supermarket Piotr i Pawel

Słubice

supermarket Piotr i Pawel

Opinie o supermarket Piotr i Pawel

normalny

Sklep z najlepszym i największym wyborem towarów w Słubicach. Personel miły i chętny do pomocy. Ceny normalne, promocje super.

byly prac

napisze tylko tyle chcesz tam pracowac to zastanow sie 10 razy bo zdrowie psychiczne i fizyczne nie jest tego warte. Prezes super gosc Jego zona Modliszka totalne beztalencie ktore nie wie czego chce,czepia sie o byle co i kiedy tylko ma ochote.zarobki totalna porazka.Ta kobieta jest na tyle bezczelna ze oferuje pracownikom 6 zl za godzine pfff ha ha. Kierownictwo jest swietne jest to dosc spory supermarket w ktorym powinno pracowac 15-20 osob a pracuje 9 !!!!!!!.Jeden pracownik ma pod soba 4-5 alejek.to tyle po prostu nie warto tracic zdrowia

Zostaw opinię o supermarket Piotr i Pawel - Słubice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie supermarket Piotr i Pawel