Opinie o Marathon International sp kom. i sp z o.o. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Marathon International sp kom. i sp z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Marathon International sp kom. i sp z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Marathon International sp kom. i sp z o.o. w Poznań

szczesliwy z powrotu

Emilku moj kochany nie sluchaj tej bandy z bolem (usunięte przez administratora) wrocilem do ciebie po 4 latach przerwy. gdybym to forum czytal 4 lata temu sam dolaczylbym do grona jadacych po firmie. wtedy bylo slabo. biuro i serwis na wolczynskiej to jakas tragedia byla. teraz piekny biurowiec serwis myjnia. widze bardzo duzy postep. super ze wymieniles te malutkie many na cos wiekszego i nie oszczedzales na kabinach. widze ze przemyslalem wszystko to co kierowcy ci mowili od lat i wyciagnales odpowiednie wnioski. dla mnie ten marathon do kotrego wrocilem to zupelnie nowa firma. widze ze zaszlo duzo bardzo duzo zmian na plus i jestem na prawde pod wrazeniem. polecam prace w tej firmie. oczywiscie ma swoje wady ale w pelni dorownuje juz europejskiej elicie.

NICK
@szczesliwy z powrotu

Zus też ma piękne budynki a jednak od strony pracy tak ładnie już to nie wygląda :-D Ładne budynki to nie wszystko

Haribo
@NICK

Masz racje! ważna jest też atmosfera, kasa na czas i jasny przekaz informacji. Na szczęście wszystko tu jest :)

Niedowiarek
@szczesliwy z powrotu

Dobrze prawisz jest postemp i dobry kierunek . Jak dla mnie to brakuje tylko tras na poludnie Europy jakaś Hiszpania albo Portugalia. Ciongle tylko Niemcy i Niemcy.

Dudek
@Niedowiarek

O Tak, na południe też chętnie bym jeździł!

@Niedowiarek

O! Super pomysł, jestem całkowicie za :)

@szczesliwy z powrotu

(usunięte przez administratora)to przeszłość i napewno nie wróci :) ale było przynajmniej wesolo hahaha

Pracowałem w Marathonie 3 lata i przeszedłem do Rabena skuszony zjazdami na każdy weekend. Nie dajcie się na to nabrać. Firmy obiecują złote góry a gdy już się pracuje to tego się nie da tamto nie za bardzo. Nieśmiało zapytałem czy mogę wrócić i jestem pod wrażeniem reakcji. Myślałem że mnie zleją i powiedzą żebym teraz spadał a tu zaskoczenie. (usunięte przez administratora)Nawet do tego samego spedytora mogę wrócić. Bez żadnego problemu firma wita z otwartymi rękami. Spróbowałeś nie wyszło i wracasz - OK. Każdy popełnia błędy. Więc olewam stulejarzy i wracam do mojego Actrosa :)

Sianosław

Dobra decyzja. Nie wiem kiedy odeszłeś ale z miesiąca na miesiąc sytuacja się poprawia. Za rok to będzie perła w branży transportowej.

Qwert
@Sianosław

Dobre.do jest (usunięte przez administratora)nie firma

Qwert

Oni kazdego wezmą kto ma prawko

Damien

Dobrze sprawdzić, czy u sąsiada ta trawa jest bardziej zielona, czy tylko nam się tak wydaje :)

@Sianosław

Będzie? już jest wporzo :)

Perła Haha 35 Polaków reszta Szoszonów i marne pieniądze dwa na weekend

@Sianosław

To prawda, zmian jest dużo i szybko się rozwijamy :)

Rafał

Można wrócić... Przemyślę... Ciekawe co na to (usunięte przez administratora)i prezes XD

Dron

Czyli da się, fajnie, że wróciłeś :)

Haha

To nie wiem w jakim rabenie ty kolego byłeś bo raben ma systemy nawet 2 na tydzień a w tym dziad transie nie ma takich systemów bo się prezesowi nie opłaca więc nie bredz że w maratonie jest tak wspaniale bo śmiać mi się chce no chyba że lubisz kogoś dorabia swoim kosztem

@Wiesiek

Kolejny powiela te brednie że się rozwija maraton hahah rozwija się chyba jak papier w kiblu chłopaków kosztem

@Sianosław

Tez widze, ze sa caly czas zmiany ale to dlatego ze firma rosnie, wiec tylko sie cieszyc! moze znowu dietka pojdzie w gore ;-)

Bober
@Haha

jechałem ostatnio przez A4 i za autostrady widać nowe zestawy w gniotpolu więc z tym rozwojem to żadna ściema. teraz już firma będzie mieć chyba z 200 zestawów więc nie powiesz mi że nic się nie dzieje

Lol
@KRAKERS

Człowieku jaka "dietka w górę"??? Nie tędy droga... Pensja zasadnicza w górę, a nie diety! Chcesz być dziad-kierowcą na najniższej do (usunięte przez administratora), to bądź - Twoja sprawa.

ANTY-ZUS
@Lol

Kolego a po co Ci wyższe składki do ZUS (Zakład Utylizacji Składek). Pomyśl tylko bo zanim na emeryturę przejdziesz to 5 razy się PIS z PO u władzy zmienią i będzie emerytura obywatelska 800 zł albo jeszcze mniej. Dieta to dla mnie czysty pieniądz. Odkładam sobie prywatnie i mam własną polisę na życie za którą płacę realnie grosze a mam pewność że gdyby coś mi się stało to córa i żona mają zabezpieczenie na kilkaset tysięcy a nie jałmużnę z ZUS.

jozek
@ANTY-ZUS

w pelni sie z Toba zgadzam! ale trzeba myslec szerzej, a nie tu i teraz!

jozek

z tego co wiem nie tylko Ty wrociles i pewnie jeszcze nie jeden wroci! Fajnie, ze firma nie robi z tym problemu jak dobrze pracowales :)

PO-PIS
@ANTY-ZUS

Bardzo dobrze napisane. Zgadzam się w 101%.

kruszon

Też miałem przygodę z nimi i już tam nie wrócę. Nie ma mowy! Można dać się nabrać, że tacy wielcy i międzynarodowi ale co z tego jak kasa się nie zgadzała :/

DArek

Dobrze, że ja nie miałem takich przygód i fajnie, że wróciłeś! :)

Jan

A czemu!? Bo nie ma k...a chętnych do pracy w kołchozach

Wujcio

chłopaku już na actrosa się nie załapiesz. teraz tylko DAF. już się chłopaki z mercami tak związali że nie odpuszczą. Bez gwiazdy nie ma jazdy!!!!

szparag

Raben to była moja pierwsza firma, dlatego cieszę się że te obietnice i frustrache mam już za sobą.

szparag

Dobrze się pracuje, jeżdżę 2/1 nowym DAFem. Mam dodatkową kasę za czystą kabinę więc jest czysto :) Snapy sam planujesz, jest sporo miejscowek. Jak ktoś lubi jeździć i chce mieć wszysto płacone terminowo i na legalu to polecam.

Zajdek

Dopiero zacząłem przygodę z Marathonem ale już się cieszę, że nie jeździmy landówkami - wszędzie najszybsze i najłatwiejsze trasy. Do roboty ściągnął mnie kolega który chwalił się, że kasa zawsze jest terminowo i jak na razie nie mam powodów do narzekań. Mam nadzieję, że tak zostanie :)

Koperek
@Zajdek

To zrobiłeś wyczyn życia kariera przed tobą Hahah szybko ta przygodę zakończysz z deszczu pod rynnę

@Koperek

Jedyny minus że z autostrady mało się pozwiedza ale można kilomtrów nastukać :)

Norbi
@Zajdek

Zajdek, dobrze trafiłeś! Powodzenia :)

jankes
@Zajdek

Gratulacje i powodzenia czlowieku, pytaj jak czegos nie wiesz. Poczatki wszedzie moga byc trudne, jeszcze raz powodzenia :)

Adamus
@Zajdek

Będziesz zadowolony, wystarczy pracować uczciwie :)

Pracuj uczciwie a firma. Cię (usunięte przez administratora)hahah

@Zajdek

Wow jeździsz autostradami... szacun... to panie zadowolony kierowco jak dojedziesz do mechau? Też tylko autostrady?haha

To samo tyczy się biura... wystarczy być uczciwym... każdy kij ma 2 końce

@Zajdek

Kolega cię w jak robi... ściągnął cię bo za 6miesiecy dostanie za Ciebie 500zl... musisz zacząć lepiej znajomych dobierac

Ktos
@Rafal

A wiedza gdzie to jest? Haha . Przecież w biurze tylko Google maps i zero pojęcia o pracy kierowcy.

Szczęśliwy
@Adamus

To firma niech będzie uczciwa w stosunku do pracownika bo narazie jest tak wypłata liczona ze sie nie doliczysz ile powinno być ciagle pomyłki na stronę firmy ciagle proszenie się o swoje pieniądze płaca nie jest adekwatna do wykonywanej pracy całe szczęście ze już nie pracuje

Kabanos
@Zajdek

Powodzenia i samych udanych powrotów :)

@Zajdek

Powodzenia stary i szerokości :)

@Zajdek

Powodzenia i szerokości młody!

@Zajdek

Też dopiero zacząłem, świeżo po szkoleniu :) ale wszystko zapowiada się bardzo dobrze :)

Kierowca

wszystko sprawnie na rozmowie same konkrety jaka stawka za co premie. po rozmowie od razu info z kim pierwsze jazdy. mam doswiadczenie to szkolenie krutkie.

od razu warto wiedziec jaki tryb pracy sie wybiera a sa do wyboru rozne co jest fajne bo mozna doapsowac sobie wedlug potrzeb

logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Poznań
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Poznań
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Smutny Spryciarz

Firma naszpikowana monitoringiem i elektroniką w autach. Nie ma szans sprzedać oszczędności. Za lanie do kanistra zwalniają od razu. Trudno sobie dorobić do renty. Dobrze że pensje i diety dobre.Trochę powyżej innych firm.

@Smutny Spryciarz

Dla mnie sprzedaż oszczędności to zwykła kradzież.

doświadczony
@Smutny Spryciarz

Chyba nie tylko smutny z ciebie spryciarz ale bardziej (usunięte przez administratora) a nie spryciarz. Z kanistrem to się za komuny latało gdy jelcz palił między 20-50 litrów i nikogo to nie dziwiło. Te nowe DAFy mają tak wyśrubowane systemy oszczędnościowe że trzeba być debilem żeby premii eko nie dostać.

Pompeo

Hmmm. Piszecie ze dietka wzrosła. Ale... Zostały zabrane inne dodatki wiec koniec koncow zarabiamy tyle samo. Co dalej bieg jałowy nie wolno. W zime zeby podladowac baterie nie wolno. W lato 37 stopni nie wolno schlodzic auta bo biegu jalowego za duzo. Dalej Motis Dover. Nie wolno stawac. To czesty parkingi maratonczykowy. Nie wolno. Serwisy w UK nie wolno. Bo za drogo. Nie idzie trasy zaplanowac. Wymyslili (usunięte przez administratora) Snapy ich jak na lekarstwo. Trzeba samemu szukac po jakis zadupiach.

Zajdek
@Pompeo

Cześć Kolego, Widzę, że się zagubiłeś, więc śpieszę z pomocą :) - letnia norma spalania uwzględnia używanie klimy, - SNAP planuje kierowca indywidualnie, dlatego masz wolną rękę i sporo obiektów do wyboru (automat, bez kwitów itp.) - serwisy - często korzystam mimo, że czasem są droższe, wystarczy zgłosić to do FTL-a i nie miałem jeszcze problemu ze zgodą. Generalnie, powiem tak, spokojnie. Jak nie wiesz to pytaj starszych kolegów lub FTL'ów :) Szerokości i spokoju!

Dron

Fajna przyjemna praca, nowa flota, łatwe trasy i spoko dyspozytorzy. To moja pierwsza praca ale jestem zadowolony i widzę, że dużo się tu dzieje. Mam nadzieję, że będą często miłe niespodzianki jak ta ostatnia, czyli podwyższenie diety do 60 EUR :)

@Dron

Też moja pierwsza robota i uwazam ze jest spoko!

Spodek

Spoko robota, jezdze nowymi furkami - najstarsze maja 3 lata! Z dyspozytorami idzie się dogadac i auto masz pod chatą. Jest tez fajna opcja dla nowych, bez doświadczenia bo mogą się tu tez wyszkolic :)

@Spodek

to szkolenie potwierdzam, ze jest spoko. Dzieki temu zaczalem tu prace i sie w niej odnalazlem :)

FRANEK

Normalna firma, w której dobrze się pracuje. Diety 60 EUR, nowa flota, nie jeżdżę landowkami. Wypłata na czas, dyspozytorzy są ok!

@FRANEK

Pewnie, że jest wporzo :) :)

helikopter

Zacząłem niedawno pracę i jestem pod ogromnym wrażeniem jak to wszystko tutaj wygląda i funkcjonuje. W Kostrzynie jest serwis, stacja benzynowa, magazyn i Centrala ale najlepszy jest Food Truck ????

Magazyn
@helikopter

Kto w te wypociny uwierzy .

Misiek
@Magazyn

???????? propagandę sieją firma do kitu żałuje ze tam pracowałem

@helikopter

Też lubię ten food truck, bo wymiata :)

Spoko żarełko!

Jasiek
@helikopter

Zaplecze z@jebiste. Wszystko załatwiasz na miejscu. serwis ogarnia auto zawsze czyste. Stacja beznyznowa bez kolejek. Dobra firma. Polecam.

mucha
@Jasiek

srają muchy będzie wiosna

Haha

Ogłaszam wszem i obec że Marathon to dziad trans i jest w tym liderem.... Żałuję że tam Pracowałem od zawsze problemy z wypłatą stale trzeba było się prosić o kase mi nawet system potrafił się pomylić o 1800zl dziad trans

Pluto
@Haha

Widzisz dopiero się przekonałeś po czasie ale na początku jak z tobą rozmawiałem to mówiłeś spoko a ja sobie pomyślałem pożyjemy zobaczymy i tak się to stało tylko ty pierwszy się zwolniłeś a ja zaraz po tobie a była naprawdę fajna ekipa która ogarniała robotę ale marathon nie szanuje takich ludzi i nie próbuje zatrzymać kierowców którzy sobie radzą woli roszadę ciagle zwalnianie i przyjmowanie znaczy większość jest niedoświadczonych np Ukraińców którzy robią tyle szkód na autach ze masakra ale emilek sobie sam strzela w łeb Haha żal pl myśli tylko jak okraść z wypłaty kierowcy jaki trzeba mieć tupet tak robić gorzej jak najgorsze sc..ie.r..Wo zycia mu braknie taki pazerny na ta kasę ciagle mało i mało

beka

jakim chujowy@m pracodawcą trzeba być,żeby w treści ogłoszenia o zatrudnienie napisać ; wynagrodzenie na czas

Mały Książe
@beka

hi hi hi lemingi wolą żeby był służbowy ajfon do zdjęć na insta a kasa nieważna. dla mnie sprawa prosta gdy pracuje otrzymuje wynagrodzenie i tutaj tak mam. wszystko mozna krytykowac ale solidnosc pracodawcy to cos na co sie pracuej dlugi czas.

Misioooo
@Mały Książe

(usunięte przez administratora) mam food truck itp maja się pieniądze zgadzać już garstka Polaków tam pracuje, cały czas się zwalniają tam tylko dobrze jak ktoś nie ma doświadczenia przyjąć na się na 4 miesiące zobaczyc o co chodzi w tym transporcie a później uciekać jak najdalej firma porażka pod względem płacy a Emil prezes jeszcze straszy pracowników ze jak coś mu będą szkodzić np na internecie z opinia to powiedział wprost ze go(usunięte przez administratora) jakie to niskie bo to chłopek rozstropek który sie dorobił i myśli ze wszytko może ,powiem ci tak módl się Emilku żebym gdzies cię nie spotkał z ekipa w ośrodku wypoczynkowym itp lub na mieście . Bo będziesz latał na wyskokosci lamperii pamiętaj góra z góra się nie zejdzie ale człowiek prędzej czy później tak ,świat Jest malutki zobaczymy jaki będziesz kozak na lifieee :):):)

Wkurzonażona

Ciekawe że pozytywne opinie zaczęły się w maju ☺️ osobiście nie polecam tej firmy w systemie 2 na weekend wypłata rzędu 6.5 tysiąca max (nie więcej). Dieta krajowa porażka???? lojalnościówka jest jeszcze większą porażką nie podpisujcie tego ???? pozdrawiam

Adolf
@Wkurzonażona

Dokładnie tak jak mówisz , czemu w maju bo odpowiada na nie Ola z biura bo zaczęły się pojawiać więcej negatywnych opinii i się bronią ????????????????????a telefonu nie odbiera bo nie ma czasu a nie siedzenie w akwarium i nic nie robienie jest czas i odpisywanie na goworku ????????????????????

Wujekdobrarada
@Adolf

Ja tam jeżdżę swoje i z premią eco w systemie 2 na weekend zawsze mialem ponad 7 tyś. W Polsce nie ma kokosów ale teraz z wyższą dietą na zagranicy i tak będziemy na plus. Byle szkód nie mieć i kasa się zgadza. Teraz mam bliźniaki na glowie to przeszedłem na system 2 na 1 ;)

Sopel
@Wujekdobrarada

W marataszonie nie ma systemu dwa na 1 ???????? 7 tys? ???????????? 7600 zł to ma Ukrainiec jak siedzi cały miesiąc w budzie jak ci dobrze to siedź mi to wisi ja wiem swoje jeździłem to wiem jak jest u złodzi..ja

Tymoteusz
@Wkurzonażona

2/weekend transcargo płaci 7500 pln +Eco wiec tu 6500 pln to tragicznie mało za to samo i auta do (usunięte przez administratora)

Toma
@Wujekdobrarada

Jak zajmujesz się swoją robotą, a nie glupotami to wszystko jest ok. Szerokości!

Hahaha
@Wujekdobrarada

2 na 1 w maratonie w życiu nie będzie takiego systemu hahah...

Mi

Jest Emil a drugi maszon usunął administrator ????

Kazik

Początki miałem trudne, bo nie miałem zbyt dużego doświadczenia w transporcie międzynarodowym. Ale teraz jestem bardzo zadowolony i mogę śmiało powiedzieć, że jest tu dużo spoko ludzi np. w magazynie, serwisie i FTL-e. Dodatkowo kasa na czas, nowa flota i nie jeżdżę landówkami - generalnie wszędzie najszybsze i najłatwiejsze trasy.

Hirek
@Kazik

To jest dobre nastawienie. Też przeszedłem trudne początki, a teraz jestem zadowolony.

Dudek
@Kazik

Kiedyś to były trudne początki. Jak zaczynałem wiele lat temu w małej firemce to dopiero się działo. Prawie jak na westernach hahahaha

@Kazik

Początki są porostu trudne, zazdroszczę Ci, że zacząłeś z poukładaną firmą :)

@Kazik

Dobrze, że dałeś radę! Szerokości :)

Wracam do tematu Food Trucka. Na początku myślałem że to zje......bany pomysł. Firma wydała pewnie kilka stów a na podwyżki nie ma. Reszta na tym forum też jechała po temacie po nim po całości. Po namyśle stwierdzam że to nie taki głupi pomysł. Szczególnie dla Szoszonów. Jest gdzie zjeść normalny obiad i jest miejsce żeby gdzieś się podziać na bazie. Tylko klimy w środku brakuje. Teraz jeszcze nowy plac i podobno mają leżaki wjechać. Po czasie chylę czoła za ten projekt.

@Michał

Też nie byłem przekonany na początku, bo po co to wszystko ale teraz jak czekałem na serwis to docenilem. Szama też zacna :)

Wiesiek

Robota jest ok! Zawsze kasę mam na czas, a poza tym, nowa flota, łatwe trasy i w porządku ludzie :)

Magazyn
@Wiesiek

Trasy bardzo latwe!!!wiekszosc dziwne budowy i 2boki idach do rozladunku

matolek

nic dobrego nie spotka was w tej firmie, wszystko na pokaz i za kazdym razem cos nie pasuje z kasa, to sa tak nagminne sytuacje ze nie ma mowy o pomylkach wstyd jezdzic pod plandeka Marathonu bo juz kierowcy sie z nas smieja a jak dzwonisz gdzies za praca to pierwsze pytaine " ile Pan tam wytrzymal?? q...wa wstyd sie przyznac gdzie sie pracowalo to chyba jest juz samo w sobie zalosne

Pasikonik

W tym miesiącu minęły mi dwa lata, więc mogę coś więcej powiedzieć. Pracuje się dobrze, różne systemy pracy. Płatności za autostrady – automaty. O niczym nie musisz pamiętać. Nie jeżdżę landówkami, kasa na czas i wszystko na legalu. Trzeba mocno dbać o czystość kabiny ale i dobrze, bo nie powinno się jeździć w chlewie. Pojedyncze obsady, generalnie przyjemna i łatwa robota.

Igor
@Pasikonik

Faktycznie, masz rację że jest tu dużo udogodnień. Szybko się człowiek przyzwyczaja do dobrego :) :)

@Pasikonik

Dobrze, że jeszcze dieta poszła w górę i spoko jedzenie w food trucku.

@Pasikonik

Czas szybko leci jak się człowiek dobrze bawi :)

Damien

Znajomek mnie tu ściągnął i wiszę mu za to flachę :) Bardzo spoko firma, pojawiają się czasem jakieś problemy ale nie mogę narzekać bo jeszcze się nie zdarzyło, że bym został sam z problemem. Jestem bardzo zadowolony z chłopaków z serwisu, bo są bardzo sprawni i pomocni. Naprawdę dobra robota Panowie :)

Tomasz

Omijać szerokim łukiem nie liczą się z ludźmi brak szacunku wypłata tak liczona ze zawsze się coś nie zgadza naiwniaki tam pracują

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Marathon International sp kom. i sp z o.o.?

Kandydaci do pracy w Marathon International sp kom. i sp z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Marathon International sp kom. i sp z o.o.
4.2/5 Na podstawie 1219 ocen.

Marathon International sp kom. i sp z o.o.