Piotr i Paweł Bielany Wrocławskie

Kobierzyce

Opinie o Piotr i Paweł Bielany Wrocławskie

Niby porządna firma dba o pracowników otóź nie.Zamiast bonów paczki w których zanjdowały się same słodycze z krótką datą przydatności.Kiedy inne PIP dostały w paczce wino szynkę ale cóż [usunięte przez moderatora] to ze nie potrafi zadbać o pracownika zadna nowość.Nie potrafi rozmawiać z ludźmi żąda tylko efektów przcy a gdy już są dobrego słowa nie słychać.Nie informuje o wynikach inwentury co jest źle co dobrze a przecież to wązne.Firma nie docenia pracowników pracujemy cały czas za takie same pieniądze a w ofercie pracy takie gwarancje rozwoju bony awanse ....ściema.Pozdrawiam kierownictwo które zbija bąki i prezesów.

Zostaw opinię o Piotr i Paweł Bielany Wrocławskie - Kobierzyce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Piotr i Paweł Bielany Wrocławskie