Strefa Czasu

Opinie o Strefa Czasu

Masakra 2015-09-15 11:53:06
Nikomu nie polecam pracy w tej firmie. Na umowie najniższa krajowa(albo na czarno) reszta pod stołem w zależności od humoru właściciela. Na umowie jesteś sprzedawcą a tak naprawdę niewolnikiem który musi zajmować się wszystkim(głównie rzeczami które nie należą do twoich obowiązków). Wyzysk na maxa żadnych zasad(jak idziesz na urlop to nie dostajesz kasy bo przecież nie ma cię w pracy a co z tego że Ci się należy). Na rozmowie kwalifikacyjnej złote góry a później katorga na szczęscie po kilku miesiącach zrezygnowałam.
Jarosław Kaźmierczak 2015-11-10 13:21:37
Szanowni Państwo jako właściciel firmy Strefa Czasu nie mogę obojętnie patrzeć jak ktoś szkaluje dobre imię mojej firmy na które pracowałem przez prawie 30 lat.
Szkoda że osoba pisząca ten post nie ujawniła nazwiska bo nie wierzę, że był to pracownik firmy Strefa Czasu. Wygląda mi to raczej na celowe działanie nieuczciwej konkurencji. Obecnie zatrudniam 10 osób i zapewniam, że nigdy nikogo nie zatrudniłem na czarno oraz że wszyscy pracujący u mnie zatrudnieni są na umowę o pracę, większość ma długi staż pracy i bardzo chwali sobie doświadczenie i wiedzę zdobytą pod moim kierunkiem. Mam nadzieję, że pozostali pracownicy znajdą chwilę aby podzielić się z Państwem swoją opinią na temat warunków pracy w mojej firmie.
Pracownik 2015-11-12 09:49:48
Ja polecam. Pracuję w tej firmie 2 lata i w żadnym wypadku nie czuję się wykorzystywany. To jakieś bujdy. Na rozmowie o pracę wszystko jest z góry wyjaśnione, określony jest zakres obowiązków w miarę oczywiście umiejętności i możliwości pracownika. Każdy ma umowę. Urlop? Oczywiście płatny. Szef z którym zawsze można się dogadać, tylko trzeba umieć rozmawiać a nie przytakiwać a za plecami opowiadać niestworzone historie.
nak 2016-04-26 22:15:12
hajnal, pracownicy fizyczni nigdy nie mają lekko. Ważne żeby zarobki były dobre
Zostaw swoją opinię o Strefa Czasu - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Strefa Czasu