Opinie o Marathon International sp kom. i sp z o.o. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Marathon International sp kom. i sp z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Marathon International sp kom. i sp z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Marathon International sp kom. i sp z o.o. w Poznań

Jacek

Zasady liczenia pensji bardzo proste. Wszystko czarno na białym. Nie wiem skąd u niektórych rozbieżności.

Sieniu
@Jacek

Potwierdzam. U mnie brak niezgodności. Dieta płatna razem z pensją jednego dnia. Do 10 masz środki na koncie.

helikopter
@Jacek

Też nie widzę w tym żadnej filozofii.

PP
@Jacek

ja też nie mam zastrzeżeń

Znawca
@Jacek

Ja wiem. Nie rozumieją dlaczego pensja brutto jest jak mierzenie długości chu... razem z kręgosłupem. Podatki, podatki i jeszcze raz podatki...

Stokrotka

Praca biurowa w porządku. Jest dużo zadań i obowiązków. Zespół dynamiczny, codziennie coś nowego. Dużo zmian widać na lepsze każdego dnia. Trochę taka szkoła życia. To moja druga praca po studiach i mogę polecić jeśli ktoś jest ambitny i chce się rozwijać.

@Stokrotka

Mogę potwierdzić opinię Stokrotki. Człowiek nie ma się kiedy nudzić ale nie jest to kierat gdzie batem poganiają. Jeśli praca jest zrobiona to nikt się do niczego nie dopieprza dla zasady. Trafiłam na dobrą kierowniczkę i jestem zadowolona. Jest sporo akcji dla pracowników takich jak firmowe grille, wyjścia do restauracji albo nawet na imprezę. Super jest to że gdy ktoś ma urodziny albo imieniny to przynosi ciasto. Praktycznie co 2-3 dni jest dużo słodkiego w kawiarni.

Kiero
@Stokrotka

pamietam czasy wolczynskiej gdy sie niktorzy wiecej opalali w biurze niz pracowali. teraz widze ze jest duzo wiekszy porzadek. kiedys czlowiek chodzil od ksiegowosci do kadr i potem to spedytora zeby sie czegokolwiek dowiedziec a teraz wszystko jasne. Piotr szybko robi przekazania a z Alicja az milo eko robic. w kadrach babeczki zorientowane i ogarniaja sprwe a nie jak kiedys odsylaja z kwitkiem do glownej ksiegowej. dla mnie widac duze zmiany na plus.

M
@Kiero

Wołczyńska to było coś. Firma z baraków przeniosła się na salony. Dojazd do Kostrzyna z Piątkowa zajmuje mi tyle samo czasu i nie stoję tyle w korkach. Pracuje się dobrze. Nie ma tu korpo szczurów ani Januszy biznesu.

Karkówka z grilla
@Stokrotka

jest w firmie zabawa. roczniki 90+ już dominują, lepiej jak w google :)

EL
@Karkówka z grilla

To się zgadza. Zespół bardzo młody co sobie bardzo cenię. Jest tylko kilka sztywnych osób z którymi trzeba być na "Pan/Pani". Wszyscy energiczni i uśmiechnięci. Oceniam firmę na dobre 4+.

Bizon
@Kiero

Wołczyńska to był inny stan umysłu hahaha :D

@Stokrotka

Wy z biura czasem byście jakąś trasę zrobili :p

Jeżyk
@Kiero

zdecydowanie dużo zmian na lepsze, lepiej się teraz z ludźmi idzie dogadać

Irys
@Jeżyk

no, jest różnica spora na lepsze

Vera
@Stokrotka

są ludzie, od których tu można się wiele nauczyć, ale są też i tacy, od których nie warto

Rama
@Vera

atmosfera sprzyja podszkoleniu się czy raczej ludzie niechętnie dzielą się wiedzą i każdy sobie ?

Jamajka

Dobre auta. Dieta pasuje. Spedytor to FTL cokolwiek to znaczy. Na swojego nie narzekam. Długie trasy w większości. Ogólnie ok.

Specjalista
@Jamajka

FTL - Full TruckLoad proszę :)

Mądrala
@Specjalista

Fiu fiu...

Kucharz
@Jamajka

Jaką to dietę proponuje marathon??? Widziałem filmiki na yutube i były ziemniaczki kotlety i inne.

rss
@Specjalista

hehehehe :D

Żenada
@Kucharz

ale błysnałeś żartem

Marian

Czytam te negatywne opinie i ciężko mi w to uwierzyć. Jeżdżę dla Maratona już jakiś czas i wszystko jest jak należy. Trasy są banalne, osobiście głównie jeżdżę do Austrii, Niemiec czasem Francji. Delegacje są ok, reszta w automacie, a kasę zawsze miałem na czas. Jeżeli chodzi o serwis w Kostrzynie to też nie ma powodów do narzekań bo wszyscy się tam szybko uwijają.

kruszon
@Marian

Marian, też jestem pozytywnie zaskoczony tą firmą i dobrze mi się tu pracuję ale wszędzie znajdą się ludzie co wszystko ich boli :/

@Marian

Wiesz kolego, każdy ma inne doswiadczenia ale jak robisz swoje to nie masz na co narzekać

Igusia
@szparag

Brakuje mi tylko parytetów. 50% osób za kółkiem to powinny być kobiety.

@Igusia

Żaden problem ale muszą się Panie same zgłosić :)

SMOK
@Marian

Ze wszystkim się zgadzam, a co do serwisu to przy okazji jak się czeka można skoczyć do fajnego food trucka na dobrą michę :)

Kawusia
@SMOK

I pamiętajcie że kawusia tam gratis :)

Palma
@jonasz

panie zawsze będą w mniejszości, ale w firmie zdarzają się takie wyjątki jak babeczka za kólkiem :)

Tęcza

Nie zapominajmy o tęczowych! Podwójna obsada dla każdego!!!

Kierowca

wszystko sprawnie na rozmowie same konkrety jaka stawka za co premie. po rozmowie od razu info z kim pierwsze jazdy. mam doswiadczenie to szkolenie krutkie.

od razu warto wiedziec jaki tryb pracy sie wybiera a sa do wyboru rozne co jest fajne bo mozna doapsowac sobie wedlug potrzeb

logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Poznań
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Poznań
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Spedytor-kandydat

Proszę o informację jak wygląda praca w spedycji? Są oferty na FTL LTL Tradera. Proszę o opinie.

Szerszeń
@Spedytor-kandydat

Z tego co się orientuję to zarobki dobre i są niezłe premie. Dostęp do wszystkich platform giełdowych i narzędzia do szacowania kosztów trasy. Biura są w Wawie i Kostrzynie.

Szara Myszka
@Spedytor-kandydat

Słyszałam dobre opinie od współpracowników. Dużo własnych transportów robią. Nie trzeba szukać klienta tylko przewoźników.

@Spedytor-kandydat

Jeśli chcesz pracować w Warszawie, masz poczucie humoru i umiesz zachować zdrowy balans między efektywną pracą a luźną atmosferą to nadajesz się w 100% :) Wygodne biuro, blisko po lunchyk, dobra lokalizacja to na plus. System do ogarnięcia w kilka dni a giełdy jesli pracowałeś w spedycji to pewnie znasz.

Trader
@Spedytor-kandydat

Spoko robota. Dużo własnych zleceń robimy. Tylko powrotów jak na lekarstwo.

Fachowiec
@Trader

dziwi cie to? z zachodu to tylko durne pomysly z brukseli importujemy to co chcesz wozic

kruszon

Pykneło mi 2 lata. Na początku myślałem, że ok na początku zawsze jest dobrze ale z czasem widzę, że firma idzie w dobrym kierunku. Dieta jest ok, flota nowa i zadbana. Dużo śmigam do Austrii, Niemiec i Francji. Wszędzie mam automat i wreszcie jestem w firmie gdzie wszystko wypłacają normalnie, a nie pod stołem.

@kruszon

Tez kiedyś pracowałem w firmie gdzie było ok ale zawsze pod stołem kasa, aż przyszedł moment, że pojawiły się problemy i dostałem jakieś ochlapy. Teraz tylko kasa, jawnie i legalnie

Jeżyk
@jonasz

miałem tak samo, drugi raz w takie układy nigdy nie wejdę

Husar
@kruszon

Era pracy u januszy biznesu się powinna już dawno skończyć ale jeśli rząd będzie podwyższał pensję minimalną to szara strefa będzie rosła. Nie oszukujmy się ale za 4 brutto dla każdego nie przejdzie. Może w Poznaniu gdzie życie jest drogie ale u mnie na wsi to jak ktoś ma 4 brutto to żyje lepiej jak ten co mieszka w dużym mieście i zarabia 4 netto.

Ugla

Podobno godziny pracy w biurze mają się zmienić i mają być dwie zmiany - ktoś coś wie?

Ren
@Ugla

praca zmianowa w biurze ? pracujemy 8-16

Magazyn
@Ugla

Już są 3 :)

Hubert

Piknie jest. Wszystko pasuje tylko lać i jeździć.

Kandydatka

Uprzejmie proszę o informację jaki jest zarząd w firmie i jak wygląda codzienna praca na stanowisku asystentki zarządu. Przed wysłaniem CV byłabym wdzięczna o kilka szczerych podpowiedzi.

Akkauntant
@Kandydatka

Koleżanko bierz tę posadę! W biurze piękna praca. Integracje, grille, Ibiza, co tydzień ktoś przychodzi z ciastem. Warto znać język wroga bo dużo z nim firma pracuje. Angielski oczywiście też się przyda. Zarząd =Prezes. Jeden duży chłopiec do ogarnięcia więc nie tak źle. Jest jeszcze tylko jeden młody dyrektor. Na brak pracy na pewno nie będziesz narzekać. Wyzwań dużo ale za sukcesy można liczyć na nagrodę od firmy.

@Kandydatka

nie wiem jak codzienna praca ale Emila znam kilka ładnych lat. da się z nim dogadać jak człowiek z człowiekiem. każdy psy wiesza na szefie, słusznie i niesłusznie. jestem zdania że firmie przyda się taka wyśrodkowana osoba na tym stanowisku. pierwsza którą poznałem była gaduła a druga się prawie nie odzywała.

Stary wyjadacz
@Kandydatka

Prezes ma 100 pomysłów na godzinę i zawsze dużo się dzieje. Słowo "nie da się" nie istnieje. Jeśli umiesz działać sama i skutecznie to sobie poradzisz. Firmy transportowe zwykle prowadzą cebule i Janusze biznesu ale u prezesa nie zobaczysz białych skarpet do sandałów więc o to się martwić nie musisz. Jest dobry poziom i ogarnięci ludzie w każdym dziale. Polecam. Warto spróbować.

@Kandydatka

Odważne pytanie. Biorąc pod uwagę poziom wypowiedzi poniektórych na tym forum spodziewałam się od razu tekstów w stylu "prezes ma czarną kanapę w biurze". Nie ukrywam pozytywnego zaskoczenia. W temacie pracy to przede wszystkim zarząd stawia na samodzielność i skuteczność. Trzeba wiedzieć co i jak osiągnąć. Firma jest na wysokim poziomie a z uwagi na charakter pracy w firmie transportowej nie ma co oczekiwać rutyny.

@Kandydatka

Firma rozwija się dynamicznie, prezes ma dużo pomysłów, więc praca pełna wyzwań ale na pewno warto

@szparag

W Marathonie zaginamy czasoprzestrzeń. Patrzysz na zegarek, jest 9. Patrzysz drugi raz za godzinę i jest 16 :)

@Kandydatka

Sam jestem ciekaw ale napewno nie będziesz się nudzic. Z tego co wiem prezes jest bardzo kreatywny i ma dużo pomysłów z reszta widać jaka firmę stworzył z niczego :)

SMOK
@Akkauntant

aż sam bym chętnie został asystentką hahahaha :P

Koleżanka
@Kandydatka

jeśli dojazdy do Kostrzyna Cię nie zniechęcają to nie ma się czego obawiać. Praca asystentki tutaj jest mniej wymagająca niż w innych firmach podobnej wielkości. Są dni wolniejsze, ale i takie gdzie trzeba się uwijać. Konkretna, dobrze zorganizowana osoba, której nie brakuje inicjatywy poradzi sobie z łatwością i szybko się wybije. Myślenie krok na przód jest wysoko cenione. Prezes oczekuje konkretnego rezultatu i nie bawi się w prowadzenie za rękę, co wg mnie jest ogromnym atutem.

Gumiś

W jakich godz pracuje biuro? Zarobki wieksze niz najnizsza krajowa?

Nie jest kolorowo
@Gumiś

Biuro pracuje od 8 do 16 ale nie myśl, że wyjdziesz o godzinie 16. Jakby tego było mało to pracuja nawet w święta ustawowe a również są dyzury w soboty. Ogółem to jest masakra bo nie ma tak, że masz ustalone obowiązki tylko wszystko co Ci wrzucą to masz zrobić i kierowniczki nie obchodzi to jak to zrobisz. Zarobki są wyższe niż najniższa krajowa, to prawda ale przecież już praktycznie wszędzie są takie !? Pracujesz na wynik ale musisz się liczyć z dużym naciskiem psychicznym, ilością obowiązków, która niekiedy przekracza możliwość godzinowa a w przypadku gdy nie zrobisz tego liczysz się z mobbingiem od kierowniczki Oli.

Mr Forwarder
@Gumiś

cha cha cha chyba wiem kto ci odpowiedział. no respect pani "nie jest kolorowo". Ola to typ kierownika z krwi i kości. Ma być zrobione i tyle i za to ją szanuję. Masz cel i jak go osiągniesz zalezy tylko od twojego sprytu i umiejetnosci. Firma nie rozwinęła się na osobach które trzeba za rękę prowdzić. Samodzielność! to jest to co daje sukces w marathonie. Jeśli uważasz że potrafisz samodzielnie wykonać zadania i lubisz wyzwania to praca dla ciebie. Zarobki z premią bardzo dobre jak dla mnie. w molochach jak Ra*en płacą brutto ile tutaj masz netto. W spedycji pracujesz wg europejskiego kalendarza więc przygotuj się na to że w polskie święta idziesz do pracy ale przysługuje ci za to dzien wolny.

Xyz

Chajs się zgadza!

@Gumiś

najniższa krajowa? kolego lepiej podchodź trochę ambitniej do życia nikt już za najniższą nie nie utrzyma. chcesz 8 godzin siedziec w pracy za 1850 zl na rękę? może jak masz od rodziców na rachunku dwie banki to rozumiem ale weź się lepiej ogranij

Lord
@Gumiś

Renta pasuje. Za wyniki jest zawsze premia.

Z
@Xyz

Coś dokładniej mozna prosic?

XYZ
@Lord

Można przyjąć, że jak dobrze pracujesz to w Marathonie zarabiasz netto tyle gdzie indziej brutto. Tyle mogę powiedzieć ze swojego doświadczenia.

@XYZ

potwierdzam

też
@pracownik

też

księgowa

Witajcie, proszę o opinie na temat pracy w księgowości. To już kolejna rekrutacja i chciałabym wiedzieć z czego to wnika. Dynamicznie powiększa się dział czy coś jest nie tak?

Szybki CF
@księgowa

Księgowość to mój ulubiony dział. Same młode i zgrabne dziewczyny. Do tego uśmiechnięte i bardzo pomocne. W biurze gra muzyczka i atmosfera bardzo dobra.

Anka
@księgowa

Z jednej strony dział się rozrasta, ale z drugiej trzeba być ogarniętym. Jak ktoś nie potrafi myśleć to praca go szybko zweryfikuje, także nie ma obaw.

Anka

Ona
@Anka

dokladnie tak

Nikita

firma dobra praca w porzadku i wynagrodzenie dobre

Ktosiek

Jak tam z atmosfera i zarobkami w biurze? Slyszalem ze poszukuja specjalisty ds magazynu

Chochlik internetowy
@Ktosiek

Słyszałem że magazyn ma dostać nowe biuro w budynku. Meble już wjechały. Myślę że teraz jest świetny moment na podjęcie pracy. Magazyn już zapełniony po brzegi regałami. Był jakiś kierownik ale nie ogarniał życia i z tego co wiem teraz szefem jest jakiś młody gość z zespołu.

Miki
@Chochlik internetowy

Magazyn w fazie dynamicznego rozwoju. Chłopaki zasuwają na 3 zmiany już. Wysyłaj CV bo warto.

Nie wierz w to co tutaj pisza
@Ktosiek

Tak mowiac szczerze, zastanów się czy jest tak kolorowo jeśli od pół roku zmienił się menadżer magazynu dwa razy i teraz szukają trzeciego "glupiego". Na atmosfere wśród pracowników możesz liczyć ale na pewno nie od strony kierowniczki Oli oraz Prezesa. Na początku koloryzuja jak tu jest pięknie i co możesz zdobyć pracując w marathonie a kończy się tym, że sie wypalasz, tracisz zdrowie i ochotę do dalszej pracy. Uwierz mi mobbing od strony kierownictwa to tutaj codzienność :)

Qwert

Ostatni nawet 1 miesiaca nie przetrwał

Ładowacz
@Nie wierz w to co tutaj pisza

Ja ****** ale hejt na forum. Szczerze to jest spoko. Dużo roboty i fajny temat z ładowaniem akumlatorów. O kierownikach się nie wypowiadam bo krótko pracuję. Zespół na magazynie w porządku. Można się pośmiać i gra muzyka. Z biurem to nie mam zbytnio kontaktu. Na magazynie od papierów jest jedna dziewczyna na stałe i studenci. Nie ma tam jakiejś spiny więc zakładam że wszystko ogarnięte. Plusem jest magazyn - nowy, jest zaplecze, czysty kibel, można prysznic wziąć. Pod tym względem luksus.

Magazyn
@Qwert

Powinni karać za upiększanie CV. Zatrudniasz specjalistę a przychodzi żółtodziub.

Ciechu
@Magazyn

Dokładnie!

Klimatolog
@Ktosiek

Klima kontynentalny suchy buabhabhabhabhabha Żart... Ogólnie spoko!

Człowiek Suchar
@Klimatolog

Żart tak suchy że aż musiałem popić :)

Pracownik biura.

Nie będę mówiła w którym dziale pracuję ale podzielę się ogólną opinią na temat firmy. Wrażenie jest bardzo pozytywne w zakresie warunków pracy, wyposażenia, obsługi firm zewnętrznych. Mam wrażenie że brakuje czasem rąk do pracy ale wiem, że jest sporo rekrutacji w toku. W firmie ogólnie panuje pozytywna atmosfera ale są okresy gdy widać zwiększone obroty. Ludzie w większości bardzo kulturalni, nikt nie rzuca przysłowiowymi k**** po korytarzy. Podoba mi się elastyczność i w wielu przypadkach nietuzinkowe podejście do tematu. Inicjatywa jest bardzo dobrze odbierana.

Magazyn92

Firma sztos! Na magazynie nowiutkie wózki a posadzka gładka jak tafla szkła. Cuda malina. Naprawdę jestem bardzo zadowolony i pozytywnie zaskoczony warunkami pracy. Czysta i pachnąca toaleta, prysznice, szatnia, szafki dla każdego pracownika. Do dyspozycji krótkofalówka, drzwi na pastylkę, wszystko co tylko może być działa w automacie.

Lexy
@Magazyn92

Krótkofalówki i pastylka to wyznacznik tego, ze jest dobrze w firmie... co za kabaret... kto pisze te dziecinne komentarze ?

@Lexy

Jeśli od razu trafiłeś do firmy takiej jak ta to nie zrozumiesz. Pobiegaj sobie 10 razy po hali 400 metrów żeby tylko zapytać o coś to docenisz takie drobne rzeczy. Dla mnie to ma znaczenie że nie biegam z kompletem kluczy tylko przystawiam sobie pastylkę i wchodzę.

Cieszę się.

dzieciaczki
@Lexy

Sądząc po nicku to rocznik 92 więc już trochę lat na koncie ma. Poczekajmy aż na forum dostaną się pierwsze roczniki 2000+

Millllllenials
@dzieciaczki

Co masz do milenialsów? Zazdrościsz że bez szkolenia potrafimy przesłać skany transicsem albo mailem? :P

Rocznik77
@Millllllenials

Bardziej to że macie lewe ręce do roboty a zarabiać chcecie 5 netto na dzień dobry. Oczywiście nie wszyscy ale taki trend.

Józek
@Rocznik77

Daj Boże taką pensję na dzień dobry. Byle za tym tylko szła efektywna praca a nie ustawa P I S.

nowy

Czesc wszystkim, Firma szuka asystnka menagera floty czy orientujecie sie koledzy jaka to jest praca? Niby ladnie wsystko opisane ale cy mozna sie tam dostac jak nie mam doswiadczenia Dopiero co po studiach jestem.

Tom79
@nowy

Witam zastanawiam sie nad złożenim cv w firmie Marathon ciekawe oferty no i zarobki całkiem calkiem... Generalnie mam na myslu logistyke. Ktoś coś na ten temat? Pozdrawiam

Husar
@Tom79

Polecam pracę w tej firmie. W zależności od stanowiska w dziale floty do realizacji są inne zadania. Manager floty planuje auta i ogarnia zlecenia. Z nim mamy kontakt tzn. kierowcy. Asystenci ogarniają papiery i pewnie jakieś inne rzeczy w systemie. Wszystko działa jak w szwajcarskim zegarku.

Tom79
@Husar

Dziękuję za informację mam nadzieje ze uda mi sie pozytywnie przejsc rozmowy. Dużo słyszałem dobrego o tej firmie.

JJ
@Tom79

Powodzenia!

Pracownik miesiąca.

Krótki szkolenie i dostałem swojego CFa. Wszystko sprawnie i szybko. Systemy jazdy różne i podobno elastycznie można zmieniać. W autach transics który mi się bardzo podoba, wyposażenie kabiny dobre i jest klima postojowa, duże zbiorniki paliwa, automaty na każdy kraj. Dieta super i rozliczenie po dniówce a nie od kilometra.

zadowolony
@Pracownik miesiąca.

dobrze opisane potwierdzam

ITD
@Pracownik miesiąca.

Prosimy o informację PRIV gdzie jeszcze rozliczają kierowców z kilometrów. Będą kary.

Wasyl

Jak na polską firmę to jestem pod wrażeniem organizacji. Jazda sama przyjemność. Kierowca tylko jedzie. Żadnych satelikow nie trzeba pobierać na granicy ani kupować winiet. Biuro załatwia wszystko.

Misiek
@Wasyl

zgadzam sie z przedmowca. poziom ogarningu ze strony biura wysoki. wszystko oplacane na trase nawet parkingi w automacie.

K

Niestety ludzie ambitni są albo zwalniani albo sami po jakims czasie odchodzą. Tutaj papier można dostać za złe spojrzenie albo ręce w kieszeni.

Siwy
@K

Jak jakiś baran potrafi trzymać ręce w kieszeni przez 8 godzin to się nie dziw że dostaje wyjazd z firmy.

Joseph

Widzę że nic się nie zmieniło. Emil nadal pisze na forum żeby zachęcić naiwnych. Jedyne pozytywne komentarze to właśnie te pisane przez niego. Kiedyś nawet zlecił usuwanie negatywnych????. Całe życie kradnie, (usunięte przez administratora) wręcza łapówki i płaci pod stołem. (usunięte przez administratora) z niego jeden wielki. Ja pamiętam ty (usunięte przez administratora) Co tam u Daniela?

@Joseph

Nie przeginaj kolego. To aż niesmaczne. Myślisz, że jak napiszesz anonimowo głupoty w internecie to świat stanie się lepszy? Każdego można obrzucić błotem. To takie typowo polskie. Jeśli komuś się powiodło to od razu (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) Wstydź się!

@Pani D.

„To takie typowo polskie” a Przepraszam bardzo Pani kim jest? Jak coś nie pasuje to proszę pakować walizki i wyjechać z kraju. Swoją droga Emil w pełni zasłużył na to, ze jest obrażany. (usunięte przez administratora) nie jedna osobę, niejednokrotnie poniżał i obrażał to na co on liczył? Na słowa uznania, na gratulacje od prezydenta? A ta sprawa co toczy się w sądzie to jest w ramach podziękowania od byłych pracowników? Kobieto...zejdź na ziemie. Gdyby był taki fair jakiego udaje to w życiu, by nie musiał walczyć z takim jadem w sieci.

@Gonzalez

100% Polką i wstydzę się za takie zachowanie ze strony rodaków - typowych Januszy i Cebularzy których chętnie wysłałbym na Madagaskar! Ja czuję się związana z firmą w której pracuję. Spędzam tu 8 godzin dziennie. Lubię swoją pracę i czuję się częścią dużego zespołu który liczy już pewnie z 250 osób! Nikt święty nie jest, ale biorąc pod uwagę gdzie firma była (gdy jeszcze pracowaliśmy na Wołczyńskiej) a gdzie jest teraz to wszystkie "kwiki" na forum traktuję jako typowy ból (usunięte przez administratora) Firma nie jest doskonała ani ludzie w niej zatrudnieni. Pracowałam kilka lat u typowego Janusza biznesu - pensja pod stołem, goła minimalna oficjalnie, nadgodziny "płatne" w kopercie o ile szef miał dobry humor. Popracuj trochę w takim środowisku (czego nikomu nie życzę) to docenisz pracę w Marathonie dużo bardziej.

@Pani D.

POJECHANEEEEEE!!! Gonzalez i Joseph się po tym nie pozbierają!!!!!!!!

@Pani D.

Emil tez płacił pod stołem, taka ciekawostka. Do tego niejednokrotnie obrażał i sam nakręcał afery wśród pracowników

@Michał

Idź być głupi na inne forum

I pojechane razy 5!

Adolf
@Pani D.

Z Pani D. Taka kobieta jak ze mnie :) Niby Pani D. A napisał,, wysłałbym na Madagaskar,, Widać pani d. rosną jajka pod spudnica. Poza tym która z obecnie pracujących kobiet pamięta czasy wolczynskiej jak tam się sklad 5 razy w roku zmienia?

Stanislaw
@Pani D.

O rzucać błotem jak komuś się powiodło? Widzisz nowobogacki dorobkiewiczu, kiedyś zrozumiesz że sukces do dorobić się, ale być szanowany do tego, być człowiekiem którego słowo cos znaczy. Dorobić się po trupach do celu to żadne osiągnięcie, jak w lustro nie można spojrzeć i każdy jest miły bo musi a nie ze chce.

Ogrodnik
@Pani D.

Wiemy wszyscy z nie jednego źródła, że emil ma wiele założonych spraw w sądzie przez pracowników. Niestety nikt niepozwoli się oszukać na pieniądze i poniżać. A to sa jego standardowe praktyki

Henio
@Adolf

Adolf, kup sobie lepiej słownik ortograficzny. Mój syn w pierwszej klasie podstawówki już wie, że nie piszemy "spUdnica" tylko "spÓdnica".

@Henio

Adol, Henio zgasił cię jak peta. Co na to odpowiesz cwaniaczku?

Lexi
@Michał

Jak uważasz to za pocisk to chyba w lepiance żyjesz ????

Wujcio
@Lexi

Masz rację, żaden pocisk. Nie wolno śmiać się z głupoty innych. Trzeba edukować.

@Adolf

Jaki czujny... Widzę, że zawsze słyszysz tylko to co chcesz usłyszeć i widzisz tylko to co chcesz zobaczyć. O moje "jajka" się nie martw. Nie jeden facet mówił do mnie "masz jaja" i traktuję to jako komplement.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Marathon International sp kom. i sp z o.o.?

Kandydaci do pracy w Marathon International sp kom. i sp z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Marathon International sp kom. i sp z o.o.
4.2/5 Na podstawie 1219 ocen.

Marathon International sp kom. i sp z o.o.