Marathon International sp kom. i sp z o.o.

Poznań

Opinie o Marathon International sp kom. i sp z o.o.

Kebab z frytkami 2017-03-12 13:06
Czep sie tramwaja jak niemasz czego. Ma odpowiedzialna funkcje to i dobre pieniadze zarabia to i stac na auto dobrej klasy. Nie bedzie przeciez jezdzil wardburgiem.
Dla mnie firma rozwojowa z nowymi autami
Zarobki jak na poznan wporzadku
Zawsze mozna liczyc na pomoc ze strony wspolpracownikow.
Milo kolezensko bez wspolzawodnictwa korporacyjnego jak gdzie indziej.
Dla mnie super warunki pracy i placy.
Filemon 2017-03-12 16:19
Marathon firma z persektywami.
Popatrzcie na parking same nowe auta co wy chcecie.
Firma dba o tabor a za tym idzie o komfort dla kierowcow.
Ciagle sie rozwija i powieksza zespol kierowcow.
Dla mnie firma z dobrym prognostykiem na przyszlosc
Stawia zupelnie nowe centrum logistyczne a za tym idzie bedzie zatrudniac nowych pracownikow
Diesel 2017-03-12 19:08
Firma ma nowe auta które stoją na placu bo nie ma kierowców do jazdy a Ukraińcy wszystkich nie zastąpią a te mądrości to piszą spedytor lub sam szef bo napewno nie kierowcy.Skoro płacą i jest tak super to czemu nowe auta stoją pod płotem i rdzewieją no nie ma kto nimi jeździć.Firma złodziejska zabierają nawet pieniądze za odprysk na szybie .Naprawdę jak się ktoś tam wybiera to niech się dobrze zastanowić czy go na to stać bo ojroją go z każdej strony 1/3 wypłaty to premie których się nie dostaje.Każda Ryska czy co kolejek płaci kierowca.Kolega miał kolizje to musiał płacić że swojej kieszeni bo im wzrośnie składka jak zgłasza na AC.A jak się nie zgodzisz na taki stan życzy to do widzenia i ostatniej wypłaty już nie widzisz.
Prezes kielce 2017-03-14 01:12
Widzę auta marathonu zaparkowane w kielcach (ładne ) i już miałem podnosić telefon aby umówić się na spotkanie,ale po przeczytaniu paru komentarzy ,chyba mam dość.
Scyzoryk 2017-03-14 07:54
W Wielkopolsce są spaleni i znani z braku szacunku i braku pieniędzy dla kierowców nikt tam już nie idzie to na Kielce się przenoszą hihihihi
Nic im nie pomoże bo kierowca nie baran czytać umie
Agnieszka 2017-03-14 11:19
@Kebab z frytkami dziękuję za opinię. A co Ci się podoba najbardziej?
Kebab i frytki to jest to 2017-03-14 17:54
W zespole panuje atmosfera przyjacielska bez korporacyjnego wyścigu szczurów.
Kierowcy zawsze poinformowani o każdym zdarzeniu. Ostatnio wprowadzono system ostrzegania przed niskimi wiaduktem miejscami niebezpiecznymi np gdzie zdarzają się kradzieże.
Żaneta zawsze pomocna w każdej sprawie, może czasem puszczają jej nerwy ale komu czasem się to nie zdarza.
Dobra firma dla każdego kto ciężko i sumiennie pracuje.
Diesel z lpg 2017-03-14 18:01
A pokaż mi choć jedną firmę gdzie dostaje się 100 premiera taka jak w umowie, chyba tylko w panstowce każdy oże jak może. To nie PRL że można było szastas mieniem firmy. Ciekawe co ty byś zrobił jak na twoim aucie pojawiła by się rysa lub odprysk na szybie hmmm
Ukraina 2017-03-14 19:32
Rysa i szyba to narzędzie pracy które się zużywa ale w maratonie z kasy kierowców zbierają na pierwsze wpłaty na dafa bo na merca już nie wystarczy ;)
Ogólnie to pani administrator z biura ,szkoda mi Pani ze reprezentować trzeba taka firmę bo lekko wstyd czytać tak o firmie która firmuje Pani swoim imieniem
Uczyć się trzeba postępowania i szacunku od innych firm ,może co coś wam jeszcze pomoże bo takie podejście to jak ciąć gałąź na której się siedZi
Agnieszka 2017-03-15 09:13
@Kebab i frytki to jest to, dzięki! W takim razie powodzenia w dalszej karierze.
ukraina 2017-03-15 09:18
Agnieszka pisze z @kebak i frytki przez biurko heheheheh
to pokazuje obraz firmy ....wiekszej kompomitacji nie trzeba
Alicja 2017-03-15 09:24
To dlaczego nie zgłosicie tego do dyrektora prezesa żeby ubezpieczyć narażone na uszkodzenia szyby to nie kosztuje majątek ale wtedy nie traci się zniżek z AC.
Zyta 2017-03-15 09:29
Pracodawca bez zgody pracownika może potrącić z jego pensji wyłącznie sumy egzekwowane na mocy tytułów wykonawczych na zaspokojenie świadczeń alimentacyjnych oraz należności innych niż świadczenia alimentacyjne, udzielone pracownikowi zaliczki pieniężne oraz kary pieniężne wymierzone pracownikowi za nieprzestrzeganie przepisów bhp lub przepisów przeciwpożarowych, opuszczenie pracy bez usprawiedliwienia, stawienie się do pracy w stanie nietrzeźwości lub spożywanie alkoholu w czasie pracy.

Ponadto z wynagrodzenia za pracę bez zgody pracownika pracodawca może potracić, w pełnej wysokości kwoty wypłacone w poprzednim terminie płatności, jeżeli z uwagi na absencję w pracy pracownik nie zachował do nich prawa.

Na pozostałe potrącenia pracodawca musi uzyskać zgodę pracownika i to na piśmie.

Więc niedouczony pajacyku na nitce w du... byłeś gów.. widziałeś.
Agnieszka 2017-03-15 09:36
@ukraina, dlaczego tak myślisz? Nie współpracuję z Marathon International sp kom. i sp z o.o.
Poznanianka 2017-03-15 09:36
Drogi szybciej już nie mogę jeśli uważasz że coś nie tak jest z twoją wypłata itp zawsze możesz wysłać pismo do Państwowa Inspekcja Pracy
Okręgowy Inspektorat Pracy w Poznaniu
ul. Św. Marcin 46/50
61-807 Poznań

tel. (61) 628 40 00
fax. (61) 628 40 03
e-mail: kancelaria@poznan.pip.gov.pl
Wystarczy ruszyć 4 litery a nie wypisywać durnych wypowiedzi na worki.pl
Tego nie czytają tylko pracownicy ale i też klienci pomysł chłopczyku troszeczke.
Jak to gdzie ? 2017-03-15 18:20
Najbliżej to Niemcy,Holandia,Belgia no i Anglia..tylko z angolami nic pewnego teraz z brexitem...
UPS 2017-03-16 23:46
Z tego co wiem nikt nikogo na siłę w pracy nie trzyma. Jak komuś coś nie pasuje to zawsze może zmienić firmę i to w sposób kulturalny, nie robiąc fermentu. Kultura do czegoś zobowiązuje.... jak dla mnie firma z perspektywami.
Agnieszka 2017-03-17 08:55
Dla zainteresowanych - wiedzieliście, że Marathon International sp kom. i sp z o.o. ma również przygotowany program stażowy? http://www.emarathon.pl/PL-H181/program-stazowy.html
Agnieszka 2017-03-17 11:13
@Diesel tak jak wspominałam nie współpracuję z Marathon International sp kom. i sp z o.o. Znalazłam informację na stronie na temat programu stażowego i postanowiłam się podzielić z Wami tą wiadomością, może myślał ktoś akurat o stażu w tej firmie i będzie to dla niego pomocne.
poznan 2017-03-17 12:11
Klops 2017-03-15 21:23
Jestem za ,!!!;) wystarczy podrzucić link do ball ,kingspaan ze milongu nie płaca do paroc ze wykorzystują kierowców do kilku innych ważniejszych waszych klientów i zobaczymy co wtedy ??? Kto będzie miał kłopot a może to was nauczy ze kierowca /pracownik to najważniejsze ogniwo a w marathone to najsłabsze jak mniej szanowane ,co wtedy pani Agnieszko ?????

BOMBA
proponuje Kingspann :)
Big Muzzy 2017-03-17 20:29
Dziwie mnie jedno niby wszyscy niezadowoleni ale nic nie robicie w kierunku żeby było lepiej, nie organizujące się w kupę a wiecie w kupie siła bo kupy nikt nie ruszy.
Dlaczego nie zorganizujemy strajku ostrzegawcze np stanąć tak wszyscy jak jeden mąż na jeden dzień zobaczycie jaki to efekt przyniesie.
Dlaczego nie zapisze do Krajowej Sekcji Transportu Drogowego nszz solidarnosc i powiadomić ich co się dzieje w firmie.
dociekliwy 2017-03-17 21:29
@diesel

"W przypadku stażystów-kierowców po zakończeniu stażu istnieje możliwość podpisania dwuletniej umowy lojalnościowej. " - i chyba wszystko jasne?
Marathonnn 2017-03-18 13:31
Dobre !!
Ja proponuje abrisso ;)
Postaram się zdobyć adres e-mail heheh
Dawid 2017-03-18 21:15
Ja tak kwestią przypomnienia bo poprzedni wpis usunięto.Żaneta M. To straszna kupa,pasztet i ropa a giry ma tak krzywe jakby na beczce przepłyneła ocean!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
qwerty 2017-03-19 11:51
czy możecie szczegółowo wypunktować, na czym polegają ZŁE praktyki stosowane w tej firmie? Wszyscy tylko piszecie, że " [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] quot;, oczerniacie ludzi, itd.
Z góry dzięki za szczegółowe info
Tymon 2017-03-19 12:14
Hamstwo ,niemiła obsługa wymaganie czasu dostawy nierealne ,zjazdy na weekend w sobotę a w niedziele 24:00 wyjazd -jaki tonwekend ,? ( usunięte przez administratora ),
Stawki coraz niższe od czasu kiedy Ukraina jest i wiele można tak wymieniać
qwerty 2017-03-19 12:17
dzięki Kolego za odpowiedź, a te obciążenia, w jaki sposób są zapisane, przecież nie mogą zabrać z diet, a jeśli chcieliby zabrać z wynagrodzenia, to muszą Ci to udowodnić, a to nie jest takie proste. Czy mógłbyś napisać jaki wygląda system wynagrodzenia (z wartościami)?
Zygmunt 2017-03-19 12:47
Ostatnio tez glownie u Zanety powtarza sie dziwna sytacja otoz na tx daje np 21 marzec dostawa a w cmr 22. 03 czyzby marathon tak cisnol kierowcow to baaaardzo dziwne. Wychodzi na to ze kliecni daja date a maraton zmienia date dostawy zeby nie dac premi kierowcy za terminowosc sprytne zagranie.
qwerty 2017-03-19 12:53
Koledzy, a napiszecie coś bliżej o systemie wynagrodzenia dla nowo przyjętych (kierowców z doświadczeniem)?
Tymon 2017-03-19 12:53
Nic im nie pomoże bo kierowca nie baran czytać umie
qwerty 2017-03-19 12:56
dzięki za info, ale jeśli kierowcy się na to godzą, to sorry, ale są delikatnie mówiąc niepoważni - nie mogą zabrać Ci z diet, a z wynagrodzenia zasadniczego jedynie jeśli udowodnią, np. rażące niedbalstwo... Premia, to co innego oczywiście,to akurat można zabrać z byle powodu, dlatego pytałem jak wygląda system wynagrodzenia itd.
cygan 2017-03-19 13:33
Jest podstawą. Są diety. I są bonusy. Jak zabierają to bonusy. Ci co to piszą to kompletnie nie mają pojęcia. Ja w zeszłym miesiącu miałem 7300 poniżej kosy nie schodze a sa miesiące że jest i balwanek. Raz miałem też 9 z przodu ale wtedy miałem też młodego i dostałem za trenera. Cała reszta to stek bzdur
qwerty 2017-03-19 14:50
Czy możesz napisać, ile wynosi podstawa, ile diety?
Agnieszka 2017-03-20 10:34
@Tymon, a zauważyłeś jakieś pozytywne aspekty?
Obecny 2017-03-20 11:48
Podstawą to najniższa krajowa. Dieta za kraj 30 zł, po za krajem 50e. Za weekend 25e za dzień. Jak stoisz w trasie na parkingu bo np auto uległo awarii to nie płacą diety w ogóle. Bo "auto nie zarabiało przecież..." to jakiś kryminał...
Prawie Kadrowy 2017-03-20 14:39
Przyklad marca - najnizsza to 1500 netto + 20x50 +2 weekendy po 50 + 2 dni po 30 zl kraj + Bonusy 1200 to razem 7500 - masz dwa weekendy w domu czyli system 2 na weekend. Da sie? Jak bierzesz mlodego to dostajesz jeszcze 500 czyli masz 8 tys. I to na czas i na pewno
UPS 2017-03-20 15:03
a bonusy zabiora i bedzie DUUUUU paaaa
a ostatnia pensa 4500 PLN
qwerty 2017-03-20 15:06
"Jak stoisz w trasie na parkingu bo np auto uległo awarii to nie płacą diety w ogóle. Bo "auto nie zarabiało przecież..."" to chyba, jakaś KPINA
Diesel 2017-03-20 18:23
Marathon to najgorsza firma w Wielkopolsce!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Agnieszka 2017-03-21 12:24
@Cyc, a Ty jakie masz doświadczenia z Marathon International sp kom. i sp z o.o.?
qwerty 2017-03-22 08:55
możesz napisać, za co Go obciążyli ?
scyzor 2017-03-22 12:25
Siema Tymon w Kielcach też im będzie ciężko ze Skarżyska prawie wszyscy odeszli beznadziejna firma bylem tam ponad rok ( usunięte przez administratora )ale sie wyzwoliłem odradzam panowie odradzam
Kicek 2017-03-24 10:03
Dlatego wzieli sie za centrum logistyczne latwiej znajesc operatora wozkow niz kierowce.
Migracja 2017-03-25 23:13
Nie tylko nie pojdIe ale odejdzie ;)
Chłopaki już poszli na zwiady do Oleśnicy wiec jeśli się sprawdzi system to już zacznie się e-migracja z e-marathonu ,kwestia czasu panowie
Te same prawie firmy załadunkowe ,kasa większa i przejrzysto wszystko ,na czas a po za tym ludzie normalni i uprzejmi czego to nigdy nie doświadczysz !!
scyzor 2017-03-28 21:37
tępak to jesteś ty GÓWNO CZY GUWNO dalej bedzie gównem istotą napisania wcześniejszego postu było niewykazanie się gramatyką tylko przedstawienie waszej chorej sytuacji człowieku po studiach :)
scyzor 2017-03-28 23:31
tak swoją drogą ile płacicie żeby te posty znikały człowieku po studiach
scyzor 2017-03-28 23:32
tak swoją drogą ile płacicie żeby te posty znikały człowieku po studiach
Agnieszka 2017-03-29 09:05
Proszę o zamieszczanie merytorycznych komentarzy na temat Marathon International sp kom. i sp z o.o. Wiedzieliście, że załoga Marathon wspólnie wydaje Słownik Zawodowego Kierowcy?
Zbulwersowany 2017-03-29 19:28
W pizde niech sobie wsadzą ten słownik jak oni polskiego dobrze nie znają.Wszędzie tylko nie do marathonu.
Zbulwersowany 2017-03-29 19:32
Jeszcze troszkę i wam zrobię niespodziankę bo już nie mogę tu wytrzymać.Marathon złodzieje co nie chcą nawet kierowcy na weekend do domu puścić.
Zostaw swoją opinię o Marathon International sp kom. i sp z o.o. - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Marathon International sp kom. i sp z o.o.