Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 20 dni.

Obecnie Piotr i Paweł S.A. do swojego zespołu szuka osoby do pracy jako Pomoc Kuchenna. Na Lento.pl dodano ogłoszenie 26 maja.

Ktoś Nowy wpis

Gdzie trzynastki obiecane?????????????chyba pozew was czeka????????????koniec marca juz dawno byl.

Paulinka Nowy wpis
@Ktoś

Oby korw y masz w tej swojej firemce !!! Dobrze ze ze nic nie przyniosę !!!!

Piotr

Jestem zadowolony z firmy niewiem jak inni chyba znikają heheh

Ilona Nowy wpis
@Piotr

Jak to znikają? :D Co masz dokładnie na myśli? Mógłbyś jeszcze dodać z czego konkretnie jesteś zadowolony z pracy w Piotrze i Pawle? :)

Krakus1990
Użytkownicy czekają na odpowiedź 92 dni.
Kandydat

Witam wszystkich. Chciałbym dowiedzieć się jakie warunki pracy oferuje pracodawca,płaca,benyfikty itp?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

jodla
Klient

zafoliowane zgnite warzywa i zgnite pomidory .

Wieśniak
@jodla

Wiec wprowadź takie możliwości żeby zbyt szybko nie gniły !!!

pan
Klient

zgnite warzywa u piotra i pawla.

Amennn
@pan

Cóż nic nie jest wieczne

Piotr

Paweł, spokojnie nie osiągną tego co rzucałeś kartkami. Szkoda lasu

Marta

Ile działów jest w tym sklepie?

Klient

Spar Bydgoszcz ul. Nakielska . Pani z działu cukierniczego blondynka ,z tego co pamiętam pracuje już dość długo ,może nawet od samego początku jak był Piotr i Paweł,bardzo nie miła ,jakby za karę tam pracowała . Towar podaje od niechcenia i taki jak ona chce a nie ten o który się poprosi .

Zwolniony

Nie polecam tam pracy nikomu,bylo 40 pracowników a teraz nawet 20 nie ma na sklepach,robisz jak(usunięte przez administratora),pracowałem 4 lata po czym mnie z dnia na dzień wyrzucili bo dyrektor stwierdził,że za dużo etatów jest a akurat mi się umowa kończyła więc papa.(usunięte przez administratora)

Na jakich zasadach zawierana jest umowa o pracę w firmie Piotr i Paweł S.A.? Pojawiło się ogłoszenie na Gratka.pl 16 kwietnia i zastanawiam się nad złożeniem CV.

Lol
@Pytanie

Zazwyczaj umowa o prace i pelne swiadczenia

Magazynier,tradycja,kasa,szef

Nie polecam tam pracy,w papierach masz jako np.magazynier ale jestes od wszystkiego,przyjmujesz dostawy,kasa, swoj dział itp,ogolnie jeden wielki burdel,jak siedzisz na kasie to mają pretensje,że nie ogarnąłeś/aś magazynu i nie wyłożyłeś towaru,jak ogarniasz swój dział i magazyn to pretensja,że kolejki na sklepie.Za mało pracowników na sklepie.Chore jest to,że na magazynie nie może ci zalegać towar i musisz go wyłożyć a nie masz już gdzie go upchnąć na dziale to musisz byle gdzie go wyłożyć,przez co masz towar powykłdany gdzie popopadnie na całym sklepie(śmiech na sali).Kolejnym skrajnym debilizmem jest to,że nie mozesz mieć strat na swoim dziale(co jest niemozliwe,nawet jak obniżysz cene o ponad połowe i tak nikt tego nie kupi,bo w tych sklepach nie ma zbytu).Piotr i Paweł czy ten Spar to jeden wielki wiejski spożywczak z ubogim asortymentem i DROGIMI produktami.Kierownictwo z łapanki brane bez kompetencji żadnych lizydupy i nic pozatym i zawsze według nich to TY zawiniłeś/aś i nie biorą twojej strony i masz się wyrobić i tyle mimo że jak pisałem/am wyżej robiłeś swoje np.obslugujesz na kasie to pretensja,że nie zrobiles czego innego.Brak przeszkolenia dla nowych pracowników,jako świeżak jesteś pozostawiony/a samym sobie,nic nie wiesz a potem cie opieprzają,że "nie tak,tak nie wolno,to inaczej".Jak masz luźniejszy dzień i ogarniesz sie ze wszystkim w miare szybko od A do Z to kierownik przyłazi do Ciebie i ci mowi ze u nas zawsze sie cos robi i Ci wymysla,że masz poprzekładać towar z jednej pólki na drugą byle by "coś robić".Każdy umywa ręce i jeden kabluje na drugiego.Co do sklepu jako sklepu,mocno w tyle ze wszystkim,stare kasy,brak płatności blikiem,brak kas samoobslugowych co staje sie standardem w tego typu sklepach,BRAK OCHRONY a jak jest to jeden ochroniarz i to tylko w wybrane dni,zlodzieje kradną co popadnie i na żywca.Co do zarobków,kobiety pracują tam po 10 lat za najniższą krajową.Meżczyźni tam pracujacy mają nawet ok pensje.Ogólnie firma (usunięte przez administratora) bez perspektyw o czym świadczy połowa zwolnionych pracownikow w ostanich dwoch latach i polowa zamknietych ze 140 sklepow + plus jakis magazyn logistyczny i zubożenie asortymentu,jeden wielki pieprznik i nic pozatym.Plusem pracy w tej firmie jest to,że dają umowe o prace i pełne świadczenia.Jeśli jesteś męzczyzna i pracujesz jako magazynier/kierownik zmianowy/szef zaopatrzenia to pieniadze jak na taką pracę,wymagania zerowe nie są złe.Godziny pracy też ok,tylko pierwsza zmiana i dwa weekendy wolne.Jeśli o to chodzi jest ok.Lepiej pójsc do pracy do auchana,leroya,obi,lidla czy biedronki.Zarobisz tyle samo a nawet i wiecej i nie jestes od wszystkiego od niczego.Co do współpracowników jedni spoko,pomogą Ci,drudzy Cie by niemcowi wydali za paczke fajek.Dużo zależy czy kierownik normalny i czy bierze twoją strone czy kierownik lizydup co nie ma nic do powiedzenia.Opinia negatywna

Może ja tez pójdę się poskarżyć jak mnie traktują mnie po lucku!! Braki w standardach braki w zachowaniu nam (usunięte przez administratora) do innych

Dorota
@.

Miła praca w zarządzaniu polecam panią !!! Jak wam się śni (usunięte przez administratora) wysyłać !!!

D.A

Jako były pracownik pip suchy las mogę stwierdzić jedno ! tragedia ! kierownik sklepu doprowadził ten sklep na samo (usunięte przez administratora) ! nie konsekwentny,fałszywy,nie umiejący kierować zespołem ludzi ! sklep z dużym potencjałem ale nie w tej grupie! każdy robi co chce ,jedna wielka samowola,kradną klienci (pracownicy nie są lepsi-zwłaszcza ci którzy pozostali ) ,niestety !poziom jednej z obecnych Pań " kierownik " szkoła podstawowa ,brak profesjonalizmu, manipuluje i skłóca ludzi .Przyszłym pracownikom szczerze odradzam! Klientom również !

Stały klient

Jak kierownictwo chroni kochane starsze panie na stoisku Tradycja w Suchym Lesie? Czy nie mozna zabezpieczyc stoiska folią aby panie nie miały bezpośredniej styczności z klientem?Chrońcie te panie,bo kto będzie nas obsługiwał jak zachorują!

Olga

@Aa Udzielasz się jako pracownik, czy klient Piotr i Paweł? We wcześniejszych wpisach mówią o braku socjalu w tej firmie. Powiesz jak to jest teraz?

Aneta

@Pracownica a jest tak od jakiegoś czasu, bo brakuje osób do pracy? Czy jak było więcej pracowników zatrudnionych przez sklep Piotr i Paweł to było więcej osób na zmianie i mieliście mniej obowiązków? Czy nie ma żadnego znaczenia ile osób jest zatrudnionych, ale zawsze jest tyle samo osób na zmianie?

Weteranka
@Aneta

Kiedyś było więcej etatów, pracownik cukierni to był pracownik cukierni a nie jednocześnie piekarni, warzyw, kas i sprzątacz w dodatku. Można było mówić o wysokich standardach, dbaniu o jakość i detale. Teraz Piotr i Paweł to dyskont z pracownikami biegającymi od stanowiska do stanowiska by uzupełnić MINIMUM a obsłużyć MAKSIMUM. Przykre to niestety.... gdzie te delikatesy ja się pytam... .

@Weteranka

Nie na każdym sklepie tak jest. Wiem, bo jestem pracownikiem Piotra i Pawła. Nie narzekam,widocznie zależy od kierownika.

Weteranka
@Pracownik

Masz rację, nie w każdym sklepie, ale to się niedługo zmieni zobaczysz.

nikita
@Weteranka

To niestety smutna prawa. Pracowałam tam to wiem jak jest.

Na szczęście były pracownik

Jaka płaca taka praca. Firma placi Ci najniższą krajową a ty (usunięte przez administratora) , i jeszcze sie uśmiechaj . Socjalu dla pracowników praktycznie nie ma. Tak btw. Podnieście stawki to może i chętnych do pracy znajdziecie.chytrość,kłamstwo i obłuda to zalety tej firmy. Dyrektor to chodząca Ameba umysłowa. ,pysk ma wielki tylko wtedy kiedy nie zapytasz emerytki o ich beznadziejną z resztą aplikację. EMERYTKI! która smartfona widziała tylko w sklepie ze sprzętem agd. Więc gdzie mialaby zainstalowac to wasze (usunięte przez administratora) Na kalkulatorze? Puknij się w łeb człowieku. Bo rozumu to ty za grosz nie posiadasz. Dobrze ,że upadacie. Zasłużyliście sobie na to. Panie Piotrze i Pawle Nauczcie się w końcu,że pazerność i niska płaca W (usunięte przez administratora)SIĘ OBRACA! Wam się obróciło. Gratulacje!

Mirosław
@Na szczęście były pracownik

Smutno się czyta takie wpisy... długo tam pracujesz? Są jakieś perspektywy na poprawę sytuacji w firmie? Daj znać, jestem ciekaw czy coś się może zmienić na lepsze Twoim zdaniem.

Klara

Piotr i Paweł Rzeszów. W ofertach pracy piszą wynagrodzenie 2600 a na rozmowie już 2250.Niestety niewiarygodni. Niestety nie polecam!

Mirosław
@Klara

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej i zaproponowano Ci niższą stawkę niż w ogłoszeniu? Próbowałeś to wyjaśnić z pracodawcą? Może chodzi o to, że podczas okresu próbnego zarabia się trochę mniej, a później docelowo wynagrodzenie jest w takiej wysokości jak było ustalone wcześniej. Czy ktoś miał podobne doświadczenia podczas rekrutacji, czy zupełnie inne?

Grzegorz

Czy firma jeszcze ma jakieś swoje sklepy? Smutne ale tak czasami bywa.

Zostaw merytoryczną opinię o Piotr i Paweł S.A. - Poznań

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Piotr i Paweł S.A.
1.9/5 Na podstawie 259 ocen.
Piotr i Paweł S.A.