Opinie o Hurtownia Wielobranżowa ''MUCHA'' w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Hurtownia Wielobranżowa ''MUCHA''. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Hurtownia Wielobranżowa ''MUCHA'' o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hurtownia Wielobranżowa ''MUCHA'' w Wrocław

Aneta Nowy wpis

Czy hurtownia nie szuka kogoś na wakacje do pracy?

olo Nowy wpis

paweł to podobnie jak ja. pracowałem we Wrocławiu w konkurencyjnej hutrowni, jednka warunki tam miałem nie za ciekawe. Aplikowałeś ty już do nich? Jak tak to daj znac czy sie doezwali.

paweł Nowy wpis

Hej, ja mam doświadczenie w pracy jako magazynier, teraz szukam pracy w innej hurtowni i myslałem o Mucha. Nie wiecie może, czy aktualnie nie potrzebują aby magazynierów? Może chociaż pokierujecie mnie, gdzie mogę zapoznać się z ich ogłoszeniami pracy? W ogóle to atmosfera pomiędzy pracownikami jest ok, czasem zdarzy sie jakieś integracyjne piwko?

pan pajączek Nowy wpis

tak szukam i szukam w internecie ale oni chyba nie mają swojej oficjalnej witryny, no chyba że tylko ja nie widzę więc ewentualnie proszę dajcie mi namiary. specjalizuję się w sprzedaży, byłem przedstawicielem handlowym i akwizytorem, czy znajdzie się jakieś fajne stanowisko dla mnie w Musze? pozdrawiam

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Hurtownia Wielobranżowa ''MUCHA''? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Executive Assistant
ALEXEC CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Wrocław
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
romek

no stawki to pewnie już są konkretnie zależne od danego stanowiska jakie się zajmuje tak naprawde i nie sądzę, żeby tutaj była jakaś średnia.. @jjj, moze sprecyzuj o co dokładnie Ci chodzi, to będzie już o wiele prostsze, żeby cokolwiek napisać.. ale zapewne jakieś doświadczenie u nich to trzeba mieć.

jjj

hej a dlaczego tak źle przebiega współpraca w tej firmie ze odradzaja niektórzy? jak jest z szefostwem relacje jak przebiegają cz kwalifikacje sa potrzebne aby pracowac u nich czy mozna liczyc na pomoc z ich strony dla niedoświadczonej osoby ubiegającej się do pracy a wynagodzenie jest solidne uprzejmie prosze o odpowedz

Mirek

Ja Ci powiem dlaczego, bo w bazie krs online P. W. ''MUCHA'' jest w upadłości, chyba, że pomyliłem firmy i to inna mucha ;).

takeszi

no właśnie nie mogę nic o nich znaleźć nowego, jedynie tutaj i na goldenline, ale tam są stare informacje..

Łika

Nie jestem przekonany, ale czyżby MUCHA przestała istnieć czy to tylko plota? Bo jakoś tu wszystko ucichło..?

inteligentny

Witam wszystkich firmy nie polecam nikomu, nawet największemu wrogowi. A (usunięte przez moderatora) w końcu dopadnie sprawiedliwość, ponoć jacyś kolesie (usunięte przez administratora) go w inspekcji transportu i (usunięte przez moderatora) stracił trochę grosza. Trzeba by było kilku kolesi, żeby go złapali i odrazu z (usunięte przez administratora) na sznur i z mostu. Pozdrawiam

Ho Ho

Wreszcie koniec "MUCHY"

zuzia

P.W Mucha - w likwidacji vel P.W J. Mucha (czytaj "umarł król, niech żyje król) hi! tak się robi biznes. Ja tez miałam problemy. Firma może wszystko - pracownik nic! szczególnie zapisy umowy "o zakazie konkurencji" to jak wyrok na siebie a place?...

a

Ale co jestes pewny ze z ta firma niemozna wygrac.Ja uwazam ze mozna. I dopne swego . Wszystko malymi kroczkami . Znajomosci im niepomoga.Kazdy ma swoje. Pozdrawiam rodzine .

batman

I jeszcze jedno w temacie firmy P.W. M... a moze W.P.M...jak Wielki Przekret (usunięte przez moderatora)...? Zastanowcie sie trzy razy zanim zaczniecie rozmowe kwalfikacyjna bo potem bedzie lipa a i w C.V nieciekawie bo firma znana w branzy i wystarczy po Polsce popytac... chyba, ze ktos niepelnosprawny... fizycznie oczywiscie bo to Zaklad Pracy Chromionej jest choc nikt tam takiego nie widzial hi! hi!

GNOM

POTWIERDZAM TO JA TEZ PRACOWALEM U MUCHY JEST ZLE A BEDZIE JESZCZE GORZEJ WYPLATY OPOZNIONE CORAZ WIEKSZE WYMAGANIA A PINIADZE TO JALMUZNA. TRAGEDIA.

LALA

I JESZCZE JEDNO ZNAJAC ZYCIE ZARAZ KTOS Z FIRMY LUB RODZINY MUCHA DOLOZY SWOJ WPIS W OBRONIE SIEBIE . NIEZWRACAJCIE NA TO UWAGI

LALA

PRACOWALEM W TEJ FIRMIE JAKIS CZAS TEMU (NIEDAWNO) LUDZIE NIEPCHAJCIE SIE TAM BYLEM TAM OKOLO 3 MIESIECY ZALUJE TEGO DO DZIS DNIA.NAWET TEGO W CV NIENAPISALEM BO WSTYD. PO ODEJSCIU Z FIRMY MUCHA BYLEM NA ROZMOWIE KWALIFIKACYJNEJ W BRANZY KONKURENCYJNEJ ,BO MAM TO GDZIES ZE PAN MUCH DAJE JAKIES DZIWNE UMOWY O ZAKAZIE KONKURENCII I JESZCZE KAZE SE KARE PLACIC . Niech mi sprawe zalozy. ALE WRACAJAC DO TEMATU PRZYZNALEM SIE ZE PRACOWALEM U MUCHU OBECNEMU PRACODAWCY.MUCHA JEST NAJGORSZYM PLATNIKIEM W FIRMACH JAKO DYSTRYBUTOR. NIEMA NIGDZIE DOBREGO ZDANIA O NIM .FIRMA NEDZA .(usunięte przez moderatora) NIEPCHAJCIE SIE TAM NIGDY............. BEDZIECIE ZALOWAC.

wtajemniczony - 2010-08-23 21:41:09 cha, cha, cha napisz czy dalej jestes tak zadowolony i czy ta gruba kase otrzymałes (bo chyba już kilka miesięcy tam nie pracujesz) zastanawiam się czy rozstałeś się polubownie czy jak większośc - sprawa w sądzie to zapytanie oczywiście skierowane do Pana Jacka W tej firmie kto odchodzi jest "złodziejem i krętaczem". Niesłyszałem aby ktoś z tej firmy odszedł słowami "dziękuję za miłą współpracę, było mi przyjemnie, dozobaczenia....itd, natomiast słowa "spotkamy się w sądzie", nieterminowe płacenie (lub całkowity brak wynagrodzenia na dowidzenia) to chleb powszedni wobec pracowników, podkwykonawców, dostawców..........

wtajemniczony

Kosiarka

Napisze krotko ta firma to totalna porazka!! Nie polecam zadnej normalnej osobie pracy u tych kretaczy , zarobki i warunki pracy sa zenujace!! ciagle potracania premi za bzdury !! naszczescie mam to juz za soba , wiec jak sie szanujecie nie odwiedzajcie (usunięte przez moderatora):)

Zostaw merytoryczną opinię o Hurtownia Wielobranżowa ''MUCHA'' - Wrocław

Hurtownia Wielobranżowa ''MUCHA''