Opinie o auchan.pl - Auchan POLSKA w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Auchan Polska. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Auchan Polska o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auchan Polska w Kraków Aleja Pokoju 67

Łucja

No niby nikt poza nami.xd Ciekawe czy takie sugestie padają też otwarcie, gdy ludzie nie mogą być już anonimowi? Ale ogólnie to w tym co napisał jest w ogóle jakaś prawda?

Do gryma

Nawet nie wiesz kto jest autorem wpisu, a używasz czyjegoś nazwiska parchu. Z tymi tabletkami to uważaj, bo przedawkujesz. Pisze się lasuje ofermo. Lansujesz się ty po nocach podnóżku, bo nic ci więcej nie zostało. Mnie chociaż ma się co zlasować, kiedy ty pod deklem nic nie masz. kaliński to takie samo dno jak ty, więc poniesie konsekwencje trzymania takich nieużytków jak alkoholik piszczek i reszta. Swoją drogą masz kolejną wszywkę? Nikt na komentarze nie reaguje i nic nie wnoszą? Typowa ocena oszołomskiego pustaka. Nikt - ty i reagujesz w moment na komendę. A teraz idź lizać rowy dalej włazidupcu.

Nieudaczniku

Gdy się naleje na gremlina, to on się rozmnaża niestety. Jesteś chwastem do spalenia. Jeśli to są bzdury, czemu nie zgłosisz właściwym jednostkom bezmózga gnido? Odwiedzę ciebie. Na żywo zawsze brak odwagi, a tutaj kozak w necie, pi zda w świecie. Hipokrytyczny pustostan oszołomski płacze, ponieważ wypluwają ścieki na szerokie wody. Nic więcej nie zrobisz popaprane lizonogie to. Prawdą wygrałem dawno temu bublu i na chwilę obecną jest jej naprawdę nie wiele.

john
@Do gryma

Nie dotyczy pracy rekrutacji bezuzyteczna

Tomasz

Nie warto tracić czasu dla tej firmy płacą grosze,a wymagają dość dużo.Stawka 2900brutto plus 200zł motywacyjnego daje 3100brutto.Premia jest ale można zapomnieć bo tak jest skonstruowana by jej nie było.Pomiatanie,gnojenie,upokarzanie na porządku dziennym pracownik jest maszynką do robienia pieniędzy.Twoje zdanie czy problem nie liczy się.Grafiki są układane pod dyktando Dyrektorki.O rankach i wolnych weekendach możesz zapomnieć.Praca na telefon, Facebook,watsap, Messenger będą w ten sposób się komunikować.Rozkład pracy ci urozmaicą w jeden dzień popołudniu drugi dzień środek a trzeci rano.Jak masz dzieci i inne pasje zapomnij to wybiją ci z głowy.Tylko dyrektorka i kadra kierownicza ma ranki i wolne weekendy.Socjal jest ale ostatnio już jest skąpo bo inflacja i koszty utrzymania wyższe.A pensje stoją w miejscu i nic nie zmienia się w tej kwestii.Dlatego lepiej nie tracić czasu bo zarobki są niskie,a poniewieranie na porządku dziennym.Jak masz słabą psychikę i sprawność fizyczną oraz umysłową to nie ryzykuj. To jest jak korporacja tylko w innym wydaniu

Zarządca

Komunikat dla idiotów z zarządu: zwolnienie marioli kaczki sraczki, to kropla w morzu. Takich jak ona w oszołomie nie brakuje. Nazwiska łapówkarzy są jawne od dawna. Gdy weźmiecie się wreszcie za sprzątanie tego bagna nie zapomnijcie o sobie gnoje.

Auhan przyjmuje niepełnosprawnych do pracy?

Hahahaha

Samych

The Bill
@Hahahaha

Dziękuju

Qrs

Tam sami niepełnosprawni pracują

Korespondencje, rejestry dźwiękowo wizualne, dokumentacja, świadkowie. Na yt jest część ukazująca patologie wewnętrzne. Wystarczy wpisać Auchan Bonarka. Gdzieś jeszcze krążą inne materiały typowe dla organów ścigania. Osobiście słyszałem dwa nagrania zawierające szczegóły typu kto komu, za co, za ile, kiedy, gdzie? Itp. W nich mówi jak sponsorował pobyt za spore pieniądze Marcinowi Siudzie i Marioli Kaczce - kierownikom Auchan przedstawiciel handlowy Muszyny Cechini - Mariusz Unijewski.

Pg?

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Poszukujemy Kierownika pracującego!
Koloryt Sp. z o.o.
Adrian23

Firma nastawiona na zysk,tabelki,plakaty,wykresy,analizy itp.Pracownik jest parobkiem i pionkiem i niczym innym. Pracowałem na kasie potem rzut na dział aż wreszcie Pracownik Wsparcia Klienta. Pensja nie wzrosła w trakcie lockdown obiecywali złote góry.Miala być ekstra premia za udział w projekcie Glovo i nic nie było nadal to samo. Postanowił em złożyć wypowiedzenie i tu się zaczął problem bo tą pracę wykonywałem najlepiej. Nagle znalazły się pieniądze które miały być.Niestety zrezygnowałem z pustych obietnic miało być 400zl premii do podstawy. Kwota realna to ok.150zl-200zl.Teraz będzie uzależnione od wyników czyli to samo co jest do tej pory.Kryteria : dostępność asortymentu,koszyk zakupowy, marża, obrót działu,straty.Czyli figa z makiem.Wiele osób oszukali bo większość została przymuszona do PWK.Pozegnalem się bo z takim pracodawca nie mam zamiaru współpracować,a tym bardziej u niego pracować. Wyniki wypracowuje pracownik i żaden dyrektor nie ma w tym udziału. W moim hipermarkecie dyrektorka tylko pogania i wymyśla nowe zadania które nic nie wnoszą. Tylko generują straty, większe koszta operacyjne i brak funduszy na podstawowe inwestycje. Pieniędzy nie ma na podwyżki i tak w rok rok

Qrs
@Adrian23

Zatrudniłem się w Auchan w połowie czerwca teraz dokładnie 12stego muszę tylko dopracować żeby mnie na wypłacie nie zrobili do wypłaty i spadam z tad tragedia w gorszej firmie chyba jeszcze nie pracowałem afery o nic poganianie i ogólnie mobing nie idę nawet na wypowiedzenie mogą mi nawet dyscyplinarkę wsadzić mam to gdzieś naprawdę dziwię się ludziom którzy tam pracują

xdxdfdf

I zapytam jakim cudem cieć z ochrony pracujący od początku bonarki dysponuje (usunięte przez administratora)danymi osobowymi i zarządza nimi jak swoimi, jego kradzione dane medyczne też posiada skąd? Na pewno nie od przełożonych dostał ale od swoich nieoficjalnych przełożonych dzięki nim jakoś przędzie na swym stanowisku, a swoje ofiary widzi ale (usunięte przez administratora) na sklepie nie widzi jak wchodzą do sklepu

Malwina

Witam, Czy posiada ktoś z Państwa bezpośredni numer telefonu do działu płac w Warszawie? Dziękuję

Tralata

Ale Ty chłopie masz zwalony beret że tak ciągle piszesz . Przecież każdy wie że wypisujesz bzdury . Szkoda mi Ciebie. ..

Latatra
@Tralata

Chłopie? Dobre. Ale skoro już piszesz tutaj nie znając żadnych faktów, lub też jak (usunięte przez administratora) mika wszystkim istniejącym przecząc lituj się nad sobą - częścią oszołomskiego pustostanu.

Magdalena

Co to znaczy że są drastycznie złe? Brzmi strasznie ale No nwm o co ci tak naprawdę teraz chodzi słuchaj

Hucer

Ponieważ Grzegorz sidziński to osoba chora psychicznie pracownik ochrony z Bronek ktury naraził pracowników na utratę życia dwa razy z rzędu w dwóch różnych firmach, działał sam i ze współpracy z jego znajomymi przestępcami z ochrony naraził moje życie jako że on sam wie gdzie pracuje i kradnie dane osobowe może byście się tak podzielili gdzie cieć sidzińsku pracuje i nie zaslaniajcie się rodo bo u was jest wszystko na bakier, czemu nie został postawiony przed sądem chmm śmiech na sali

Bronowice

Auchan pokazało, że pieniądz to dla nich wartość najważniejsza. Za kilka rubli sprzedadzą każdego człowieka. NIGDY już tam nic nie kupię. Zakupy w tej sieci to WSTYD, podobnie jak praca u nich. To jakby korzystać z usług agencji towarzyskiej, SPRZEDAJNOŚĆ to pierwsza WARTOŚĆ tej krporacji

Kuwr
@Bronowice

Lubię Auchan a polityka nie powinna wchodzić do sklepów

Owszą

Korupcja w owszą panuje w każdym kraju. W Rosji też kręcą lewy interes. Nic nie jest ważniejsze od pieniędzy. Niektórzy pracownicy chwalą się w sieci groźbami pod swoim adresem i polityką auchama w związku z bojkotem. Za duży ma interes w Rosji przestępca gospodarczy, by się z niej wycofać.

Beata
@Owszą

Jak niby wygląda korupcja w tym miejscu jeśli faktycznie jest?

@Owszą

Podziwiam Twoją znajomość słowa "Korupcja". Rozumiem Owszą że- pracowałeś(aś) w każdym kraju gdzie Auchan ma swoje sklepy. Rozumiem również ,że kręciłeś(aś) lub lubisz kręcisz lewe interesy. Zawsze jest wyjście - złóż wypowiedzenie i sprawa rozwiązana. Napiszesz wtedy komentarz jako BYŁY PRACOWNIK. Wcześniej jednak doucz się trochę Pozdrawiam.

Dno
@Ewa

Lub lubisz kręcisz lewe interesy - tym zdaniem pokazujesz poziom. Korepetycje z polskiego ogarnij. Może Unia to sponsoruje. Nie znasz podstaw polskiego, nie znasz tematów głównych - nie udzielaj się. Możesz jedynie opisać swoje doświadczenia w tym zakresie łapówkarskim.

Stach

Жаль, что вы не решили приостановить свою деятельность в России, которая без всяких оснований напала на Украину, где гибнут невинные люди и дети, а для вас важна занятость и деньги...

@Stach

Napisz coś po polsku. Ruskiego się nie uczylem bo mi dziadka na sibir swolocz wywiozła. Babcie i prababcie ukraincy na wolyniu chcieli zaszlachtować. Nie znam ruskiego alfabetu mieszkam w Polsce gdzie się urodzilem i mówię po polsku. Chetnie jednak przeczytam twoją wypowiedz. W naszym języku ktorym jest polski.

Konkretna
@Anna

To fakt my zyjemy w Polsce ,jezyk ojczysty to Polski i jestesmy Polakami i bedziemy mowic po Polsku.A inni niech sie ucza tego jezyka.A nie krzycza w sklepie na Kasjerki ze powinni znac jezyk ukrainski.Cos sie jej poplatalo.

Polak twoj brat
@Stach

Pisz po polsku. Nie umiem czytac w jezyku kacapów.

Dział słodkie "manager" musi być osobą wysoce wykwalifikowaną i kompetentną na to stanowisko no chyba swoich decyzji nie kieruje w oparciu o jakieś widzimisię jakiegoś jełopa z rynku

W różnych sklepach mniejszych też kupisz towar z Rosji A to czemu Ukraińcy robią tam zakupy tam pracują Polacy którzy mają rodziny na utrzymaniu

@Kasia

Mniejsze sklepy nie prowadzą biznesu w faszystowskiej rosji, nie zaopatrują zfaszyzowanego społeczeństwa entuzjastycznie popierającego dokonywanie zbrodni na Ukraińcach, mniejsze sklepy nie napychają budrzetu faszystowskiej rosji i nie finansują w ten sposób putinowskiej rzezi. Auchan ma jeden system wartości: ZYSK ponad wszystko.

Daniel
@Adam

Zysk i nic poza tym w tej firmie płacą ochłapy.Teraz zabrali premię i zamrozili podwyżki.Tylko dyrektorzy dostali podwyżki i menedżerowie bo strata ich bardziej kosztuje niż zwykłego pracownika.

@Adam

By się wypowiadać, trzeba nauczyć się języka polskiego, ortografii i gramatyki. Czas na Naukę panie Adamie. A potem dopiero porozmawiamy o matematyce - ekonomii.

Kania

Zamknijcie stacje benzynowe bo oni też zasilają Rosjan gaz też z Rosji ludzie opamiętajcie się bo jeszcze zaplaczecie za polską bez Ukraińców

@Kania

Stacje benzynowe działają na terytorium Polski , auchan i całe to wasze korporacyjne tałatajstwo działa w kraju który dokonuje ludobójstwa w UKRAINIE i zaopatrzacie bezmyślne społeczeństwo, które entuzjastycznie popiera to ludobójstwo na swoich sąsiadach. Ba - to samo społeczeństwo z radością przyjęłoby napaść na Polskę i kraje bałtyckie. A wy kręcicie z nimi biznes, bo dla was ZYSK jest ważniejszy ponad WSZYSTKO inne - to najważniejsza WARTOŚĆ AUCHAN, reszta to slogany marketyngowe

Allan

Q.. rvy francuskie dlaczego wspieracie reżim Putina?

Jedna brać

Kilka lat temu pracowałem w tej żałosnej sieci i naoglądałem się tyle (usunięte przez administratora) że głowa mała. Znajomy udostępnił mi nagranie z Krakowa, z Auchan Bonarka jak CBA wyprowadza w kajdankach dyrektora Grzegorza Sikorskiego, który ściągnął na siebie służby aż z Katowic swoimi przekrętami. Sprawa się ciągnęła i wiadomo było dla ogółu że brał w łapę ile wlezie. Przez kolejne miesiące trwania tej sprawy pobierał dalej pensję i na koniec gdy już wszystko zapadło ten przestępca wziął jeszcze premię, odprawę, otworzył działalność w Katowicach i klika lat temu został zastępcą dyrektora Agata meble. Tego typu akcji w Auchan jest co nie miara i to świadczy o absolutnej bezkarności, bezgranicznym łapówkarstwie i protekcji. Nie liczyłbym na to, że żabojad wycofa się z Rosji, z uwagi na swą naturalną pazerność. Auchan, to taki właśnie ruchol, który chce tylko zagrabiać i ciągle mu mało.

Francja elegancja

Od kilku miesięcy radość zakupów w Auchan Poznań ul. Bukowska 156 psuje mi oszukiwanie klienta na cenach. Bazuje się na tym że mało ludzi się orientuje że nabici zostali w butelkę a co za tym idzie minimalny procent osób zgłasza się po wyjściu z kas ( których zawsze jest za mało czynnych) do punktu informacji gdzie bez szmeru zwraca się klientowi różnicę między ceną niższą na półce a wyższą w kasie. Wygląda to na celową politykę sklepu powodującą odpływ klientów. A szkoda bo marka znalazła miejsce w wielu sercach. Też wydatnie rzadko tam zaglądam i chyba przestanę. Zachęcam do przyglądania się temu procederowi poznańskiej inspekcji handlowej.

Ryszard

Uachan nie jest sklepem przyjaznym dla małych zwierząt , Wniosłem na salę sprzedaży małego pieska w torbie . Zauważyła to obsługa sklepu i zażądała opusczenia sklepu , argumentjąc to "że względu na" ???? brak argumentacji. Natychmiast pojawił się ochroniarz grożąc poważnymi konsekwencjami . Poczułem sie jak groźny przestepca..Wszysko miało miejsce w dniu 17.02.1017 w Auchan Bronowicce w Krakowie..Wszystkich miłośników zwierząt zachęcam do bojkotu zakupów w tej sieci handlowej

yet
@Ryszard

Panie Ryszardzie nie wiem czy Pan jest zorientowany ale do sklepów spożywczych jest zakaz wprowadzania zwierząt, nawet małych w torebce... Nawet mały zwierz ( pies) może przenieść różne zarazki na art spożywcze, po drugie może oddać sprawy fiziologiczne i wiele innych czynników zakazuje wprowadzanie zwierząt na sklep. NIe wiem czemu klienci nie rozumieją tego typu spraw. Jeżeli obsługa zareagowała to dba też o Pana tyłek ....

ola
@Ryszard

Proszę pana nie każdy klient życzy sobie obecności pieska w sklepie. Sklep ma prawo swoim regulaminem zakazać wejścia z pieskiem do sklepu. Pan chce wchodzić z ogórkiem a dlaczego owczarek niemiecki ma nie wejść?

Ja.
@yet

Polskie prawo nie zabrania wchodzenia do miejsc użytku publicznego ze zwierzętami. Koniec kropka. Mam ochotę wejść z psem to wchodzę. Czy jest to akceptowalne społecznie? Jak widać nie do końca ale tylko tyle.

Ja.
@ola

Co za głupota. Jeżeli "nie każdy" klient będzie sobie życzył obecności osoby bez ręki, to czy sklep może zakazać wejścia takiej osobie? Regulamin sklepu nie ma tu nic do rzeczy. Sklep, który znajduje się na terenie naszego kraju, jest miejscem publicznym wg naszego prawa, dokładnie wg tego prawa można chodzić z psem w każdym miejscu publicznym

X
@Ja.

Chyba trochę z prawem na bakier :D Poza tym to sklep spożywczy? Nigdy nie zrozumiem ludzi, którzy targają do sklepów te biedne zwierzęta ( nie ważne czy waży 1kg czy 10kg ) Zrozumcie imbecyle, że dla zwierząt nie jest to przyjemność być w sklepie. Jedyne co możecie im fundować to stres, ale co tam nie widać po piesku to znaczy, że czuję się zaje...biście nie :)

ojej
@Ryszard

Widzisz, to nie tak jest, że sklep nie lubi zwierząt. Auchan angażuje się we wszystkie akcje pomagania zwierzętom, karma z uszkodzonych opakowań idzie np. na schronisko w danym mieście. Chodzi tu o przepisy sanepidowskie. Czegokolwiek z żywności dotnie np. nosem zwierzę, a jest to przeznaczone do konsumpcji- musi iść na odpis, a sklep nie chce obciążać tym finansowo klienta. Klienci niestety nie zawsze wnoszą zwierzęta na rękach, lubią trzymać psy na smyczy, często luźnej, wsadzają małe pieski do koszy na zakupy, które potem odstawiają, a następny klient wkłada tam żywność. Rzeczywiście klika lat temu był odgórny zakaz wpuszczania klientów ze zwierzętami na sklep, ponieważ kilka na kilkadziesiąt sklepów w Polsce miało niewystarczający w 100% monitoring, żeby sprawdzić, czego zwierzę dotykało na sklepie. Można więc było tylko wpuszczać na sklep tylko psa przewodnika niewidomego klienta, ale na wejściu przydzielony był wówczas pracownik, który chodził za takim klientem z przewodnikiem psem w celu zabierania ze sklepu towarów, które ewentualnie mógł dotknąć pies przewodnik. Dziś sytuacja jest zgoła inna. Monitoring jest wystarczający w 100 % sklepów, klienci więc są wpuszczani na sklep ze zwierzęciem na ręku, co najwyżej pouczeni na wejściu, ze zwierzę nie może luzem biegać i dotykać towarów na sklepie. jeśli psa puszczą na podłogę, ochrona podchodzi i prosi o pilnowanie zwierzęcia. Pandemia również wymusiła na wszystkich sklepach dezynfekcję wózków sklepowych, pies więc w wózku na nikim nie robi wrażenia. Jako ciekawostkę dodam, że jeszcze jako klient kilkanaście lat temu byłam wpuszczana na sklep i w Auchan, i w Tesco, i w Leclerku z kocim niemowlęciem w minikojcu. Kot nie chodził jeszcze, miał niespełna kilogram, a śpiącego niejednokrotnie oferowali na przypilnowanie na wejściu, z nieśpiącym robiłam normalnie zakupy, nikt mnie nigdy nie wygonił.

Mala

Nie polecam robić zakupów w Auchan Bronowice byłam dziś przy kasie 21 razem z dzieckiem pani kasjerka z nr 305 zaczęła mi grozić ochrona i policja jak nie założę maseczki jej zachowanie było nie dopuszczalne przy moim dziecku które się balo . Ja mam prawo być bez maseczki i też mam prawo być obsłużona.

@Mala

za to jest mandat 100- 500 zł zamiast zakupów to zero se pani zrobi

Sylwia
@505

dzień dobry. akurat nie dostanie mandatu to jest miejsce użytkowania publicznego.

Zostaw merytoryczną opinię o Auchan Polska - Kraków

• Jak się pracuje w Auchan Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Auchan Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 81.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Auchan Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 58, z czego 10 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Auchan Polska?

Kandydaci do pracy w Auchan Polska napisali 12 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Auchan Polska