Opinie o Hogg Robinson Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Hogg Robinson Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Hogg Robinson Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hogg Robinson Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Ponad15lat?

Jest tu sporo takich osób, które pracują 10 - 15 lat i więcej i o czymś to świadczy, zwłaszcza, ze dziś na rynku jest i różnorodność i niestabilność. HRG gwarantuje stabilność. Firma daje duże możliwości własnego rozwoju i duże wyzwania. Owszem, jest dużo pracy, każdego dnia jest możliwość załatwiania spraw na całym świecie. Czasem trzeba działać szybko, jak to w tej branży. Ci co to lubią - znajdą tu swoje miejsce. Ważne też, że nie ma wyścigu szczurów, a nadgodziny, owszem, są rozliczane.

Natalia

@Melania często warunki zatrudnienia ustalane są bardzo indywidualnie - na podstawie doświadczenia zawodowego, wykształcenia, czy też innych umiejętności. Warto wziąć udział w procesie rekrutacyjnym, aby poznać szczegóły odnośnie twojej indywidualnej oferty. Wysłałaś już swoje cv?

Melania

Super pracę można mieć w Hogg Robinson. Widziałam ofertę pracy dla kasjera lotniczego, czy mógłby ktoś w tym temacie coś napisać? Jakie wymagania stawia firma przed kandydatem? Jakie dodatki można otrzymać o ile są w firmie? Będę bardzo wdzięczna za informacje.

Dudek

Firma moze i dumnie nazywa sie korporacja ale z prawdziwyn korpo nie wiele ma wspolnego. Czeste oferty o prace swiadcza tylko o duzej rotacji pracownikow. Nikt przy zdrowych zmyslach nie wytrzyma tam. Obiecanki podczas rekrutacji sa tylko pustymi slowami. Podwyzki i premie otrzymuja tylko wybrane osoby- wiadomo na jakiej podstawie :( Godziny nadliczbowe nie sa w zaden sposob rozliczane, ani finansowo, ani w formie dnia wolnego. Niestety godziny nadliczbowe sa codziennoscia, gdyz natlok obowiazkow wyklicza system 8 godzinny. Do tego "cudowna" atmosfera, gdzie kazda osoba patrzy tylko na czubek wlasnego nosa. Nikt nikomu nie pomaga. Nowi pracowicy musza sami wszystkiego sie nauczyc. Zdecydowanie nie polecam!

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Hogg Robinson Polska Sp. z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Natalia

Czy w firmie panuje dobra atmosfera? Dla wielu potencjalnych pracowników to bardzo ważna informacja - atmosfera wpływa bezpośrednio na prace każdego dnia.

Iza

Jaka jest przyczyna takiego milczenia na forum? Tak dobrze się pracuje, że nikomu nie chce się pisać?

Exxx
@Iza

Wszyscy zarobieni- nie ma czasu na udzielanie się na forach ani inne glupoty ;-)

Exxx

Potwierdzam w 100% powyższy wpis. Firma jak każda inna korporacja, dla tych, którzy chodza do pracy by pracować, a nie zbijać baki:) tak przynajmniej bylo za mojej kadencji w HRG, a nie było to bardzo dawno... Fakty i mity o HRG: 1. TAK, Sa wygórowane targety do osiagniecia, ale jeśli ich nie wyrobisz, NIE wylatujesz z dnia na dzień, jak to czesto ma miejsce u konkurencji. 2. TAK, pracuja tam ludzie z 15letnim stażem, ale NIE ma to większego wpływu na współprace, bo każdy robi swoje. 3. TAK zdażaja sie podwyżki, ale NIE liczyłbym na podwojenie stawki (raczej symbolicznie dorzuca "stówke" lub dwie jak się kilkukrotnie upomnisz) 4. TAK, ludzie sa różni (jak wszędzie) co też czasem ma wpływ na ogólna atmosfete, ale jeśli ktoś chodzi do pracy by pracować, NIE powinien się przejmować faktem, że z kimś może się nie polubić. 5. TAK, siedzi się nadgodziny, ale NIE sa one do końca charytatywne (można je teoretycznie odbierać w innym terminie) Ogólnie nie polecam i odradzam, ale pracowałem już w kilku firmach w branży i ta wcale nie była najgorsza :)

Natalia

Pracowałem kiedyś w Hogg Robinson i bardzo miło wspominam tamten czas. Tym bardziej teraz nie mogę zrozumieć niektórych wpisów, ale przecież w pracy trzeba pracować i nie ma o czym mówić. Jeśli komuś nie odpowiada charakter pracy to zostaje już tylko zmiana.

turposuszarka

niestety nie mam o nich dobrego zdania. ponad rok w dziale hotelowym, nauczyl mnie ...nic. Niestety zerowa pomoc od przelozonych czy pracownikow z wiekszym doswiadczeniem. wiem tez ze wiekszosc duzych klientow dziekuje im za wspolprace wiec etaty raczej beda uciekac. dodatkowo, niestety przykre ale obiecane podwyzki nie pojawiaja sie, a awansuja tylko ci, ktory maja dobre uklady z Paniami na kierowniczych stanowiskach. Ludzie uciekaja masowo do konkurencji. dodatkowo- po 15nascie lat pracuja panie bez znajomosci nawet jezyka obcego... mowi samo za siebie.

paulina

złożyłam tam cv na specjalistę do fakturowania :)

paulina

złożyłam tam cv na specjalistę do fakturowania :)

Iza

Super firma, super praca bardzo jestem z niej zadowolona.

HRG - a "great" place to work?

Praca w Hogg Robinson Polska Sp. z o.o. - Warszawa to jak harówka dla typowego polskiego prywaciarza, chociaż to korporacja, czyli bez względu na to ile Ci będą płacić, nie będzie to płaca w żadnym razie proporcjonalna do obciążenia obowiązkami - każdą złotówkę z wypłaty "oglądasz" z obu stron zanim ją wydasz :D Ogólnie praca jak każda inna, trzeba się nauczyć/wdrożyć w powierzone obowiązki i zakasać rękawy :) Nowe nabytki nie mają co liczyć na realne wsparcie merytoryczne, co absolutnie nie wynika ze złośliwości współ-kolegów/-koleżanek, tylko że sami są przeładowani pracą, przez co ludzie często chodzą tam sfrustrowani i zestresowani, więc albo dasz radę fizycznie i psychicznie, albo utoniesz :D Poza tym atmosfera miejsca pracy to typowe korpo. WAŻNE: jeśli przejdziesz pomyślnie przez rekrutację i zdecydujesz się na umowę, KONIECZNIE poproś o spisanie w formie jakiegoś aneksu warunków finansowych wynegocjowanych podczas rekrutacji, jak również tych wyrenegocjowanych w późniejszym czasie, gdyż przy przedłużaniu/ kolejnych umowach szefostwo miewa tendencję do amnezji i mataczenia, oferując nową umowę... bez podwyżki! No cóż, komentarz jest tu raczej zbędny! Każda ocena jest w dużej mierze subiektywna, dlatego też ani nie zachęcam, ani nie zniechęcam do pracy dla tej firmy!

Iza

Bardzo zależy mi na pracy dla Hogg Robinson Polska Sp. z o.o., to super firma a mają ofertę dla specjalisty ds. wsparcia operacyjnego(dane hotelowe) co o tym wiecie?

Szukam osoby, która odbyła rozmowę rekrutacyjną w tej firmie na stanowisko kasjera Lotniczego. Jakie korzyści przyszły pracownik otrzymuje oraz jakie są zarobki ? Pozdrawiam Kasia

Natalia

Czy ktoś może dodać więcej szczegółów na temat oferty pracy dla Hogg Robinson Polska Sp. z o.o. na stanowisko specjalisty ds. autoryzacji?

fv

a mnie w sumie zainteesowala od nich oferta pracy na stanowisko specjaldity do spraw HR i administracji w Warszawie oferuja m.in. samodzielne stanowisko o zróżnicowanym zakresie obowiązków możliwość zdobycia doświadczenia w prężnie rozwijającej się firmie

@ja@

Hej, czy ktoś spotkał się podczas rekrutacji, że pierwszy etap to test z excela wysłany na maila i do zrobienia w domu w określonym terminie? Pytam, bo wydało mi się to lekko podejrzane.

aaaa
@@ja@

Ja aplikując ostatnio do jednego z amerykańskich koncernów dostałem link do testu z jęz. angielskiego (ok. 30min) oraz test predyspozycji (układałem kwadraciki i analizowałem rysunki), chociaż stanowisko na które aplikowałem dotyczyło pracy analitycznej. W tym przypadku chyba wolałbym zwykły test z excela, bo na tym się chociaż znam :-) A czy ktoś wie kogo aktualnie szuka Hogg Robinson?

Yo
@@ja@

Hej miałes/ miałaś już ten test ?

sledz

Hej i jak ten test ?

alam

Tak też tak miałam

madafakir

WOW, na prawde 3 % w ostatnim roku to taki wzrost ? Rotacja jest i to mega Albo sa ludzie ktorzy siedza x lat albo sie szybko zwijaja ci posredni - oni wlasnie rotuja, O luxmedach mozesz zapomniec chyba, ze chcesz spędzić tu cale zycie Wyplaty sa o czasie. Nikt nie pisze o konkretach bo po co - ma sie chwalic, czy zalic ? ..."wakat specjalisty ds. organizacji podróży służbowych w Sochaczewie i zamierzam z niej skorzystać bo brzmi to niezwykle prestiżowo" - tak, niezwykle...

Wypłaty są zawsze przed końcem miesiąca na koncie.

Zostaw merytoryczną opinię o Hogg Robinson Polska Sp. z o.o. - Warszawa

Hogg Robinson Polska Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 33 ocen.

Hogg Robinson Polska Sp. z o.o.