Piotr i Paweł

Poznań

Opinie o Piotr i Paweł

anonymous

Od 14.11. promocja ćwiartek z kurczaka. Codziennie panie ekspedientki powtarzają z uporem, że następnego dnia. U tu nic. Zonk. Pozdrawiam osoby od reklamy. Grunt to dobra reklama aby zwabić tylko klienta. Niech kupuje wszystko tylko nie to, po co przyszedł.

@anonymous 17.11.2017 21:16

Na magazynie również niema.

Róża

Jelenia Góra syf smród zgniłych owoców brud w sklepie najgorszy sklep w Jeleniej Górze.

hans

kto jest teraz kierownikiem na malcie? rok temu był jezcze taki gostek w okularach bardzo bezczelny. pracownicy pry nim klęli a on wogóle nie reagował jeszcze razem z nimi się glupio smiał jak awantury przy klientach były

Ania
@hans 11.06.2016 19:04

Akurat tutaj się nie zgodzę z opinią kierownik Andrzej S. Jest najlepszym kierownikiem jakiego kiedykolwiek miałam przeniosłam się na city tylko dlatego ..że bliżej miałam do domu a tak poszła bym za tym kierownikiem na każdy sklep i wie m , że było by warto bo to dobry człowiek .

KAROLKA
@Ania 26.05.2017 15:01

Jak się pracuje w Avenidzie? Jest ogłoszenie na kasjerki i się zastanawiam?

Aneta

Z tego co widzę wątek dotyczy Piotra i Pawła w Poznaniu, a użytkownicy piszą o sklepach z całej Polski. Przyjmijmy zasadę pisania o sklepach z danego miasta, bo wchodzą tutaj osoby zainteresowane pracą w Poznaniu, a czytają o sklepach z innych miast. @Pracownik skąd masz takie informacje? Umieszczając jakieś informacje na forum pamiętajcie, żeby je jakoś udowodnić, by były potwierdzone.

anonymous

Proszę, aby obsługa z Ukrainy lub innych krajów przechodziła szkolenie. Osoby obcej narodowości niestety źle mówią po polsku, nie rozumieją o co się klienci pytają. Dzisiaj byłam świadkiem jak starsza Pani chciała kopić placek drożdżowy i Pani z Ukrainy powiedziała jej, że placek jogurtowy jest plackiem drożdżowym. Dobrze, że inni klienci się obruszyli, bo starsza Pani dostałaby placek jogurtowy, którego nie lubi. Wiele razy ja , moja rodzina i moi znajomi mieliśmy policzone inne produkty na wagę, niż te co kupiliśmy. Bardzo dobrze, że Piotr i Paweł zatrudnia osoby z innych krajów, ale niech trafiają oni do bezpośredniej obsługi klienta po szkoleniu i nauce języka polskiego. Ostatnio na stoisku mięsnym była zatrudniona starsza osoba z naklejką "uczę się" przemiła Pani , bystra i szybka. Takich osób potrzeba. A do poprzedniej wypowiedzi się przychylam nie ma produktów z promocji np. wędlin od "szwagra." Pozdrawiam mój sklep. :)

Mariusz

Czas na piątkowe zakupy z rodzina poświęciłem w niedawno otwartym sklepie Piotr i Paweł na Franowie. W trakcie zakupów doświadczyłem kompletniej niewiedzy o stanie asortymentu przy stanowisku z wędlinami. Pani która mnie obsługiwała nie miała pojęcia co jest, a czego nie ma. Mało tego, żadna z koleżanek nie raczyła jej nawet pomóc bo przecież ktoś mógł dopiero się uczyć. Na każde zadane pytanie pani ze stanowiska robiła wielkie oczy i zastanawiała się o co mi chodzi, bo przecież jak klient możne sobie cokolwiek życzyć. Zostałem kompletnie olany, a pani jak by mnie nie było zaczęła obsługiwać kolejna osobę. Takiej obsługi nie życzę nikomu, a zakupy robiłem tam ostatni raz Pozdrawiam

Były klient

Najgorszy market w Jeleniej Górze zgniłe warzywa owoce brud smród stare wędliny towar po terminie niemiła obsługa brak dobrego kierownika tylko papierochy palą zero klientów jednym słowem padaka sklep i niedouczona kierowniczka brak.kultury osobistej chodzą jak smród po porach.

Bartosz

Byłem dziś w sklepie w Poznaniu przy ulicy Promienistej 160, a tam przy obsłudze kasowej Ukraińcy, jestem bardzo zaskoczony, że firma nie inwestuje w Polaków, tylko tanim kosztem zatrudnia masowo obcokrajowców. Najwyraźniej ta firma nie ma nic już wspólnego z polskością :(

anonymous

Piotr i Paweł w sukcesji....byłam kilka razy i już nie wspominając o tym że centrum handlowe to jedna wielka pustynia, ale w piotrze i pawle zawsze są kolejki. Produkty o zawyżonych cenach, bo przecież prestiż :) hahaha. Znam kogoś kto tam pracował i powiem że szczerze odradzam. Żadnych perspektyw a z resztą starczy przyjść i zobaczyć że sam kierownik obsługuje na każdym dziale włączając kasę. To jest dopiero awans :))

Bob

Witam serdecznie Jako klient nowo otwartego we wrzesniu sklepu waszej sieci w Warszawie na ul.Magicznej,zostalem zaskoczony nie milym zapachem. To skandal. Chcialem kupic wedline,mieso,rybę. Ten swad byl okrutny,nagle zrezygnowalem i szybkim krokiem opuściłem placówkę. Myślę,że coś tu nie gra. Wiele innych sklepów odwiedziłem i tego problemu nie ma. Drodzy właściciele,jeśli to się nie poprawi,to nikt nie będzie przychodził. Może nie otwierajcie nowych placówek,jak nie panujecie nad tym co macie........Proszę o jak najszybsze rozpatrzenie mojej sprawy i jeszcze szybszą interwencję. Nie mam już więcej ochoty pisać. Teraz czekam na rezultaty i poprawę jakości. Życzę powodzenia i szczęścia. Wasz klient.....

Firma upada aktualnie 40-50 mln zadluzenia

Jołanna
@Pracownik 25.10.2017 07:00
Firma upada aktualnie 40-50 mln zadluzenia

I bardzo dobrze niech ten kurnik padnie bo to co się dzieje w PiP to piekło na Ziemi, kierownikami zostają sami cwaniaki sami mający wiele na sumieniu i tuszujący WIELE AFER ( KIEROWNIK INTERNETU z Ożarowa).

zainteresowana

Witam. Dostąłąm propozycje pracy jako szef dzialu. Prosze mi powiedziec jaka stawka jest na szefa działu i jak dlugo trwa przyuczenie? Bo na poczatek powiedziano mi, że będe sie uczyć. Ile to trwa? 2-3 miesiace czy dluzej?

Ja

Odradzam pracy w jeleniej górze piotr i pwaeł tam jest bardzo niemiła atmosfera ludzie stamtąd uciekają zmiany czasu pracy z dnia na dzień są problemy z kierowniczką podchodzi bardzo nieludzko do pracowników.

Ja

Niech Prezes się zainteresuje kierowniczką z Jeleniej Góry bo przez jej chamskie zachowanie pracownicy odchodzą a.ta kobieta nienadaje się na takie.stanowisko .

NIE POLECAM!!!Firma PiP jest nastawiona na pracowników z ukrainy.W większości sklepów w Wa-wie polscy pracownicy są przez nich zastępowani.Po za tym 2000zł./mcs. w obecnych czasach to śmiech na sali.O podwyżkach zapomnijcie!,bo też zostaniecie w twarz wyśmiani i jak wyżej pisałem,odpowiedzą wam,że firma jest nastawiona na ukrainców.

Aneta

@Lola a wiesz, że mobbing to bardzo poważne oskarżenie, ponieważ to przestępstwo. Przypominam, że mobbing zazwyczaj ma na celu lub skutkuje: poniżeniem, ośmieszeniem, zaniżeniem samooceny lub wyeliminowaniem albo odizolowaniem pracownika od współpracowników. Czy własnie to odczułaś w firmie Piotr i Paweł? Na jakim stanowisku odczułaś takie zachowania? Chciałabyś opisać jakąś sytuację? Zainteresuje to zapewne osoby szukające ofert pracy w tej firmie.

klientka

Byłam dzisiaj w Piotrze i Pawle po 17 tej w Poznań Plaza. Panie na dziale mięsnym to jakaś porażka. To nie jest tylko moja opinia. Panie są bardzo niemiłe, jakby pracowały za karę. Pracuję także w handlu i mam doczynienia z ludźmi i niewyobrażam sobie być tak niesympatyczną dla klientów.

Lola

W Jeleniej Górze.kierowniczka stosuje mobing do pracowników Piotr i Paweł.

Klient

W jeleniej górze zachowanie kierowniczki jest bardzo chamskie do pracowników nie miło się robi tam zakupy jak się słyszy że wy nic niepotraficie a sama pełza jak larwa moja i noi znajomi zrezygnowali robienia tam zakupów ja bym taką osobe odrazu zwolnił niezdziwił bym się jak pracownik skieruje sprawe do odp organów.

jako

Browar Piotr i paweł omijajcie personel w tym sklepie i jedną tam babcinke co obsługuje na mięsnym..Arogacja beszczelność ja sie poczułem jak w sklepie GeSU z dalekiej komuny DLACZEGO TAK JEST bo przyszła kierowniczka i jej broni jeszcze Nie wspomne o Ochronie stary dziadek siwy jeszcze atakujący Cała trójca nadaje sie tylko na wymiane Przecierz ja płace i jak można tak traktować klijeta a wszystko wydazyło sie 2017 09 25 w Browarze Poznań piotr i paweł..Ochyda i tyle..

Aga
@jako 25.09.2017 20:02

Pan i wladca- klient, placi i wszystko mu wolno hahahaha

Aneta

Mobbing @Kiki oznacza spełnienie tych przesłanek: poniżenie, ośmieszenie, zaniżenie samooceny, wyeliminowanie albo odizolowanie pracownika od współpracowników. Czy na pewno opisywane przez Ciebie sytuacje obejmują wymienione rzeczy? Na forum powinniśmy pamiętać o jak najbardziej wiarygodnych i rzetelnych opiniach, tak żeby firma Piotr i Paweł mogła być przedstawiona w świetle w jakim jest w rzeczywistości, ponieważ mają dużo ofert pracy (https://kariera.piotripawel.pl/) i dużo osób może być zainteresowane pracą.

kkkkkkkk
@Aneta 06.09.2017 11:58

nie wiesz co piszesz, sklepy negatywne pod wieloma względami. Stare mięso, stare ryby, klejące wędliny myte w zlewach, towar po terminie na półkach.Pracownik poniża pracownika.Awanse na wyższe stanowiska tylko i wyłącznie po znajomości a nie pod względem lat przepracowanych czy umiejętności w sprzedaży. Kierownictwo w Poznaniu ,,Dyrektorzy,, zainteresujcie się trochę sklepami. Skoro przyjeżdżacie na ,,zwiady,, to sprawdźcie na monitoringu co robi personel na sklepie czy pracuje czy pije z kierowniczką sklepu kawę na zapleczu.Coraz droższe ceny.Klientów coraz mniej.Upadłość wisi w waszej firmie w powietrzu.

konsument

Piotr i Paweł Jelenia Góra, wielkie otwarcie nowego sklepu, właśnie męczę się przy śniadaniu z szynką crudo, którą ktoś na dziale pokroił jak zwykłą wędlinę i jest za gruba, żeby ją przeżyć. Szkolcie ludzi bo to dramat!!!

Lutowy Człowiek
@konsument 26.07.2017 08:26

Biedny :( Nie przeżył :( Czlowiek nie zna jednak dnia ani godziny... czy to rozpędziny TIR czy plasterek szynki. Życie to bardzo krucha materia.

Anonimowa

Kierownictwo w wszystkim widzi problem. Jak nie zrobisz tego co ci kaze Kierownik Norbert masz przerabane caly czas a pozniej sam,a odchodzisz bo nie wyrabiasz psychicznie. Ganiaja Cie jak psa i pracujesz na paru dzialach bo nikt nie chce u nich pracowac. Tak dziala praca w Piotr i Pawel Pruszcz Gdanski.

Slabe ogniwk

Niestety nie polecam. Najlepiej jakby pracownik sie sklonowal i robil 10 rzeczy na raz. Mi wreczono wypowiedzenie, bo dziecko mi zachorowalo i ja tez wiec bylam na l4 zdarzylo mi sie drugi raz. Niby wypowiedzenie bez podania przyczyny ale wiadomo przeciez. Nie warto sie starac. Czlowiek latal jak ze sraczka zeby wszystko ogarnac i takie podziekowanie otrzymal. Zycze wszystkim zdrowia,bo mnie zabraklo i musze nowej pracy szukac ;) pozdrawiam!

Ja

w Sklepie w Gdańsku na Chełmie jest taki MOBBING, że połowa pracowników jest na zwolnieniach lekarskich od psychiatry. Chyba trzeba to zgłosić prokuraturze, bo mobbing to przestępstwo, a dyrekcja "zamiata wszystko pod dywan". Osoby na stanowiskach kierowniczych bez odpowiednich kwalifikacji, kompetencji i doświadczenia - zastanawia mnie jedno kto ich zatrudnia i czy wg własnego podobieństwa ?? bo większych buraków nie znam - żule spod sklepu mają więcej od ekipy kierowniczej- klasy, taktu i kultury !!!

Paweł

Koło godziny 10.00 pracownica sporzywała śniadanie na stoisku Tradycji a druga pracownica w tym czsie wyszła ze sklepu porozmawiać przez telefon ( z rozmowy wynikało żę rozmawia z synem ) i to nie jest pierszy raz w tym sklepie na indyfikatoże miała na imie Ania Wieczorem tuż przed zamknieciem sklepu pracownik sklepu Piotr i Paweł ( kasjerka Alina ) z Bydgoszczy Ul. Wojska Polskiego 1 Zielone Arkady zaczeła przeklinać ( i co KUR... się patrzysz itp.) na oślep nawet niezauwarzyła że jestem przy kasie

strajk

Czy w waszych sklepach też były podwyżki z dniem 1 czerwca ?

zimno mi na Dronowej

PiP Gronowa,NAJZIMNIEJSZY MARKET W POZNANIU!!!!!Dziwię się jak pracownicy to wytrzymują!..szczególnie Panie z Działu Tradycji,bo One mają najgorzej.Małe ESKIMOSKI.Pozdrawiam

Aneta

@Ja jeśli występują takie sytuacje, to czy zgłaszaliście je do centrali? Piszesz, o tym co w Twoim miejscu pracy warto zmienić. A jakie są plusy pracy w Piotr i Paweł?

Ja

Sklep w CH Turzyn w Szczecinie. Szok co tam sie dzieje. Kierownictwo lacznie ze zmianowymi do wymiany. Grafik wieszaja w ostatni dzien miesiaca tylko na kilka dni. Kobiety z tradycji nie chodza na przerwy bo brak personelu. Na stoisku piekarnia wody buerzacej nie bylo dwa miesiace tj marzec kwiecien. Kierownictwo nic sobie z tego nie robi. Smrod na sklepie jak w prosektorium. Zmianowa do tego stopnia wscipska ze potrafi czytac z ruchu warg o czym pracownicy rozmawiaja. Brudasy Brudasy brudasy brudasy. Nie polecam tam pracy

ALABAMA

Nie dawno rozpoczęłam pracę w Piotr i Paweł i już widzę nie dociągnięcia.Wszystko jest postawione na głowie.Pracownik kasy musi się zmagać z kodami,cenami,których nie ma na stanowisku pracy.Produktów samego pieczywa jest dwie strony drobno napisanym drukiem.Nie wiem jak można rozpoznać tak szeroką gamę pieczywa.To wszystko powinno być na kartach ze zdjęciami tegoż asortymentu,a nie że kasjer pyta się klienta co kupuje-to nie do pomyślenia.Zarobki fatalne jak na obecne czasy.Dział rybny porażka.Śmierdzi na cały sklep.Gdzie sanepid,gdzie kontrola.Karygodne.Jeszcze jedna rzecz.Zaplecze socjalne BRUDNE,ŚMIERDZĄCE.Łazienki,wc brudne i cuchnące jak w najgorszym szalecie za KOMUNY.....Nie korzystam,bo się brzydzę.Po prostu nie mam ochoty zarazić się jakąś chorobą.....Jeśli warunki się nie poprawią będę musiała to zgłosić do sanepidu.To ohydne i wstrętne zaniedbanie właścicieli.Może o tym nie wiedzą.To się dowiedzą. Teraz coś o szalonym tempie,zatrudnieniu,kierownikach i systemie pracy.My szarzy pracownicy jesteśmy wykorzystywani do maksimum,zarobki fatalne.Do niczego to nie dąży dobrego.Sklepy rosną jak grzyby po deszczu,towary najgorszej jakości,ceny kosmiczne.Nie długo przetrwają.Bo przecież im więcej sklepu,tym słabsza kontrola nad jakością produktu i sprzedażą.Alma taka sieć też była i się zmyła..Pracodawca nie umie zapanować nad tym wszystkim.Najważniejsze są pieniąchy i tylko to się liczy....Przyjdzie czas i na Piotr i Paweł-nie długo padnie z kretesem,a my pracownicy pójdziemy na bruk. ZASTANÓWCIE SIĘ WSZYSCY, A PRZEDE WSZYSTKIM SZEFOWIE TAKICH PLACÓWEK.JESTEŚCIE SKAZANI NA KLESKE I TO WKROTCE. PRZEKONACIE SIE:::::::: NIE POZDRAWIAM NI KOGO......

jack
@Anka 29.04.2017 17:32
Kurcze, jak czytam takie opinie to się zastanawiam. Skoro tak Ci niedobrze,czemu się nie zwolnisz? Ja pracuję w firmie od miesi...

Jak mnie drażnią teksty: jak się nie podoba, to się zwolnij! Buractwo przemawia przez takie mądrale. Zauważ, że ludzie w postach nie mają nic do samej pracy (żadna nie jest aż tak zła, żeby sobie z nią nie poradzić), tylko do je ORGANIZACJI, z którą nie dają sobie rady przypadkowi "kierownicy" awansowani za lizanie zadów. Organizacja w marketach Piotr i Paweł, to dno.

Weiss
@jack 26.06.2017 12:51

Przyjdzie slavko konopavcky z za buga i zorganizuje Wam pracę haraszo.

Aneta

W swoich ogłoszeniach o pracę firma Piotr i Paweł wspomina o szerokim pakiecie socjalnym. Co wchodzi w skład tego pakietu? Na co mogą liczyć pracownicy?

Hehe
@Aneta 29.03.2017 12:44

Socjal i Piotr i Paweł? To jak malucha nazwać limuzyną

tomasz 78

Suchy Las .Widać jakieś dobre zmiany :) mój ulubiony sklep w okolicy.Już jakiś czas temu zrezygnowałem z robienia tam zakupów-bo flustrowało mnie wiele rzeczy jak towar po terminie,kolejki czy braki towarowe-jednakże dwa tygodnie temu byłem zmuszony tam zajrzeć i ......... wielkie zdziwienie - po mięso nie stałem w kolejce,kupiłem nawet nie zgnite cytryny a i na nabiale dostałem wszystko co chciałem.brawo ! 3 kasy otwarte-miłe zaskoczenie :) wróciłem i bardzo mnie to cieszy :) pozdrawiam serdecznie :) Tomasz

monia

witam. Jak wygląda praca na obsłudze klienta ? w piotrze i pawle na czym polega ? jakie sa warunki no i pensja szczerze.... za co ma się odpowiedzialność i jak jest z grafikiem ....

Życzliwa

Nie polecam pracy u nich, mają jeden wielki bałagan nawet w papierach na świadectwie pracy wypisali, że wykorzystałam 4 dni urlopu a w rzeczywistości miałam tylko 2 ponadto po dziś dzień nie dostałam pitu 11. W ogóle nie patrzą na atmosferę w pracy kierownictwo lubi donosicieli najgorsze nieroby pracują a porządnych ludzi zwalniają bez powodu oszukują na pieniądzach ponieważ gdy kasjer ma manko dają do podpisu dokument zwany protokołem, który jest zgodą na potrącenie z wynagrodzenia po czym okazuje się, że na odchodne żądają całej kwoty manka żeby samemu uregulować i niby tłumaczą się, że zapomnieli potrącić z wynagrodzenia.

monia

hej.. niedługo jade na rozmowe w pip .... powiedzcie mi proszę jaka stawke brutto ma nowy pracownik na kasie ...jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna i kiedy daja odpowiedz....

OLGA

Piotr i Paweł Poznań Plaza. PANI , KTÓRA BYŁA TAM KIEROWNICZKĄ KAROLINA K. DO PIĘT NIE DORASTAŁA SWOJEMU POPRZEDNIKOWI. ZERO ZROZUMIENIA I SENSOWNYCH ROZMÓW Z PERSONELEM, ZA TO B.CHĘTNIE SPĘDZAŁA CZAS NA ROZMOWACH Z MAGAZYNIERAMI. ZERO UMIEJĘTNOŚCI W KIEROWANIU PLACÓWKĄ, JEŻELI WRÓCI NA TO STANOWISKO PO CIĄŻY ZROBI Z TEGO SKLEPU PLACÓWKĘ DEBETOWĄ.

Maronin

Czy ktoś orientuje się jak wyglada praca, zarobk i cała reszta w PiP Stare Gnatowice (wcześniej oddział Błonie)? Ponieważ pod wzg. zarobków od jednych daje się słyszeć, że dają 2,5k netto a od innych, że 1,8k + premia - jaka jest prawda? Podobnież nie zmuszają do nadgodzin. Chciałbym poznać waszą opinie ponieważ staram się o pracę u nich.

TenTamten
@Maronin 30.01.2017 01:50

Prawda jest taka że za pierwsze trzy miesiące może otrzymasz te 2.4 do ręki ale później, będziesz zarabiać tyle co na kasie. Oszukali ludzi tylko po to żeby ich mieć, teraz straszą zwolnieniami bo niby jest dużo chętnych. A prawda jest taka że już dookoła wszyscy wiedzą jak tu jest. mówią co innego na rozmowie niż jest w rzeczywistości

Heheszki
@TenTamten 09.03.2017 07:49

Prawda taka, że oni nie mają czym przekonać i słodzą jak to nie jest pięknie. A tak naprawdę jak jest głupie kierownictwo to i najniższej krajowej możesz nie mieć. Dadzą ci na pocieszenie kartę rabatową, gdzie możesz drożyznę 5% taniej kupić i 20% na markę Piotra i Pawła

Jaderew

Ciągle im coś brakuje na koniec dnia, a to parę złotych w kasie, a to że niby klienta nie obciążono za płatność kartą. Zastanawiam się czy tam dalej pracować, bo nie dość, że miesięcznie wydaje 100 złotych na leczenie chorych zatok to mam jeszcze do kasy dokładać z marnej wypłaty. Anulacje są najbardziej wkurzające, a najlepsze jest to, że terminal ciągle nie działa i ludzie mają pretensje, bo czekają w kolejce. Kierownik zmiany drze się, że musi anulować. Strasznie nieregularne przerwy. Możesz być od 6 w pracy, a wchodzisz na przerwę po wielkiej łasce i pozwoleniu o 13

Kiki
@Jaderew 21.01.2017 16:49

zgadzam się - tak jest także w Gdańsku do tego straszny mobbing

ciekawostka

jestem klientką od samego początku i od początku mam do czynienia a kasjerką okropna kobieta koło czterdziestki blondyna zaniedbana ,,chyba ma córkę koło 18 lat nabombana.obsługuje nie przyjemnie ,,,okropna ,,córka ma nazwisku DERA wiem bo wnuczka mi mówiła ,,,kiedyś mieszkała na osiedlu ale teraz gdzieś mieszka poza wyprowadziła sie do konkubenta....strasznie nie przyjemna i byle jaka .

monika28

ktosik
@monika28 10.01.2017 19:00
Dzisiaj czyli 10.01.2016 była inspekcja pracy w PiP w Lublinie ;) oczywiście to moja zasługa lecz to dopiero początek ;)...

Witam , czy jesteście zadowoleni z jako dastawcy z magazynu koninko ?

Mara

A jeśli zdecydujecie się na prace w PiP Lublin to patrzcie na ręce Krzyśkowi to prawa ręka kierownika fałszywy do granic możliwości.Reszta personelu jest przyzwoita

alice

Czy ktoś wie na czym polega tam praca na dziale Tradycja i jak to wszystko wygląda?

thgtgngnfn

Ktosik
@thgtgngnfn 28.12.2016 20:53
wiadomo już coś u was na temat przedłużania umów czy czekają do końca umowy i nic szybciej nie mówią ?...

Rotacja jest i mogą nie przedłużyć jak komuś się umowa kończy.

JULA

tylko i wyłącznie wyzysk na pracownikach NIE POLECAM TEGO MIEJSCA PRACY

NIUNIA

Nadszedł czas świąteczny więc pracownikom należą się paczki lub bony. Tak owszem władze Pip dadzą swoim pracownikom coś na święta marne 150 zł. w bonach podarunkowych. Śmieszne mniej dają niż taka Biedronka. I na co to starczy na marny koszyk zakupów. Ważne że właściciele bedą mieli super święta a pracownik co tam to i tak jest g......... do kopania po d......... i od czarnej roboty.

dwfwevEVv

Ktosik
@dwfwevEVv 14.12.2016 22:45

100zl ...

boss
@dwfwevEVv 14.12.2016 22:45
jakie wysokie bony na święta mieliście ?

Ogolnie powiem tak pracuje w pipie socjalu nie ma jest patologia brak ludzi zdezelowany sprzet ale za to jak wyplate odbieram to pysk sie cieszy :D a wy sobie robcie za te grosze bo za 2 -2,5netto wolal bym sie polozyc

oksana

zwolniłam się z malty kiedy zobaczyłam ze za zgoda kierownika personel zachowuje się jakby miał 5 lat. nawet to dla nich za dużo

ninia

Nie polecam sklepu w Skórzewie. Masakra jak i na kasach tak i na tradycji wieczny brak rąk do pracy. Tam się można wykończyć jak fizycznie tak psychicznie. Wielce jakieś żale kierowniczek zmiany. Najlepiej żeby być na kilku stanowiskach na raz za jedną nędzną wypłatę. I czym się tu władze PIP chwalą chyba tym że wyzyskują ludzi jak mogą.

monika28
@ninia 08.12.2016 16:06

ja nie polecam pracy w Lublinie w PiP czysta dyskryminacja i mobbing zwalniają ludzi doświadczonych tylko dlatego że trzeba dać umowy na stałe a przyjmują osoby które studiują i nie mają żadnego doświadczenia w handlu. Zamiast przeprowadzać rozmowy kwalifikacyjne to przeprowadzany jest casting jak stara to nara jak młoda i nic nie umie oprócz trzepania rzęsami i ma długie nogi to spoko zostaje przyjęta. Pracowałam tam na kasie na sklepie i na tradycji oczywiście za darmo. Konczyła mi się umowa to usłyszałam że trzeciej na stałe nie dostane bo jestem młoda zajdę w ciążę i pójdę na zwolnienie a moje koleżanki usłyszały że są za stare i grube i nie pasują do wizerunku tej firmy .

cypis

Praca jak praca, ludzie s [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] przyjdzie z wiochy bamber, i udaje wielkiego Pana, żałosne.

Zostaw opinię o Piotr i Paweł - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Piotr i Paweł