Opinie o groupon.pl - Groupon Sp. z o.o w Warszawa

Spółka Groupon jest globalnym liderem w dziedzinie handlu lokalnego, dzięki czemu umożliwia ludziom z całego świata wyszukiwanie i znajdowanie wspaniałych okazji w bezkonkurencyjnych cenach. Groupon zmienia oblicze tradycyjnych małych firm, zapewniając handlowcom gamę produktów i usług, które mogą im pomóc przyciągać klientów i prowadzić ich działalność z większą skutecznością. Dzięki wykorzystaniu globalnych kontaktów spółki oraz skali jej działalności Groupon oferuje klientom niezwykłe okazje, dzięki którym będą oni mogli zjeść, zobaczyć, zrobić i kupić różne rzeczy w 48 krajach. Globalna skala działalności Groupon jest możliwa dzięki spółce Groupon International GmbH. Klienci odnajdują najlepsze okazje w swoim mieście, mogą wyjechać na wakacje w wyjątkowo atrakcyjnej cenie i wybierać spośród oferty pieczołowicie dobranego sprzętu elektronicznego, ubrań, artykułów gospodarstwa domowego i wielu innych produktów.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Groupon w Warszawa

arek

Nie polecam...masakra. Produkty mają tragiczne, które rozpadają się po krótkim czasie

W niektórych działach niestety mamy do czynienia z mobbingiem i ani Przełożeni mobberów ani HR(pomimo zgłoszeń) kompletnie nic z tym nie robią. To jedyny, ale bardzo istotny minus pracy w tej firmie.

Barney

Jak wyglada sytuacja ph? Jak z premiami? Jak wyglada sytuacja z samochodem?(jaki i uzytkowanie prywatne) Z gory dziękuję za odpowiedzi

Witam, czy ktoś jest w stanie opisać jaki jest scenariusz scenek odgrywanych podczas rozmowy rekrutacyjnej ??? Szczerze powiem że śledziłem na tym portalu wiele firm, nie ma żadnej która ma tylko pozytywy, zawsze można znaleźć frustrata któremu coś nie poszło i będzie to wylewał właśnie na forum, ludzie którzy są bądź byli zadowoleniu raczej nie robią tego typu rzeczy, zwyczajnie nie mają takiej potrzeby :-)

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK DOŁOWY NIEWYKWALIFIKOWANY
Ornontowice
Universal Energy Sp. z o.o.
gość

groupon najwidoczniej płaci ludziom za pisanie pozytywnych komentarzy :D

island

Umowa O PRACĘ przy obsłudze mail-telefon. Atmosfera super.

ponury żniwiarz

umowa o pracę? chciałaś chyba powiedzieć "umowa zlecenie" ;)

grouponner

Po pół roku pracy w Grouponie w niemieckim dziale doszłam do wniosku, że to jednak nie dla mnie. Ach, głupia ja, pół roku zajęło mi ogarnięcie tego, że Groupon (a przynajmniej Customer Care DE) to tragedia. Atmosfera jest wprawdzie praktycznie cały czas przyjazna, pewnie ze względu na to, że teamy są młode. Ale chaos organizacyjny i komunikacyjny to masakra na ukochanym 7. piętrze. Teamy są prowadzone przez, można rzec, nastoletnie team leaderki, które nie mają pojęcia jak to robić. Są dzieciakami w piaskownicy i, no co jak co, na te stanowiska się nie nadają. Moim zdaniem na takie stanowiska powinno się wybierać osoby wykwalifikowane (tak, wykwalifikowane, bo owe "Panie" nawet jeszcze nie zdążyły skończyć studiów I stopnia germanistyki/lingwistyki, a co dopiero mówić o umiejętnościach kierowniczych). Poza tym - jak można, będąc team leaderem, zachowywać się jak bachor i obgadywać innych agentów? Nie słyszałam nigdy nic na mój temat, ale sądzę, że za moimi plecami i tak mnie konkretnie obsmarowały. Benefitów jest sporo (płatki, owoce), fakt, ale jeśli mam być szczera - bilans i tak jest ujemny. Jeśli ma to być Twoja pierwsza lub przejściowa praca, polecam. Jeśli szukasz czegoś poważniejszego - trzymaj się od Groupona z daleka. Pozdrawiam!

Jeann
@grouponner

Prawda!

Brajan

Na niektórych rejonach trzeba uważać zeby gwintu nie zerwać hehe

Mario

Generalnie nie polecam Pracowałem w firmie jakis czas temu przez ponad rok, na szczęście dosyć szybko udało mi się z tamtąd uciec. W firmie panuje atmosfera podlizywania się, jeśli nie jesteś miły, nie słodzisz osobom nad tobą codziennie to nigdzie nie zajdziesz/nie zostaniesz doceniony/wyróżniony. Osoby ambitne ale ciche, jak to zazwyczaj w tego typu korporacjach nie mają szans na pokazanie swoich umiejętności. Wiele ludzi utknęło tam na dobre, bo sama firma praktycznie niczego nie uczy, nazwy stanowisk ładnie brzmią a nie kryje się za nimi często nic więcej niż wklepywanie danych do systemu, zatem nie dorobicie się zaplecza do szukania bardziej ambitnej pracy. Najbardziej irytuje ilość osób, które codzienie włażą w tyłek innym, robiąc to bez żadnych zahamowań, bezczelnie na korytarzu. Łatwo można zebrać cęgi za coś, czego się nie zrobiło, gdyż są osoby których kariera opiera sie na tym, iz podkładają nogi innym sami na tym korzystając. Szkoda, bo pracuje tam też trochę porządnych osób, które niestety nie zdają sobie sprawy ze swojej wartości i utknęły tam na długi czas robiąc bezproduktywne rzeczy.

Świnka Pepa

6 grudnia, dzień małego stulejarza

Stulejka

Wykąpałam :( smuteczek

Stulejka

O Boże, za chwile 6 grudnia a ja jeszcze Mikołaja nie wyłapałam.

kwaskal

Mam pytanie do osób pracujących w Groupon ? Ile możę zarobić account manager ? czyli zwykly zaczynający ph ? jaki jest samochód służbowy i jak to przeklada sie km prywatne ? czy premie są w tym momencie do wyrobienia ?

Toranaga

Szanowni Państwo, próbujcie. Nie czytajcie postów nieudaczników i sami testujcie szansę. Ja w Grouponie pracowałem 2 lata i doświadczenie, które wyniosłem pomogło mi w starcie z własnym biznesem. Jak ktoś chce sie przyczepić, to i brak czerwonej herbaty w kuchni mu będzie przeszkadzał

Mika

Ja również brałam udział w rekrutacji na stanowisko reaserchera. Przeszłam 2 etapy, przez miesiąc czekałam na odpowiedź. Otrzymałam informację w momencie gdy sama wystosowałam maila do rekruteterki.

oburzona

Dotychczas uważałam Grupona za solidną firmę, jednak moje zdanie nie dawno uległo zmianie. Byłam w trakcie poszukiwania pracy i natknęłam się na ogłoszenie grupona - wysłałam więc CV. Zadzwoniła do mnie miła Pani(usunięte przez administratora) zadała kilka pytań przez telefon i zaprosiła na rozmowę kwalifikacyjną. Rozmowa jak rozmowa, pytania odnośnie mojej osoby, szczegółowe przejście przez CV, następnie pytania o sprzedaż. W moim mniemaniu wypadłam dobrze, biorąc pod uwagę również duże doświadczenie. Pod koniec rozmowy dowiedziałam się, że będzie jeszcze drugi etap, po którym odbędzie się rozstrzygnięcie mojej kandydatury.. Myślę - ok, solidna firma, 2 etapy rozmowy kwalifikacyjnej, super. Po kilku dniach dostaję telefon z terminem drugiego etapu i informacją, że mam się dobrze przygotować. Przyszłam - spotkanie miałam z (usunięte przez administratora) przeprowadziliśmy scenkę ( scenka byłą szczegółowa, jak na osobę, która nie miała nic wspólnego z gruponem wcześniej - dość trudna. ) po odbytym spotkaniu zostałam poinformowana przez panią (usunięte przez administratora) odezwą się do mnie do końca tygodnia i przekażą informację czy zechcą ze mną nawiązać współpracę czy nie - bez względu na wynik zadzwonią... Natomiast po kilku dniach dzwoni do mnie znów Pani(usunięte przez administratora) z informacją iż... Pani(usunięte przez administratora) powiedzieli jej, że bardzo się przygotowałam, dobrze wypadłam, są zadowoleni, dlatego... CHCIELIBY SPOTKAĆ SIĘ ZE MNĄ JESZCZE RAZ I PRZEPROWADZIĆ SCENKĘ. Myśle sobie - dziwna sprawa. Byłam na trzeciej rozmowie, znów scenka, tym razem inny produkt, znów informacja, że bez względu na decyzję zadzwonią do mnie do końca tygodnia i poinformują czy nawiązujemy współpracę czy nie.. Niestety minął już prawie miesiąc a ja do dziś nie otrzymałam od nich żadnej odpowiedzi. To nie poważna firma, byłam tam 3 RAZY i nawet nie raczyli sie do mnie odezwać. rozumiem, że mogłam 'nie spełnić' ich warunkow, choc sygnały takie, że spełniam.. ale jak tak można? żaden normalny człowiek nie bedzie czekał miesiąc na informacje ze strony pracowawcy. Jeździłam tam 3 razy, straciłam prawie miesiąc, gdzie mogłam znaleźć inną pracę, jednak czekałam, bo atrakcyjny system wynagrodzeń mnie przyciągnął... niestety - na darmo. Nie jestem pierwszą osobą, która spotkała się z taką sytuacją z ich strony, z tego co czytałam na forum, identyczne sytuacje miały miejsce wcześniej... brak szacunku NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bebzol

I jak? Nie przyjęli Cię? Bo widzę to ogłoszenie znowu i chcę wysłać papiery...

Pocieram korale

Potwierdzam super praca, czy się siedzi czy się leży(usunięte przez administratora) kółka się należy! haha zero pracy multum kasy :)

lofato

Super praca ! W sprzedaży nawet jak nie robisz wyników to cie nie zwolnią. Caly czas dostajesz plan naprawczy i nie trzeba go robic.Szefostwo nie ogarnia. (usunięte przez administratora) W pracy mamy godzinę dziennie przerwy żeby pomodlić się do buddy i poćwiczyć jogę daje nam to więcej sprzedaży bo wierzymy w moc i klienci więcej kupują. Polecam super praca.

Zostaw merytoryczną opinię o Groupon - Warszawa

• Jak się pracuje w Groupon?

Zobacz opinie na temat firmy Groupon tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Groupon?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 2 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Groupon?

Kandydaci do pracy w Groupon napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Groupon