Opinie o Marathon International sp kom. i sp z o.o. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Marathon International sp kom. i sp z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Marathon International sp kom. i sp z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Marathon International sp kom. i sp z o.o. w Poznań

Malina

Tak podsumuję swoją przygodę z: Miła Atmosfera Robota Atrakcyjna Transport Hiper Polecam.

@Malina

Coś skopałem, miało być: Miła Atmosfera Robota Atrakcyjna Transport Hiper Obiekt Nowoczesny Polecam.

Husar
@Malina

MARATHONP? :P Nadal słabo, musisz poprawić.

@Husar

Miła Atmosfera Robota Atrakcyjna Transport Hiper Obiekt Nowoczesny

LEON

Bardzo przyjemna praca dla kogoś kto lubi jeździć. Ja dobrze się tu czuję, bo flota jest nowa, a furkę często mam pod chatę. Nie mogę narzekać na żadne opóźnienia, bo kasę zawsze mam na czas. Dodatkowo w Kostrzynie serwis wszystko ogarnie, a w tym czasie można skorzystać z food trucka, który wymiata :)

Robin hoog
@LEON

Podniecasz się za masz kasę na czas jakby to było nie wiadomo co ,robiłeś w komunie ? A teraz się obudziłeś ze jestes w 21 wieku ale mi food truck wooow restauracja na kółkach trzeba podać ich do braci coolins ale lans naprawdę Hahaha(usunięte przez administratora). mi się musi hajs zgadzac a nie naklejki broszurki a tu jest problem bo marathon tnie na wypłatach renoma do kitu ????????????????

Żyg
@LEON

Jak by w food trucku bylo za darmo,to jeszcze by bylo coś ale to tylko kolejne miejsce dla prezia do zarobku na ludziach

@Robin hoog

Uuuu ale masz kija w (usunięte przez administratora) hahaha. Jak odstawiasz auto z kabiną brudną jak w chlewie to nic dziwnego.

Dudek
@LEON

Zgadzam się z Tobą! W poprzedniej firmie zdarzały mi się sytuacje, że miałem kasę wypłacaną później lub dużo później. Ale zawsze mieli ciekawą wymówkę :(

Dudek

Pracowałem w kilku mniejszych firmach, gdzie był zamordyzm :// Tu pracuję ok 6m i jestem zadowolony. Ludzie są w porządku, fajna nowa flota. Auto często mam pod dom, FTL są ok. Jak na razie nie mam powodów do narzekań.

Toma

Czytam te komentarze i naprawdę niektórzy mają duży problem ale to nie wina firmy, bo każda firma dla nich będzie zła. Ja pracuję tu 3 lata i byłem też u innych i z czystym sumieniem mogę powiedzieć że dobrze się pracuje. Pierwszy raz mam wypłatę w 100% legalnie wypłaconą i to na czas. Teraz podnieśli diety, a dyspozytorzy są normalni oraz przyzwoita nowa flota. Pewnie zaraz będzie dużo hejtu bo jestem zadowolony. Ale dobrze mi się tu pracuje.

Haha
@Toma

Powiem Ci tak kolego pracowałeś w kiepskich firmach a teraz pracujesz w jeszcze gorszej jeśli się jeszcze nie przekonałes to niedługo może to nastąpić.

Kazik
@Toma

Muszę przyznać Ci rację. Też jestem zadowolony, a jeżeli miałem jakiś problem z np pojazdem to Roman i reszta chłopaków szybko temat rozwiązywali.

@Toma

Każdy by chciał kasę za free ;-)

Kierowca

wszystko sprawnie na rozmowie same konkrety jaka stawka za co premie. po rozmowie od razu info z kim pierwsze jazdy. mam doswiadczenie to szkolenie krutkie.

od razu warto wiedziec jaki tryb pracy sie wybiera a sa do wyboru rozne co jest fajne bo mozna doapsowac sobie wedlug potrzeb

logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Poznań
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
Hirek

Wporzo firma! Kasa terminowo, fajna nowa flota i spoko ludzie. Jak najbardziej polecam :)

@Hirek

Też tak myślę i mam nadzieję, że w najbliższym czasie mój kolega też zacznie tu robotę!

Unicorn

Firma działa na wysokich obrotach, ciągle coś się dzieje. Dużo inwestycji, zmian i udoskonaleń. Jestem na stażu i przez miesiąc nauczyłam się więcej niż przez rok studiów. Ludzie mają tutaj ogromną wiedzę specjalistyczną. Firma jest podzielona na odpowiednie komórki które zajmują się różnymi gałęziami biznesu. Jest transport, magazyn, serwis, stacja paliw, myjnia a teraz jeszcze największy Food Truck... tak, mówię poważnie. Firma ma nawet swojego Food Trucka i to takiego jakiego nie ma nikt inny. Jestem pod dużym wrażeniem i mam nadzieję, że uda mi się po stażu pracować tutaj dłużej.

@Unicorn

Oj Tak! Food Truck jest nie z tej planety :)

@Unicorn

Spoko firma, gdzie można dużo się nauczyć :)

Haribo

Pracuję tu dwa lata i nie mogę narzekać. Dyspozytorzy są ok, ludzie z serwisu mega sprawni. W firmie dużo się dzieje, często jakieś nowe wydarzenia. Ale najbardziej się cieszę, że flota jest nowa i proste trasy.

Bolid

Ja tu przyszedłem za namową kolegi i cieszę się że się zdecydowałem. Mam kasę zawsze wyplacana terminowo i to na full legalu, bez żadnych kombinacji. A to jest dla mnie ważne, diety poszły w górę i ludzie też są ok.

Mireczek
@Bolid

Święta prawda. Doceniłem to starając się o kredyt hipoteczny. Wyciąg z konta z regularnymi wpływami był bardzo ważny. Sam doradca w banku był zaskoczony bo spodziewał się problemów a tu miłe zaskoczenie. Takie rzeczy docenia się z czasem.

@Mireczek

Fakt, nie pomyślałem o tym. Ale ostatnio jak byłem w Komputroniku to bez problemu dostałem laptopa na raty. Pamiętam, że jeszcze z dwa lata temu jak pracowałem w innej firmie to miałem z tym problem.

Walery
@Mireczek

Terminowa kasa to mus a nie dobra wola firmy. To zaden ekstra ukłon dla pracownika.Czasy pańszczyznianej pracy skonczyly sie dobrych pare lat temu. Przy dobrych zarobkach powinno cie byc stac na zakup laptopa za gotuwke a nie na raty

Leon
@Walery

Masz rację ale w wielu firmach kasę płacą z opóźnieniem i to jest smutne, nie powinno tak być ale się zdarza i to często. Plus, kasa często na czarno. Jeżeli chodzi o laptopa na raty to kupiłem gamingowy Acer Predator Triton 900 - kosztował mnie prawie 20 tyś. Miałem raty 0% dlatego bardziej mi się opłacało kupić na raty niż wyrzucić od razu gotówkę.

Walery
@Leon

Laptop za 20 tys.na raty...dobre....hehehe.....Bil Gates sie chyba nawet takiego jeszcze nie dorobił a tu prosze jaki z ciebie szczesciaż.

Robin hoog
@Mireczek

Haha to teraz zapie... na kredyt całe życie powodzenia ,interpretacja nazwy Marathon inaczej- trzeba (usunięte przez administratora) jak byś nie miał płacone na godzinę tylko od akordu Hahah ???????? śmiech na sali jak to mówią świat liczy na mądrych i głupich a Emiliiano (prezes) liczy na głupich i się śmieje ze tylu ma w swojej ekipie Haha

Kpr.Wiaderny

W systemie 3/1 to jest pełne 7 dni w tygodniu? Bo piniadze to nie fszystko ;)

Jazda_na_magnesie

Siemaneczko. Ja tam myślę że coś firma dosypuje do paliwa bo pozytywne wpisy są też późnym wieczorem gdy kierowcy pauzują. Albo to jakiś nowy środek czyszczący do kabiny. Sam nie wiem. Ogólnie firma spoko. Ma swoje wady ale ja tu widzę że mamy dwie skrajności. Z Marathonem jak z dupeczką. Możesz kochać albo nienawidzić. Gdy się ma to się kocha gdy zostawi to się nienawidzi i bluzga na lewo i prawo. Taka smutna prawda. Jak się komuś nie układa to nie ma co się męczyć ale wielu chłopaków spadło z deszczu pod rynnę. Potem głupio im wracać i koło się zamyka. Ja zostaję. Przywiązałem się już do mojego DAF XF a dyspozytorkę mam ogarniętą więc nie mam co narzekać.

poznan kolek

ło matko ...ile pozytywnych wpisów od dnia 03.06.2019. tyle nie maja zadnfirmy transportowe razem wziete hehehehehhe wezcie sie w biurze do roboty a nie piszecie pozytywy z biurka na biurko :) pajace chca z nas ludzi naiwniakow zrobic.\ Emil chce koniecznie renome zmienic ale NIE DA SIE !

Magazynier

Płakać mi się chce gdy czytam te wszystkie hejty. Ludzie ogarnijcie się. Każdy chciałby zarabiać 10 tysięcy i pracować 2 dni w tygodniu. Robię na magazynie i złego słowa o firmie nie powiem. Zmieniają się ludzie to fakt ale to nie jest jakaś tragedia. Firma dba o pracowników. Dostajesz dobre ciuchy robocze, do dyspozycji duża i czysta szatnia, prysznice. Wózki nowe, dobrej klasy, kamerka na maszcie, mamy nożycówkę żeby poprawić towar na regale a nie jak na innych magazynach że gdy kierownik nie patrzy trzeba na widłach podnosić kolegę. Roboty jest dużo ale wszystko z sensem i zgodnie z przepisami. Pod tym względem to duży plus.

Dramat
@Magazynier

Że co!? Człowieku Ty chyba magazyny pomyliłeś.... Emil sam kazał innych podnosić na widłach i jeździł na wózku bez żadnych uprawnień. Sam kilku szkód narobił. Więc co ty za bzdury opowiadasz.

Mgr
@Magazynier

Nie wierzę co czytam :) Powiedz mi kolego /koleżanko z biura kto ma uprawnienia na tą nożycowe oprócz kierownika Tomka który jest na L4 i najprawdopodobniej już nie wróci? Przepisy BHP - dobre :) Szczególnie na Adr i ładowni aku + trawersy zmieniane co 2 dni . Przyjdź i zobacz jaka jest atmosfera a nie bzdury opowiadasz.

Smutna

Niedługo kończę pracę w firmie. Nie pracowałam długo i postanowiłam się podzielić swoimi odczuciami. Ogólne wrażenie bardzo pozytywne. Dobra organizacja, świetne warunki pracy, nowy biurowiec, nowy sprzęt itp. Pod tym względem ogromny plus. Wynagrodzenia nieco wyższe niż na podobnym stanowisku w centrum Poznania. Dodatkowe środki rekompensują koszt dojazdu. Zespół zróżnicowany z uwagi na kilka spółek w grupie. Są osoby z ciężkim charakterem ale ogólnie da się porozumieć. Trzeba być jednak przygotowanym na samodzielną pracę. Nikt nam nie będzie wskazywał co mamy robić. Zadania są różnorodne i każdego dnia realizujemy nowy temat. Jeśli ktoś lubi wyzwania i możliwość rozwoju to polecam pracę w Marathonie. Ja, szara myszka, wracam do korporacji. Lubię mieć pracę odtąd dotąd i koniec :)

Prawdziwa Szara Myszka ☺
@Smutna

Kilka rzeczy sie zgadza-biurowiec nowy, nowy sprzet, potrzebna duza samodzielnosc w pracy, są tez osoby z trudnym charakterem, które potrafią nieźle uprzykrzyć zycie "w bialych rekawiczkach"- to jest calkowita prawda. Wynagrodzenie raczej srednie, jak na oczekiwania,ktore sie stawia na danym stanowisku. Perspektywy na rozwój na chwilę obecną niewielkie, mimo powyzszych deklaracji. "Trudne osoby" nie pozwolą na to,by móc sie wykazać. Skutecznie stłamszą wszelką inicjatywę w zarodku, bo a nóż ktoś inny okazałby sie zbyt dobry, wiec....lepiej go po cichu niszczyć. Ja jednak wolę być prawdziwą "szarą myszką" z konkretnym zakresem obowiazkow, duzo lepszym wynagrodzeniem i perspektywą na rozwój, corocznymi gwarantowanymi podwyzkami, swietnym socjalem na wakacje i swieta, mozliwosciami wspolpracy w miedzynarodowym srodowisku i mozliwoscią komunikacji w jezyku obcym, prywatna opieka medyczna, pakietem ubezpieczen, czego niestety na chwile obecną Marathon nie oferuje, a co mozna uzyskac w jednej z najwiekszych w Wielkopolsce korporacji.

Jarych

Dobra prosta robota, fajna nowa flota i kasa na czas. Dieta 60 EUR, na autostradach automat, trasy proste. Nic, tylko śmigać :)

Waldek

Omijać ta firme z daleka nie polecam

omijac ta firme z daleka wielkie (usunięte przez administratora)

BIGOS

Jest ok! Kasa na czas, autostrady-automat, serwis w Kostrzynie gdzie praktycznie wszystko tam zrobisz i całkiem spoko dyspozytorzy. Warto!

Toma
@BIGOS

Rób swoje i korzystaj z przyjemności z jazdy.

Arko

Osobiście mogę śmiało stwierdzić, że pracuje się naprawdę dobrze. Dla mnie najważniejsze jest, żeby kasa była na czas i tak jest. Z dodatkowych plusów to automat na autostradach, nowa flota, pojedyncze obsady ????

@Arko

Plusów jest dużo więcej ale kasa na czas i na legalu to priorytet!

Igor

Spoko firma, fajna atmosfera, kasa na czas. Przeszedłem szkolenie, nawet szybko poszło i teraz korzystam z nowej floty :)

Nico
@Igor

lojalkę ci wpieprzyli i teraz rok będziesz się męczył z ta lojalka tez przekręt miesiąc szkolenia a lojalka na taka kasę jakby sponsorowała prawo jazdy pseudo firma robiła :)))))))

Igor
@Nico

Dzięki Nico za info :) Ale nie mam z tym problemu, rok szybko zleci. Teraz jestem zadowolony, a rok to odpowiedni czas, żeby skumać czy chcę dalej tu być. Rozmawiałem z kumplami z innych firm i wcale nie jest tam tak różowo, więc tym bardziej jestem zadowolony z wyboru :)

Arko
@Igor

O nic się nie martw na zapas. Praca jest ok, więc szerokości :)

Młody
@Nico

Nico ja korzystałem kilka lat temu z akademii kierowcy czy jakoś tak i firma dopłaciła mi do kursu na prawo jazdy ale lojalka była ale to chyba normalne. Prawo jazdy kosztuje dobrą dychę.

Nico
@Młody

Jak dopłaciła to spoko nie czytasz ze zrozumieniem ja nie pisałem o zrobieniu prawa jazdy tylko o śmiesznym szkoleniu ze pojedziesz na szkolenie z pijakiem który ciagle chla i on niby cię szkoli przez np miesiąc a oni wielkie zobowiązanie na rok ze jak się zwolnisz prędzej to ci obciąża to nie jest zgodnie z prawem sprawa do wygrania , zreszta już nie pracuje i się cieszę co innego zapewniali a co innego w praktyce wychodzi z kasa i ze zjazdami robią dobra minę do złej gry nie maja szacunku maja cię w du..pie zero jakiegos poszanowania jestes tylko numerem jak numer twojej ciężarówki wszystko sztuczne jedno wielkie pozerstwo w tej firmie współczuje tym osoba jeśli tak samo postępują w życiu prywatnym ludzie w maskach , zreszta z biura tez się zwalniają polecam małe rodzinne firmy a nie molochy pozdrowionka ????????????

@Igor

Najlepsze przed Tobą, spoko robota.

Edi

Ja po przepracowaniu 6m mogę śmiało powiedzieć, że pracuje się bardzo dobrze. Kasa wypłacana na czas, wszystko legalnie. Auto często mam pod dom, pojedyncze obsady, a transporty najczęściej z jednym miejscem rozładunku.

@Edi

jeszcze diety w górę ostatnio poszły i (usunięte przez administratora) food truck.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Marathon International sp kom. i sp z o.o.?

Kandydaci do pracy w Marathon International sp kom. i sp z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Marathon International sp kom. i sp z o.o.
4.2/5 Na podstawie 1219 ocen.

Marathon International sp kom. i sp z o.o.