Opinie o Marathon International sp kom. i sp z o.o. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Marathon International sp kom. i sp z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Marathon International sp kom. i sp z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Marathon International sp kom. i sp z o.o. w Poznań

cześć, ja w temacie asystentki, czy stanowisko nadal jest obsadzone, czy będą zmiany ?

Kala

no dokładnie, jeszcze za wcześnie by przesądzać o "zajętości" tego stanowiska na dłużej

Maksymilian

czy potrzebujecie głównego księgowego ?

Wersa
@Maksymilian

zmiana zdecydowanie potrzebna, ale nie słyszałam oficjalnie żeby była planowana ;)

wielki

nie przesadzaj z tym entuzjazmem

miła
@wielki

a dlaczego nie, zmiana by się przydała, ciężko wytrzymać te humory

Finanse
@miła

festiwal focha :D

Patryk
@Finanse

haha, wszyscy wiemy o co chodzi ;)

Filip
@Patryk

wiemy :)

Malik
@Maksymilian

temat zmiany już się pojawił ale nic oficjalnego, wydaje mi się że czekają na kandydata - jak się sam pojawi to będzie krótka piłka, ale rekrutacji bym się nie spodziewał. Także składaj cv, najlepiej od razu do prezesa.

Baran
@Malik

zgadzam się, nie fatyguj się z podaniem do kadr, pisz maila do prezesa, serio

Port
@Baran

tak jest, pisz bezpośrednio

BańkaMydlana
@Filip

może psycholog pomoże :)

Verka
@BańkaMydlana

hahaha, to jest beznadziejny przypadek :D

Paulina

Cześć, czy macie może zapotrzebowanie na pracownika w charakterze wsparcia administracyjnego ? do kogo konkretnie można w tej sprawie dzwonić ? Dzięki.

Hrabia

Zawsze :)

@Hrabia

z kim konkretnie można się skontaktować w tej sprawie ?

Paulina

nie pytam o kadry, rekrutacje w kadrach to zwykle lądowanie na stercie anonimowych papierów na biurku - pytam o osobę, która potrzebuje takiej osoby w swoim zespole. Podpowiecie ?

@Paulina

Złożyłem cv w sekretariacie firmy w grudniu i po m-cu zaczynam pracę. Kontaktowały się kadry, więc cv nie wyladowało w niszczarce.

@Marcin

no to ciekawe, zwykle inaczej to w firmach wygląda

O.N.A.
@Maria

Ale Marathon to nie jest "zwykła" firma:)

@O.N.A.

trudno uwierzyć, tym bardziej, że wcześniej ludzie pisali, że długo trzeba czekać na odzew

środa
@Maria

no nie do końca, ja też długo nie czekalam, ale niestety odpowiedź była odmowna

Miss
@Paulina

a interesuje Cię bardziej sekretariat / recepcja, jakiś konkretny dział czy obojętnie ?

@Miss

sekretariat to raczej nie, bardziej jako wsparcie jakiegoś działu.

Miss
@Paulina

myślę, że w takim przypadku najodpowiedniejszą osobą do kontaktu będzie Donata z kadr

Sales Manager

Cześć, w końcu pojawiła się oferta pracy dla handlowca. Ktoś wie jakie zarobki na tym stanowisku w Warszawie ?

bis
@Sales Manager

podobno nie odbiegają od warszawskich zarobków

wege
@bis

warszawskie standardy :)

ww
@wege

haha :D

Kierowca

wszystko sprawnie na rozmowie same konkrety jaka stawka za co premie. po rozmowie od razu info z kim pierwsze jazdy. mam doswiadczenie to szkolenie krutkie.

od razu warto wiedziec jaki tryb pracy sie wybiera a sa do wyboru rozne co jest fajne bo mozna doapsowac sobie wedlug potrzeb

logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Poznań
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Poznań
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.

Firma sztos!

Maras
@Szofer

to się nazywa konkret, może rozwiniesz wypowiedź.

@Maras

Now autka i dobrze wyposażone sama radość z jazdy. Trasy tylko europa zachodnia i to autostradami. Najczęściej mam wełnę więc auto niedociążone bardzo i lekko się jedzie. Zarobki dobre ale premia za eko mogłaby być większa.

Nius
@Szofer

tu mnie zaskoczyłeś - to są jeszcze firmy, ktre nie korzystają z autostrad ?

@Nius

są. Zdziwiłbyś się ;)

Wujcio
@Nius

kolego zazdroszę firm gdzie pracowałeś u niemca to zwykle autostrady ale we francji to mnie puszczali takimi dupiatymi bezdrozami ze ja (usunięte przez administratora)

@Wujcio

haha, też miałem takie przygody we wcześniejszej pracy

Figo

wow, nieźle

Waldi
@Wujcio

Mam nadzieję że te firmy już dawno trafił szlag. Pracuję w Marathonie dobre 5 lat i nie planuję zmian. Wiadomo że trawa zawsze bardziej zielona za płotem ale w dużych molochach traktują cię jak numer w zestawieniu a w małych Janusze kombinują pod stołem z wypłatą albo płacą od kilometra a tras nie mają i czekasz na zlecenie jak na zbawienie.

Bro
@Waldi

dobrze powiedziane

Lolek
@Bro

miłosz
@Waldi

ja też jestem tu dłużej. Jestem zadowolony.

@Szofer

A ty z rodziny od Oli, czy Emila? ????????????

Miau

z Twojej :)

Toma
@Miau

hehehe, dobre

Pozytyw

No i jak tam w Nowym Roku, jakieś nowe rekrutacje się szykują ?

Bre

@Meszek

w każdym

Wędrowniczek
@Janek

ale w każdym dziale szukasz czy w każdym dziale będą rekrutacje ?

Dieta

Szykuje się jakaś "podwyżka" diety z 60e na 57e heh......

PiS
@Dieta

Koszty pracy w górę.. podziękujmy władzy za podwyżkę... może od razu wynegocjują lepsze stawki za przejazdy

Brat
@PiS

nie wiem na co liczysz ...

swiety mikołaj

Z okazji świąt życzę wszystkim kolegą i koleżanką z marathonu żeby w 2020 roku pracowało im się jak najlepiej. kierowcą żeby trasy były jak najdłuższe nie było korków ani krokodylków. kolegą z magazynu żeby wszystkie palety stały równo na regałach i były lekkie jak piórko. serwisowi życzę zeby wszystkie naprawy przebiegały szybko i bez brudzenia rąk w smarze. naszej kochanej spedycji zycze wielu zlecen zeby mogli wysyłać nas głównie na lazurowe wybrzeże albo do chorwacji.

Pomocnik Świetego Mikołaja
@swiety mikołaj

A ja mam nadzieję, Święty Mikołaju, że ktoś podarował Ci już słownik poprawnej polszczyzny - (dopełniacz komu czemu podarował - kolegom i koleżankom). Masz braki w edukacji od 4 klasy szkoły podstawowej! Zrób coś z tym, bo Twoje elfy i renifery będą z Ciebie łacha ciągnąć.

Niesmak

No i nie dość, że niedouczony, to jeszcze...prymitywny. Trudno tym zespół uświetnić, ale nietrudno jego poziom obniżyć.

Świąteczny Elf

przynajmniej zabawnie ;)

Kruszynka

hehehehe

Borek

podobno rekrutacja na stanowisko od ubezpieczen ma byc wznowiona. Ktos potwierdza ?

Klops
@Borek

Po raz który?! Co tam jest grane w tej firmie, że ludzie przychodzą i zaraz odchodzą? (usunięte przez administratora)

Beksa
@Klops

Jakbyś widział jak ludzie potrafią ściemniać w cv to byś się nie dziwił. A jakbyś miał do czynienia z ostatnim specjalistą na tym stanowisku to sam byś go zwolnił po tygodniu, dobrze że wiedział co to ubezpieczenie ;) Szkoda że proces rekrutacji tego nie zweryfikował - tu zdecydowanie pole do poprawy.

Poks
@Beksa

no nie był to udany wybór ;)

Mewa
@Klops

raczej trzeba zapytać co jest z tymi ludźmi nie tak, że aplikują na stanowiska powyżej swojej wiedzy i kompetencji, zamieszczając w cv nieprawdziwe informacje ... marnują tylko czas i zasoby

rudy rudy rudy
@Mewa

rydz

Nikt
@Beksa

To słabi są ludzie, którzy rekrutuja, bo nie potrafią odroznić sciemniaczy od ludzi kompetentnych.

Halyna
@Nikt

to też fakt ale nie jest to takie proste. życie szybko później weryfikuje ale kosztem czasu pracy osób które wdrażają danego delikwenta i potem muszą znosić kolejne rozczarowanie.

@Nikt

no nie do końca słabi, w końcu mnie zatrudnili :D

Serwis

hehehehehehe, dobre :)

Nikt

@Nick Widocznie też do bystrych nie nalezysz ale tylko tacy tam trafiają i dają sie zajezdzać. Omijać ta firmę z daleka.

Gruby

Jakiw stawki maratonie w systemie 2 na 1 ???? Auta ustawione na 85 czy 91 km/h???? Koledzy szoferzy można tam zarobić ?

Kaczi
@Gruby

w martahonie luksus masz na eko 85 a tak to możesz spokojnie 90 lecieć. autka mało palą. 2 na 1 to dobry system cyfra na koniec miesiąca zacna ale dychy nie uzbpierasz. 2 na weekend to masz swoje auto co jest dużym plusem. 3 na 1 to jest to co tygryski lubią najbardziej

@Kaczi

Od kiedy w maratonie jest system 2/1?? Co do tego, że auta mało palą to owszem - ale pod warunkiem, że lekko załadowane, po płaskim terenie itd. Dla przykładu daf CF lift potrafi nawet spalić średnio ok 29 litrów jadąc przez De po A4 z ładunkiem 14 ton (na trasie od Zgorzelca do Kolonii)...

kris

jak sie dogadasz ze spedytorem to chyba wszystko da sie zrobic ale nie jestem pewien bo ja jezdze tylko 2 na weekend. w chacie nikt na mnie nie czeka to wolę zarabiac wiecej i zwiedzac europe a odpoczywam sobie na urlopie . ostatnio zaliczylem malediwy... wiec praca w transporcie daje odpowiednie profity

Koliber
@Gruby

Kolego 2/1 zapomnij tam ledwo zarobisz 6500 tys dwa na weekend a po Polsce mieszana dieta czyli 70 zł za dzień pracy w Polsce śmiech na sali ciągła gonitwa na małych pizdzikach słabo wyposażonych autkach a żeby jezdzic daf xf musisz wozić wózki za darmo , eco specjalne zawyżone żebyś co jakiś nie wyrobił eco ogólnie Polaków garstka tan pracuje nie szanują kierowców jestes numerem spedytorów dobrych nie ma bo się zwolniło bo żeby oni zarobili musza cię poganiać wiec koło się zamyka

Beret

no chłopie, co do reszty się nie orientuję, ale co do zwrotu za szkolenia to nie masz racji, inwestycja w pracownika jest powiązana z jego lojalnością, jest to praktyka wręcz oczywista i ugruntowana w prawie

Bilans

poszkodowanych ? to o jakieś odszkodowanie są sprawy ?

Polak
@Koliber

nie dziwi mnie, że Polacy są w mniejszości - tak szczerze to też bym zatrudnił osoby którym zeyczajnie chce się pracować w miejsce opierdzielaczy i kombinatorów którzy potrafią tylko narzekać jak to im źle. Przykre, ale niestety tak jest w ogromniej większości.

Dorian
@Bilans

hehe :)

Wojak
@Polak

zgadzam się i też się nie dziwię, w pewnych branżach np transport, magazyny, serwisy samochodowe, pracownicy okradają swoje firmy na każdym kroku, żal, co jest z ludźmi nie tak ja się pytam !

Karku
@Wojak

Nie wyolbrzymiajcie panowie nie każdy jest złym pracownikiem. Żałuję że tak trudno o normalnych ludzi do pracy ale fakt faktem ze w transporcie za kierownica to głównie ukraina teraz. Ja swoje wysiedziałem na zmywaku w angli i doskonale ich rozumiem bo kazdy chce zarobić dla siebie czy dla rodziny.

Bruno
@Karku

ja tam nie mam nic przeciwko obcokrajowcom, nie przeszkadzają mi, robię swoje i jest ok

maras
@Bruno

spoko kolego, wiekszosc nie ma

praca

Jak wyglada wspolpraca ze spedytorami? Mam na mysli kontakt czyli czy dzwonia z informacja o trasie wysylaja sms czy jest moze jakas aplikacja do tego. czy planuja odpoczynki. czy winiety sa elektroniczne i czy trzeba pobierac urzadzenia na kazdy kraj? pracowalem do tej pory w kraju ale zarobki nie takie jakie bym chcial i chcialbym sprobowac na zagrnice jezdzic.

Haha
@praca

Daj spokój sobie z tą firmą jak nie chcesz nabawic się nerwicy

@Haha

Daj sobie spokój z takimi ogólnikami i zacznij pisać konkretne, rzetelne informacje ;)

Biały orzeł

Robota zawsze na wczoraj...(usunięte przez administratora)Wypłaty potrafią być zniżone nawet o 2 koła... Zawsze trzeba się kłócić... Transics nie pozwala dokładnie wyliczyć wypłaty... Człowiek jest numerem... Książkę można napisać... Kasa mała... Dwa na tydzień idzie lepiej zarobić... Zjazdy najlepiej w sb, w pn wyjazd... Wciskają wózki widłowe mimo, że nie ma się uprawnień... Co innego obiecują, co innego jest... (usunięte przez administratora)

Bylu

no to słabo, szkoda ...

Very
@Biały orzeł

haha wszędzie jest zawsze na wczoraj :D

Nils

ja tam uprawnienia mam

Inspektor BHP
@Biały orzeł

no to pojechałeś :) wózki osobom bez uprawnień... i w bagażniku wozisz różowe słonie

Komisarz Alex
@Inspektor BHP

Dobrze powiedziane (-:

Feliks
@Inspektor BHP

hehe, no trudno brać takie stwierdzenia poważnie ;)

Malik

Kierowcy omijajcie marathon dalekim łukiem Emil-prezes to (usunięte przez administratora) dużo kierowców założyło mu spraw sądowych marne zarobki wyzysk w biały dzień sami szoszony pracują Polaków garstka za wszystko cię obciążają nawet jak zarysujesz auto wypłaty tak liczone żeby cię można zawsze okraść dobre dla Emila 100,200 zł ale przy tylu kierowcach to ładna sumka się uzbiera bazuje na wyzyskiwaniu aż mu to już weszło w krew i dziwi się dlaczego kierowcy się zwalniają taki jest przemiał ze zatrudnił człowieka od przekazywania aut chodzi z komouterkiem i skrupulatnie wpisuje każda ryske na aucie chore to było ze aż się śmiałem w duchu Emil po prostu niedowartościowany chłopak któremu ciagle mało pieniążków jak można być tak zachłannym ,Ola szmieszna kierowniczka spedycji nie ma sZacunku do kierowcy nerwowa wybuchowa swoimi odzywkami ale nie nadaje się na te stanowisko pewna siebie bo siedzi Emilowi w rozporku Hahah karierowiczka Haha

Hesio
@Malik

Malik a ty z guza mózgu dostałeś i masz jakieś braki w pamięci? Niedawno chwaliłeś firmę a teraz taki hejt? No chyba że ktoś się pod ciebie podszywa. O rozporku już było to słaby tekst. Jeśli obrażanie innych osób jest twoim sposobem na leczenie własnych kompleksów to polecam wizytę u psychoanalityka.

Karen
@Malik

mmmmmm czyli w poznańskim sądzie pracy na wokandzie musi był tylko Marathon skoro tak dużo tych spraw, jakoś nie zauważyłam. Ogarnij się chłopie. Skoro już piszesz to zamieszczaj rzetelne informacje.

Ciekawa
@Malik

noo to jest konkret - "dużo kierowców". Podaj jakieś sygnatury chociaż - ja sobie chętnie sprawdzę te "założone sprawy". Wiesz, takie informacje są jawne, wystarczy jeden telefon. Ba, nawet przejdę się z ciekawości na te rozprawy jako publiczność ... tylko, że najpierw muszą istnieć :D :D ;D

Warta
@Malik

dobre :D Jaka dowartościowana osoba musi pisać takie głupoty :) Jak dla mnie człowiek z komputerkiem od przekazywania brzmi jak porządek w firmie, a nie chaos gdzie nikt nic nie wie i chodzisz od człowieka do człowieka nie wiedząc co ze sobą zrobić.

Koszel
@Malik

po pierwsze nie bądź rasistą, po drugie daj mi swoje auto kupione za grubą kasę, poużywam kilka miesięcy, oddam z uszkodzeniami - chyba nie będziesz chciał ode mnie na naprawę, prawda ? buahahahaha

@Malik

A zabrali tobie jakieś pieniążki ? Jak tak to Ci się należalo. A że Piotrek chodzi i sprawdza to dobrze bo taka siermięga jak ty zapewne sprzętu nie szanuje.

Precz_z_cwaniakami
@Malik

(usunięte przez administratora)Zniszczyłeś sprzęt to za niego odpowiadasz. Każdy z nas mógł sobie za grosze polisę wykupić. Ja akurat mam auto na stałe ale ci co jeżdżą w innych systemach gardzą takimi jak ty. Pewnie zamazujesz czarną kredką rysy i liczysz że nikt nie zauważy a potem będzie na kogoś innego. I wielki cwaniak bo mu się upiekło kozak że ho ho. Żal mi ciebie.

Piter
@Koszel

haha to ja też chce sobie poużywać takie auto :)

Koleś
@Malik

no fakt, kierowniczka nerwowa i wybuchowa zupełnie bez powodu, na szczęście kierowcy słuchają co się do nich mówi i prezentują wysoce nadzwyczajny poziom kultury. No dosłownie dwa różne języki :D muahahahaha

Bert
@Malik

no najwyraźniej firma utrzymuje się głównie z wyzysku kierowców wg Ciebie, przeczytaj sam siebie

@Malik

Ja się zgodzę z większością... A sprawy w sądzie... Wystarczy telefon do Wrześni... Nie do poznania... Sam jestem na liście... Nie pozdrawiam... A te poprawne opinie to piszą jedynie z biura... Do tego widzę częste pytania o pracę... Pewnie, żeby negatywy spadły na dół i nikt nie zauważył... Mamy XXI wiek... Chcesz się dowiedzieć konkretów o stanowisku to zadzwoń do tych kulturalnych i wykształconych ludzi ????✌️

Port
@Biały orzeł

Dokładnie, też się zgodzę z większością

C.

Witam szanowne koleżanki i kolegów. Doszły mnie słuchy, że nad Arturem zbierają się czarne chmury. Podobno nie ogarnia, dużo spraw niedopilnowanych i nie potrafi nawet honorowo przyznać, że czegoś nie zrobił tylko ściemnia. Czy ktoś też o tym słyszał ? W sumie chętnie zmieniłbym stanowisko na Jego ;) bez urazy stary

Lola
@C.

Arturo Arturo nieogarniuro? Arturo ogarnia. Ostatnio nawet awansował więc z tym zastępowaniem była bym powściągliwa

C.
@Lola

ciekawe czy to tylko plotki, zobaczymy co sie wydarzy ;)

Wik
@C.

Niczego nie można być pewnym :)

sprezyna

oooo strach sie bac :)

Dzik
@Wik

W tej firmie to napewno niczego nie można być pewnym

Wrona

Od kiedy Emil schował się w swoim gabinecie firma zaczęła lepiej wyglądać. Chyba że siedzi tam i patrzy w kamery cały dzień.

Lewy
@Wrona

tak tak, na bank Cie obserwuje :D

Recepcja

Widzę bardzo dużo opinii z różnych działów. Czy ktoś może coś więcej powiedzieć o pracy w recepcji? Biurowiec jest bardzo duży. Jest to praca w recepcji jak w typowym biurowcu gdzie trzeba zająć się sprawami administracyjnymi dla różnych firm, czy jest to bardziej stanowisko przy wejściu ale tylko na wewnętrzne potrzeby firmy?

@Recepcja

biurowiec nie jest taki duży, jest to stanowisko generalnie na potrzeby wewnętrzne

Intern
@Recepcja

spokojne stanowisko, taki właściwie sekretariat. Przyjmujesz pocztę, obsługujesz gości, zarządzasz dokumentami. Także potrzeba czegoś więcej niż prezencji.

Grażka
@Monika

podobno mają być jakieś zmiany w recepcji, obecnie jest jedna osoba - mają być dwie.

Kielich
@Recepcja

głównie praca z dokumentami, w tym wypadku jest to praca jak w sekretariacie.

Wawek

obsługuje się jedną firmę

Kaja
@Wawek

tak jest, jedna firma

Ilona
@Recepcja

złożyłaś CV ? rekrutacja jest już na etapie zapraszania na rozmowy

@Ilona

ja złożyłam, ale nadal czekam na kontakt

Cpt
@Recepcja

praca w recepcji przyjemna, nie ma za dużo gości do obsługi, natomiast jest sporo pracy sekretariackiej. Nie będziesz się przemęczać, ale nudzić też nie.

Fala
@Recepcja

już są rozmowy rekrutacyjne jakby ktoś był ciekawy

Marzena
@Fala

potwierdzam

Wiki
@Marzena

coś juz wiadomo ? wybrali nową osobę ?

kandydatka
@Wiki

tak dostałam już maila że dziękują za rekrutację ale wybrali kogoś innego. szkoda ale doceniam że się skontaktowali a nie jak inne firmy milczą wiecznie.

Wiki
@kandydatka

no też tak mam po niektórych rekrutacjach, że zero odzewu, nawet brak informacji, że mają już kogoś i bez sensu czeka się z nadzieją, a czasem nawet odmawia się gdzieś indziej.

Liska
@kandydatka

cześć. Rekrutacja już nieaktualna, nowa osoba ma przyjść w przyszłym tygodniu. Powodzenia.

Paulina

cześć, słyszałam, że nie ma u Was asystentki - czy pojawi się ogłoszenie ? chciałam aplikować

Serek
@Paulina

hej, tak się trafiło, że na dniach pojawiła się nowa osoba. Na twoim miejscu śledziłbym temat, stanowisko asystentki jest zawsze bardziej lub mniej ruchome.

Kierowca dostawca

Witam. Może ktoś wie o co chodź w biurze Maraton,chodzi o magazyn. Czarna i ruda nie wie o co chodzi jeśli daje dokumenty. Wzywa magazyniera albo jakiegoś kierownika żeby wyjaśnić. Nie miłe i aroganckie.myslac ich podejściem, po co tuprzyjechales, zero szacunku. Byłem wczoraj więc wiem ????????????

Monia
@Kierowca dostawca

podbijam temat. Może szanowne koleżanki wypowiedzą się dlaczego zbiegły im się okresy i psują nam opinię ?

Stefan
@Monia

Sciema,dziewczyny są zawsze mile, moze ty dawno nie dostałeś

Maciek
@Kierowca dostawca

Nie bądź zdziwiony tam cała firma jest bez szacunku do ludzi i kierowców Nawet swoich

@Kierowca dostawca

Przykro mi to słyszeć kolego ale musiałeś trafić na pechowy moment. Dziewczyny zwykle uśmiechnięte.

Bolek
@Maciek

chłopie co Ty gadasz, czy kobity z fochem i bez uśmiechu to brak szacunku ? Jedno z drugim nie ma nic wspólnego. Już widzę jaki Ty chodzisz ciągle uśmiechnięty, szczególnie gdy Ci się wydaje, że coś się nie zgadza w wypłacie - na bank obdarzasz kadry szerokim uśmiechem i szacunkiem na najwyższym poziomie - słyszałem historie ...

Kierowca dostawca
@Kierowca dostawca

Chętnie bym się dowiedział dlaczego jesteśmy tak traktowany. To też nasza praca jak wasza. Szanujmy się

Ruda
@Kierowca dostawca

Dziękuję wam bardzo za te komentarze. Teraz muszę szukać nowej pracy.

Bolek
@Ruda

hahahahaha, wątpię żeby Cię zwolnili za komentarze na gowork ...

Misiek
@Ruda

tak jak pisze Bolek, to nie o komentarze chodziło. Ludziom źle się z Tobą pracowało plus inne czynniki, dobrze, że ktoś to powiedział głośno.

Petro

Jeżdżę do firmy z paliwem i powiem tak miłej pani odbierającej dostawy to jeszcze nigdy nie spotkałem. Zawsze zadowolona i jest na czas. Banieczka na próbkę przygotowana wszystko idzie sprawnie. Jest jakaś krajówka w Marathonie C+E i ADR ale interesuje mnie praca z powrotem na wieczór ewentualnie krótkie trasy 1-3 dni i powrót do domu.

Wolik
@Petro

hehe :) przekażę koleżance słowa pochwały ;)

GG
@Petro

podpytam o te krajówki i dam Ci znać.

krajówka
@Petro

Dominuje międzynarodówka ale jest kilka stałych tras po Polsce. Zgłoś się do kadr :)

Reks
@krajówka

tak jest, trasy w Polsce są

Dyspozytor

Proszę o informację na temat stanowiska dyspozytora. Jak jest zorganizowana praca i ilu ma się kierowców i aut pod sobą. Pracowałem na stałe za granicą i chcę wrócić w rodzinne strony obok Poznania. O firmie słyszałem bardzo dużo dobrego.

@Dyspozytor

siemka, wszystko zależy od doświadczenia, możesz mieć od kilkunastu do kilkudziestu kierowców

widziałem ogłoszenie na spedytora w dwóch lokalizacjach: czy firma szuka jednego spedytora z lokalizacją do wyboru, czy też rekrutujecie dwóch pracowników ?

Fred
@Tomek

nie wiem jak w Warszawie, ale w Kostrzynie na pewno.

Miki
@Tomek

Z tego co wiem to dział ma się mocno powiększyć więc na pewno będzie możliwość podjęcia pracy w obu lokalizacjach. Szef spedycji bardzo ogarnięty więc polecam!

@Miki

to spoko, bo generalnie jestem na miejscu, ale już od jakiegoś czasu szukam możliwości przeprowadzki i to by była dla mnie dobra okazja.

Taxi92
@Tomek

Jestem po pierwszej rozmowie. Spedycja jest w każdym mieście ale kierownik jest z Warszawy.

@Taxi92

kurcze czyli już dzwonią, oby do mnie też

Wojtek
@Taxi92

a aplikowałeś do Kostrzyna czy Wawy ?

@Wojtek

Do 100licy :) Zobaczymy rozmowa przebiegła dobrze.

Koks
@Tomek

zatrudnili już kogoś ? ogłoszenie przepadło

sdjfh
@Koks

cisza...

Koks
@sdjfh

hmm może abonament sie skończyl i odnowią ogłoszenie

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Marathon International sp kom. i sp z o.o.?

Kandydaci do pracy w Marathon International sp kom. i sp z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Marathon International sp kom. i sp z o.o.
4.2/5 Na podstawie 1219 ocen.

Marathon International sp kom. i sp z o.o.