Alpharec

Wrocław

Opinie o Alpharec

nieistotny 2009-08-23 11:00:37
anonim - 2009-06-17 11:45:01

Słowa kojarzące się z Alpharec (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... .
Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... .
Od jakiej stawki można negocjować pensję?
Najbardziej podobało mi się w Alpharec:
Najbardziej nie podobało mi się w Alpharec:

słowa kojarzace się z Alpharec: niesolidna
Ludzie tam pracujący: mało kompetentni
Najgorszy pośrednik, z którym miałam do tej pory do czynienia. Szkoda marnować swój czas na nawiązanie współpracy z tym pośrednikiem, chyba że pracują tam czyiś znajomi.
Pozdrawiam
po rekrutacji z alpharec 2009-12-14 17:02:37
Po wizycie w Alpharec Wrocław stwierdzam. Nieprofesjonalnie przebiegająca rekrutacja od samego początku. Osoba przeprowadzająca rekrutację pan [usunięte przez moderatora]. niesłowny bez profesjonalizmu. Zastanawiające jest kto temu Panu przeprowadził rekrutację.
Dziki 2014-07-26 19:09:58
Analfabeci nie czytają maili.
zawiedziony 2014-10-14 11:37:35
1. Brak solidnvości
2. Brak profesjonalizmu
3. Protekcjonalne zachowanie właściciela(?)/szefa(?)
4. Nie wywiązywanie się z ustnie składanych obietnic.
5. Mataczenie w przypadku niewłaściwego podejścia do złożonego zlecenia
Krysia 2014-12-14 19:11:23
Najgorszy pośrednik z jakim miałem do czynienia.
Nie podpisują umów osobiście, wysyłają zdjęcia umów zrobione telefonem komórkowym do wydrukowania, podpisania i odesłania ich spowrotem!
Zalegają z wysyłaniem umów po pare miesięcy.
Wypłacają 20tego z przedłużeniem jeżeli święta za pasem i wypadają 20tego.
Nie potrafią czytać co jest napisane w mailach.

NIE POLECAM!
anonim 2015-08-10 19:30:55
złożyłem CV okazało się, że pracuje tam znajoma mojej szefowej i wykonała telefon, a ja w pracy miałem rozmowę. nie polecam. zero poufności, zero profesjonalizmu.
niks 2016-05-20 21:44:08
no niestety, w Polsce pielęgniarka wiele nie zarobi, a za granicą ma szansę na godne życie :)
Zostaw swoją opinię o Alpharec - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Alpharec