Opinie o sklepie notino.pl - Notino, s.r.o.

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Notino, a także Klientów firmy. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Notino o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Notino w Warszawa

Magda

Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej w punkcie w Blue City. Kierowniczka informowała, że niezależnie od decyzji otrzymam kontakt. Minął tydzień od podanego terminu kontaktu i telefonu brak. Nie rozumiem po co informują, że skontaktują się nawet jeśli decyzja będzie negatywna, skoro tego nie robią. To tak jak ja bym powiedziała, że przyjadę na rozmowę danego dnia i bez poinformowania po prostu bym nie przyjechała. Nie lubię niesłowności i brak profesjonalizmu.

Byly pravownik

Nie polecam pracy w firmie Notino . Pracodawca stosuje metodę wyzysku pracownika a mianowicie obciążania go całą masą zadań i obowiązków bo po co zatrudniać ludzi do konkretnych zadań np.magazyniera czy ochronę jak BC może być od wszystkiego. Firmę pogrąża to , że wszelkie zaistniałe straty ( np.kradzieże ) po podpisaniu umowy o odpowiedzialności materialnej pracodawca odbija sobie potrącając pracownikowi szkodę z wynagrodzenia a nazywa to ODSZKODOWANIEM dla firmy.... Czyli pracownik którego się wyzyskuje i wyciska jak cytrynę jest dodatkowo traktowany jak potencjalny złodz...... Dramat ! Nikomu nie polecam pracy w Notino a już szczególnie w CH Arkadia tam klient który "zapomniał zapłacić" za towar ma raj bo brak ochrony i b.duzy ruch w sklepie jest dodatkowa zachętą do odwiedzania tego sklepu ..... za braki zapłaci pracownik .

Nov

Czy rozmowa na stanowisko kierownicze jest prowadzona w języku angielskim?

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 33 dni.

Czy w firmie Notino są regularne szkolenia pracownicze?

Nov

Czy rozmowa na stanowisko kierownicze jest prowadzona w języku angielskim?

Ewa
@Nov

Witaj Nov, rozmowa na kierowniczym stanowisku będzie odbywała się w języku angielskim.W ramach pozycji na kierownika sklepu oczekujemy zaawansowanego języka angielskiego. W razie pytań jestem dostępna. Ewa Bugaj Regioanl Manager Notino

@nov
@Ewa

Dzień dobry Nazywam się Małgorzata Żuchowska pracowałam w perfumerii Douglas jako expert do spraw sprzedaży zajełam trzecie miejsce w Polsce w sprzedaży awansowała na stanowisko starszego konsultanta oraz trenera. W perfumerii Douglas pracowałam 10 lat jeśli moja wiedza się państwu przyda byłabym zaszczycona praca u państwa .Pochodzę ze Zgierza woj.Łódzkie tel 724608555

Xywy
@@nov

Przygotuj się na cieżką fizyczną pracę ! W Notino jesteś od wszystkiego od mycia podłogi w sklepie po przyjmowanie i dzwiganie ciężkich dostaw.Wykorzystują pracowników. Bardzo niska pensja a obowiązków cała masa.

Alicja Nowy wpis
@Xywy

Jak wygląda wspomniana przez Ciebie bardzo niska pensja? Czy jest ona na stałym poziomie czy może jest wzbogacana premiami lub można spodziewać się podwyżek? Za co są premie a jak uzyskać można podwyżkę w Notino?

An Nowy wpis
@Alicja

Nie wiele więcej niż najniższa krajowa, podwyżki są jak yeti wszyscy słyszeli nikt nie widział.Premie są od sprzedaży ale nie licz na więcej niż 100-250zł przy super sprzedaży,jak trafi się dobry miesiąc przy czym trzeba pamiętać że oprócz bycia konsultantka musisz być jeszcze magazynierem,Panią sprzątająca, ochroniarzem i osobą od wydawania paczek,a personelu zazwyczaj jest za mało.

Byly pravownik

Alicja
@Byly pravownik

Hej, mógłbyś/mogłabyś w takim razie podpowiedzieć mi jak wygląda zakres obowiązków sprzedawcy w Notino? Jakie zadania się dostaje, które według Ciebie powinien wykonywać ktoś inny? Jak wygląda typowy dzień pracy w firmie pod tym względem? I ile jest osób równocześnie na jednej zmianie?

@Alicja

Przeczytaj ze zrozumieniem to co zawarte jest w mojej opinii a znajdziesz odp na nurtujące Cie pytania. Ile jest osób na zmianie ? Stanowczo za mało co do ogromu pracy czytaj ilości klientów. Zawsze możesz sprawdzić osobiście czytaj zatrudnić się we "flagowym" sklepie Notjno CH Arkadia i na własnej skórze przekonać się jak będzie Ci się pracowało w miejscu gdzie ciągle ktoś się zwalnia bo ma dosyć wyzysku tam panującego....

An Nowy wpis
@Byly pravownik

Chyba taka polityka firmy bo takie praktyki nie tylko w Warszawie, praktycznie najniższa krajowa, ciężka praca,presja , odpowiedzialności za kradzieże , ciągły brak personelu ,o awansie nie ma mowy.Czasami jakieś konkursy ale na nagrody czeka się po pół roku.

Urszula

Zdarzyło Wam się zamówić z tego sklepu produkt wadliwy? Jak w takiej sytuacji jest z reklamacją, jaki rezultat? Napiszcie jak wygląda to w Notino.

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Notino? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Beauty Consultant?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Urszula
Kandydat

Hej. Zastanawiam się jak wygląda praca w Notino? Jak wiadomo firma jest rozpoznawalna i oferuje ciekawe produkty. Orientujecie się, czy prowadzone są rekrutacje, i jakie benefity pracownicze oferuje ten pracodawca?

@Urszula

Polecam przeczytać opinie z ostatnich miesięcy. Nic dodać nic ująć :)

Rafał
Klient

Widziałem, że w sklepie Notino jest dość szeroki asortyment kosmetyków różnych firm. Czy są też zestawy dla mężczyzn, które można by kupić na prezent? Ceny są konkurencyjne i można trafić na fajne promocje? Będę wdzięczny za info.

Iga
Kandydat

Patrząc na całą masę produktów aż chce się kupić wszystko. Zamawiał ktoś z tego sklepu i wie, jak wygląda rozpatrywanie zwrotów? Nigdy nie musiałam oddawać kosmetyków, ale chętnie się dowiem jak firma podchodzi do tego tematu?

Olga

Mam pytanie o zakupy w internetowym sklepie Notino. Czy ich prezenty przy zakupie można dostać tylko, gdy wybieramy opcję przesyłki, a może przy odbiorze osobistym w punkcie np. w Arkadii też dostanę prezent? Liczę na Was dziewczyny, jeżeli zamawiacie u nich, dajcie proszę znać.

TakNie

Pracowałam dla tej firmy w CH Arkadia. Nie polecam ponieważ nie tak miala ta praca wyglądać.Realia okazały się porażające . Praca bardzo ciężka fizycznie a funkcja BC to tylko niewielka część całej masy obowiązków ,które spadają na pracownika. Jesteś wszystkim od wszystkiego bo firma delikatnie mówiąc jest bardzo oszczędna w zatrudnieniu wystarczającej liczby pracowników.Skutkiem tego jest ogromne zmęczenie fizyczne i psychiczne bo presja jest ogromna. Klienci niezadowoleni z obsługi, która sie dwoi i troi by nadąrzyć ze wszystkim.Tak nieliczny personel nie jest jest w stanie obsłużyć tak dużej liczby klientów. Ciezka praca na magazynie sklepu to dzwiganie ciezkich dostaw i rozkładanie ich a na koniec dnia składanie pustych plastikowych pudeł których potrafi być kilkadziesiąt lub więcej. Nigdy nie wracałam po pracy tak zmeczona. Pani kierownik sklepu nie dba o komfort pracy pracowników a przecież pracownicy to sukces sklepu no i Pani kierownik . Dziwna polityka. Wielka presja psychiczna na wynik no bo sklep w Arkadi to sklep flagowy .Tylko dlaczego brak tu odpowiedniej liczby personelu i ochrony ? Dlaczego pracownika obarcza sie brakami spowodowanymi kradzieżami ? (usunięte przez administratora) robią co chcą a nieliczny umęczony personel nie jest w stanie dodatkowo jeszcze pilnować towaru na sklepie . Ludzie uciekaja stad bo w takich warunkach nie da się pracować za naprawdę słaba pensje ( 2400 netto) w porównaniu do nakładu pracy. Nie polecam nikomu .

Happy

NIE POLECAM pracy w Notino a Westfield Arkadia omijajcie wręcz z daleka!!!!Moja opinia dotyczy właśnie Arkadii.Wyzysk w czystej formie,za marne 2400 na rękę.Idziesz pracować do Perfumerii a jesteś sprzątaczką, magazynierem,kasjerem,konsultantem, ochroniarzem,osobą od reklamacji i jeszcze dużo stanowisk, których w umowie nie ma zawartych by wymieniać. Dźwigasz ciężkie pudła ważące czasami po 7/9kg a może ich być 50/60 do 200 w okresach świątecznych.Przewalasz te boxy po 5razy z podłogi na wagę z wagi na podłogę a później dopiero na odpowiednie miejsca :/.Kierowniczka wychodzi z założenia ,że im mniej pracowników tym lepiej więc czy zrobi to 10 osób czy 2 to i tak będzie zrobione, wiecznie „źle,za mało” tylko krytyka i straszenie wyciąganiem konsekwencji (oczywiście materialnych). TA osoba nie powinna zajmować tego stanowiska. Firma ogólnie patrzy tylko jak z pensji pracownika sobie podreperować zyski :/ nie ma żadnego biura w Polsce wiec pracownik nie ma jak skontaktować się w razie jakichkolwiek sytuacji i wątpliwości bezpośrednio do zarządu czy kadr a przez kierowniczkę Arkadii nie ma co tego robić bo wszystko zostaje bez odpowiedzi i jest udawanie,że „już poszło” zero kompetencji,robi jak jej się podoba, szkoda gadać. Dziewczyny bc świetne ale wymęczone do granic możliwości ,nic dziwnego jak dzień zaczynasz od (usunięte przez administratora) odkurzacz,mopa i mycia kibla,rozładunku dostawy a później obsugujesz klienta, którego w Arkadii nie brakuje.Musisz się dwoić i troić bo na zmianie 2 osoby a czasami nawet 1 wiec klienci wściekli bo obsługi brak.Na koniec pracy ktoś musi puste pudła spakować i przygotować do wysyłki a sił już brak.Dziwie się,że tam ktoś jeszcze pracuje.DRAMAT,dramat i jeszcze raz dramat!!!Acha i jeszcze jedno,za kradzieże „płacisz” ze swojej pensji ;)(usunięte przez administratora)

Xywy

W Notino trzeba się przygotować na to , że nie jesteś tylko BC . Jesteś pracownikiem od wszystkiego masz pełno obowiązków do tego cisną Cię ze sprzedażą no ale to akurat jest zrozumiałe w końcu to sklep i sprzedaż musi być. Wykonujesz ciezką pracę na magazynie tz.np.przyjmujesz dostawy , które są przeważnie duże. Całą dostawę trzeba dźwigać a jest to w całości bardzo dużo kg. Musisz dźwigać, myć podłogę w całym sklepie, a potem strzepać z siebie kurz i wyjść w pełni szczęścia na sklep do klientów..... Masa innych obowiązków. Nigdy nie wykonywałam tak ciężkiej pracy z tyloma obowiązkami za tak małe pieniądze .

Czy Notino zatrudnia studentów?

Magda

Holaa
@Magda

Chciałam zapytać jakie zarobki oferuje firma?

objawienie
@Holaa

Raczej żadne, bo nawet chcąc pracować na kierowniczym stanowisku gdy rekrutowali to nie chcieli powiedzieć na początku jasno ile oferują :P A jak ukrywają to oznacza że słabo. Bo jak płacą normalnie to się tym chwalą, bo mało gdzie płacą uczciwie. Rozmowa pierwsza z Czeską HR była ok, później lokalna z jakimś gościem, który od nich przyjechał to było nieporozumienie. Facet tylko pytał ile czasu poświęcę na rozpakowanie towaru na zapleczu, ile mi zajmie obsługa klientów, ile praca z zespołem. Wszystko chciał procentowo. Jak mu nie powiesz tak jak wynika ze szkoleń controllingowych to jest źle, nie rozumie, że to trzeba reagować i robić wszystko tak jak trzeba i tyle ile tego wymaga sytuacja, a ta codziennie będzie inna. Nie był mną zachwycony i nie zatrudnili mnie, ich strata, stracili najlepszego pracownika jakiego mogli mieć. Jak później widziałem to zatrudnili byle kogo, byle dziewczyna, która nic nie potrafi i wdzięczna że zatrudniona :P

Salve
@objawienie

Kiedy miała miejsce ta rozmowa? Mam podobne doświadczenia.

XYZ

Najniższa krajowa .....

XYZ
@objawienie

Ciesz się w takim razie że Ci odmówili bo płacą NAJNIŻSZĄ KRAJOWĄ za mega ciężka pracę . W tej firmie jesteś od wszystkiego od ciężkich fizycznych prac których nie masz w umowie tak to wygląda. Oszczędza się na zatrudnieniu ludzi a zjeżdża tych którzy pracują.

Elleee

Najniższa krajowa

QWERTY
@XYZ

Najniższa krajowa na stanowisku kierowniczym? Serio???

Czy często w firmie Notino zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

@Pytanie

zdarzają się, ale nie ma na to reguły. Wszystko zależy od stanowiska, umiejętności i czy jest ktoś chętny dać Ci szansę czy nie.

Krzysztof
@.

Czyli mam przez to rozumieć, że prędzej można trafić na rekrutację zewnętrzną? Jak tak to może napiszesz, czy trudno jest finalnie dostać się do pracy w firmie Notino?

Kisss
@Krzysztof

Nie polecam pracy tutaj .

@Krzysztof

jeżeli chodzi o stanowisko konsultanta to prędzej trafisz na rekrutację zewnętrzną, ale jeżeli chodzi o inne stanowiska tj: zastępca kierownika, trener sklepu czy sam kierownik zazwyczaj są to osoby z wewnątrz. Na stanowisko konsultanta nie jest trudno się dostać, na pewno większe szanse mają osoby, które albo może miały jakieś doświadczenie w tej branży itd z reszta jak wszędzie. Ale jeżeli mogę Ci doradzić, to lepiej odpuść sobie pracę tutaj, myślę, że lepsze zarobki dostaniesz u konkurencji i tak samo jeżeli chodzi o komfort w pracy. Tym bardziej, jeżeli szukasz czegoś na dłużej, bo pewnie po kliku miesiącach będziesz szukać dalej pracy

Alicja
@Kisss

Możesz napisać dlaczego nie polecasz pracy w firmie? Niestety ale nie uzasadniłeś/aś w żaden sposób swojego wpisu. Gdy pisze się jakąś opinię powinno się podać jakieś argumenty na potwierdzenie swoich słów by inni mogli dokładniej poznać sytuację.

Mira

Fajna firma, dobra atmosfera.Generalnie firma oceniana jako dobry pracodawca, więc polecam!

Elleee
@Mira

Dobry pracodawca dba o pracowników tu niestety tego nie ma .

Czy w Notino są szkolenia zewnętrzne?

Są, ale bardzo rzadko :(

Jak długo trwa proces awansu w Notino?

Anonim
@Pytanie

Nie ma czegoś takiego jak awans w notino

Anonim
@Pytanie

Większość awansów to awanse wewnętrzne.

Tak jak ktoś poniżej napisał praca w Notino jeżeli chodzi o atmosferę w zespole jest dobra i pozytywna.(usunięte przez administratora) Tak samo jak bez (usunięte przez administratora) Trener, która sklepy odwiedza raz od wielkiego dzwonu i to zaledwie na parę godzin.(usunięte przez administratora)W przeciągu roku zdążyła stworzyć tylko jedno szkolenie. Nic nowego ani przydatnego się niestety od niej nie dowiedziałam. Nie pomogła mi w żadnej kwestii ani nigdy nie potrafiła odpowiedzieć na nurtujące mnie pytania. Uważam, że to stanowisko jest również zbędne, (usunięte przez administratora) Widać, że firma chce się rozwijać i jej to wychodzi, jednak dopóki firmy nie opuści ten duet tam pracuje - to nie polecam. (usunięte przez administratora)

@anonim

Dokładnie kadra kierowników i trenerów to porażka, firma chce dobrze ale ludzi na takie stanowiska wybiera totalnie niekompetentnych. Z reszta do tu mówić, kierownicy i zastępcy niektórych sklepów to tez odrębna historia...

Agata

Cześć, pracuję tam i chętnie odpowiem na wszelkie wasze pytania : -)

Krzysztof
@Agata

Powiedz mi w takim razie na jaki rodzaj umowy można liczyć na początku współpracy, czy dostaje się tu od pierwszego dnia umowę o pracę? Jestem też ciekaw jak firma zapatruje się na osoby, które nie posiadają sporego doświadczenia zawodowego. Liczę na Twój wpis!

@Krzysztof

Tak, dostajesz umowę o pracę od pierwszego dnia. Jeżeli planujesz aplikować na stanowisko konsultanta to nie ma problemu jeśli nie masz doświadczenia, bo wszystkiego Cię nauczą. Jeśli zaś chodzi o wyższe stanowiska to wiadomo, trzeba mieć już jakieś doświadczenie :)

Ogólnie firma dobra, szybko się rozwija, praca dość przyjemna, zarobki są dobre, ale komunikacja wewnątrz firmy to jakieś nieporozumienie... W centrali każdy mówi co innego i mało kto zna się na swojej pracy. (usunięte przez administratora) Ludzie pracujący w sklepach naprawdę świetni i tworzą przyjemną atmosferę pracy, ale niestety w tej firmie im wyżej, tym gorzej... Ogólnie, ani nie polecam, ani nie odradzam- najlepiej przekonać się samemu. (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Notino - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.