Opinie o Magna Automotive (Poland) sp .z o.o. w Dąbrowa Górnicza

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Magna Automotive (Poland) sp .z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Magna Automotive (Poland) sp .z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Magna Automotive (Poland) sp .z o.o. w Dąbrowa Górnicza

Powder

Pytanie do P. Artura ze Związków Zawodowych:proszę napisać, czy to prawda, że do pracy powrócimy dopiero 01 sierpnia? Jestem na l4 i obiegła mnie taka wiadomość. Nigdzie nie ma informacji. Dziękuję.

Wiola
@Powder

Też mi nic nie wiadomo. Wiadomo coś o postoju ? Siedzę na l4 ale coś pasowało by wiedzieć

Bilon
@Powder

Prędzej za tydzień bo będzie się spieszyć zakładowi a pan A. M. Nie musi zawsze wszystkiego wiedzieć o sytuacji wiadomo pewnie informują ale nie zawsze wszystko dobrze jest przekazane ważne że ma już swoje stanowisko.

Związki
@Powder

Nikt z nas nie ma takich informacji że wracamy w sierpniu. Tak jak reszta na postoju jesteśmy w gotowości i czekamy na informacje. W przypadku plotek prosimy to zweryfikować telefonem do działu personalnego. Termin powrotu nie jest uzależniony od związków i pracodawcy ale od sytuacji na świecie. Na pewno każdy z nas zostanie poinformowany o powrocie. Na razie nie panikujmy skupmy się na sobie i bliskich. Odporności.

Normalny
@Powder

Skoro jesteś a L4, to Twoja sprawa, i Twój interes żeby się dowiedzieć co się dzieje. Jest kilku koordynatorów do których się dzwoni w takich sprawach, po to oni są. A ta grupa nie służy do takich rzeczy. Mógłbym napisać, że wracamy dopiero w grudniu a Ty musisz w to uwierzyć skoro wchodzisz i pytasz o takie sprawy tutaj. Nie pozdrawiam i mózg zamiast piwa polecam kupić

Powder
@Związki

Dzięki Związkom za odp. Zdrowia!

Normalny

Ani w jednym słowie nikogo nie obraziłem. Takie forum to nie miejsce załatwianie żadnych spraw związanych z pracą. A przynajmniej nikt normalny nie pyta o takie rzeczy tutaj

W

Wszystkim wesołych świąt Wielkanocnych i mokrego dyngusa tym wszystkim i tym co się obrażają

obserwator

co magna zrobila temu kolesiowi ktory nie umie sie poprawnie wyslawiac ze tak sie msci? te swoje brednie opisal chyba we wszystkich mozliwych miejscach w sieci.

Jolka
@obserwator

Zapytaj tego kolesia, to najodpowiedniejsze źródło w tym temacie. Najwyraźniej chłopak został skrzywdzony przez Magne!

Każdy ma prawo go obrażać, ten koleś groził i wyzywał tu tyle ludzi że nie szkoda mi tej szmaty

Twój karcel

Jest i był nie swój temat różne historie i sytuację pisał mówił i groził on powinien się leczyć lub być zamknięty jest i był taki jak sam on wie o sobie.

Koronawirus z magny

Co oni chcą ustalać jak wcześniej ustalili? Miało być 5 dni UW, postojowe 2 tyg 100% wynagrodzenia zasadniczego + plus wszystkie dodatki i następnie 2 tyg 100% wynagrodzenia zasadniczego + dodatek funkcyjny. Coś się zmieniło czy ustalają jak ma przebiegać dłuższy postój?

magnowicz
@Koronawirus z magny

zmieniło się ponieważ zakład chce skorzystać z pomocy państwa, a żeby to nastąpiło musi spełniać pewne warunki. A korzysta z tej pomocy po to aby zachować miejsca pracy.

HR Business Partner

Magna kreuje się na wielką światową korporację, tymczasem to garaż z ludźmi bez manier, zwłaszcza w kadrach.

Brak.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

biszkoptowe ciasto

Wiem o tym dziewczyny z palu są czyste ale w szatni widzę że niektóre z innych linii biorą majty na zmianę już nie ma tego wochania majt co było kiedyś wkładania papieru toaletowego lub zrywki z umywalki .

Herbie
@biszkoptowe ciasto

To nie jest prawdą kobiety muszą zrywać z toalety papier bo muszą czymś wycierać GUMY czasami nawet (usunięte przez administratora)są w użyciu zawsze przed wypłatą .

Ona

Kolejny błyszczący inteligencja jak i ta czy ten obrazajacy koleżankę z bmv. BRAWO !!PROPONUJE ZEBYSCIE SOBIE ZALOZYLI SWOJE FORUM I TAM OBRAZALI WSZYSTKICH ....żenada

Zawiedziony

Wszyscy którym kończy się umowa w maju,czerwcu uciekajcie na L4..Związki będą bronić tylko swoich,ale tylko tych co należą do związków ponad 3 lata..Zapisałeś się w tym roku odpadniesx ,Wylecisz!!!

Administracja
@Zawiedziony

Związki jeszcze w tym tygodniu zostaną wezwane na rozmowę w celu wytłumaczenia zaistniałej sytuacji. W przypadku redukcji zatrudnienia wpływ na decyzję będą miały czynniki ekonomiczne. Długość zatrudnienia długość absencji L4. Niestety nie ma znaczenia czy ktoś jest zapisany w związkach czy nie. Tak tak też czytamy to forum.

dede
@Administracja

Tylko, że do uciekania na L4 nie namawia nikt ze związków tylko ludzie sami siebie na wzajem nakręcają. Jeden doradza drugiemu co raz to głupsze rzeczy. To nie jest sprawka związkowców!!!

Związki
@Administracja

Czekamy na zaproszenie ale proszę się spieszyć bo jutro już czwartek. Pozdrawiamy.

Bigi
@Związki

Już dziś było by załatwione wszystko tyłko oczywiście czerwonemu na twarzy pewnie coś nie pasowało jak przeważnie ma dużo do powiedzenia ale nie z korzyścią dla pracowników w tej sytuacji która teraz panuje.

Miki
@Bigi

Gdyby nie ten czerwony to byś od jutra zasilał urząd pracy. Nie pasowało mu ze masz dostać grosze. Więc zastanów się co piszesz.

Bigi
@Miki

W tym czasie i okresie jaki panuje to nie na miejscu takie dziwne podejście i negocjacje pomysł trochę jaka jest sytuacja wszędzie.

Zawiedziony

Może nasze związki powiedzą ,co za Tajne Zebranie miały z Dyrekcją?.Chodzi o redukcję zatrudnienia czy o obniżenie płacy?.Cisza jak makiem zasiadł A ludzie wam zaufali.Nic bez Was-pamiętacie ten wasz Slogan. Panie Przewodniczący i Zastępco?.Pytania.Sprzedawczyki jesteście i tyle.

magnowicz
@Zawiedziony

Jak coś będzie ustalone to się dowiesz. Normalne, że skoro nie ma wiadomości od związków to żadna decyzja jeszcze nie zapadła.

@Zawiedziony

Chodzi o wszystko. Jeśli jesteś zainteresowany to podejdź i zapytaj. Jeżeli jesteś członkiem dostaniesz informacje w sposob przyjęty. Jeśli nie zostaje ci tablica.

Max
@Zawiedziony

Proponuję poczytać co się dzieje w zakładach gdzie nie ma związków. Pogrom i rozpacz. Obecnie trwa terror i wypowiedzenia z dnia na dzień. Dlatego przemysł swoje wypowiedzi następnym albowiem jest głupszy o to co po tobie przeczytałem.

@Max

Dobrze napisane. Jeszcze nic nie ustalone, jeszcze nie wiadomo jak się sytuacja rozwinie a już oczywiście psioczenie na związki. Ludzie wiadomo, że pracodawca też dla własnej przyjemności ludzi nie chce zwalniać. Sytuacja jest jaka jest. Przedsiębiorstwa czekają też na ruchy ze strony rządu aby wiedzieć czy mogą liczyć na jakąś pomoc w utrzymaniu miejsc pracy. Nikt nikogo dla hecy nie zwalnia!!

Do zawiedzionego
@Zawiedziony

Ty pajacu jak jesteś taki mądry i niesprzedajny to idź i sam negocjuj i załatwiaj żeby cię nie zwolnili.Ciekawe co wskórasz? I co ustalisz na Tajnym Zebraniu?

Ona
@Zawiedziony

A może Ty powiesz i podejmiesz działania za nich i pokażesz jaki to wielki jesteś !!! Bo nie wszystko jest takie proste i szybkie do załatwienia jak sobie Pan wyobraża ale ocenic zamiast działać najłatwiej!!!

Biurko
@Ona

Już było wszystko było ustalone tyłko komuś jeszcze było pewnie nie wystarczające to co było ustalane.

Miki

Zwalniać mogą ponieważ robią zapasy ciągle. Podwyżke z tego roku mogą cofnąć. Odpowiedni aneks do umowy. Już nie wiem co lepsze bo nadgodzin może już nie być. Niewiadomo jak zareaguje rynek na świecie. Muszą być zamówienia na samochody Mogę dawać wypowiedzenia pracownikom z umowami na stałe. Taki pracownik to dopiero są koszta. Stażowe itp.

Ola
@Miki

Z tego co wiem to że ktoś należy do związków to nie ma parasola ochronnego

L
@Miki

Miki osobie na stałe trzeba dac odprawę 3 miesięczna więc nie wiem czy im by się opłacało A stażowe to są grosze i nic więcej te osoby nie mają żadnego innego dodatku

Mario
@Ola

Pożyjemy zobaczymy.

Jaro
@Miki

Powiem tak że jeśli by te związki były takie jak 5 lat temu to by już nas nie było. Działają to widać tylko dalej ludzie oczekują więcej nie dając nic w zamian. Gdyby ich nie było to wszyscy najmądrzejsi dawno by byli za brama. Nie tak dawno sika liście w majtki podczas strajku bo tydzień było dla was za dużo. I myślę że to psioczą ci co podkulili ogon ale podwyżkę wzieli.

Rysiek od soków

Wszedłeś mi na sumienie i chciałbym już nie być "magniaskim psem" . Nie mogę już dziecia patrzeć się na twarz ze wstydu. Może dałoby się to odkręcić? Czy ten tytuł pozostanie mi do końca życia? Chciałbym Cię przeprosić żebym mógł odejść w spokoju i nie smażyć się w piekle.

wilk magnański
@Rysiek od soków

I jak tu się odnieść do tylu sprzeczności ? Wychodząc z magny wiedziałem, że nikt nie powstrzyma mojego gniewu - bo nikogo to nie interesuje - wszystkie takie postępowe lewaki platformowe (oprócz normalnych z którymi nie miałem kontaktu) i waszych uchybień, bo nikt nie był na tyle mądry! ale zwel zawada musiał pokazać, że jest mądrzejszy.... pogarda na jego widok, lewak luzacki, wydaje mu się, że może mnie zwolnić. Niezależnie od twojej skruchy, szczerej albo nie szczerej wybaczam ci. Proszę nie grzesz przeciw mnie już więcej, żeby Bóg nie musiał ci przypominac tego na sądzie Ostatecznym. Nieszczerość ci Bóg wypomni, dlatego lepiej abyś był szczery. W sprawie pokuty.. zależy kim jesteś jeżeli jesteś białym kołnierzykiem to w większej części zobowiązuje cię to do głębszej pokuty -finansowego wynagrodzenia mi tego.. (od 500 do 1000 zł na każdego białego kołnierzyka - oni jeżdża na kuorwy pewnie z pracownicami do tego hotelu to na pewno ich stać); a jeżeli jesteś zwykłym niebieskim to pokutę spraw według sumienia albo kapłana. No chyba, że jesteś nie zwykłym niebieskim, takim, który mi zagroził bezpośrednio działaniem na go worku lub kłamstwem to wyznaj wyznaj mi to tutaj, żebym wiedział kto prosił mnie o wybaczenie. A jeżeli jesteś tym kto zadał mi kalectwo, albo jesteś moniką tarasiuk, piotrem zawadą, to finansowa pokuta jest do podziału ze 200 000 zł i jako najbardziej odpowiedzialni powinni ponieść najwięcej tak po 50 000 zł. Nie przyjmuję takich hajsów w czasie denominacji i zamiany na inne waluty złotówki. Także sami zobaczyliście demona szatana jak działa ten demon,.....wypluł wam takie przeszkody, biali kołnierze... z takimi to widać, że oni nigdy przez ucho igielne. Mówiłem im to wcześniej, a teraz to z domu nie wyjdą, a ja mogę padnąć wcześniej niż im się zechce pojednac z Bogiem. Pokuta wymiaru niesprawiedliwości nie dotyczy, gdyż Bóg ,,zgarnie ich szuflą''. Oni umierając na krzyzu się nie odkupią, bo nigdy szczerzy nie będą, to zawodowi kłamcy. Także jeżeli jesteś w stanie ponieść pokutę, to nie jesteś magnańskim psem po odprawieniu pokuty. Zostań z Bogiem.

wilk magnański

Bardzo to głuopie co napisałeś.

Twój karcel
@wilk magnański

Ty wilku niedługo cię dorwę wycisnę wszystkie pryszcze na twoim ryju i wysmaruje cię spirytusem i naleje oleju tobie do głowy, masz problem spuść z kija a jeżeli psie nie pomoże ci to ja niedługo poczekam na ciebie przed wyjściem.

36 pensji zalega mi magna

Pomyślałem, że nie dam ci już szansy na zbawienie. Tobie wybaczenie się nie należy, również twoje dziecko zechciałeś wysłać do piekła. Wczoraj miałem posta o tym, ale interwencja moderatora oraz twoje niedorozwinięcie w tym żeby mnie przeprosić świadczy, że chcesz się spalić w piekle razem ze swym dzieckiem. Proszę.

36 pensji zalega mi judemagna

Ty się weż kuorwo nie czepiaj szmaoto poyebana. Ponieważ to wy magnańskie psy jesteście potępieni i już was łaska Boża zbawienia nie ogarnie. Za to coście mnie zrobili.. 1.kłamstwa powodujące prowokację mnie i fałszywe wnioski moniki tarasiuk, a może to ona sama była prowokatorką... raczej wy także, albo przede wszystkim 2.prowokacje prowadzące do prowokacji moniki tarasiuk i innych magnańskich psów 3. obelżywe pogardzanie moją osobą 4. niesłuszne oskarżenie mnie podparte waszymi magnańskimi psowościami - osobami psimi 5. bycie podstawą kłamstwa 6. powoływanie się moniki tarasiuk kadrowej magny dowódczyni psów magnańskich na was i wasze kłamstwa 7. milion katorg i upokorzeń ze strony wymiaru niesprawiedliwości na mnie 8. odebranie szansy na poznanie bliskiej mi osoby 9. szydzenie ze mnie 10. w końcu wyroki i kolejne niezasłużone katorgi 11. grożenie mnie śmiercią kilkukrotne 12. brak wynagrodzenia mnie krzywd 13. brak zadośćuczynienia w duchu wiary 14. Ostatecznie zgrzeszyliście jako magnańskie psy przeciwko ósmemu przykazaniu Bożemu.. poniekąd rujnując moje życie - nie pokutując za to i nie zasłuzywszy na moje wybaczenie i drugi wyrok gdzie to wszystko się powtarza krok w krok i zrobiliście to dla zabawy robiąc ze mnie kalekę. jesteście podli, chamscy, pedalscy, potępieni w piekle, grążący śmiercią potrójnemu kalece szydząc z niego, i nie podając swoich danych osobowych, co spowodowało, że wszyscy jesteście winni. Wszyscy bowiem zgodziliście się na ten stan rzeczy i godzicie nadal... co powoduje, że każdy wchodzący do magny nowy pracownik staje się magnańskim psem.

#zostanwdomu

#zostanwdomu weź L4 nie narażaj swojej rodziny

ZOSTAŃ CZYSTĄ

A jak jest w busie nr 6 no trochę majtkami pomachalam jak przyszłam z pracy to chyba już mogę zjeść posiłek bo wszystko wyparowało tak jest na co dzień tak kobiety wytłumaczą ja swoją nieodpowiedzialność musicie wiedzieć że mycie gum to nie jest przywilej tylko obowiązek .

Ajjjj

Matko Boska, człowieku, od czytania twoich wypocin aż oczy szczypią! Ortografia w (usunięte przez administratora), zero znaków przestankowych. Poziom podstawówka klasa 1-3. Może zwróć na siebie uwagę, zanim zaczniesz wytykać innych na tym forum. Jak się mawia "pod latarnią najciemniej". I błagam!Trochę edukacji przydałoby się w kwestii ęzyka polskiego!

Sterylna

Jak śmiesz obrażać kobiety Pracujące w firmie.Albo jesteś (usunięte przez administratora) impotentem lub porąbaną łaską.??Żeby Ci morda zgniła!!.

siema
@Sterylna

Mi chodzi tylko o higienę pracy jak ci się nie chce myć to trochę mi cię szkoda lubisz siemdziec to siemdzij

Ajjjj
@siema

(usunięte przez administratora) W jakim języku piszesz człowieku? Bo ni jak zrozumieć nie można. Zrób nam wszystkim przysługę i skończ już wałkować ten temat!

Wiola

Ty się módl, żeby ciebie to g...... O nie dopadło! Nie zycz komuś, co tobie niemiłe. Za idiotyczne słowa jakiegoś barana ty chcesz zarazy dla niego/ej? To za coś gorszego bylabys/byłbyś gotów go zaatakować chyba nożem? BARDZO TO NIE MĄDRE I PŁYTKIE!!

Iba

Jeśli jesteś pracownikiem Magny, to gorzej dla ciebie. WYLUZUJ, SŁABO TO BRZMI!

DZIEWCZYNY MYCIE GUMY

Lusia

Czy firma planuje jakis postój czy coś? Jestem teraz na L4 więc nie jestem na bieżąco.

Ludzie
@Lusia

do koordynatora dzwoń!

@Ludzie

A po co mam dzwonić teraz? Skoro mam jeszcze tydzień L4. Będę dzwonić jak mi się skończy, przez tydzień dużo może się zmienić.

@Lusia

No to sam sobie zaprzeczasz! Skoro masz jeszcze tydzień L4 to po co już pytasz skoro sama wiesz, że przez ten czas dużo się może zmienić... Więc to co teraz planują to za tydzień może być nieaktualne.

@kuku

Bo chce wiedzieć co się u nas dzieje. Ale już wiem..

Lola

Dziś jechałam zabitym busem tyłko dwa miejsca były wolne, gdzie to przestrzeganie zasad co do ilości osób w transporcie do pracy, szef od busów chcę zaoszczędzić puszczając mniej busów na rano każdy z tych osób czuję się w pewnym stopniu zagrożony.

Antek
@Lola

Zasady są przestrzegane w TVN na programie uwaga! 2 osoby na cały autobus!

@Lola

Ciasno Ci w busie to zapraszam do szatni na górze , ciekawe co wtedy powiesz , Ciekawe kto wymyślił przenoszenie szafek na górę jak tam jest tak ciasno . Jak się to ma do koronowirusa ? Gdzie BHP , jak długo jeszcze takie (usunięte przez administratora) będą robione tylko na pokaz .

Iwo

Wszyscy to w głębi duszy wiemy, tylko strach nawet mówić o tym. LAWINA CHYBA ZACZYNA POMAŁU RUSZAĆ! A busiarze maja prawo zachować ostrożność, to nasze zdrowie! POWINNIŚMY SIĘ WSZYSCY ZBUNTOWAC, TYLKO MAGNA NIE DBA O SWOICH PRACOWNIKÓW!

Zack
@Lola

A co w tej sprawie zrobiły Związki Zawodowe, czy była rozmowa w tej sprawie z Kierownictwem? NIE!!!!!! GŁOWĄ W PIACH!!!!

walczyć trzeba
@Zack

Rozmowa była jednak więcej niż to co nakazał rząd związki zrobić nie mogą! I to nie tylko nasz zakład nadal produkuje! Proponuję zasięgnąć rzetelnych informacji zanim coś tu napiszecie

Ula
@walczyć trzeba

Odpowiedz na pytanie. Co zrobiły a nie tłumacz ich!

Trzeba walczyć
@Ula

Co zrobiły? Wynegocjowały porozumienie takie że za miesiąc będziesz mieć do czego wrócić a nie zasilisz kolejkę 1,4 mln bezrobotnych od dzisiaj. Mało?

Bozena
@Ula

To nie jest czas na darcie i psioczenie. Gdyby nie oni to byśmy poszli szubciutko za pośrednikiem. Tym co teraz kończą się postoje mają zwolnienia. U nas wyczekali do końca i dzięki temu mamy szansę orzetrwac

Blachs
@Zack

A to że masz dodatkowe busy i niesiedzisz komuś na głowie. Od dzisiaj płacisz codziennie a nie po 10 całość. To chyba jest działanie prawda? No chyba że oczekujesz że będą cię głaskać i klepać po plecach. To nie podwyżki że każdy dostał tutaj ci co nie należą radzą sobie sami. Pokażcie teraz jacy jesteście sprytni.

kuku

Co ty człowieku bredzisz??!! Na jakim papierze??? Tego ci nikt nie zagwarantuje. Jak firma padnie to gdzie będziesz chciał wrócić?? Do pilnowania pustej hali chyba.

Bozena

Związki to wynegocjowały dla swoich A nie dla Ciebie.

kuku

A kto związkom zagwarantuje, że np po czasie postoju mimo to firma przetrwa?? A może ten kryzys będzie trwał 3,4,5 miesięcy?? To co myślicie, że będą nam płacili przez tyle czasu za siedzenie w domu? Która firma jest w stanie takie coś przetrwać? Ludzie myślcie trochę!!! To nie jest tydzień czy dwa. Na pewno to potrwa dłużej a wy się plujecie co związki wynegocjowały. Prawda jest taka, że to są ustalenia na krótki okres czasu, a ile potrwa kryzys tego nikt nie wie niestety :(

Lol
@Bozena

Ej zaraz chwila. Związki są przecież dla ludzi tak? Czy tylko dla związkowców? Coś się zmieniło i czym nie wiem? To tak jak byś musiał mieć kartę stałego klienta w sklepie i masz rabat bo jesteś stałym klientem a zwykły klient jest niczym mimo że też nim jest. To chyba jakiś ponury żart.

Greg
@Lol

No chyba się zmieniło. Związki mają prawo w sprawach indywidualnych odmówić pomocy osób z poza związku. Taka prawda.

Właśnie polazli jak mają ludzi głęboko(usunięte przez administratora)Od poniedziałku wszystkie linie w pełnych składach. Szkoda gadać....

Aloha

Jak to od poniedziałku? To nie ma postoju? Wczoraj było Prima Aprilis

Rob
@Aloha

Nie wiem jak zamki, ale podnośnik robi w komplecie

Aloha
@Rob

Przecież urlopy wczoraj rozdawali, co jest?

Ala
@Aloha

Urlopy odwołane

Magna

(usunięte przez administratora) Ktoś ewidentnie robi sobie z was ubaw i nakręca a wy się niepotrzebnie denerwujecie i odpisujecie czubo..wi. Szkoda waszego czasu i nerwów. Najlepiej nie reagować na zaczepki i dać sobie spokój. Niech sobie pisze co chce, każdy ma swój rozum i nie trzeba się niepotrzebnie denerwować. Trzymajmy się wszyscy w zdrowiu i z pozytywnymi myślami o lepszym jutrze zamiast zawracać sobie głowę bezsensownymi wpisami jakiegoś złośliwca:) Pozdrawiam wszystkich Magnowiczów.

Rysiek od soków
@Magna

Może warto czytać wpisy z przymrużeniem oka i z dystansem do siebie

pozdrawiam
@Magna

Pozdrawiam serdecznie ciebie nie myte gumy to nie jest przyśpiewka jakiegoś żartownisia tylko realny problem na produkcji wiem że jest coś takiego jak wstyd ale po prostu czuć zapachami jakby kuter rybacki z Helu przypłynął ja wiem że czasami się nie chce głową leci po robocie ale to nie jest tak że położę się spać spokojnie to wszystko się jakoś ułoży trzeba się wziąć w garść .

Edmund

Pracowałem w tym cyrku 11 lat brak szacunku do pracownika.Po tylu latach pieniądze śmiech na sali . Dziwię się że jeszcze to wogóle prosperuje, że są ludzie co za taki śmieszny pińądz robione. Brak możliwości wybicia się a kto lizał to nagle liderem zostawał .Za grosz ambicji aż żal mi tych ludzi takie buraki ci co na zamkach łiderami pozostawali (usunięte przez administratora) wiedzy a myślą że są (usunięte przez administratora)Pozdrowienia Dla starych pracowników z podnośnika trzymają sie

no proszę
@Edmund

za to ty wpisem swoim, pełnym błędów, pokazałeś jaki jesteś wychowany. Nie wybiłeś się to tylko twoja "zasługa", na rekrutacjach wiele osób się wybiło. I nie są ani nie byli lizusami. Ale jak się tobie nie udało to najlepiej obrzucać innych gównem zamiast szukać przyczyny w sobie.... W sumie to i lepiej, ze się nie wybiłeś bo z takim językiem i kulturą tylko popsuł byś atmosferę.

pracownik administracji
@Edmund

Zgodze sie, ze to mijsce pracy to cyrk, sam pracowalem tam ponad 10 lat. cyrk nie tylko na produkcji. dokladnie taka sama sytuacja jest w administracji. kto byl blizej anusa szefa ten awansowal, bez wzgledu na wiedze jaka posiadal. w administracji nie ma sztywnych stawek wiec wynagrodzenia byly czystym widzimisie szefa. jezeli szukacie normalnie dzialajacej firmy nie tej wam nie polecam. tam nigdy nie liczyl sie czlowiek, tylko wykresy dla centrali i pieniadze.

Zostaw merytoryczną opinię o Magna Automotive (Poland) sp .z o.o. - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w Magna Automotive (Poland) sp .z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Magna Automotive (Poland) sp .z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 228.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Magna Automotive (Poland) sp .z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 202, z czego 53 to opinie pozytywne, 39 to opinie negatywne, a 110 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Magna Automotive (Poland) sp .z o.o.?

Kandydaci do pracy w Magna Automotive (Poland) sp .z o.o. napisali 12 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Magna Automotive (Poland) sp .z o.o.