Hint Intermedia Sp. z o.o

Opinie o Hint Intermedia Sp. z o.o

pracownik 2014-02-20 17:53:17
Praca i szefowie OK, gorzej z terminowością wynagrodzeń w całości bądź w ratach... brak konkretów i rozmów z pracownikami w przypadku problemów finansowych spółki, unikanie tematu i zamiatanie pod dywan... wieczny problem ze ściąganiem należności oraz długami spółki.
Pracownik111 2015-07-23 12:16:37
Uwaga! Pracowałam w tej agencji kilka chwil i na początku było ok. Ale przy kolejnym zleceniu nie otrzymałem wynagrodzenia. Nie chcą zapłacić. Nie polecam - praca charytatywna na zasadzie: może Ci zapłacimy, może nie.
mikitiki 2015-08-26 10:18:23
Stanowczo nie polecam, szefowi jak padnie coś na głowę potrafi zmieść pracownika jak płomień suchy las...pozostaje tylko popiół. Wynagrodzenia w ratach, jak wcześniej ktoś pisał wszystko pod dywan i udajemy, że jest dobrze.
Beznadziejny pracodawca, prezes mega krętacz i mistrz manipulacji :) :)
Ale jak ktoś tak lubi....
1 2015-12-19 23:42:19
Postanowili w ogóle nie zapłacić za wykonane zadania. Bardzo nie polecam, pierwszy raz z czymś takim się spotkałem.
ha 2015-12-20 00:17:02
Niestety nie wypłacają wynagrodzenia, stanowczo odradzam współpracę z tą firmą.
grz22 2016-06-15 13:54:15
ja w umowie od nich dostałem zapis o karach umownych i wyraźnie było tam zaznaczone, że płacą po wykonaniu zadania i faktycznie jak dokończyłem pracę to zapłacili. Dla mnie ok.
Zostaw swoją opinię o Hint Intermedia Sp. z o.o - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hint Intermedia Sp. z o.o