeby latać za nim i nigdy czasu żeby dać odpowiedź.

Drugie śniadanie
@Blondi

Ale może lepiej byłoby te akcje zgłosić do odpowiednich osób, które się takimi rzeczami zajmują, zamiast tu na GoWork pisać :) Są związki, jest hotline Magna, warto próbować. Anka też tak szalała i już jej nie ma w Magnie....

Xxl
@Drugie śniadanie

Dokładnie to tak jak było z włoskim. Trzeba było uwierzyć że razem daliśmy radę. Teraz wystarczy razem powiedzieć gdzie trzeba i pewnie będzie dobrze. Dopóki będziemy tylko pisać a nie zgłaszać oficjalnie to zawsze znajdzie się ktoś taki co będzie robić krzywdę. Ile jeszcze trzeba czasu aby to zrozumieć.

Macho
@Pokrywka

Wymienianie nazwiska tego pana ,może Cię drogo kosztować.Napewno go nie zwolnią .

Bolo

Witam jakie są u was zarobki?

Murzyn błękitny

Niezle się dzieje biuro ma zakaz spożywania posiłków na jadalni tylko jedzą w biurach co boją się zarażenia od roboli

Totem
@Murzyn błękitny

Piszesz bzdury. Administracja zwalnia miejsce bo nas jest więcej. Więc jeśli mamy siedzieć przemiennie to liczy się każdy metr. A co do zarażenie to przydałoby się trochę higieny dla niektórych i nieważne czy to administracja czy produkcja. Myć ręce po toalecie bo widzę że niektórzy nadal mają z tym problem.

Biały murzyn

Jeśli wiecie o kogo chodzi z szafkami to podajcie na forum konkretnie kto to jest

Xyz
@Biały murzyn

Ja słyszałem ze jaki młody gościu tak robił ale przestał chyba była rozmowa jakaś

Syn busiarza
@Xyz

Za dużo energetyków

Zostaw merytoryczną opinię o Magna Automotive (Poland) sp .z o.o. - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w Magna Automotive (Poland) sp .z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Magna Automotive (Poland) sp .z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 228.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Magna Automotive (Poland) sp .z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 202, z czego 53 to opinie pozytywne, 39 to opinie negatywne, a 110 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Magna Automotive (Poland) sp .z o.o.?

Kandydaci do pracy w Magna Automotive (Poland) sp .z o.o. napisali 12 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Magna Automotive (Poland) sp .z o.o.