Marathon International sp kom. i sp z o.o.

Poznań

Opinie o Marathon International sp kom. i sp z o.o.

Alicja 2017-03-15 09:24
To dlaczego nie zgłosicie tego do dyrektora prezesa żeby ubezpieczyć narażone na uszkodzenia szyby to nie kosztuje majątek ale wtedy nie traci się zniżek z AC.
Zyta 2017-03-15 09:29
Pracodawca bez zgody pracownika może potrącić z jego pensji wyłącznie sumy egzekwowane na mocy tytułów wykonawczych na zaspokojenie świadczeń alimentacyjnych oraz należności innych niż świadczenia alimentacyjne, udzielone pracownikowi zaliczki pieniężne oraz kary pieniężne wymierzone pracownikowi za nieprzestrzeganie przepisów bhp lub przepisów przeciwpożarowych, opuszczenie pracy bez usprawiedliwienia, stawienie się do pracy w stanie nietrzeźwości lub spożywanie alkoholu w czasie pracy.

Ponadto z wynagrodzenia za pracę bez zgody pracownika pracodawca może potracić, w pełnej wysokości kwoty wypłacone w poprzednim terminie płatności, jeżeli z uwagi na absencję w pracy pracownik nie zachował do nich prawa.

Na pozostałe potrącenia pracodawca musi uzyskać zgodę pracownika i to na piśmie.

Więc niedouczony pajacyku na nitce w du... byłeś gów.. widziałeś.
Agnieszka 2017-03-15 09:36
@ukraina, dlaczego tak myślisz? Nie współpracuję z Marathon International sp kom. i sp z o.o.
Poznanianka 2017-03-15 09:36
Drogi szybciej już nie mogę jeśli uważasz że coś nie tak jest z twoją wypłata itp zawsze możesz wysłać pismo do Państwowa Inspekcja Pracy
Okręgowy Inspektorat Pracy w Poznaniu
ul. Św. Marcin 46/50
61-807 Poznań

tel. (61) 628 40 00
fax. (61) 628 40 03
e-mail: kancelaria@poznan.pip.gov.pl
Wystarczy ruszyć 4 litery a nie wypisywać durnych wypowiedzi na worki.pl
Tego nie czytają tylko pracownicy ale i też klienci pomysł chłopczyku troszeczke.
Jak to gdzie ? 2017-03-15 18:20
Najbliżej to Niemcy,Holandia,Belgia no i Anglia..tylko z angolami nic pewnego teraz z brexitem...
UPS 2017-03-16 23:46
Z tego co wiem nikt nikogo na siłę w pracy nie trzyma. Jak komuś coś nie pasuje to zawsze może zmienić firmę i to w sposób kulturalny, nie robiąc fermentu. Kultura do czegoś zobowiązuje.... jak dla mnie firma z perspektywami.
Agnieszka 2017-03-17 08:55
Dla zainteresowanych - wiedzieliście, że Marathon International sp kom. i sp z o.o. ma również przygotowany program stażowy? http://www.emarathon.pl/PL-H181/program-stazowy.html
Agnieszka 2017-03-17 11:13
@Diesel tak jak wspominałam nie współpracuję z Marathon International sp kom. i sp z o.o. Znalazłam informację na stronie na temat programu stażowego i postanowiłam się podzielić z Wami tą wiadomością, może myślał ktoś akurat o stażu w tej firmie i będzie to dla niego pomocne.
poznan 2017-03-17 12:11
Klops 2017-03-15 21:23
Jestem za ,!!!;) wystarczy podrzucić link do ball ,kingspaan ze milongu nie płaca do paroc ze wykorzystują kierowców do kilku innych ważniejszych waszych klientów i zobaczymy co wtedy ??? Kto będzie miał kłopot a może to was nauczy ze kierowca /pracownik to najważniejsze ogniwo a w marathone to najsłabsze jak mniej szanowane ,co wtedy pani Agnieszko ?????

BOMBA
proponuje Kingspann :)
Big Muzzy 2017-03-17 20:29
Dziwie mnie jedno niby wszyscy niezadowoleni ale nic nie robicie w kierunku żeby było lepiej, nie organizujące się w kupę a wiecie w kupie siła bo kupy nikt nie ruszy.
Dlaczego nie zorganizujemy strajku ostrzegawcze np stanąć tak wszyscy jak jeden mąż na jeden dzień zobaczycie jaki to efekt przyniesie.
Dlaczego nie zapisze do Krajowej Sekcji Transportu Drogowego nszz solidarnosc i powiadomić ich co się dzieje w firmie.
dociekliwy 2017-03-17 21:29
@diesel

"W przypadku stażystów-kierowców po zakończeniu stażu istnieje możliwość podpisania dwuletniej umowy lojalnościowej. " - i chyba wszystko jasne?
Marathonnn 2017-03-18 13:31
Dobre !!
Ja proponuje abrisso ;)
Postaram się zdobyć adres e-mail heheh
Dawid 2017-03-18 21:15
Ja tak kwestią przypomnienia bo poprzedni wpis usunięto.Żaneta M. To straszna kupa,pasztet i ropa a giry ma tak krzywe jakby na beczce przepłyneła ocean!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
qwerty 2017-03-19 11:51
czy możecie szczegółowo wypunktować, na czym polegają ZŁE praktyki stosowane w tej firmie? Wszyscy tylko piszecie, że " [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] quot;, oczerniacie ludzi, itd.
Z góry dzięki za szczegółowe info
Tymon 2017-03-19 12:14
Hamstwo ,niemiła obsługa wymaganie czasu dostawy nierealne ,zjazdy na weekend w sobotę a w niedziele 24:00 wyjazd -jaki tonwekend ,? ( usunięte przez administratora ),
Stawki coraz niższe od czasu kiedy Ukraina jest i wiele można tak wymieniać
qwerty 2017-03-19 12:17
dzięki Kolego za odpowiedź, a te obciążenia, w jaki sposób są zapisane, przecież nie mogą zabrać z diet, a jeśli chcieliby zabrać z wynagrodzenia, to muszą Ci to udowodnić, a to nie jest takie proste. Czy mógłbyś napisać jaki wygląda system wynagrodzenia (z wartościami)?
Zygmunt 2017-03-19 12:47
Ostatnio tez glownie u Zanety powtarza sie dziwna sytacja otoz na tx daje np 21 marzec dostawa a w cmr 22. 03 czyzby marathon tak cisnol kierowcow to baaaardzo dziwne. Wychodzi na to ze kliecni daja date a maraton zmienia date dostawy zeby nie dac premi kierowcy za terminowosc sprytne zagranie.
qwerty 2017-03-19 12:53
Koledzy, a napiszecie coś bliżej o systemie wynagrodzenia dla nowo przyjętych (kierowców z doświadczeniem)?
Tymon 2017-03-19 12:53
W Wielkopolsce są spaleni i znani z braku szacunku i braku pieniędzy dla kierowców nikt tam już nie idzie to na Kielce się przenoszą hihihihi
Nic im nie pomoże bo kierowca nie baran czytać umie
qwerty 2017-03-19 12:56
dzięki za info, ale jeśli kierowcy się na to godzą, to sorry, ale są delikatnie mówiąc niepoważni - nie mogą zabrać Ci z diet, a z wynagrodzenia zasadniczego jedynie jeśli udowodnią, np. rażące niedbalstwo... Premia, to co innego oczywiście,to akurat można zabrać z byle powodu, dlatego pytałem jak wygląda system wynagrodzenia itd.
cygan 2017-03-19 13:33
Jest podstawą. Są diety. I są bonusy. Jak zabierają to bonusy. Ci co to piszą to kompletnie nie mają pojęcia. Ja w zeszłym miesiącu miałem 7300 poniżej kosy nie schodze a sa miesiące że jest i balwanek. Raz miałem też 9 z przodu ale wtedy miałem też młodego i dostałem za trenera. Cała reszta to stek bzdur
qwerty 2017-03-19 14:50
Czy możesz napisać, ile wynosi podstawa, ile diety?
Agnieszka 2017-03-20 10:34
@Tymon, a zauważyłeś jakieś pozytywne aspekty?
Obecny 2017-03-20 11:48
Podstawą to najniższa krajowa. Dieta za kraj 30 zł, po za krajem 50e. Za weekend 25e za dzień. Jak stoisz w trasie na parkingu bo np auto uległo awarii to nie płacą diety w ogóle. Bo "auto nie zarabiało przecież..." to jakiś kryminał...
Prawie Kadrowy 2017-03-20 14:39
Przyklad marca - najnizsza to 1500 netto + 20x50 +2 weekendy po 50 + 2 dni po 30 zl kraj + Bonusy 1200 to razem 7500 - masz dwa weekendy w domu czyli system 2 na weekend. Da sie? Jak bierzesz mlodego to dostajesz jeszcze 500 czyli masz 8 tys. I to na czas i na pewno
UPS 2017-03-20 15:03
a bonusy zabiora i bedzie DUUUUU paaaa
a ostatnia pensa 4500 PLN
qwerty 2017-03-20 15:06
"Jak stoisz w trasie na parkingu bo np auto uległo awarii to nie płacą diety w ogóle. Bo "auto nie zarabiało przecież..."" to chyba, jakaś KPINA
Diesel 2017-03-20 18:23
Marathon to najgorsza firma w Wielkopolsce!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Agnieszka 2017-03-21 12:24
@Cyc, a Ty jakie masz doświadczenia z Marathon International sp kom. i sp z o.o.?
qwerty 2017-03-22 08:55
możesz napisać, za co Go obciążyli ?
scyzor 2017-03-22 12:25
Siema Tymon w Kielcach też im będzie ciężko ze Skarżyska prawie wszyscy odeszli beznadziejna firma bylem tam ponad rok ( usunięte przez administratora )ale sie wyzwoliłem odradzam panowie odradzam
Kicek 2017-03-24 10:03
Dlatego wzieli sie za centrum logistyczne latwiej znajesc operatora wozkow niz kierowce.
Migracja 2017-03-25 23:13
Nie tylko nie pojdIe ale odejdzie ;)
Chłopaki już poszli na zwiady do Oleśnicy wiec jeśli się sprawdzi system to już zacznie się e-migracja z e-marathonu ,kwestia czasu panowie
Te same prawie firmy załadunkowe ,kasa większa i przejrzysto wszystko ,na czas a po za tym ludzie normalni i uprzejmi czego to nigdy nie doświadczysz !!
Agnieszka 2017-03-29 09:05
Proszę o zamieszczanie merytorycznych komentarzy na temat Marathon International sp kom. i sp z o.o. Wiedzieliście, że załoga Marathon wspólnie wydaje Słownik Zawodowego Kierowcy?
Tobi 2017-03-30 07:50
Tak się zastanawiam czy jest gdzieś gorzej ?
Agnieszka 2017-03-30 09:22
@Tobi, a Ty jakie masz doświadczenia z Marathon International sp kom. i sp z o.o.? Możesz powiedzieć coś więcej?
Gumowa kaczka 2017-04-04 19:25
Wszedzie dobrze gdzie nad niema( usunięte przez administratora ).
Jesli chodzi o Marathona moze i jest kilka niedociagniec ale
Wyplata na czas
Dobra kadra kierownicza
Super wypasazony warsztat naprawczy z kompetentna zaloga
Mechanicy o duzej wiedzy i umiejetnosciach
Najnowsze auta dobrze wyposazone
Nowe centrumlogistyczne na dniach oddawane do uzytku
Czego chciec wiecej moze wypowie sie dobrze nam znany ( usunięte przez administratora )
Agnieszka 2017-04-05 09:14
@Gumowa kaczka, czyli polecasz ogólnie pracę w tym miejscu?
G kaczka 2017-04-05 16:03
Tak polecam.
BangBang 2017-04-06 16:20
Jowita to jeszcze tam jest zatrudniona?
xcvfrrr 2017-04-06 17:14
Nawet spedytorzy odchodzą z marathonu to o czymś świadczy. Wystarczy.
dyzio 2017-04-06 21:38
Maszoński
Zapraszamy do Sulęcina.
Agnieszka 2017-04-07 09:20
@ktoś, spotkała Cię taka sytuacja, o której wspominasz?
Papa smerf 2017-04-08 20:39
Maszoń ski też jest niezły pikuś.
Ale do rzeczy.
Firma Marathon.
Stawia na rozwój bazy aut. Szybko się rozwija. Dobra strategia marketingowa. System plac wydolność i zawsze na czas. Wykształcona i kompetentna kadra kierownicza. Szkolenia z eko jazdy. Nowoczesne technologie zarządzania trasami. Kierowcy wyszkoleni . Warsztat dobrze wyposażony oraz właściwi ludzie na właściwym miejscu.
Czego chcieć więcej.
Agnieszka 2017-04-10 10:05
@Papa smerf, czyli polecasz pracę w Marathon International sp kom. i sp z o.o.?
Agnieszka 2017-04-12 08:56
@Wasz kierowca, czy jest to jednorazowa sytuacja, czy zdarzało się to już wcześniej? Kontaktowałeś się w tej sprawie ze swoim przełożonym?
Diesel 2017-04-24 18:21
Nikomu nie polecam pracy w tej firmie.( usunięte przez administratora )
Agnieszka 2017-04-27 15:41
@Diesel, dlaczego nie polecasz pracy w owej firmie? Jaka jest przyczyna Twojego negatywnego nastawienia do Marathon International sp kom. i sp z o.o.? Chętnie poznamy Twoją opinię. Uargumentuj swoją wypowiedź.
Agnieszka 2017-04-28 08:59
@Poznan nie jestem moderatorem wątku. Jeżeli jakiś komentarz został zarchiwizowany, to musiał być on niezgodny z Regulaminem Serwisu GoWork.pl
kier 2017-05-09 21:04
Pracowalem kiedys w firmie Elmex i tak jak u was terminy byly przyspieszane celowo zeby jak najwiecej km wyjezdzac. Teraz pracuje w malej firmie gdzie jest spokojna jazda i jak we wtorek zaladuje ladunek w polsce to na czwartek mam zrzutke na Zaglebiu. A to jest tylko troche ponad 800km. Takze stwierdzam ze nigdy wiecej kolchozow bo jest tam wyzysk i gonitwa. Nowe auto to nie wszystko. W tej firmie robie 8500-9000km miesiecznie i kazdy jest zarobiony.
Zostaw swoją opinię o Marathon International sp kom. i sp z o.o. - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Marathon International sp kom. i sp z o.o.