Opinie o Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych Sbl-Żelbet Sp. z o.o. w Warszawa Lędzińska 297

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych Sbl-Żelbet Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych Sbl-Żelbet Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych Sbl-Żelbet Sp. z o.o. w Warszawa Lędzińska 297

Michał Nowy wpis

Czy dobra praca jest nagradzana?

gosc xxxxx Nowy wpis

do telewizji polskiej tvp jnfo - wazna wiadomosc od ludzi polski rzad pis poraz kolejny oszukal osoby niepelnosprawne w polsce zakazuja osobom niepelnosprawnym w polsce calej wiezdzajac samochodami do duzych mista polski w prowadzil rzad pisowski naczele z kaczynskim i ministrem energetyki pisowskim w polsce , po miajac pracownikow , urzedpw skarbowych , celnych i rzadu pis ,po , psl , nowoczesna , kukiz 15 , i pracownikow gieldyfinasowej w polsce wlasnie , rzad pis niszczyc zaczyna osoby niepelnosprawne w polsce zakazujac wjazdu samochodami wsojmi do duzych mista i gmin w polsce calej z powodow , blachych i ustawy elektromobilnosci polski takie pomysl w padl sam kaczynski rzadu pisowskiego ten stary zgrzybilaec rzadu pisu ...

mamusia Nowy wpis

dzisiaj p prezydent A Duda skladal wieniec pod pomnikiem w 79rocznice a info pokazuje migafki z tej uroczystosci a prowadzaca zadaje pytania p dominice z brukseli iagle na ten sam temat brak powagi i szacunku dla poleglych p prezydenta oraz osob uczestniczacych a takze telewidzow ktorych w tym momencie nie intersowalo co mysla w brukseli

jag Nowy wpis

Witam. Wczoraj, w niedzielę 16 września od godz. 14tej oglądaliśmy transmisję z Dożynek Spała 2018r. Jak zwykle wieńce były piękne, /te, które mogliśmy oglądać/ jak to powiedział starszy Pan, chyba etnograf cudeńka, ale proszę Państwa dlaczego mamy słuchać i oglądać wywiad ze Starszym Panem w tym czasie, kiedy jest parada wieńców a nie oglądać właśnie tych "cudeniek". W minionym roku też musieliśmy słuchać i oglądać wywiad a nie wieńce. Czy wiecie Państwo, dzwonili wczoraj z rodziny z USA, Oni też oglądali transmisję - nie bardzo wiadomo skąd był wieniec, wiadomo tylko, że z małopolski bo o tym informował napis na tabliczce. Z jakiej wsi było to cudo nie dowiedzieliśmy się. Oni byli już w minionych latach i ich wieniec w minionym roku też był cudny, powiedziałabym, że najładniejszy. Nie było też wywiadu z zespołem, który wieniec wygrał i zdobył 1 miejsce. Pani Prezydentowej wieniec też się chyba bardzo podobał bo z zachwytem mówiła do męża pokazując na wieniec. Sumując -następną transmisję chciała bym oglądać zachwycając się wieńcami w nie słuchając wywiadów w tym czasie kiedy jest prezentacja wieńców. Ponadto chciała bym posłuchać co zwycięscy mają do powiedzenia na temat pracy przy wieńcach. Słuchałam wywiadu jednej z Pań, która mówiła o miesiącu pracy nad wieńcem. No proszę Państwa śmiechu warte. Praca nad wieńcem to jest parę miesięcy. Siew, zbiór o odpowiednim czasie, suszenie, plecenie i cała reszta. Myślę, że zespół, który zajął 1 miejsce opowiedziałby jak się pracuje tworząc takie cudo. Pozdrawiam

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych Sbl-Żelbet Sp. z o.o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
telewidz

Programy informacyjne w tvp są wiarygodne, ale goście zaproszeni z opozycji denerwujący kiedy się opamiętają, ,należy im przypominać jak było za ich rządów, krytykują Prezydenta (usunięte przez administratora)a zestawić do tego działania Komorowskiego dla przypomnienia, Teraz PSL aby zabłysnąć dąży do zostawienia czasu letniego ale "ambitne" zadanie, a zimą o godzinie 9 będzie ciemno, jak widać myślenie boli, W programach informacyjnych więcej przypominajcie o ich rządach afer, kradzieży, likwidacji i upadłości zakładów gzie do dzisiaj byli pracownicy nie odzyskali poborów, dzięki nim cofaliśmy się. Warto np na koniec wiadomości poświęcić 3 minuty dla gospodarki bo niby mamy ludzi wykształconych ale... warto wskazać nauczycielom, lekarzom i pozostałym pracownikom budżetowym, którzy twierdzą, że płacą podatki, a to zakłady pracy płacą cit, vat, i to jest główne źródło wpływów do budżetu, nauczyciel na 30 lat pracy w tym 5 lat nie pracuje tj 60 miesięcy wakacji. programy na ten temat może zastanowiły by niektórych

Widzka

Dzień dobry. Zdecydowanie uważam, iż" zrobienie" w TVP Info w godzinach 7:30-8:00 kolejnego programu śniadaniowego jest chybione bowiem zmusi wielu odbiorców do szukania porannych informacji w stacjach konkurencyjnych zwłaszcza TVN24

RM

Dobra opinia to dobre informacje ! Czy nie nalezy sie waszystkim informacja ze w świetle wzrastającej liczby wypadkow Panstwo jest mniej bezpieczne. W tym roku pracuje prawie 10% mniej Ratowników Medycznych, a do tego likwiduje się karetki S przeksztalcajac je w karetki P Pytanie kto w nich będzie pracował ? Karetki S -Kujawsko Pomorskie. Brak Ratowników - Cała Polska

zx

chce spytac dlaczego w sobotnim rannym programie politycznym wypowiada sie ksiadz a nigdy zakonnica - ciekawi jestesmy politycznych opinii zakonnic - kobiet - nie tylko ksiezy - samców

TOMI

w tylewizji jest najochydniejszym programem jaki oglądałem w moim prawie 60-letnim życiu jak tak można poniżać ludzi manipulować obrazem to jest żałosne .....dziennikarze opamiętajcie się czasy komuny i cenzury minęły !!!!!

Polak i europejczyk

Czy Pan Rachoń jest waszym dziennikarzem czy kabareciarzem - to co prezentował dziś w programie "Minęła 20" w "rozmowie" z indywiduum Wojciechem Cejrowskim to jest kpina a nie dziennikarstwo ! Te jego głupawe miny i głupawe komentarze predysponują go do udziału w kabarecie a nie w państwowej telewizji - wstyd !

bezPoważania

Mieli byście nieco taktu i kultury i darowali sobie ciągłe powtarzanie bluzgu Michnika w godzinach gdzie przed odbiornikami mogą być dzieci. Potraficie tylko żebrać o abonament a ja się pytam ZA CO ? Za taki prymitywizm !!!! bez Poważania SJ

admin

Temat firmy Telewizja Polska S.A. TVP Info ucichł, ale może znajdzie się osoba aktualnie zatrudniona, która będzie chciała się podzielić swoimi spostrzeżeniami na temat pracy? Czekamy na nowe informacje.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych Sbl-Żelbet Sp. z o.o. - Warszawa

Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych Sbl-Żelbet Sp. z o.o.

Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych Sbl-Żelbet Sp. z o.o.