Opinie o Magna Automotive (Poland) sp .z o.o. w Dąbrowa Górnicza

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Magna Automotive (Poland) sp .z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Magna Automotive (Poland) sp .z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Magna Automotive (Poland) sp .z o.o. w Dąbrowa Górnicza

Już wszyscy wrócili do nas do pracy z postoju ?Siedzę na l4 to nie wiem jak sytuacja wygląda. Pozdrawiam serdecznie

Pani od polskiego
@Piotr

Nie, nie wszyscy. Jeszcze dużo osób jest na postojowym.

Nóż w kieszeni
@Piotr

Skoro jesteś na l4 to zadzwoń do koordynatora. Udajecie czy jesteście tacy tępi? Kazali czekać na sms to czekaj!

@Nóż w kieszeni

Bystrzaku za 5zl. Wywyzszasz się tutaj gdybyś zarabiał odemmie 5k więcej A też jesteś robolem.Pytam tutaj bo siedzę na l4 i nie chce zawracać tyłka korfynatorowi. Kultury trochę a nie pisz mi tutaj głupot bo jesteś dla mnie mniej wart taka błyskotliwa odpowiedzią niż 5zl

Nóż w kieszeni
@Piotr

Z takim pytaniem to dzowni się do koordynatora oni in tego są, a nie wypytuje na takim forum. Bystrzaku, to może zatrudnij się na gowork i zarabiaj więcej

Patrycja
@Nóż w kieszeni

Dzwonić do kulawego lub wybitnego wróbelka co mu zawsze coś się nie podoba brak czegoś im wybitni ale chyba u siebie w biurze lub (usunięte przez administratora) na ja hali tacy ludzie to nie przełożeni za bramę zero...

Nie rozumiem co ciebie interesuje kto z kim sypia? Jeśli jesteś zazdrosny to też się umów nikt ci nie broni. A może też któraś cię zechce zazdrośniku!

@Karolina

Fajna odpowiedź. Btw poznam kobietę po 30 :-)

wilk magnański

Rachunek pokutny włścicieli magny 17 miliardów euro + żal i proszenie o wybaczenie Rachunek pokutny kapo magny 850 000 zł.... szansa na pokutę nieoczekiwana + żal i proszenie o wybaczenie Rachunek pokutny psów magnańskich trzeciego sortu -żal za grzechy wobec mnie, prośba o wybaczenie, pokuta katolickiego kapłana.

Twój karcel

Ty jesteś chyba dalej chory jednak łeb jest nie wyleczony, ktoś chyba musi tobie pomóc żeby zdjąć tobie okulary wycisnąć pryszcze i posmarować błotem, tak jak lubisz później na rower i już możesz jechać komary i mrówki nic tobie nie zrobią, ale ludzie wiedzą i cię znają niedługo możesz mieć fajnie przed sobą.

Bóg Cie osądzi 3 razy
@wilk magnański

Krzychu ić stont!!! Napij się człowieku, wyjedź, zapomnij. Jesteś przykry, marudzisz od lat kaleko podwójny potrójny, ile można? Po cholere tu wchodzisz i piszesz te bzdury? Tak wiem, jestem psem magnańskim, a Ty kim jesteś? Kaleką. Pisanie tutaj nie da Ci kasy która Ci się nie należy, idź do pracy, zarób sobie jak masz mało. Daj se siana i idź się leczyć bo kalectwo poszło Ci na mózg. Bez odbioru.

@Bóg Cie osądzi 3 razy

Wylecz mnie, proszę cię. Odbiór.

Las
@wilk magnański

Idź do lasu wilku magnański, tam jest Twoja przyszłość, tylko sobie krzywdy nie zrób.

Magna

Dziś zwolnili wszystkich pracowników Frmy Randsztad. Bardzo tego rzalujemy. WSZYSCY JESTEŚMY W OGROMNYM SZOKU!!!!!!!! KOLEŻANKI I KOLEDZY JESTEŚMY Z WAMI, BARDZO NAM PRZYKRO Z TEGO POWODU. JESTEŚMY Z WAMI W KONTAKCIE, TRZYMAJCIE SIĘ, A BĘDZIE DOBRZE!! POZDRO.

... @...@..
@Magna

To bardzo smutne, że robią nadzieję ludziom, a potem sp......ac!widzialam łzy w oczach tych ludzi, to okropny widok. Zostanie mi ta trauma do końca życia!!

Lala
@Magna

Nie wiem jak inni ,ale mi się super pracowało , miła atmosfera super ludzie. Chciała bym dej pracować.

Nie
@Magna

Taka jest polityka tej dziwnej firmy. Oszczędności ponad wszystko! Każda inna firma daje urlopy postój itp. A co robi dyrekcja Magny? Zwalnia ludzi i myśli że jak się to skończy to wszyscy wrócą. Związki maja to gdzieś bo po co się narażać.

Beata
@Nie

Nie gadaj głupot na temat związków. Każdy pracownik tymczasowy ja mówi nazwa pracuje tymczasowo więc można rozwiązać umowę w każdej chwili. Pewnie ze jest to dramat ale zawsze tak było że w przypadku kryzysu te firmy pierwsze są na celowniku. Ponadto to nie podwyżki tutaj związki będą reprezentować tylko Związkowców czyli tych co należą. Wiem bo pytałam.

Xxc
@Beata

Postojowe mogli dac. Nawet rząd by im doplacil żeby utrzymać stanowiska pracy. 0 poszanowania. Ja nie wracam. Dużo osób było zatrudnionych przez pośrednika?

Racja
@Beata

Masz rację. Związki będą reprezentować i bronić tylko członków związku jeżeli chodzi oczywiście o ewentualne zwolnienia.

Zuza
@Lala

Wszyscy chcemy pracować, w tym przykrym okresie nie znajdziemy nowej pracy, bo nikt nie przyjmuje, tylko zamyka zakłady. Nie możemy się zarejestrować, żeby mieć ubezpieczenie, bo biura pracy też nie funkcjonują. Jesteśmy uziemienia, szkoda, że pracodawca nie wziął tego pod uwagę i nie wysłał nas na postuj, bądź urlop bezpłatny na jakiś moment. SZKODA.

Wiola
@Zuza

Załatwisz wszystko tylko dzwon z rana tam co wszystko tobie wyjaśnia.

gaga
@Zuza

A co by ci dał urlop bezpłatny? To samo co bezrobocie. Możesz się zarejestrować tylko trzeba zadzwonić do urzędu najpierw i wszystko załatwisz. A postojowe? No niestety takie mamy realia w Polsce, że jak sama nazwa wskazuje pracownik tymczasowy jest pracownikiem tymczasowym. Smutne ale prawdziwe niestety.... Nie ma co mieć pretensji do pracodawcy. Prawo stwarza mu takie możliwości więc z nich korzysta. Nie wiadomo co będzie dalej. Być może pracownicy Magny też będą zagrożeni zwolnieniami ale nic na to nie poradzimy :(

Zwolnieni
@Magna

Dziękujemy wszystkim koleżankom i kolegom za ciepłe słowa wsparcia dla nas. ZAPAMIĘTAMY!

ToTen
@Zwolnieni

Jeżeli, tak dalej pójdzie, to za 2,3 miesiące nikt nie będzie miał pracy i będzie strach wyjść na ulicę. A europa czy świat też nam nie pomogą, bo u nich będzie, to samo. Widocznie każde stulecie musi mieć swoją "wojnę".

Zak
@ToTen

Wojna to dopiero się zacznie!!!!!!!!

@Zak

I wy do tej wojny chcecie bez mojego wybaczenia, pokuty

HR Business Partner

Magna kreuje się na wielką światową korporację, tymczasem to garaż z ludźmi bez manier, zwłaszcza w kadrach.

Brak.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Bartek

Info z 5 maja jak ruszyły/ruszają fabryki Samochodów. https://motofocus.pl/informacje/nowosci/84248/koronawirus-kto-wznawia-produkcje

Bartek
@Bartek

Z tego co wiem to. Raczej pewne na 100% Opel 8 czerwiec FCA 18 maj

@Bartek

U nas około 18 coś ruszy ale nie wiadomo co i ile osób

Figo
@magnowicz

Każdy praktycznie narzekał na pracę a teraz człowiek wróci z przyjemnością po takiej przerwie

Czy Magna Automotive (Poland) sp .z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

dede

Tylko umowa o pracę. Na początek przez pośrednika, ale w obecnej sytuacji wszyscy pracujący przez Randstad zostali bez pracy.

wilk magnański

wilk magnański a komunavirus; Nie lubisz mnie szatanie, dlatego nie pisz do mnie Krzysiu. Niech i wy teraz swoją karę ponieście. Zwłaszcza białe kołnierzyki, czyli magnańskie psy. Odbyłem swoją karę, ale nie zasłużoną, ponieważ nie zrobiłem zasaądzonych mi win, a to wy dobrze wiecie, że z momentem zasądzenia mnie kary, przestaniecie dysponowac jedyną nagrodą jaką mnie zależało, czyli poznanie Agnieszki. Z satysfakcją sięrozsierdziliście, że ten znienawidzony przez was Krzysiek, czyli ja, nie ma szansy poznania kogoś na kim mu zlaeży.Wzięliście to sobie jakby to było wasze. Poza tym grozisz mnie teraz, za co w sądzie ostatecznym zostaniesz dodatkowo posądzony o karanie niewinnego kaleki.

Moja noga

A jak tam w głowie masz? Dobrze czy jeszcze dalej błotem się smarujesz żeby komary nie kąsily twoich pryszczy, kiedy w kącu zrozumiesz że to do niczego nie dąży tyłko wypociny twoje chłopczyku.

Twój karcel

Piesku kiedy się umawiamy na rozmowę i widzenie się? Chętnie wyjaśnimy to wszystko jest parę osób chętnych na rozmowę.

Pies z Magny

Witaj Krzychu, tęskniliśmy. Podniosłeś to dobrze, a Twój mały się jeszcze podnosi?

850 000 zł zalega mi magna

Z pokorą przyjmuję to kłamstwo oraz zniesławienie, a także oznajmiam, że popełniłeś kolejny raz świadczenie fałszywego świadectwa przeciw bliżniemu swemu. Nie żądam usunięcia tego.

@Pies z Magny

Dziękuję za dobre słowo. Nie posłuchałeś koleżanki, która mówiła ci, że nie możesz ranić godności mojego zdrowia. Lubiłem ten post, który usunięto.

@Twój karcel

wcześniej pisałeś o zastępach psich upokorzonych twoim zdaniem przeze mnie, dlaczego tylko kilka osób chce ze mną rozmawiać pdsie magnański ? Wyjaśnienie zacząć możesz od 850 tysięcy złotych pokuty.

Pamiętam go
@850 000 zł zalega mi magna

Jakie zniesławienie, dostałeś za to wyrok 2 razy. Pójdziesz do piekła za te kłamstwa, w psychiatyku bez powodu nie siedziałeś

Normalny
@850 000 zł zalega mi magna

Pierwszą osobą z którą powinieneś porozmawiać o tych wyponinach jest psychiatra..

@Pamiętam go

No to masz problem kłamco.

Normalny

To Ty masz problem Krzyś, sam ze sobą.. Pozdrowionka

Crash

Kolego, nikogo na tym forum nie obchodzi Twoje życie, i to wszystko z Tobą związane. Nie pracujesz już w tej firmie, to idź robić (usunięte przez administratora) gdzieś indziej. Nikogo nie obchodzi, że miałeś albo masz problemy. Nie wypisuj już tutaj o tych karach, pieniądzach, to jest nudne. Po co Ty to robisz? Przecież nikt i tych pieniędzy nie da, bez powodu kary nie dostałeś. Wszyscy wiedzą dlaczego i nikomu Ciebie nie szkoda. Także załóż sobie nowe forum i tam wypisuj sam do siebie.

Nieznajomy
@Crash

To jest niemożliwe. Bóg go skara. Nikt ci nie każe tego czytać, a jak się wciągniesz z nim w rozmowy to ci zryje beret.

Kamień
@Nieznajomy

Zaczęło się od jednego a skończy na całym różańcu. Nie chciałbyś se podźwigać jego krzyża?

@Crash

Wy niczego nie wiecie poza kłamstwem. Za kłamstwa dostaniecie wieczne potępienie a ty razem z trójką twoich dzieci potępiona będziesz za to twoje kłamstwo. A za brak pokuty nie otrzymasz już sakramentu świętego. Obchodziło was to, aby mnie wsadzić do więzienia. Moje cierpienie a wasze potępienie.

Kolezanka
@850 000 zł zalega mi magna

KRZYCHU NIE ZWRACAJ UWAGI NA TO WARIACTWO Z MAGNY!! LECZ SWOJE NERWY, BO SIĘ BARDZIEJ ROZCHORUJESZ, A NIE WARTO!

@Pies z Magny

jego konar juz nigdy nie zaplonie i bardzo dobrze bo jeden (usunięte przez administratora) w zupelnosci wystarczy

Irys
@850 000 zł zalega mi magna

Krzysiu żyjesz tylko swoimi wyobrażeniami szczelnie zamkniętymi. Nie dopuszczasz do siebie innych możliwości. Może pora bardziej się otworzyć na świat i odpuścić to co Ci tak bardzo ciąży.... Odbyłeś swoją karę. Nie potrzebnie prowokujesz kolejne.

@Irys

To już około 10 gróżb śmierci od podłych magnańskich psów wystosowane wobec potrójnego kaleki. POdłość i psowatość magnańskich psów na wysokim poziomie.

wilk magnański

myślę, że przysłowiowo wchodzi pierwsza magnańska pani z białym kołnierzem do magny to w myślach ma przy drzwiach szeroko zamkniętych magny: 1. 8:00 spóżnienie się15 minut, wszak szybki numerek w hoteliku zobowiązuje do spóznienia się 2. 8:25 odpalenie systemu na starym pececie i pozdrowienie bożka w szafie /10 minut/ 3. 8:46 - sensu strikte pracy czas zacząć: usunąć prawdę adresowaną przez magnańskiego wilka na go work przeciw magnańskim psom - czas zadania 3 minuty. i 15 minut relaksu 4. lol

Ochnik

Czy ktoś coś wie, kiedy do pracy? Napiszcie coś, bo nie można się nic dowiedzieć od nikogo!

kuku
@Ochnik

Jak się rusz gospodarka światowa i samochodówki na świecie, abyśmy mieli gdzie wysyłać towar i skąd brać detale!! To wtedy pójdziemy do pracy!! Już wszystko wiesz? Skąd ma tutaj ktoś wiedzieć?? Wszystko teraz zależy od tego jak w danym kraju będzie się dźwigać produkcja motoryzacyjna. Tak ciężko to wymyślić? Iść do zakładu i produkować bez sensu bo nie ma gdzie wysyłać? To chyba nie ma po co....

Ochnik
@kuku

Dzięki, chociaż trochę info, bo nikt nic o tym!

Perfekt
@Ochnik

Już nie długo do pracy w połowie maja tak sądzę że to możliwe będzie, tak już brak powrotu do pracy, później będziesz chciał wolne zapomnij będzie trzeba nadrobić zaległości wszystkie.

misiu
@Perfekt

Jakie zaległości człowieku? Jak wszystko stoi. Ludzie potracili pracę więc na pewno nie rzucą się na kupowanie nowych aut. U klientów też zaległości nie mamy więc nie ma czego nadrabiać...

Olaf
@misiu

Wiadomo kiedy wracamy ? Bo na nadgodziny raczej nie ma.co liczyć jak przedsiębiorcy nie będą brać samochodów w leasing w Europie. Co myślicie na ten temat ?

Lucky
@Olaf

Jakie nadgodziny chłopie ciesz się że związki podpisały tarcze bo inaczej połowy by już nie było. Tym co się nie udało dzisiaj są już bez roboty.

@Olaf

Powiedzieli czekać na sms to czekaj!

Miki

Jeśli jest niech idzie na l4.

magnowicz

A to raczej nie twoja ciąża i nie twoja sprawa. Więc co cię to obchodzi?? Jeżeli to, rzeczywiście prawda to jest to tylko i wyłącznie sprawa(usunięte przez administratora) i jej życie. A na swoje podatki to (usunięte przez administratora) sobie zarabia sama, nie musimy tego robić my(usunięte przez administratora)!!!

Nieznany karierowicz

Widzę że was boli że ktoś siedzi na ciążowym l4. Po prostu jej zazdrościcie ze musicie (usunięte przez administratora) A ona teraz w domu siedzi. Ludzie opanujcie się.

Nieznany karierowicz

A z kad wiesz przez kogo została zapłodniona? Co ty siostra, najlepsza psiapsióła?

wilk magnański

monika tarasiuk zwolniła mnie dlatego odpowiada za krzywdy, które spotkały mnie także w auresie w Sosnowcu, gdzie wanda i inna białokołnierzowa - jedna groziła mnie śmiercią z powodu mojego kalectwa, a więc również i dyskryminacja ze względu na stan zdrowia, a druga szmatoa poniżyła mnie - nie powiem jak, bo wy niczego nie rozumiecie - nawet tego, ze jestęście potępieni w wierze katolickiej razem ze swoimi dziećmi. W aktach spraw z oskarżenia magnańskich psów pod przewodnictwem moniki tarasiuk widać wyrażnie winę magnańskich psów. Nie widze powodów, dla których miałbym nazywać was niewinnymi a tym bardziej moimi bliżnimi. Pokuty nie odprawiliście, teraz nawet na szansę pokuty nie zasłużyliście Jeżeli wierzyć w to, że monika tarasiuk już tu nie pracuje, to oczywiście skłonić należy się ku temu, że monika tarasiuk sama zrezygnowała z dobrej pensji w magnie - bo oczywiście według magnańskich psów nic złego nie zrobili. Natomiast magnańskie psy odpowiedzą Bogu na Sądzie ostatecznym, za wszystkie kłamstwa tutaj na forum. Chociaż skoro potępieni są już teraz razem z dziećmi, to sami zobaczycie. Miałem umowę na pracę w magnie, którą rozwiązał jakiś carver, monika tarasiuk i piotr zawada, i świadkowa z kadr, czyli cała magna zatem skoro magnie nie chciało się podjąć należnego mi stosunku pracy do końca umowy (11 miesięcy), z powodu mojego kalectwa, ale oficjalnie z powodu powodów, czyli niczego, widzi mu się piotrowi zawadzie Milion innych upokorzeń, które spotkały mnie ze strony piotra zawady i moniki tarasiuk i im poddanych psów magnańskich... nie wspomnę, ponieważ pokazujecie się ze strony szatana, która jest waszym naturalnym miejscem. Że musiałem pracować w takiej auresowej norze....

ehe
@wilk magnański

Przestań pisać te bzdury, za wszystko odpowiadasz sam

@ehe

wspolczuje tylko tym ludziom ktorych on na wszystkich mozliwych forach wymienia z imienia i nazwiska

Wilk

Tylko którego boga, bo jest ich kilka tysięcy

Bóg cie opuścił.

Wszystko oparte na jednym człowieku. Jakie to wygodne. Jezus was nie zna. Jesteście mu obcy. A wręcz winni.

@Bóg cie opuścił.

zaloz swoj kosciol skoro masz za duzo wolnego czasu i tam sie udzielaj jako pastor

Wilk

Sorry ale jesteś upośledzony umysłowo, skoro gadasz takie bzdury.

Małgorzata
@wilk magnański

Krzysiu nie mamy zamiaru żyć twoim życiem. Każdy ma swoje sprawy i swoje problemy. Nie interesuje nas twój przypadek, bo jest przeterminowany. Zresztą tak jak ciebie nie interesuje aktualna sytuacja magny. Żyjesz przeszłością, a powinieneś zająć się tym co dzieje się teraz. Zdrowia życzę.

Niski

Teraz piszę poważnie, napisz choćby jedno zdanie tutaj, to się bardzo szybko zobaczymy, wiem kiepie gdzie mieszkasz

Automatyczny
@Niski

A jakie ma to znaczenie czy to prawda czy fałsz skoro reakcja jest taka sama. To niczego nie zmienia. Taki (usunięte przez administratora) genetyczny. Informacja wpisana jak w robota.

Aneczka

Bobre warunki pracy, miła atmosfera, polecam????

L

Czy wiadomo kiedy wracamy do pracy ?

pajaka
@L

Widzę że idziecie na (usunięte przez administratora) już pulprodukty się nie sprzedają nawet Karolina nie pomoże kiedy motoryzacja siada .

Blondi
@L

Tak 27 zapraszamy do pracy ale kombinezon i maseczka i do pracy

850 000 zł zalega mi magna

Szatanie jakie jest twoje imię ? Odpowie ci Bóg. Szansy na pokutę już nie macie :( Spotkacie się wszyscy ze swoimi rodzinkami i potomkami w piekle potępieni.

wilk magnański

No co 850000 zł. wiszą mi białe kołnierzyki magny/ nie wykonanie pokuty za żydowską kasę to wasze potępienie razem z dziećmi spłodzonymi z was.

Biały kołnierzyk

za 850 000 zł to tych drągów musisz trochę opier#olić, nie ma nic za darmo

wilk magnański

Na końcu zawsze sie okazuje, że zdziwko... idzie się do piekła, co nie ? czujesz ten swąd drogi przed tobą ? pewnie nie... pewnie szatan dał ci maskę!

Moja noga
@wilk magnański

Głupi chłopcze lecz się lub zadzwonimy gdzie trzeba niedługo i potem już tylko odział zamknięty dla takich jak ty wilku z pryszczami nie będą się bawić z tobą tyłko krótka piłka i wywiad z twoim pustym wzrokiem i rozumem

sygnalista

Czy firma stosuje się do zaleceń rządowych, GIS, WHO w sprawie epidemii koronawirusa? Magna od jakiegoś czasu ma problemy z utrzymaniem czystości w zakładzie. Sanitariaty są wiecznie brudne. Klozety upstrzone kałem, a z pisuarów śmierdzi uryną. O prysznicach to już szkoda mówić. W świetle nowych doniesień, że do zarażenia może dojść poprzez aerolizację kału i moczu wdrożenie zaleceń powinno być największym priorytetem. Poza tym polityka firmy, która stosuje otwarte drzwi dla gości z zagranicy i karę za nieobecność w pracy z powodu choroby może spowodować niewyobrażalną katastrofę. Pamiętajcie koledzy pracujący na produkcji, że jesteście szczególnie narażeni ze względu na trzyzmianowy system pracy, bo na nocnych zmianach dochodzi do największych zaburzeń odporności że względu na brak snu. Informuję, że osoby w sile wieku tak samo są narażone na powikłania jak i osoby starsze. Były przypadki, że młode osoby udusiły się plwocinami. Skopiujcie sobie tą wiadomość i podajcie dalej, bo pewnie asystentka prezesa ją usunie.

Pies magnański
@sygnalista

Magna wprowadziła różne środki ochrony, Jak ktoś ma się zarazić to i tak się zarazi. Każdy może się zarazić, i nie każdy musi o tym wiedzieć! Nawet w drodze do pracy, z pracy, a tymbardziej w drodze do sklepu! Zrozumcie to wreszcie!

Anty
@sygnalista

Te sprzątaczki są czyimiś matkami..mam nadzieję że nie takich (usunięte przez administratora) którzy potrafią tylko tutaj pisać albo na ścianach klozetu

@sygnalista

Czy zatrudnią zwolnionych do czyszczenia sanitariatów ? To może zażądajcie podwyżek za nocki.

Jestem bardzo zadowolony z upominku na święta wielkanocne pozytywny ruch ze strony zakładu pomyśleli i zadbali o pracowników, chodź mogło być to wcześniej ale teraz się przyda jak należy.

@Paweł

Czy można wiedzieć jaki to upominek dostaliście? W moim zakładzie nic nie dali

Umbro

Nie było to miłe z twojej strony, ja tylko zapytałem z grzecznosci

Gall anonim
@Umbro

Nie obrażaj się trochę żartów w tym tak trudnym czasie przyda się każdemu. A poważnie to zajęczek, maseczka i żel antybakteryjny. Biorąc pod uwagę cenę maski izelu to około 100 PLN. Pozdrawiam i wesołych.

@Gall anonim

No i widzisz jak teraz ładnie mi odpowiadasz! Dziękuję i zdrowych Świat!

@Gall anonim

Chciałem po chrześcijańsku powiedzieć, że ładnie nas upodlili, że cieszymy się z maseczek i żelu. Ja dostałem żel i nie używam, a wiadomo, że słynne badanie na brytyjczykach z lat 80 tych wykazało statystyczną średnią 40 toksyn na człowieka - żele i niszczą tłuszcz na skórze i przenikają do niej toksyny z żelu - ot taka żydowska przyśpiewka do kolacji =- chemii używa się po wyjściu z ubikacji i przed posiłkiem. Jesteśmy chrześcijanami. żyd zmienia nam kulturę. COście siętak stosowania tej chemii uwzięli. Myślcie.

Renia

Witam, nie ma mnie teraz w pracy, dochodzą mnie głosy że od wtorku stoimy, a oficjalnych komunikatów brak, ktoś może wytłumaczyć

Józio
@Renia

No jak cie nie ma w pracy, to gdzie chciałaś te oficjalne komunikaty przeczytać? Związki komunikat wywiesiły i smsy też wysyłali. Na tablicach działu personalnego też coś wisiało.

Renia
@Józio

Chodzi mi o smsa od firmy, po to brali numery żeby informować co się dzieje

Józio
@Renia

A to pewnie jak zwykle zapomnieli albo wyślą tydzień po fakcie :) Jak zawsze z opóźnionym zapłonem..działają.

@Renia

Jeśli będziesz miała stawić się do pracy, otrzymasz SMS bądź telefon z firmy. Wszyscy, którzy są teraz na urlopie mają czekać na wiadomość. Odpoczywaj, nie wszyscy mają tą możliwość i jutro normalnie idą do pracy.

Monika Nowak

Oczywiście pamiętajcie o chigienie myjemy ręce ale też zmieniany bieliznę nie raz na tydzień tylko raz na dwa trzy dni .

Pani od polskiego
@Monika Nowak

Higienę ty pało! Jak już piszesz bzdury, to chociaż bez błędów. Widać, że ci się strasznie w życiu nudzi skoro bawią cię takie prymitywne prowokacje. Ani to śmieszne, ani mądre.

Mila
@Monika Nowak

Człowiek powinien się myć i zmieniać bieliznę każdego dnia, a w dni cieplejsze dwa razy dnia conajmniej! Brudas zmienia bieliznę co trzy dni, jak mu się już do tył... Ka przykleja!!

Kiki

Czy firma po unormowaniu sytuacji będzie wznawiać przyjęcia osób wcześniej zatrudnionych przez Randstad?

Wiki
@Kiki

Nie wiadomo. Nie czekaj bo wszędzie będzie kryzys . Szukaj już teraz nowej pracy

... @...@...
@Wiki

Jeśli skończy się ten niefortunny kryzys korona wirusa, to zarząd Firmy Magna powinien wynagrodzić tym zwolnionym pracownikom Ramdsztad w postaci UMÓW PRZEZ ZAKŁAD!! to będzie wielka rzecz z ich strony, bo to bardzo dobrzy pracownicy!! JESTEŚMY ZA!

Wiki
@... @...@...

Wynagrodzić umowami? Nie ma takich szans. Nie wiadomo co. Będzie. Były czasy teraz pracownika. Gorzej jak będzie zaś bezrobocie na poziomie 15% Bądź więcej to zaś Wróci wszystko do normy bo będą czasy pracodawcy i będą wybierać pracowników za mniejsze pieniądze. Pamiętam jak był kryzys w 2008 to w Timken sosnowiec zwalniali ludzi z najwyższymi stawkami, stazowym. Zapłacili na tamte czasy 12k na rękę odprawy ale tak im się to opłacało bo zatrudnili wtedy nowych na niższych oraz gorszych warunkach. Nie ma ludzi nie zastapionych szczególnie na produkcji team leader itd

Wiola
@Wiki

L4 brać na depresję z powodu utraty pracy. Dzwonić i będziecie mieć l4 a najważniejsze ubezpieczenie Do 7 dni można Chyba załatwić po utracie pracy.

Prwcowity
@... @...@...

Przepraszam ale za co wynagrodzić? Umowa na miesiąc to umowa na miesiąc. Nikt nikomu nie musi niczego wynagradzać. Luzie opamiętajcie się.

miszel
@Prwcowity

No kogoś chyba niestety fantazja poniosła z tymi umowami. Tak jakby to wina Magny była, że jest taka sytuacja jaka jest....

Zostaw merytoryczną opinię o Magna Automotive (Poland) sp .z o.o. - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w Magna Automotive (Poland) sp .z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Magna Automotive (Poland) sp .z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 228.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Magna Automotive (Poland) sp .z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 202, z czego 53 to opinie pozytywne, 39 to opinie negatywne, a 110 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Magna Automotive (Poland) sp .z o.o.?

Kandydaci do pracy w Magna Automotive (Poland) sp .z o.o. napisali 12 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Magna Automotive (Poland) sp .z o.o.