Piotr i Paweł

Poznań

Opinie o Piotr i Paweł

zenek

Rekrutują do pracy w nowym PiP w Katowicach. jeszcze umowy nie podpisali a juz pokazują jak będą traktowani pracownicy. Telefon z umówieniem się na rozmowę, rozmowa kwalifikacyjna informacja proszę czekać na tel. Po kilku dniach telefon z informacja żeby przybyć do nich najlepiej w tym samym dniu za godz. Tu otrzymuje się papiery do wypisania obsługiwane przez firmę zewnętrzną w tym oświadczenie o zaznajomieniu się z regulaminem pracy, płacy czy BHP, którego się na oczy nie widziało, bo rekrutująca nie ma przy sobie ale podpisać trzeba oraz skierowania na badania wstępne i w celu podbicia książeczki sanepid. Za badania się płaci potem pracodawca ma zwracać. Po załatwieniu wszystkiego najlepszy punkt programu wyjazd na szkolenie do Wrocławia lub Krakowa. całe szkolenie za własne pieniądze potem podobno zwracane plus dojazd za własne też zwracane ale na ich warunkach ten dojazd. Dziwne. W każdym razie zanim dostaniesz tam prace musisz wyłożyć ok 300-400 zł na dzień dobry. Zanim to jednak nastąpi masz byc praktycznie na każde zawołanie telefoiczne plus telefony ok godz 20 to norma.

nono

O rany przecież zarobki dochodzące do 3 tysięcy złotych @msosk są naprawdę istotne. Pewnie normalnie się trafiają normalnie premie do podstawy, bo widać, że dbają o zadowolenie swoich pracowników. Dzięki

Tajemniczy

PIOTR I PAWEŁ POZNAŃ GREENPOINT ul. Hetmańska Pracować w firmie tego Pana to jak strzelić sobie w kolano. Szef na rozmowie powiedzmy wporządku . Póżniej zaczynają się schody. PAN Michał M.... Jest beznadziejnym pracodawcą . Poniża swoich pracowników a już w szczególności nowo przyjętych. Człowiek robi za 5 a on i tak opierniczy bez skrupółów... Oskarża bez podstawnie o kradzieże i inne tego typu rzeczy. Jako klient nie jestem również zadowolony z jakości produktów... Mięsa stare , ciasta stare. Nawet warzywa są do kitu... A już jesli chodzi o warzywa to myslicie ile razy są przebierane.? Taka sałata czy cykoria. Czy zauwazyliście że nie raz te cykorie nie sa tej wielkości jakiej powinny być? Gniją a Pan M. żeby oszczędzić na produktach woli je poobierać albo przebrać. Niestety takie są realia pewnie nie tylko tego Piotra i Pawła. w tym sklepie miałem dziewczynę która wracała do domu i opowiadała jak źle się tam czuje. to było co prawda pare miesięcy temu ale podejrzewam że jesli chodzi o traktowanie ludzi nic się nie zmieniło. NIE POLECAM.!!!!!!!!!!

jurasz

pracuje w almie jako kierowca, mam oferte z pip, ile tam kierowcy ( dostawcy ze sklepu internetowego ) zarabiaja?

Były pracownik :)

"Firma rodzinna" od tak bym ją nazwał. Inni muszą dobrze i bez skrupułów podpierdalać żeby się wybić! Naprawdę można z niedowierzaniem patrzeć jacy NIEUDACZNICY lądują na kierowniczych stanowiskach! NAJWAŻNIEJSZE ŻE PODPIERDALAJĄ! Niestety nie ma w tej firmie miejsca dla poczciwych ludzi. Zatrudnianie na masową skalę pracowników z Ukrainy chyba najlepiej świadczy o firmie. Nie tak dawno (w tym roku) zarząd wpadł na genialny pomysł żeby zwolnić z magazynu 30 osób.... 10 zwolnili pozostałych 20 albo i więcej poszło samych i...... nagle okazało się że pozostali nie dają rady zrobić wszystkiego, nadgodziny, codziennie po 10-12h (pisząc codziennie na ma myśli nawet soboty i niedziele) i tak nie przyniosły efektu, ludzie mieli dość. Szybka zmiana planów padło hasło "zatrudniać!" problem polegał na tym że firma "Piotr i Paweł" jest już dobrze znana w okolicy i chętnych osób do pracy brak stąd bardzo dużo Ukraińców w firmie. Rotacja ludzi, poobcinane ostatnio wypłaty i "pani" dyrektor która rozpieprzyła firmę w której poprzednio pracowała to gwoździe do trumny, swoją drogą "GRATULACJE" dla Państwa Eleonory, Piotr i Pawła Wosiów za wybór tej pani na stanowisko dyrektora. PiP-Patologia i Prowizorka. Serdecznie ODRADZAM, chyba że: Jesteś odporny na stres, lubisz pracować bez niezbędnego sprzętu lub na zdezelowanym sprzęcie, lubisz pracę w godzinach nadliczbowych PRZYMUSOWYCH!! Inaczej dostajesz pisemną naganę że nie chciałeś zostać dłużej. Zapomniałem dodać kilka słów o paczkach i premiach świątecznych....... Zapomniałem dodać bo takich rzeczy w tej firmie poprostu NIE MA! Żałosne ale prawdziwe. Pewnie właściciele to ateiści i wszyscy ich pracownicy też stąd brak bonów i paczek ;) Książkę można napisać o tej firmie i OSZCZĘDNOŚCIACH.... ech przepraszam to się tak ładnie nazywa "optymalizacja kosztów" i "wyeksploatować czynnik ludzki w 120%" teksty typu "ktoś ci kazał mieć dzieci?", "musisz jechać do ojca na grób?", "mnie nie interesują ludzie, mnie interesuje czy towar wyjedzie!" pokazują jakie są standardy w firmie.

aaaaaa
@Były pracownik :) 22.09.2016 13:26

Jak tak,piszesz to skończą jak alma...

Praca w PP jest jaka jest.Raz jest lepiej raz gorzej.Ja mam tylko dobrą radę do kierownictwa oraz wszystkich pracujących na wysokich stanowiskach w centrali NIC NIE JEST DANE NA ZAWSZE !!!

Iwona88

Jak to jest możliwe, że siedzisz na kasie prawie cały dzień, wpisujesz kwotę jaką dostajesz i wyskakuje tobie kwota jaką masz wydać. A na koniec pracy wychodzi że masz o ponad 200 zł za mało. Skąd takie rzeczy się biorą? Czy ktoś z was zna odpowiedź?

Kasjerka

Jest tu dużo negatywnych opinii, no bo przecież nikt zadowolony z pracy nie wypisuje o tym w internecie. Sama pracuje w piotrze prawie 3 lata. Zarobki kasjerek to z premia jakieś 1850zl na rękę. Ale dużo zależy od sklepu, bo są różne spółki o różnie płacą. Zasady też mają inne. Kierownik może być różny, jak są spoko ludzie to z każdym można się dogadać. Nigdy sie nie spotkałam z tym, żeby kogoś zwolniono bez powodu, z wyzwiskami, zastraszaniem itp. Jedyny minus to nadgodziny, często trzeba zostać nawet te głupie 20min dłużej, czasami godzinę. Ogólnie atmosfera jest ok, nie ma dużej presji, praca jak kazda inna. Dla mnie najgorszym punktem są właśnie upierdliwi klienci, którzy nawet dzień dobry nie potrafią odpowiedzieć, albo burcza cos pod nosem. Wg mnie jak iść do pracy w markecie to właśnie do Piotra i Pawła, bo tam jazdy ma swoją działkę, a nie jak np w biedrze każda lata po wszystkich działach, a kolejki na pół sklepu.

Kasjerka

NAPOLEON
@Kasjerka 22.08.2016 19:38

Odradzam pracę w Grudziądzu w PIP.

Kasjer
@Kasjerka 22.08.2016 19:38

Ja pracuję w Piotrze i Pawle i tu też lata się po całym sklepie,a [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] na całego-nie ma osób odpowiedzialnych za działy,a kierownik udaje ,że nie słyszy.Każą także zostawać ;po godzinach i to za darmo.

Magda

Bylam dwa miesiące temu w Piotrze i Pawle cala noc na inwentaryzacji. Do dzisiaj nie mogę doprosic się o wypłatę!

hans

kto jest teraz kierownikiem na malcie? rok temu był jezcze taki gostek w okularach bardzo bezczelny. pracownicy pry nim klęli a on wogóle nie reagował jeszcze razem z nimi się glupio smiał jak awantury przy klientach były

Ania
@hans 11.06.2016 19:04

Akurat tutaj się nie zgodzę z opinią kierownik Andrzej S. Jest najlepszym kierownikiem jakiego kiedykolwiek miałam przeniosłam się na city tylko dlatego ..że bliżej miałam do domu a tak poszła bym za tym kierownikiem na każdy sklep i wie m , że było by warto bo to dobry człowiek .

xxx

Serdecznie odradzam pracę na magazynie logistycznym Gądki-Koninko, wynagrodzenia tną przez nieudolność zarządu... Tyrasz świątki, piątki i niedziela (również takie dni jak 1 i 3 maja) za 1800zł + premia uznaniowa 400zł (a wiadomo jak jest z uznaniową :/ .... Zwalniają starych pracowników po czym próbują przyjąć nowych... podkreślam słowo PRÓBUJĄ ponieważ nikt w takich warunkach pracować nie chce.... OGÓLNIE DNO KTÓREGO NIE DA SIĘ OPISAĆ!!! ODRAZAM!!!

Mistsz

Od razu mowie magazynier w gądkach zarabia zalezy jak robi od 2500-2900 już sa cięcia bo rok oszczednosci sprzet zlom którego brakuje notorycznie ogólnie jak to wszyscy mowią o tej firmie którzy tam pracują Patologia !

XXX
@Mistsz 20.05.2016 15:24

Szybka weryfikacja... czasy zarobków na magazynie miedzy 2500 a 2900 minęły bezpowrotnie :( teraz masz pewne 1800zł plus premię jak masz szczęście... A góra zdziwiona że cała zmiana potrafi wypowiedzenie położyć :) CZASY NIEWOLNICTWA SIĘ SKOŃCZYŁY :)

xxx

Atmosfera w firmie jest "rodzinna" tyle ze to raczej rodzina PATOLOGICZNA... ogólnie skrót PiP pracownicy rozszyfrowują PATOLOGIA I PROWIZORKA :)

FRANSZYZA P I P

ZDECYDOWANIE BEZ SENSU ŻARCIE MAJĄ WCIĄŻ I NOTORYCZNIE TAKIE SAME, ALMA MA LEPSZE PRODUKTY I PRZYJEMNIEJSZY PERSONEL, NIE BĘDĘ KUPOWAĆ W P I P BO MAJĄ WYMĘCZONY PERSONEL, TRZEBA DŁUGO CZEKAĆ W KOLEJKACH, EKSPEDIENTKI MAJĄ NIEKTÓRE TAKIE WIELKIE OCZY, ZDECYDOWANIE NIE WARTO TAM KUPOWAĆ , POZA TYM MYDEŁ TEŻ NIE MAJĄ, CHEMIĘ TEŻ MAJĄ SKROMNĄ, NIC TAM NIE MA I NAPRAWDE KUPOWANIE TAM PRZEZ 4 LATA SYSTEMATYCZNIE TO BEZSENS

klient

Apel do władz P i P. Wprowadźcie możliwość samodzielnego usuwania nabitego towaru, to robi gigantyczne postoje czasowe, zabiera czas kierownikom, a klienci są wściekli w kolejce. W każdym większym sklepie, powtarzam w każdym sklepie ( nawet w Biedronce) kasjer moze samodzielnie usuwać przypadkowo nabity towar. Jesteście 100 lat za murzynami.

sandi
@klient 29.02.2016 13:01

W przypadku sklepu w Plewiskach pod Poznaniem, nie ma takiej możliwości ponieważ czasami taka kierowniczka na popłudniowej zmianie musi odejść od komputera a co tam robi przeważnie siedzi na facebooku haha

klient

Apel do władz P i P. Wprowadźcie możliwość samodzielnego usuwania babiego towaru, to robi gigantyczne postoje czasowe, zabiera czas kierownikom, a klienci są wściekli w kolejce. W każdym większym sklepie, powtarzam w każdym sklepie ( nawet w Biedronce) kasjer moze samodzielnie usuwać przypadkowo nabity towar. Jesteście 100 lat za murzynami.

ewelina

tylko nie warzcie się isc na zwolnienie bo po powrocie podziekuja wam

serek999

A w innym sklepach jak jest z wynagrodzeniem?

serek999

Witam.Jakie jest obecne wynagrodzenie do reki na dziale trad???pzdr

judi

nie robimy już zakupów w malcie w poznaniu. w tamtym PIP kasjerki są bardzo niemiłe. prosiłyśmy o rozmowę kierownika a on opowiedział się za nimi. nie był w stanie nawet przeprosić zacowywał się tak jakby w ogóle mu nie zależało na klientach. takiego zachowania nie ma w innych sklepach

ja2
@judi 12.02.2016 18:45

i bardzo dobrze, że byli dla ciebie (specjalnie pisane z małej) niemili. nie dość, że ludzie biednie zarabiają, nie stać ich na nic, w szczególności na to co sami produkują, to jaśnie wielmożna burżuazja, kodziarze, prominenci, właściciele, chcieliby żeby im się w pas kłaniać. kiedyś za ten wyzysk biednych ludzi spotka was (znow specjalnie pisane z małej) zasłużona kara

gosia
@judi 12.02.2016 18:45

Î bardzo dobrze ,dobry kierownik broni swoich ludzi a nie jakis nowobogackich roszczeniowych klientow,brawo Panie kierowniku takich to se swieczka szukac

ktos

Masz racje. U mnie w sklepie jest to samo. Dochodzi jeszcze sprawa grafiku ktory zmienia sie z dnia na dzien i nic nie mozna sobie zaplanowac. Najlepiej jakbysmy byli non stop pod telefonem i na telefon przyjezdzali do peacy

sandi
@ktos 10.02.2016 20:04

PiP w Plewiskach pod Poznaniem to jest ajent dlatego tak niskie zarobki tam są,najniższa krajowa bez premii, bo prezes jej nie daje, tam wypłata na rękę wychodzi 1,450 lub 1,500 atmosfera jest też nie ciekawa, są pupilki kierowniczek im wolno wszystko a reszta zapieprza na kasach, nie polecam tego sklepu!!

looll
@sandi 16.02.2016 14:45

1450 bez premi

pixi

Chyba 1600

pb
@looll 23.05.2016 22:28
Od kiedy tyle się zarabia? Ja dostawałam 1750 zł brutto. Na dziale tradycja na rękę wychodziło mi 1550 zł a czasami i mniej......

bielsku 1450 +100 z za nie chorowanie

Kasia

NIE POLECAM PRACY W PIP W PLEWISKACH KOŁO POZNANIA MASAKRA BRAK CIEPŁEGO OGRZEWANIA PRZERWY PO 6 LUB PO DWÓCH GODZINACH PRACY W ZALEŻNOŚCI NA JAKĄ ZMIANĘ SIĘ PÓJDZIE KAŻDY ROBI CO CHCE A PIENIĄDZE MAŁE I NIE ADEKWATNE DO OBOWIĄZKÓW

Wolnaja

Awansujesz,jeżeli masz kogoś znajomego lub krewnego w centrali.A tak to zapomnij.

Oferty Pracy

Magazynier Piotr i Paweł 2016-01-20 Żródło: Gowork.pl Gądki (wielkopolskie) Firma „Piotr i Paweł” z siedzibą w Poznaniu poszukuje Kandydatów i Kandydatek na stanowiska: MAGAZYNIER Gądki k. Poznania, ul. Magazynowa 4 Koninko gm. Kórnik k. Poznania, ul. Drukarska 42   Zakres obowiązków: -kompletowanie towarów oraz ich wydawanie i wysyłka z magazynu, -przyjmowanie towarów do magazynu, -posługiwanie się systemem identyfikacji towarów i dokumentacją magazynową, -obsłu

pp
@Oferty Pracy 22.01.2016 15:09
Magazynier Piotr i Paweł 2016-01-20...

Nie ma sie co dziwić. Zimą na sklepie jest jak w igloo. Tłumaczy to rotacje. Kto rozsadniejszy ucieka gdzies indziej. Stale szukaja pracownikow.

Ola
@pp 22.01.2016 15:09

Hej jak wyglada praca na dziale miesnym ile osób pracuje na jednej zmianie jakie godziny proszę o opinię szukam pracy i kasa jaka warszawa proszę

Jola

Czyli to zimno to normalka?

andajn

W sklepach jest okropnie zimno. Chorujemy na przemian a na prośbę o wolne z przewlekłym katarem i kaszlem straszą zwolnieniem. W sklepach jest 10-18 stopni , przy lodówkach gdzie codziennie wymienia sie i układa nabiał badz wedliny oczywiscie jeszcze zimniej. Non stop jakies uwagi, non stop jakies zakazy i nakazy. Jakbym mogla to bym odeszla z dnia na dzien.

tess

W PiP Gorzow WLKP ul Walczaka zimno ,jak w psiarni. Zal tych biednych kasjerek.Co na to BHP i Inspekcja Pracy.

anonim.

Na palcach jednej ręki policzę dni w miesiącu kiedy atmosfera była ok. W resztę dni albo opierd*l za bzdurę albo na wszelki wypadek. Traktowanie paskudne. Zastraszanie. Koszalin

an

Zapomnialas dodac ze szkolenie polega na tym iz caly dzien pracujesz po prostu za darmo a w miedzyczasie sluchasz od prowadzacej szkolenie o tym czego nie wolno robic przede wszystkim i za co sie wylatuje.

Nelcia

Mniejsze zarobki

Nelcia

Ja mam od 2 go listopada podjąć pracę w biedronce,natomiast otwiera się niedaleko mnie Piotr i Paweł.Już wysłałam CV.Nie wiem gdzie lepiej będzie pod względem socjalnym i zarobkowym.Dzieci malych nie mam więc nie należy mi się dodatek.

Kasia
@Nelcia 23.10.2015 09:39

czesc pracowałam 6 miesięcy w Biedronce, masz zawsze 1600zl do 10-tego na koncie, może czasem premia 200-300zl , ale czasem... na święta 300zł w zakupach z Biedronki, co roku na wakacje 1000zl, ale praca straszna, 3 zmiany z nocnymi, zmieniają grafik 35 razy w miesiącu i nigdy nie wiesz czy nie dostaniesz sms ,ze jutro przychodzisz na 2 zmianę czy na nockę, nocki strasznie ciężkie. Ogólnie, siedzisz na kasie, myjesz podłogi, wynosisz śmieci, wypiekasz pieczywo i roznosisz towar z mix... masakra, ludzie nie wytrzymują i jak przyszli tak szybko odchodzą...

zawiedziona

Ja na pracę w tym sklepie nie mogę narzekać.Ludzie fajni kierownik też w związku z tym atmosfera również.Boli mnie natomiast fakt jak można było doprowadzić do zmniejszenia zarobków wraz w prowadzeniem bezsensownego stażowego! kto to w ogóle wymyślił??motywacją ma być dodatkowe 30zł do wypłaty po przepracowaniu 3 lat?jaka to motywacja?i jak przeżyć w dużym mieście za 1540 zł.?nic dziwnego,że kiedyś szuflady nie zamykały się od CV a teraz brak chętnych na pracę w Piotrze i Pawle. Ludzie już sił nie mają bo biegają od działu do działu i nie wiedzą w co ręce wsadzić,a dziewczyny dźwigają ponad siły.Jakaś MASAKRA!!!Szkoda bo były to kiedyś markety z bardzo dużym wyborem i możliwościami a ilość pracowników równała się jakości.Dużo fajnych ludzi odeszło i pewnie jeszcze dużo dobrych odejdzie. Żal patrzeć w jakim kierunku to wszystko poszło:(

Teri

A opinię o Promienistej lub CH Płaza w Poznaniu?

masakra

Komentuję sklepy w WARSZAWIE ale myślę że wszędzie jest podobni. Kierownicy nie mogą zrobić wiele, wszystko w rękach prezesów tej spółki. Płaca 1400 a praca na trzech stanowiskach dlatego opinia o tym sklepie spada!!!! Nie tylko u pracowników ale i klientów. Popatrzcie tylko ile jest ogłoszeń o pracę do tego coraz więcej na umowę zlecenie WNIOSEK ...

abc

W Rumii masakra,TRAGEDIA

mitu

Ja mogę zeznawać.,ogrom nie zgodnych z prawem wykroczeń

The Strongest

Witam.Pracuje w PiP(Blue City)od ok.6mscy.Kierownicy są spoko,można się z nimi dogadać.Przyjacielska atmosfera.Polecam.Aha i jak powiedziała p.Edyta z programu"Kryptonim Szef"Czasem trzeba się napocić. :)

bb3

Wasza firma będzie w tvp1 w kryptonim szef... Mozecie napisać ile zarabia kasjer??

kulka

Na marcelinskiej jest spoko, w 99% Przypadków jak Chcesz wolne to dostaniesz, pracownicy sympatyczni i pomocni, kierownictwo wporzadku:-)

Zainteresowany

Cześć, jakieś opinie o PiP Marcelińska?

kaka

czy ktoś się sądził z Piotrem i Pawłem??

konr
@kaka 18.08.2015 14:06
czy ktoś się sądził z Piotrem i Pawłem??

Powiem prosto z mostu jedna z najgorszych firm z tamtych okolic. Szukają głupich do pracy, nie można nic pić na chwali ani jeść własnego posiłku dystrybutor jest tylko jeden na 50chlopow i wspomnę i brak w nim wody, a co jeszcze powiem brak organizacji pracy czyli człowiek przychodzi do pracy i nie wie czy będzie miał sprzęt bo ich nie ma. Jeśli.już są to co stego mamy skanery które trzeba oklejac je taśma wokół kreki, wstyd robiłem pół roku i cały czas na taśmę musiałem przyklejac, a co jeszcze pozdrawiam Pana R...... Który według własnych pracowników traktuje jak śmieci.ogólnie odradzam ta firmę będziecie żałować jeśli się przyjmiecie.

knr nh

Tragedia pracowałem 10 miesięcy i nie polecam pracuje sie na kilku działach na raz wyzysk straszny od kilku miesiecy zwalniaja ludzi co chwile i przyjmują nowych najlepiej maJą pracownicy którzy wchodzą w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] kierownikowi i donosiciele nie polecam

Kaśka

Czy wie ktoś jak wygląda praca w PiP Inowrocław?

Nikola

To zatrudnij się w pip w Warszawie na Ursynowie.To zmianowa zatruje ci życie a zaopatrzenia cię dobije. Nigdy więcej pracy w pip.

Anka

Praca w markecie to coś okropnego !!!.żadnego pełnego wolnego weekendu. A jeśli chodzi o kierownika z PiP Blue City to owszem jest wyrozumiały i sprawiedliwy ale dla swoich pupilek.

Milena

Witam.Pracowałam w PiPie w Blue City przeszło dwa lata.To najlepsza praca jaką miałam.Poznałam tam wspaniałych ludzi.Nieporozumienia zdarzają się jak wszędzie,wbrew wszystkiemu to praca a nie balet.Kierownik wyrozumiały i przede wszystkim sprawiedliwy.Żałuję,że musiałam zrezygnować z tej pracy.

hehe

śmiech na sali: to ludzie ludziom zgotowali ten los

zmęczona

Witam serdecznie Przed zatrudnieniem się w PiPie nie czytałam opinii, teraz wiem że powinnam. Pracuję tam od ponad roku ( choć sama nadal nie wiem co mnie tam jeszcze trzyma ). Co mogę powiedzieć...TRAGEDIA ! Ludzie omijajcie to miejsce szerokim łukiem, u mnie jest to kwestia tygodni jak opuszczę tą pracę.Ile można wytrzymać ? Chora atmosfera, wieczne naloty prezesostwa, wieczne niezadowolenie. Szacunek do pracownika? Jaki szacunek , masz siedzieć cicho i tyrać nic więcej tylko tyrać i to najlepiej za darmo 24h/7 wtedy było by idealnie. Jeżeli chodzi o płace nie adekwatna do wykonywanej pracy, kiedyś były premie kiedyś ...kiedy to było. Obcieli wypłaty i nie jednej osobie ubyło od 200 do 300 zł na koncie. RAZ jeszcze tragedia ! Na samą myśl że jutro znowu musze tam iść mam łzy w oczach powiem szczerze że nigdy w życiu nie czułam się tak wykorzystywana i źle traktowana. Potrzebuje pracy i tylko ta myśl mnie tam trzyma że 10 każdego miesiąca będą pieniądze na koncie...zresztą co to za pieniądze...

employee
@zmęczona 06.02.2015 20:38

Jeżeli chodzi o PiP Wrocław gaj - praca sprzedawca obsługa lad. Praca niby normalna czyli obsługa klienta - podawanie różnych produktów, krojenie itp. czasem sprzątanie i zmywak. Dziwna jest kadra kierownicza. Przycinaja na czasie a jeżeli trzeba zostać dłużej nie dopisują tego. Ale chciałem napisać jak zakończyła się nasza współpraca ponieważ takiej rzeczy doświadczyłem pierwszy raz. Kierowniczka powiedziała abym rozkładał koszyk pełen produktów (rozpakował, przełożył oraz poskładał karton) dodam w chłodni oraz mnie tam zamknęła, po 5 pudełkach zrobiło mi się za zimno i wyszedłem. Ona się pyta dlaczego wyszedłem. Ja mówię że nie mam ubrań na chłodnie aby tam pracować. Po czym gdzieś poszła a ja wyciągnąłem wózek z chłodni i wypakowałem wszystko. Okazało się że w tym czasie załatwiła mi zwolnienie. Przyszedł SMS pół godziny potem. Pracowałem tam 2 tyg, nie polecam tego miejsca.

aga
@zmęczona 06.02.2015 20:38

Hej, mogłabyś mi napisać coś więcej? Daj znać na dereklate@gmail.com. Mam kilka pytań, ale wyjaśnię na priv.

Zostaw opinię o Piotr i Paweł - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Piotr i Paweł