Opinie o groupon.pl - Groupon Sp. z o.o w Warszawa

Spółka Groupon jest globalnym liderem w dziedzinie handlu lokalnego, dzięki czemu umożliwia ludziom z całego świata wyszukiwanie i znajdowanie wspaniałych okazji w bezkonkurencyjnych cenach. Groupon zmienia oblicze tradycyjnych małych firm, zapewniając handlowcom gamę produktów i usług, które mogą im pomóc przyciągać klientów i prowadzić ich działalność z większą skutecznością. Dzięki wykorzystaniu globalnych kontaktów spółki oraz skali jej działalności Groupon oferuje klientom niezwykłe okazje, dzięki którym będą oni mogli zjeść, zobaczyć, zrobić i kupić różne rzeczy w 48 krajach. Globalna skala działalności Groupon jest możliwa dzięki spółce Groupon International GmbH. Klienci odnajdują najlepsze okazje w swoim mieście, mogą wyjechać na wakacje w wyjątkowo atrakcyjnej cenie i wybierać spośród oferty pieczołowicie dobranego sprzętu elektronicznego, ubrań, artykułów gospodarstwa domowego i wielu innych produktów.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Groupon w Warszawa

Agata

@Jeremi o rekrutacji w Grouponie opowiada CEO Groupon Aniela Hejnowska w wywiadzie dla gowork.pl http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,310088,wywiad-aniela-hejnowska. tam znajdziesz wiele przydatanych dla siebie informacji. @Klara rozumiem, że jesteś aktualnym pracownikiem i poleciłabyś pracodawcę na użytkowników tego wątku? Co według Ciebie najlepsze jest w tej pracy? Tutaj: https://gogreengroupon.com/korzysci-z-pracy-w-groupon/ znajdziemy masę atutów pracy, które wymienia pracodawca. Czy potwierdzisz, że one obowiązują?

Klara

Może jest w tym coś z prawdy, że trzeba się samemu szanować po to żeby inni nas szanowali? O ile każdy zachowa rozsądny umiar to myślę, że nie jest to zły pomysł na życie zawodowe. Inna sprawa , że prac tu jest fajna!

Johann

Panienka podczas rozmowy telefonicznej zaproponowała piątkę brutto. Praca, gdzie wymagana jest dobra znajomość języka obcego, wiążąca się z dość dużą odpowiedzialnością. Poniżej siódemki brutto nie schodzę (mam swój wiek, doświadczenie i wymagania; ta siódemka to do zaakceptowania byłaby przy jakiejś naprawdę fajnej i w miarę lekkiej robocie, bo i znacznie więcej zdarzało mi się zarabiać), tak więc grzecznie odpowiedziałem, że nie jestem zainteresowany. Czy oni nie wiedzą, jakie są koszty życia w Warszawie, ile kosztuje kredyt na 2-pokojowe mieszkanie w przeciętnej lokalizacji?! A jeszcze wypadałoby coś odkładać. Ewidentnie szukają frajerów albo dzieciaków mieszkających z rodzicami i zarabiających jedynie na własne przyjemności. Pracownicy muszą się szanować, wtedy pracodawcy też ich będą. Szkoda życia na wegetację od pierwszego do pierwszego. Nie może tak być, że jedynie na stanowiskach kierowniczych zarabia się przyzwoite pieniądze, bo wszyscy menadżerami ani dyrektorami nie będą, a każdy ma prawo do godnego życia. Inna sprawa, że mając w CV parę perełek trochę obciachowo byłoby wpisać takiego Groupona. Tak więc może dobrze się stało.

Jeremi

Właśnie aplikowałem na przedstawiciela handlowego w Groupon-ie. Możecie mi cos podpowiedzieć? Chodzi mi głównie o rozmowę, jak przebiega , o co pytają? Może firma ma jakieś wymagania na początek? dzięki

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
Elhurt Sp. z o.o.
logo firmy Zlecę prace rozbiórkowe
Bielawa
Zib Kan-Gaz Sp. z o.o.

Widzę, że Groupon ma bardzo dużo ofert pracy, jakiś wysyp ofert?

nika
@Karolina

Jest sporo ich ofert ostatnio, bo otworzyli nowe biuro w Katowicach. W Warszawie też parę widziałam, no raczej nie redukują, a rosną.

Pe
@nika

Ludzie sami odchodzą :) Pracuję w Grouponie od ponad roku, więc widzę, jakie rotacje są w firmie. 90% osób, z którymi pracowałam, jak zaczynałam już nie ma :) - moim zdaniem ludzie bez jakichkolwiek podstaw nie odchodzą. I uprzedając komentarze, to nie były osoby słabo pracujące, obijające się etc. To byli bardzo dobrzy pracownicy, których się nie doceniało w firmie.

Fi nka

Świetnie się pracuje , stworzyliśmy fajny zespół ludzi.

Jakie zarobki na Customer Service?

Tampobiegl

Cześć, Za kilka dni wybieram się na rozmowę o pracę. Czy ktoś uchyli rąbka tajemnicy, jak wygląda praca przedstawiciela ? Jak z kasą, jakie auta ?

Grażka

Groupon to świetna firma, dla świetnych ludzi. Widzę, że mają całkiem sporą ofertę pracy. Zgadzam się z opinią @Kala, dokładnie opisałaś to co sądzę o firmie, zresztą zawsze uważałam, że ludzie pozytywni robią dobra atmosferę.

Kala

Pracuję w Groupon od roku. Wbrew temu co tutaj piszą, ja napiszę że firma bardzi profesjonalnie podchodzi do współpracowników, każdy jest sobie równy i można zarobić. A kto tu pisze? Ludzie którym się nie chciało. Bo wynagrodzenie jest adekwatne od wyników i efektywności. Jestem handlowcem i jestem bardzo zadowolona. Komunikacja czasem jest utrudniona ale jednak firma liczy około 800 osób i jest milion działów do których trzeba się zwrócić. Nigdy nie zostałam bez odpowiedzi ani bez pomocy. Zastanawiam się dlaczego ludzie tak piszą. Nigdy nie zwolnili nikogo bez przyczyny. Ludzie jak się odchodzą, przynoszą ciasto, cukierki i z łezka w oku wychodzą :) Atmosfera jest praktycznie rodzinna. Wbrew temu, co tu niektórzy twierdzą... tu się pracuje w takiej atmosferze jaką sobie SAM stworzysz. Ciężko zadowolić człowieka, który jest chamem jak widać po niektórych komenatrzach wyżej. Pozdrawiam i z całego serca polecam.

Fi nka

Rozumiem, że komuś się nie podoba, ma takie prawo. Czy ktoś ma konkretne zarzuty wobec firmy? Mam znajomą, która pracuje w Groupon-ie i jest zadowolona. Może czasami trzeba spojrzeć na siebie bardziej krytycznym wzrokiem?

Byly

szkoda moich palcow na pisanie

Agata

Czy dla pracodawcy ważne jest doświadczenie? Jakie Wy macie doświadczenia? Tutaj http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,310088,wywiad-aniela-hejnowska znajdziecie odpowiedź na to pytanie od pracodawcy.

Drab

Podobno dobrze z nimi można zarobić!! Może ktoś podzielić się informacjami? Jakie są średnie stawki?

aplikant

Aplikowałem na stanowisko content managera. Próbuję się dodzwonić do działu HR przez recepcję, aby się czegokolwiek dowiedzieć. Nikt nie odbiera telefonów na tej recepcji, cały czas czekam w kolejce na połączenie i słucham jakiegoś jazzu. I nikt nie odbiera telefonów. Co za nieprofesjonalne podejście.

Fi nka

Witam i mam pytanie czy ktoś wie o nowej rekrutacji do Groupona? Nigdzie nie widziałam a chciałabym pracować tym bardziej, że znam jez. duński.Z góry dziękuję

Xyx

Na customer care masakra. Kasa mała. Nikt nic nie wie. Wymagania ogromne i nie ma przebacz. Zmiany z dnia na dzień. Praca tylko dla studentow

kolejny raz nabrałam się na usługę, której nie otrzymałam i nie otrzymam też zwrotu pieniędzy. Groupon jako pośrednik powienien odpowiadać za to jakie oferty sprzedaje, jednak widać nie zależymu na kliencie i totalnie olewa tych co zostali oszukani i nawet nie wycofa swojej "super promocji" ze stron by dalej móc zarabiać tylko kasę. NIe polecam ani groupona ani firmę poldent..... KONIEC Z GROUPONEM I INNYMI ZAKUPAMI GROUPOWYMI!ZAMIAST ZAOSZCZEDZIS 100 ZL STRACILAM 300

Licza sie ludzie

Ja jestem typowym konsumentem, do dzis aktywnie kupowalem na Groupon ale po tym co tu zbaczylem...never ever again! Biznes w taki sposob robcie sobie w chinach! Nie szanuje i nie kupuje w firmach, ktore nie szanuja ludzi.

nick

Wszystko na pierwszy rzut oka profesjonalnie wyglada. Test jezykowy poszedl pomyslnie, drugi to masakra... to nie jest test sprawdzajacy poziom jezykowy, a test copywritingu... mial byc odzew, nie ma odzewu... AHA, przychodza luzie na rozmowy do wydawaloby sie porzadnej firmy, a do sekretarki podchodzi tleniona blondyna i opowiada "co z tym kiblem na X pietrze"? Czy to jest normalne? chociaz kultury osobistej by sie nauczyli przy osobach z zewnatrz...

Zostaw merytoryczną opinię o Groupon - Warszawa

• Jak się pracuje w Groupon?

Zobacz opinie na temat firmy Groupon tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Groupon?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 2 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Groupon?

Kandydaci do pracy w Groupon napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Groupon