Opinie o groupon.pl - Groupon Sp. z o.o w Warszawa

Spółka Groupon jest globalnym liderem w dziedzinie handlu lokalnego, dzięki czemu umożliwia ludziom z całego świata wyszukiwanie i znajdowanie wspaniałych okazji w bezkonkurencyjnych cenach. Groupon zmienia oblicze tradycyjnych małych firm, zapewniając handlowcom gamę produktów i usług, które mogą im pomóc przyciągać klientów i prowadzić ich działalność z większą skutecznością. Dzięki wykorzystaniu globalnych kontaktów spółki oraz skali jej działalności Groupon oferuje klientom niezwykłe okazje, dzięki którym będą oni mogli zjeść, zobaczyć, zrobić i kupić różne rzeczy w 48 krajach. Globalna skala działalności Groupon jest możliwa dzięki spółce Groupon International GmbH. Klienci odnajdują najlepsze okazje w swoim mieście, mogą wyjechać na wakacje w wyjątkowo atrakcyjnej cenie i wybierać spośród oferty pieczołowicie dobranego sprzętu elektronicznego, ubrań, artykułów gospodarstwa domowego i wielu innych produktów.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Groupon w Warszawa

Agata

@Nic a Ty nadal pracujesz w firmie Groupon czy już nie? Na czym polegała Twoja praca, że uważasz, że mogłyby ją wykonywać osoby bez ambicji?

klikacz

Jeśli ktoś nie ma ambicji i chce zanudzić się na śmierć za przeciętne pieniądzę to tak. Jak ma się już jakieś doświadczenie to polecam trochę szacunku do siebie i szukanie czegoś innego. Praca tam prowadzi do kwestionowania całego swojego wykształcenia. Zatrudniają ludzi po maturze, byleby znać język na jako takim poziomie. Chaos, ciągłe zmiany wytycznych, system premii bardzo wyśrubowany. Dziewczyna, która przeporwadzała ze mną rozmowę kwalilifkacyjną powinna dostać Oscara za sprzedanie mi tej "rozwijającej pracy, gdzie premię dostaje się za wypełnianie swoich podstawowych obowiązków". Można trafić na fajnych ludzi, ale wszyscy ci są sfrutrowani tą pracą, a reszta to mrówki bez ambicji.

Nic
@klikacz

Nic dodać, nic ująć! Omijajcie tę firemkę, jeśli macie choć minimum ambicji!

Agata

@Pracownik a wiesz czemu ta sama firma w różnych krajach ma różne stawki? Czy nie jest to po prostu dostosowane do płac jakie obowiązują w danym kraju? Czy kiedyś jakiś pracownik firmy Groupon poruszał ten temat z pracownikami?

Bartek

A jak wygląda sama rekrutacja ?jakieś testy z excela? jak to wygląda?

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
Elhurt Sp. z o.o.
logo firmy Zlecę prace rozbiórkowe
Bielawa
Zib Kan-Gaz Sp. z o.o.

Praca w Groupon w kilku krokach: 1. Wytarguj jak największą podstawę bo o podwyżce możesz zapomnieć. 2. Kierownictwo pewnie będzie młodsze od Ciebie. 3. Wybierz na początku swoją drogę: albo od początku włazisz gdzie trzeba komu trzeba i na czas pracy porzucasz pojęcia takie jak "honor" i "godność" albo zmienisz tą pracę po roku. 4. Warunki pracy, które usłyszysz na rozmowie kwalifikacyjnej zmienią się bardzo szybko po podjęciu pracy. 5. Wszystkie negatywne zmiany zachodzą bez Twojej zgody i oczywiście z upływem czasu robisz coraz więcej aż dochodzi do tego etapu że utargowana przez Ciebie podstawa przestaje się opłacać. 6. Wynagrodzenie nie jest rynkowe każdy odchodząc dostaje lepsze warunki finansowe w innych firmach. 7. Przygotuj sie na pracę z 19 latkami na dziale. 8. Pracownik z 3 letnim stażem pracy w Grouponie zarabia mniej od osób, które dopiero zaczynają pracę. I najważniejsze: Polski Groupon to połączenie dwóch rzeczy: mało płacą - dużo pracujesz w przeciwieństwie do Niemiec gdzie płacą za tą samą robotę dwa razy więcej lub Chennai i ogólnie Indii gdzie płacą tyle co w Polsce ale wymagają połowę mniej pracy. Ja nie polecam tego pracodawcy. Wiem jaka panuje polityka w korpo bo nie z jednego pieca już chleb jadłem ale to co się dzieje w Grouponie to jest żenada, idealna praca dla ludzi w liceum na wakacje.

Agata

@K czyli długo pracowałeś na zleceniu. Czy byłeś wtedy studentem? @Ciekawy może zaaplikuj i jeżeli uda Ci się dostać na rozmowę rekrutacyjną do Grupona to zorientujesz się na jakie podejście w firmie możesz liczyć. Oczywiście może ktoś Ci wcześniej odpowie, ale jednak samemu zobaczyć biuro to nie to samo, co bazować na opinii innych, prawda?

Ciekawy

A czy ktoś może powiedzieć ile osób obecnie pracuje w centrum w Wawie i Katowicach? Jak duże organizacje to są? Jakieś szanse na "personal approach" czy raczej to już duże fabryki?

Tomasz

Witan na jakie zarobki może liczyć Handlowiec w call center z językiem Polskim. Jest umowa o pracę? Podstawa na poziomie 2500-3000 netto?

K
@Tomasz

Tyle ale brutto i zlecenie

tyczko
@K

Jeśli handlowiec to nie pracuje w call center, tylko w Groupon Polska i tam nie ma nigdy umów zleceń, tylko zawsze umowa o pracę, wiem, bo pracowałam. Z tego co wiem to stanowiska w Groupon Shared Service Center (te z językami obcymi) są albo na umowę o pracę albo na zlecenie, ale zarobków nie znam, pewnie zależnie od języka obcego i na jakim poziomie się je zna. Powodzenia!

K
@tyczko

Ja pracowałem 3 lata i pierwsze pół roku miałem zlecenie potem umowę o pracę ale trzeba było o nią walczyc wykazując sie dobra sprzedażą

Agata

@były pracownik a na jakim stanowisku była taka pensja? Czy według rynku pracy uważasz, że powinna być wyższa? A czemu pracownicy Grouponu musieli pracować w święta? Ze względu na sprzedaż internetową? A co trzeba było wykonać, by osiągnąć najwyższej premię?

Pracowałam w Groupon przez całkiem długi czas, jak na ogromną rotacje pracowników. Zarobki bardzo marne, ok 3500 zł brutto, do tego premia w wysokości 400-200 zł, w zależności jak pracuje twój team. Osiągnięcie najwyższej premii graniczy z cudem - a jak wiadomo cuda nie zdarzają się zbyt często. Firma nastawiona na dobrze prosperujący biznes, pracownik jest nieważny. ciągła zmiana team liderów, chaos. Osoby pracujące na stanowiskach wyższych bez studiów i kompetencji, kolesiostwo. Ciągła zmiana pracowników, procesów. Dokładanie pracy, niesprawiedliwe ocenianie. Firma wprowadza system oceny pracowników QA aby żaden z nich nie otrzymał premii. Co więcej dodatkowe godziny pracy, narzucanie pracy w święta. Polecam dla studenta aby nabrał doświadczenia w SSC, osoby starsze i mające do siebie szacunek długo tam nie zostają. DNO na warszawskiem rynku pracy

cech

Zdolni ludzie tylko będą się marnować w takiej pracy. Szkoda życia na takie firmy.

Agata

@Przeczytaj zanim zaaplikujesz! w ogłoszeniach o pracę jest informacja o atrakcyjnym systemie premiowym, czyli jak według Ciebie jest niskie wynagrodzenie, to tą premię ciężko wyrobić? A możesz powiedzieć czemu praca w Grouponie jest wyczerpująca psychicznie? Czy jest to związane ze stresującymi decyzjami? Czy każde stanowisko musi podejmować takie decyzje? A na jakim Ty stanowisku pracowałeś?

Przeczytaj zanim zaaplikujesz!

Podam tutaj szczerą opinię dotyczący owej tak "innowacyjnej" firmy, więc poza owocami, płatkami i darmową kawą nie ma tam nic fajnego. Praca wycieńczająca psychicznie bez adekwatnego wynagrodzenia. Na początku kariery zawodowej można tam iść, by złapać trochę doświadczenia. Te wszystkie negatywne opinie nie są bez przyczyny. Zarobki marne, atmosfera też do kitu. Rotacja jest duża. Radzę się tysiąc razy zastanowić zanim sie tam zatrudnisz, chyba że nie masz ambicji, by coś osiągnąć i czekać przysłowiowo do 10 każdego miesiąca na pensję, bo nie starcza Ci na życie. Nie licz na podwyżki a jak już ją dostaniesz jest tak niska, że jej nie zauważysz. Nie wróciłbym tam za żadne pieniądze. Pozdro

kjs

To nie jest firma dla ludzi chcących odnieść sukces. Raczej dla koniobijców mieszkających ze starymi i cieszących się, że mają na wyjście na piwo. Ambitni ludzie nie mają tu raczej czego szukać.

Tymon

Rotacje są dziś na porządku dziennym, ludzie zmieniaj,a pracę z różnych powodów.

katowice

Witam, czy ktoś pracuje w Katowicach w Grouponie? Jaka atmosfera tam panuje i jak z zarobkami? Poleca ktoś tą firmę?

katowice

Justus

@Zniesmaczony Jeśli taka jedna niezbyt komfortowa sytuacja potrafiła Cię zniechęcić to widać nie miałeś dużego parcia na prace w Groupon-ie1 W takim miejscu muszą pracować odpowiednie osoby, może to są takie testy dla nowych żeby zostali najwytrwalsi.

Zniesmaczony

Witam rekruter nie szanuje kandytatów. Przerywa rozmowę prosi aby do niego oddzwonić za 2 godziny po czym nie odbiera telefonu nawet nie raczy oddzwonić. Szkoda czasu na takie firmy. Nie polecam

Agata

@Pe ale nie docenieni byli, bo mieli za małą pensję? Czy w jakiś inny sposób? Chodziło o atmosferę? Czy te osoby nie chcą wypowiedzieć się na forum o swoich doświadczeniach? Każda dodatkowa opinia może być przydatna dla kogoś zainteresowanego pracą w Groupon.

Zostaw merytoryczną opinię o Groupon - Warszawa

• Jak się pracuje w Groupon?

Zobacz opinie na temat firmy Groupon tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Groupon?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 2 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Groupon?

Kandydaci do pracy w Groupon napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Groupon