Opinie o Marathon International sp kom. i sp z o.o. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Marathon International sp kom. i sp z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Marathon International sp kom. i sp z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Marathon International sp kom. i sp z o.o. w Poznań

Seba

czy wychodzi się u Was z pracy normalnie, zgodnie z czasem pracy czy trzeba robić nadgodziny za friko ?

@Seba

Jeśli się nie wyrobisz z pracą a obowiązują terminy to niestety, trzeba swoja dopracować, ale w inny dzień nie ma problemu żeby wyjść wcześniej.

dzięki

@Pani D.

to jeszcze jedno pytanie: czy nadgodziny są wypłacane czy preferują u Was wolne w zamian ?

@Seba

Nie ma w firmie takiego pojęcia jak nadgodziny... ani wypłacane nie są ani rozliczane...

Witam

czy jest jakaś rekrutacja do kadr na ten moment ? mam doświadczenie w firmie transportowej

@Witam

Tak! Jest potrzebna jedna osoba. Jeśli masz doświadczenie z wnioskami o pracę dla obcokrajowców to dobrze trafiłaś. Aplikuj.

@Pani D.

to nowa rekrutacja czy ktoś odchodzi ?

@Witam

Pół na pół. Potrzebna osoba do wniosków.

@Pani D.

czyli obowiązki to głównie wnioski ?

Roksana
@Pani D.

jak na moje oko to by się ze dwie przydały ;)

hr
@Witam

wysyłaj CV w ciemno na pewno coś się znajdzie

Werka
@hr

co to za rada "wysyłaj, coś się znajdzie" ? dojrzały człowiek wie czego szuka i czego oczekuje, "coś" nie mowi mi nic o ofercie

Koszel
@Pani D.

możesz coś powiedzieć na temat powodów odejścia tej osoby ?

@Werka

W dziale HR racze nie spodziewasz się pracy na stanowisku tokarza. Praca w HR to praca w HR. Zakres obowiązków jest podobny, ale oczywiście potrzebna jest specjalizacja.

Werka
@Pani D.

w dziale kadr nie spodziewam się HR ...

Majka33
@Werka

no dokładnie, HR i kadry to nie to samo i najczęściej to zupełnie inne działy

Pusia
@Majka33

Dla mnie to zupełnie to samo.

Felix
@Majka33

to zależy jak zorganizowana jest struktura

Na czym polega praca osoby na stanowisku Specjalista ds. obsługi klienta? Widziałem ogłoszenie zarówno dla Sales Managera jak i do obsługi klienta.

FTL

To jakieś nowe stanowisko. Wydaje mi się że handlowcy działają bardziej mobilnie a obsługa klienta jest u nas stacjonarnie. Osoba jest zawsze dostępna i szybko reaguje na zapytania klientów.

Kret

a ogłoszenie nie precyzowało obowiązków ?

Pytani
@Kret

Nie było zbyt wielu szczegółów. Pracowałam w obsłudze klienta i orientuję się na czym praca polega, ale wolałabym wiedzieć wcześniej czy moja wizja stanowiska pokrywa się z wizją pracodawcy.

Kret
@Pytani

a pracowałaś w branży transportowej ? obsługa obsłudze nierówna

Rurka

co za pytanie, na obsłudze klienta - wiadomo :D

Koszel
@Rurka

hahahaha, proste

@Kret

nie, inna branża

Zapytaj lepiej co sie stalo z poprzednim Sales Managerem Szymonem, i czemu odszedl :)

R2-D2
@Marek

Odszedł to takie ładne słowo :) Pytanie czy sam czy go poproszono hihihihi

szofer
@R2-D2

na bazie mowili ze to byla propozycja nie do odrzucenia

Sylwia
@szofer

no czyli "odszedł" buahahahaha

bvcxz

a jak wyglada praca na kraju jako kierowca . bo chciałem tam dzwonic ale wole sie cos wczesniej dowiedziec?

WOJTEK
@bvcxz

Byłem tam na rozładunku.wszyscy kierowcy muszą sam się rozładować .NIE POLECAM

Pasikonik
@bvcxz

Śmiało dzwoń i o nic się nie martw. Spoko firma, kasa na czas, nowa flota, często pojedyncze obsady, na autostradach automat :)

Pasikonik
@WOJTEK

Hahahahaha, Boże człowieku paletę pustych puszek to pod pachą wezmę. Oj, coś mi się wydaję, że nigdy w Maratonie nie byłeś :)

Dudek
@bvcxz

Ja z mojej perspektywy i 6m za sobą mogę powiedzieć, dzwoń! :)

Wiesiek
@bvcxz

Jest naprawdę ok, możesz startować!

Tomaszewski
@WOJTEK

Dokładnie trzeba samemu się rozładowywać i w domu będziesz o 18 Haha w firmie exide co akumulatory tam kierowca wozi to tam nawet pracownicy wiedza ze marathon to kupa (usunięte przez administratora) karę od exide ze nie na czas dostarczają i towar się nie zgadza dostał kary 100 tys sądownie to zrzucil winę na na osobę która to planowała taki emilek cwany a za te oszustwa nawet Ksiegowa się zwolniła bo wiadomo jak przyjdzie co do czego to Emilek prezes powie ja jej nie kazałem i uwala księgowa kiedyś życie rozliczę prezesa za te (usunięte przez administratora) zachowanie

@Tomaszewski

Zgadzam się. Pracowała tam taka czarnula, wiem od exide, że Emil przysłał jej pisma z wezwaniem do zapłaty kar za które był tylko i wyłącznie winny Emil

@Pasikonik

Kiedy wam w tym biurze znudzi się pisać te pochwały? To jakby pies sam sobie jaja lizal... Sami wiecie najlepiej, że wypłaty często nie zgadzały się nawet o 1500zl, bo niby system się pomylił... Ile razy to trzeba było się kłócić... Niektórzy do tej pory to robią...

@Tomaszewski

LOL człowieku takiej historii to jeszcze nie słyszałem. Magazynierzy u nas tylko kawę piją i patrzą jak kierowca ręcznie wyładowuje 10 ton akumulatorów. Czasem krzyczą "dasz radę" albo "nie puszczaj". Wózki widłowe schowaliśmy pod plandekę żeby się nie kurzyły bo szkoda używać - drogi sprzęt.

Prezes
@Rafał

Bardziej mnie ciekawi kto pisze te wszystkie bluzgi. Mam teorię że jakiś były pracownik co siedzi teraz na bezrobociu i się nudzi.

WkurzonyJonny
@WOJTEK

Dokładnie Wojtusiu, byłeś na rozładunku i pomyślałeś "Hmm, napiszę opinię na forum GoWork po jednym rozładunku w firmie Marathon". Dopisz jeszcze że po placu biegały jednorożce a w biurze magazynu widziałeś klatkę z tygrysami. Jak nisko trzeba upaść żeby pisać takie brednie tylko po to żeby się dowartościować.

Haha
@Dudek

Po 6 miesiącach w maratonie to jeszcze może Ci się podobać ludzie z biura odchodzą nawet bo dość maja machlojek prezesa (np. Księgowa)

@Prezes

Ja wiem co pisze, bo miałem ta wątpliwa przyjemność jeździć w MI... Na szczęście są porzadniejsze firmy z lepszym sprzętem... A i byłbym zapomniał... Od września nie brakowało mi nawet zł wypłaty, która notabene jest wyższa o ok 2k... A kierowcom bezrobocie nie grozi... Mi komornik nie zabierze jak nie zapłacę leasingu za auto czy raty za magazyn :D

@Prezes

I nie muszę pisać żadnych niecenzuralnych słów... Sami się pograzycie wcześniej, czy później... Ja za nikogo dokumentów nie podrabialem i nikomu nie grozilem... A grozić sądem jest śmieszne... Najpierw trzeba mieć powód... straszyć to my, nie nas... Niepozdrawiam

@Prezes

Człowieku ty myślisz ze jestes jedyny na rynku a firm transportowych w Polsce jest kilka i nie znajdzie się pracy w jakim ty świecie żyjesz? jeszcze nie słyszałem żeby ktoś to odchodzi z marathonu nie mógł w ciągu dwóch tygodni poszukac pracy jako kierowca Haha przyjdą czasy ze sam będziesz musiał wsiąść za kółko pamiętaj na krzywdzie ludzkiej nikt daleko nie zajechał za pewnie myślisz przez pryzmat pieniędzy ta pewność cię zgubi wystarczy ze dopadnie cię choroba i prysniesz jak bańka mydła nawet nikt nie będzie pamiętał ze ktoś taki istniał a na gr..oo..b ci nas..Ra.ją, nawet Donata z Ola Hahah

logistyka
@Tomaszewski

potwierdzam ,Wpierw zawalił towarem magazyn ,a potem regały zechciał montować(janusz magazynu) a materiał na produkcje potrzebny,kare wyłapał ,za swą wybitną nie udolność obarcza innych, w sposoby abstrakcyjne wręcz.

Emeryt
@Tomek

Ta czarna pamiętam, że ma na imię (usunięte przez administratora). Wie ktoś jak w końcu skończyła się ta historia? Przecież ta dziewczyna była 24/7 w robocie. Kiedy bym nie przyjechał to zawsze była.

Pracownik magazynu
@Emeryt

To jakieś bajki nic tam się nie stało. Wszystko działa jak powinno.

Dron

@WkurzonyJonny

najlepsza opinia HAHAHAHA!!

szparag
@bvcxz

Śmiało dzwon, wszędzie masz automat i proste trasy. Dieta pasuje i dyspozytorzy wporzasiu

jonasz
@bvcxz

Spoko robota, nie zastanawiaj się bo nie ma nad czym :)

SMOK
@bvcxz

czego chcesz się dowiedzieć? firma się rozwija, zleceń coraz więcej. Nowa flota i spoko FTLe

Giers
@Haha

najbardziej nietrafiony przykład ze wszystkich buahahahaha

PP

ma to sens ;)

Chirurg plastyczny
@Giers

Proszę nie czepiać się mojej najlepszej pacjentki.

Ron
@bvcxz

najlepiej zadzwoń i pogadaj, zdania zawsze będą podzielone.

Kraj
@bvcxz

Na kraju fajne i krótkie trasy. Od rampy do rampy. Elektrykiem myk myk towar na pałę i jazda. Ma być więcej kursów. Jeśli zależy ci na powrocie do domu każdego dnia to praca dla ciebie.

Pacjent
@Chirurg plastyczny

Której? Popyt na usługi chyba rośnie :)

kosa
@Chirurg plastyczny

hahahahaha

Panna
@Pacjent

nie da się nie zauważyć :D

Steave
@Rafał

Powinieneś isc do sądu pewnie podrobiła podpis kochanka prezesika ale z kim rozmawiam i mówię marathon to każdy już wie ze to kupa go..wn.a Wolałbym jezdzic po Polsce niż w tym marathonie gdzie 2 na krótki weekend w domu nie przekroczysz 7 tys wypalają jest rak obliczona żebyś się nie doliczył ina każdym kroku kroją ciagle się coś nie zgadza a dęb..il prezesik pyta się jak ktoś się zwalnia czemu kierowca się zwalnia jestes takim deb..ile..m czy za.je..bis.cie umiesz palić głup.ka??

ITD
@Steave

Z Pana wypowiedzi wynika, że firma płaci 1000 zł podstawy co jest absurdem i niemożliwością. Jeżdżąc 2 na weekend jest Pan za granicą co najmniej 24 dni w miesiącu. Dieta 60 EUR daje już 6200 zł. Do tego podstawa, nadgodziny, premie. Sugeruję zmienić profesję na inną, takich jak Pan branża nie potrzebuje. Proponuję politykę, tam można gadać głupoty do woli a inni będą tylko klaskać.

Kierowca

wszystko sprawnie na rozmowie same konkrety jaka stawka za co premie. po rozmowie od razu info z kim pierwsze jazdy. mam doswiadczenie to szkolenie krutkie.

od razu warto wiedziec jaki tryb pracy sie wybiera a sa do wyboru rozne co jest fajne bo mozna doapsowac sobie wedlug potrzeb

logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Poznań
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Poznań
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
m3

Koledzy warto iść tam do pracy?poszukuje pracy dopiero co zrobiłem uprawnienia,Prosze o inforacje

m3
@m3

Koledzy słyszałem że dużo bluzgają na firmę w internetach to postanowiłem zajrzeć. Mój wpis z 2011 roku nadal jest dostępny więc odpowiem na niego teraz. Zaryzykowałem gdy firma miała kilka zestawów i początki były niezłe. Wtedy były tylko MAN-Y. Pracowałem niecałe dwa lata i poszedłem gdzie indziej. Teraz po latach postanowiłem wrócić i jestem zszokowany jak firma się rozwinęła. Teraz DAF-Y, własna siedziba, serwis, myjnia, stacja. Szanuję i widzę że pozytywny klimat pozostał. Polecam jako pracodawcę.

Wujcio
@m3

Panie i Panowie, nie mam więcej pytań. Marathon to skarb!

Stary wyjadacz
@m3

To były czasy... mautów się nie płaciło, euro 4 to był prestiż.

Mati
@m3

Żeby wrócić do firmy po latach to musza być spełnione dwa główne warunku - firma musi oferować coś więcej niż inne i żegnać się z pracownikami w miłej atmosferze. To trzeba umieć docenić. W naszym zawodzie doświadczenie z innych firm jest cenne i cieszę się że nasza maratońska rodzina potrafi przyjąć ludzi zpowrotem z otwartymi ramionami.

Kolo
@Mati

ramiona to trzeba mieć w transporcie otwarte, bo dobrych pracowników jak na lekarstwo

Kinga

czy godziny pracy są u Was elastyczne, tzn. czy można np. przychodzić do pracy dowolnie w ramach godzin 7-9 itd. ? chodzi mi o pracę w biurze

Dudi
@Kinga

buachacha elastyczne godziny w transporcie? just in time baby

Kinga
@Dudi

a dlaczego nie ? to teraz często spotykana możliwość w różnych branżach

Martyna
@Kinga

elastyczne godziny to raczej w firmach o mocno rozbudowanej strukturze typowo biurowej

Waldek
@Kinga

Jest drobna elastyczność ale w zależności od stanowiska. Przy pracy zmianowej nie ma miejsca na poślizgi, dobra ma 3 x 8 godzin, nie da się tego inaczej zorganizować.

Miki

Po dwuch miesiacach pracy mam bardzo dobre wrazenia. maraton to druga tak duza firma w ktorej pracuje. duzy plus za bardzo dobry kontakt z dyspozytorka. na plus tez auto i system pracy. brakuje mi tylko tras na horwacje.

Polonista
@Miki

Brakuje Ci jeszcze słownika ortograficznego. Zawnioskuję do zarządu, aby w przyszłości słownik był na wyposażeniu każdego nowego pojazdu.

Kruszon
@Miki

Chorwacji mało ale lazurowe wybrzeże się trafia. Szerokości kolego i powodzenia!

Piękne widoki z CF-a
@Miki

kolego ja tam wolę widok spokojnego morza przy kanale la manche

dobry dyspozytor to podstawa

@Marek

swieta prawda w poprzedniej firmie pracowalem z takim losiem co raz pomylil budapeszt z bukaresztem

no co Ty

Rychu
@Piękne widoki z CF-a

hahaha spokojne to tam tylko może być morze ;)

Kolega
@Miki

po dwóch miesiącach to możesz mieć co najwyżej pierwsze wrażenie, daj sobie więcej czasu chłopie na rzetelna ocenę

Wiesiek
@Kolega

Po 2 miechach już wiadomo praktycznie wszystko. To jest wystarczający czas żeby określić czy w firmie pracuje się dobrze czy nie. Ja jestem zadowolony z pracy w Marathonie i polecam innym.

Kolega
@Wiesiek

a ja tam myślę, że często dwa miesiące to mało żeby się dotrzeć, przestawić, poznać nowe. Buractwo z ludzi tez potrafi wypłynąć po czasie.

Romka
@Kolega

co do buractwa to myślę, że to nie tylko kwestia czasu co sytuacji, każdy jest miły póki wszystko idzie dobrze, dopiero podczas konfliktowej albo trudnej sytuacji wychodzi prawdziwe oblicze ludzi

Grażyna

dwa miesiące wystarczają

Ukrainiec

Nie polecam firmy Marathon dla pracowniki z Ukraina. Wzielem kilka litrow do samochod swoj i od razu pani z kadr ze kradziez i mnie zwolnily. za 5 litrow to niewielka kwota i od razu zlodziej.

Roman

serio ?

Snoopy
@Ukrainiec

Was to już w ogóle okra...da.. żebyście nie wy to firma by padła jak odejdziecie to kapitulacja marathonu

Psychoanalityk
@Ukrainiec

Powinni ci dać medal że tylko 5 litrów a nie 50 i awans... co za żenada. Puknij się człowieku w łeb.

Poeata

Nie rzucim Marathonu, skąd nasz dobrobyt, Nie damy pogrześć umowy! Maratoński my zespół, pracowitylud, Królewski szczep transportowy, Nie damy, by nas zniemczył wróg… — Tak nam dopomóż EMIL!

również poeta
@Poeata

Do diesla ostatniej kropli z baku Jeździć będziemy DAF-em, Aż się rozwieziemy każdy ładunek Krzyżackimi drogami. Twierdzą nam będzie każdy Autohof… — Tak nam dopomóż EMIL!

trzeci poeta
@również poeta

Nie będzie Maszon pluł nam w twarz Ni zleceń nam dumpingował, Orężny stanie tabor nasz, FTL będzie nam hetmanił. Pojedziemy, gdy zabrzmi złoty róg! Tak nam dopomóż EMIL! Tak nam dopomóż EMIL!

Chochlik internetowy

@Psychoanalityk

brawo dla tego pana

Miami
@Poeata

To może coś nowego dorzucisz?

Tom

Śpię w aucie a dieta płacona. Nie to co gdzie indziej.

MI55
@Tom

To są jeszcze firmy co płacą od kilometra? Żenada... Nie wiem gdzie pracowałeś ale w Marathonie zawsze wszystko zgodnie z przepisami jest płacone. Pod tym względem duży plus dla firmy.

Bamber
@MI55

Zdziwiłbyś się ile jeszcze firm tak robi.

patola
@Bamber

precz z patola w polskim transporcie

szofer92
@patola

dokładnie. to co slysze od kolegów na parkingach to czasem sie dziwie jak ludzie moga pracowac. zapraszam do marathonu tutaj nie ma problemow z przelewami na czas auta nowe i jezdzimy autostradami.

Wojtek
@szofer92

też się różnych historii nasłuchałem, jeszcze mnie nic podobnego nie spotkało. Pracowałem w Marathonie sporo czasu, bywały spięcia ale było w porządku. Rozważam powrót.

UWAGA

UWAGA! Ostrzegam wszystkich użytkowników. Dostałem wiarygodną informację, że można w prosty sposób sprawdzić kto jest autorem danego komentarza. Wystarczy, że napiszecie go z komputera lub telefonu służbowego. Kolega pracuje w jednym z telekomów. Sugeruję pohamować się z groźbami i wyzwiskami.

MI100
@UWAGA

taaa, i kamerki zakryjcie w telefonach bo was ftl podgląda w nocy jak jedziecie na ręcznym.

Co za bzdura.

Aria
@UWAGA

ahahahahaha to dopiero ostrzeżenie, trzeba uważać :D

Robert Kierowca

Trzymajcie się z daleka od tej firmy brak słów tragedia oszukują na wypłatach zastanawiam się czy im sprawy nie założyć

Reksio
@Robert Kierowca

buehehehe, na pewno masz solidne podstawy skoro wyżalasz się w internetach i jeszcze nie "założyłeś sprawy" :D

Magazyn

Pracy coraraz więcej. Brak ludzi. Panie Emilu niech pan doceni ludzi którzy ostatkiem sił chcą podołać Pana wymaganiom. My już też nie mamy siły a do tego brak uznania za wkład dla firmy. Oczekujemy dobrego rozwiązania.

Sedzia
@Magazyn

Uznania? :) ze robota wam nie idzie i narzekacie na forum?

logistyka
@Magazyn

pamiętaj masz satysfakcje pracując u niego,nakarm rodzine satysfakcja

Tdk
@Magazyn

Takie uznanie jakie dostal kiero za rozbudowe magazynu? Juz hie pamietasz co bylo gadane na jego temat juz w 1 dzien choroby na spotkaniu? Teraz pomysl na jakie uznanie moze tu liczyc szary pracownik :(

Qwert
@Magazyn

Niech wiecej amerykanow na magazyn zatrudnia

Prokurator
@Sedzia

Jak się chce to idzie :) trzeba tylko chcieć

Wujek dobra rada
@logistyka

Pieniądze to nie wszystko. Pensja musi być godziwa za wykonaną pracę. Słabo pracujesz słabo zarabiasz, dobrze pracujesz dostajesz bonusy. Proste.

planista22
@Wujek dobra rada

w pełni sie zgadzam, inaczej nie ma to sensu

@planista22

Ja to bym chciał tak z 4 tysiące na rękę na magazynie . Jest to możliwe ? Nie mam uprawnień na wózki ale doświadczenie z paleciakami.

@Kandydat

Bez uprawnień na wózki taka stawka raczej nie wchodzi w grę. Gdybyś nastawił się na nocki i święta to wyjdziesz na pewno ponad trójkę przy dobrej efektywności pracy.

Piter
@Kandydat

uprawnienia zawsze możesz zrobić, zachęcam, teraz pełno ogłoszeń na prace na wózkach

Szkoleniowiec
@Piter

Firma regularnie wysyła pracowników na szkolenia więc uprawnienia możesz uzyskać w pracy

Piter
@Szkoleniowiec

tym bardziej

@Szkoleniowiec

Marathon ci zrobi uprawnienia ale będziesz musiał podpisać umowę lojalnościowa i nie będziesz mógł się zwolnić przez rok Hahaha bo cię naliczy z 5 tys kary Hahah

szkoleniowiec
@Mike

to chyba uczciwe podejscie. firma w ciebie inwestuje a ty idziesz zaraz do innej roboty już z uprawnieniam. to chyba nie fair play.

Koleś
@Mike

nie rozumiem dlaczego jesteś zdziwiony, jeszcze nie słyszałem o firmie gdzie płacą grube siano za szkolenia pracownika i nie ma lojalki.

@szkoleniowiec

Chyba nie masz pojęcia o czym mówisz jeśli robi uprawnienia c+e to Ok a nie ze posiadasz uprawnienia zrobione za swoje siano i marathon robi ci lojalkę na rok czasu tylko dlatego ze jedziesz ze śmiesznym trenerem na dwa tygodnie się szkolić i później sam dla mnie to jest firma dla naiwniaków całe szczęście ze już nie pracuje za te pieniądze co płaci marathon to jest śmiech na sali Haha

szkoleniowiec
@Mike

ty mówisz o eko itp. to co innego

Mechanik

Jak wygląda praca w serwisie proszę o rzetelne informacje.

MB
@Mechanik

Jeśli znasz się dobrze na samochodach marki DAF i poradzisz sobie z serwisem przyczep Gniotpola to odnajdziesz się w tej pracy. Warunki techniczne bardzo dobre, praca na 2 zmiany i w soboty. Pracy jest dużo i jeśli chcesz sobie dorobić to nie ma problemu z nadgodzinami. Pytanie jak dużym fachowcem jesteś. Jeśli się jeszcze uczysz to na początek będzie dużo klejenia plandek. Jeśli samemu potrafisz rozebrać i złożyć silnik - idealnie, takich fachowców nam potrzeba.

@Mechanik

zatrudniaj sie szybko jest robota i duzo aut do serwisowania. bedziesz zadowolony ja ci mowie. codzinnie cos innego do naprawy ale musisz sie uwijac bo nie bede czekal na placu na serwis he he

Don
@Mechanik

jest tak jak napisał MB, pracy jest sporo dla doświadczonej osoby, warunki dobre, od kogo uczyć się też jest

Zbyszek
@Don

zespół dobry będzie z kim pracować. warto się zatrudnić

nowy

spoko robota

Ruda

Pracuję od niedawna ale postanowiłam podzielić się z wami moimi obserwacjami. Miałam dosyć pracy w małych firmach a nie chciałam iść pracować w wielkim molochu gdzie będę tylko trybikiem. Firma Marathon wydała mi się być idealną alternatywą. Otrzymałam ciepłe przyjęcie i od razu wiele ciekawych zadań do realizacji. Zmiana pracy to zawsze stres i niepewność ale tutaj nie dało się tego odczuć. Dni mijają bardzo szybko i nie ma czasu na rozmyślanie. Jednocześnie ilość zadań jest możliwa do realizacji w szybkim terminie i nie zbierają się zaległości. Ogólna ocena bardzo pozytywna.

Tytan pracy
@Ruda

ja tam zaleglości mam stale

pracuś
@Tytan pracy

najgorzej to się nudzić w robocie. pytanie co to są zaległości. ja tam znajdę chwilę żeby coś na forum napisać ;)

wujaszek

Dieta 60 ojro . eko da sie zrobic . mozna pracowac trasy sa rozne . raczej malo w polsce glownie niemcy francja austra czasem hiszpania. jak mnie spedytor (usunięte przez administratora) to mi zmienili na innego bez gadania . polecam firme

Muchos
@wujaszek

Są wyjazdy do Norwegii?

Wujcio
@Muchos

Tam są tylko renifery więc tam nie jeździmy. Najdalej na północ to do Szkocji.

Husar
@Muchos

Nie ma szans na Norwegię. Tam jest dniówka ustawowa i żadna polska firma tam nie pojedzie.

wujaszek
@wujaszek

wracam na forum z nowymi informacjami . polecam artura na dyspo . ostatnio dostaje dlugie trasy i jestem bardzo zadowolony . mam obiecanego nowego cf tylko dla siebie w tym miesiacu wiec firma docenia dobrych kierowcow.

Rocky
@Husar

dokładnie tak jak piszesz

Kierowca

Dzień dobry !!!!.Zwracam się do was z skargą na waszego pracownika pani Ewelina z działu kadrów, numer ciał 660601088. W lipcu miesiącu odwołałem się do waszej firmy Marathon z powodu zatrudnienia kierowcą TIRA Ta pani wzięła wszystkie moje dokumenty i zapewnila mnie,co zacznie proces zatrudnienia.W ciągu 2 miesięcy dzwoniłem jej i zapytywałem jej na której fazie moje zatrudnienie . Kiedy do pracy? Ta pani mnie każdorazowo zapewniała,że należy jeszcze poczekać 2 -3,tygodni. Dziś 19 września dowiaduję,się że moje dokumenty są jeszcze nawet nie oddane do urzadu pracy. Teraz mi jeszcze należy czekać 1-2,miesiące!!! ??? przeczekałem 2 miesiąca i w wyniku mnie tak i nie zatrudniły. Jeśli wam są nie potrzebne kierowcy, po co ogłaszacie zestaw na zatrudnienie, dajece nadeju ludzi? Wprowadzajcie do oszustwa. Prosto napiszę odzewy o waszej firmie na wszystkich internet zasobach i forumach kierowcow jak oszukujecie ludzi z zatrudnieniem. Żeby więcej nie kto nie popadał do takiej sytuacji jak ja!!!!!!!!

Kruszon
@Kierowca

haahahahahahahahahahah co za łoś. w firmie już wszyscy kim jesteś i mozesz po parkingu łazić ile chce i historie z (usunięte przez administratora) opowiadać do woli. nie umiesz dostarczyc dokumnetów to nie zrzucaj winy na kadrowe.

Doktor
@Kierowca

Zalecam zażyć maść na ból d**y. Powinna pomóc :)

...

Pracuję od niedawna i jestem bardzo zadowolony. Chwalę sobie atmosferę w zespole w którym pracuję. Organizacja pracy bardzo dobra, mam jasno postawione zadania. System flotowy może nie jest najlepszy, ale łatwo się w nim poruszać i po tygodniu pracuje się już swobodnie. Polecam firmę.

Francuz
@...

Gdzie się podział nasz spedytor z dalekich krajów? Ja chcę jeździć na Francję!!!!

Chochlik internetowy
@Francuz

Jak to gdzie. Na pace naszego zestawu spie...... do UK. Który mandat dostał za nielegalnych???

Cenzura
@...

Skasowali komentarz o cebularzach. Ciekawe dlaczego?

Francuz
@Cenzura

Bo poprawność polityczna :D

Dyz
@Cenzura

odpowiedni poziom kultury jest mile widziany

Krzys
@Francuz

Samiego już nie ma wooow Haha przy takim cicsnieniu kto tam wytrzyma dluzej niż rok tam już nie ma pod kim jezdzic jeszcze ten walnięty Krzysiu tomaszewski pracuje ? To jest dopiero nieludzki człowiek traktuje kierowcę jako numer u Oli ciagle na dywaniku ale Ola mocna tylko w gę,bie wyrafinowana su..ka plujnac jej można tylko w twarz i wyjsc z akwarium w którym siedzi stara panna haha

Rozbawiony
@Krzys

Krzysiu ja widzę że ty to nawet w gębie mocny nie jesteś. Stać cię tylko na bluzganie na forum. Zawsze możesz zmienić spedytora, praca to nie więzienie.

Niekryty krytyk

Krótko o Marathonie: + nowoczesność + porządek + elastyczność - toksyczne osoby (na szczęście coraz mniej) - dużo pracy - dojazd

@Niekryty krytyk

dużo pracy to raczej na plus jak dla mnie

Malina

skoro pracodawcy to odpowiada i Tobie to odpowiada ... wg mnie dużo pracy jest pozytywnym zjawiskiem, a i nudzić się nie lubię

Kowal
@Niekryty krytyk

dojazd to zależy gdzie mieszkasz, bo jeśli np dojeżdżasz ze Swarzędza, Zalasewa, obrzeży Poznania itd to Ci się zimą auto nie zdąży rozgrzać a już w pracy jesteś

Pyrlandia
@Niekryty krytyk

Co to za moda żeby zatrudniać do firmy osoby z Poznania? Nie brakuje zdolnych osób z Kostrzyna i okolic.

Byku
@Pyrlandia

no najwyraźniej niewystarczająco

@Niekryty krytyk

Nowoczesność w okr..ad.aniu i powiedzenie przez spedytora chcesz to się zwolnij Haha maraszonski czy szoszonski Haha na szczęście w porę się zwolniłem i nie żałuje firma dla naiwniaków

Frank

Najgorsza firma w jakiej pracowalem. Do dzis nie wyplacili mi pieniedzy za nadgodziny i obiecane premie. Ale po rozmowie z innymi pracownikami, wiem ze to standardowa procedura tutaj.

Kreska
@Frank

walcz o swoje, jak zapracowałeś to musza zapłacić.

Kadry
@Frank

Szanowny Panie. Proszę o przekazanie szerszych informacji na temat sprawy do działu kadr.

Robert

hahahaha

PIP

PIP wierzy faktom a nie bajkom. Każdy może napisać "oszukali mnie" "nie wypłacili" szkoda gadać

@PIP

no zakładam w swej naiwności, że kontrola PiP nie polega na czytaniu forum tylko na weryfikacji informacji u pracodawcy

Inspektor PIP
@Mądra

Potwierdzam że nakładamy kary proporcjonalne do ilości lików pod postem oczerniającym pracodawcę. Zasada jest prosta: 10 uśmieszków - kara 1 000 zł. Po 100 uśmieszkach kary zwiększamy do 5 000 zł za każde kolejne 10 uśmieszków.

niezły wkręt ;)

Wnikliwy

hehehehehehe

Inspektor PIP
@Mądra

Zwracam uwagę że kwestionowanie postanowień organów administracji państwowej jest zgodnie z art. 56 kodeksu postępowania administracyjnego karane grzywną lub karą pozbawienia wolności do 6 miesięcy.

hahahaha :)

Sales Manager

Jakie auto dostaje handlowiec?

Reks
@Sales Manager

chyba golfa albo Beemke, jeśli dobrze pamiętam

Rychu

hahaha, co za zachęta ...

Serwis

Czarne.

Rowan
@Serwis

hahaha ale fakt, czarne to firmowy standard

trade
@Sales Manager

z tego co wiem to auto zalezy od planow. dziewczyna z berlina jeździ bmw ale handloweic z polski miał golfa. tylko że on dostał nowe auto na dzien dobry a ta dziewczyna z berlina to już podobna długie lata pracuje. widać że firma docenia lojalnych pracowników którzy dobrze wykonują swoją pracę.

No risk no fun
@trade

czyli jak jestes babeczką i sie ładnie usmiechniesz to dostaniesz lepsze auto :D

Berni
@No risk no fun

hehe, nieźle

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Marathon International sp kom. i sp z o.o.?

Kandydaci do pracy w Marathon International sp kom. i sp z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Marathon International sp kom. i sp z o.o.
4.2/5 Na podstawie 1219 ocen.

Marathon International sp kom. i sp z o.o.