Opinie o Hogg Robinson Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Hogg Robinson Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Hogg Robinson Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hogg Robinson Polska Sp. z o.o. w Warszawa

odp

Nowe oferty pracy nie koniecznie muszą wynikać z dużej rotacji, a np. ze zwiększenia zatrudnienia. Polecam lekturę raportu adp, gdzie wyraźnie jest napisane "[...] w Hogg Robinson Polska – odnotowaliśmy w ostatnim roku ponad 3,5-proc. wzrost zatrudnienia[...]". Pełna wersja dostępna tutaj: http://www.adp.pl/assets/vfs///Account-108582/folder-KAGI/Raport-ADP-Polska-Zatrudnienie-w-Nowoczesnej-Gospodarce-Q2-2015.pdf

odp

czytajcie ze zrozumieniem!!!

Pracownik ma rację - post LI dotyczy CH Robinson (firmy transportowej), a nie HOGG ROBINSON (biura podróży sużbowych). Tyle w temacie!

xyz

(usunięte przez administratora) Osobiście znam sporo ludzi pracujących w tej firmie od kilku (nawet kilkunastu) lat, więc nie może być tak źle jak niektórzy tu piszą... Inna sprawa, że Ci którym dobrze, z reguły nie udzielają się na forach. Tu smutki i żale wylewają Ci, którzy czują się pokrzywdzeni...

Maciej

Co to znaczy, że socjal jest tu mierny, bo jednak nie bardzo jestem w stanie to zrozumieć. Co tez mnie trochę niepokoi hogg robinson od pół roku nie miał tutaj żadnej aktualnej opinii. W takim razie zapytam, czy jest szansa dostania tutaj pracy? Może warunki sa na tyle dobre, że nie macie powodów do narzekania i stąd taka cisza?

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Hogg Robinson Polska Sp. z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista IT
kk

mi na rozmowie powiedzieli, że prywatne ubezpieczenie medyczne dostaje się dopiero po 5 latach pracy :-)

?

(usunięte przez administratora) Pracowałam w Hoggu za (usunięte przez administratora) . Socjal bardzo mierny, premii nie ma. (usunięte przez administratora) .

Szukająca pracy

Dlaczego nikt nie napisze ile zarabia/zarabiał w tej firmie. Aktualnie poszukują do Wrocławia ACCOUNTS PAYABLE CLERK - czy ktoś się orientuje ile można zarobić na tym stanowisku?

bobek20000

Wie ktos moze gdzie oni otwieraja biuro na Podkarpaciu i czy to bedzie (usunięte przez administratora)

kk

może ktoś ma jakieś aktualne info? jestem w trakcie poszukiwań pracy i jaką firmę nie sprawdzę na gowork.pl to opinie są zwykle negatywne, że aż odechciewa się szukać. czy oby opinie w internecie są choć trochę prawdziwe? czy może ludzie wylewają swoje smutki i brak sukcesów w necie i wyżywają się na pracowdawcach, bo nie chce im się uczciwie i ciężko pracować?

Li

Konkrety proszę bardzo. Pracowałam w CH Robinson w USA, powiem jedno to była najgorsza praca w moim życiu, nie wróciłabym do niej za żadne pieniądze i w żadnym miejscu na świecie. Słowem horror. 1. Ch Robinson to po prostu call center zajmujące się logistyką, a słynne entry level position to nic innego jak siedzenie w boksie po kilkadziesiąt godzin i odbieranie telefonów. 2. Warunki pracy - koszmar w moim biurze było ponad 100 osób na sali w boksach, każda miała po 2 telefony, którw dzwoniły non stop. Pracownicy permanentnie brali ogromne ilości środków przeciwbólowych, ponieważ tego hałasu nie dało się znieść. Bezpłatne nadgodziny, przychdzenie do pracy godzinę wcześniej, to norma. 3. Możliwość rozwoju zawodowego - Znam ze słyszenia:) Tak zgadzam się są osoby które pracują tam po 15 lat, ale większość z tych które ja spotkałam narzekało niesamowicie. I tłumaczyło, że jedynym powodem dla którego zostali są... rosnące benefity. Osoby które awansowały na zone manager po prostu zostały przeniesione do boksu obok i miały pod soba 2 bosky nowicjuszy. Po prostu to jest idealna firma dla tych, którzy chcą spędzić swoje życie w boksie w call-center. 4. Zerowy rozwój intelektualny. Większość ludzi w USA którzy pracują w tej firmie to osoby albo bez wyższego wykształcenia, albo po czwartoligowych koledżach na kierunku historia. Do odbierania telefonów znerwicowanych klientów i chamskich kierowców na prawdę nie potrzeba żadnego dyplomu:) 5. Nie będę się więcej rozpisywać bo wystarczy poszukać na anglojęzycznych portalach i poczytać opinie o tej firmie. Pozdrawiem!

@Li

To ZUPEŁNIE inne Firma i w dodatku z innej branży !!!

zgadzam sie z antyfrustratem. Dziwne, ze nikt nie pisze konkretow. Bo moze nie ma o czym pisac ? Albo trzeba by napisac o sobie ?

antyfrustrat

Jasne - trzymajcie się z daleka, jeśli nie lubicie pracować i podejmować odpowiedzialności za to, co robicie. Ale wtedy trzymajcie się lepiej z dala od jakiejkolwiek pracy! Znam sporo osób, które pracują w tej firmie po 5-10-15 lat, i choć chyba nie muszą, to jednak dalej tu są. Może to [usnunięte przez moderatora]? Ale jeśli tak, to sporo ich jest. Mogę się założyć, że te wszystkie "pochlebne" opinie to zwolnieni z pracy za olewanie, brak odpowiedzialności czy zwyczajnie kwalifikacji.

Stokrotka21

ZGADZAM SIE Z WASZYMI OPINIAMI!!! (usunięte przez administratora)

marlena24

Proszę uzasadnij swoją odpowiedz to dla mnie bardzo ważne

pixel
@marlena24

(usunięte przez administratora)  Robią testy na specjalistę ds. rozliczeń- zadania na zaawansowany excel, trwające 3h, człowiek traci czas na rozmowę kwalifikacyjną, żeby dowiedzieć się, że ....mają ograniczony budżet!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Hogg Robinson Polska Sp. z o.o. - Warszawa

Hogg Robinson Polska Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 33 ocen.

Hogg Robinson Polska Sp. z o.o.