Opinie o REX CONCEPTS PLK POLAND Sp. z o.o. (Popeyes) w Wrocław w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie REX CONCEPTS PLK POLAND Sp. z o.o. (Popeyes) w Wrocław. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie REX CONCEPTS PLK POLAND Sp. z o.o. (Popeyes) w Wrocław na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o REX CONCEPTS PLK POLAND Sp. z o.o. (Popeyes) w Wrocław w Wrocław

Rekrutacja Nowy wpis

Piszę właśnie po bardzo przykrej sytuacji już na etapie postępowania rekrutacyjnego...przyszłam na rozmowę do Popeyes Szczecin ulica Struga. Rekruter spóźnił się prawie godzinę(!!!) na rozmowę ze mną. Już wtedy powinna mi się zapalić czerwona lampka, ale do rzeczy. Po pozytywnej odpowiedzi na chęć mojego zatrudnienia miałam tego samego dnia otrzymać kwestionariusz zatrudnienia. Mijają dni. W końcu pytam się czy mogłabym otrzymać kwestionariusz, czy wszystko ok? Rekruter odpisuje, że prześle mi dokumenty od razu. Okay. Mijają godziny. Nic. W końcu po moim pytaniu łaskawie mi je wysyła prosząc o jak najszybsze odesłanie dokumentów aby mógł wystawić skierowanie do lekarza. Było to w piątek, liczyłam, że będę mogła zarejestrować się do lekarza aby móc zacząć pracę. Nic bardziej mylnego XD Otrzymałam bardzo niekulturalnego smsa mówiącego, że tymi pytaniami o dokumenty MARNUJĘ CZAS SZANOWNEGO PANA. On nie ma kiedy mi wysłać dokumenty bo ma wolne. Najśmieszniejsze jest to, że we wcześniejszym mailu, w którym zawarł dokumenty dla mnie prosił aby w razie pytań się z nim kontaktować. Zadałam proste pytanie a otrzymałam lekceważące podejście do kandydata. Panie K. również byłam managerką ;) Ale nigdy nie przyszło mi do głowy aby napisać w taki sposób do kandydata. Popeyes, błagam. Obsadzajcie kompetentnych ludzi na takich stanowiskach. KOMPETENTYCH. A nie tych z prostackim podejściem do ludzi. Ja się serio nie dziwię, że jest aż tyle negatywnych opinii na Go-work. W każdej innej pracy miałam dostarczone dokumenty i skierowania tego samego dnia. I na pewno nie byłam traktowana jak zło konieczne bo chciałam wiedzieć na czym stoję. Nie polecam tej firmy nawet na etapie rekrutacji. A skargę na pana K. chętnie napiszę po skontaktowaniu się z Popeyes bo taka jestem miła :) Besos <3

Rekrutacja Nowy wpis
@Rekrutacja

A i jeszcze skoro tak długo czekam na dokumenty to kazał mi szukać innej pracy o nie marnować jego czasu c: Skarga poszła do Popeyes, czekam na odpowiedź.

Wrocław Nowy wpis

Menadżerka (usunięte przez administratora). Ma niskie poczucie własnej wartości, zero kultury i brak wiedzy z zarządzania kimkolwiek i czymkolwiek. Kocha wykrzykniki. (usunięte przez administratora) Nie pracować z ludźmi

Delfin Nowy wpis

Dopóki Ada będzie menagerem dopóty ta firma będzie powoli upadać. Szyderca z innych, obgadywanie, wyśmiewanie. Obrzydliwe zachowania.

Kaila

Kompletnie nie polecam. Managerowie nie szanują pracownika mimo że sami mają około 20 lat- komuś sodówka odwaliła. Żeby dobrze żyć i mieć zmiany są dwie opcje- lizanie na maksa (usunięte przez administratora) menagerom lub wejście do pracy po ich znajomości. Wyśmiewanie się z innych pracowników jest na porządku dziennym, tak samo jak obrażanie. Praca jako praca nie była trudna ani zła ale kierownictwo jest okropnie toksyczne.

Sonica
@Kaila

Od siebie mogę dodać, że wśród niektórych normą jest stosowanie wulgarnego języka wśród pracowników niższej rangi a nawet epizody body shamingu (w imię troski rzecz jasna!)

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie REX CONCEPTS PLK POLAND Sp. z o.o. (Popeyes) w Wrocław? Czy kandydat na stanowisko Kierownik Zmiany powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
logo firmy Executive Assistant
ALEXEC CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Wrocław
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Załóż Własną Agencję Reklamową Inkubator Marketingu
Piotr Stefański Agencja Artystyczno-Reklamowa Artevade
Śliczna

Nie polecam pracy w Popeyes w Szczecinie. Kadrowa (usunięte przez administratora) ma tak ogromne ego jak ze Szczecina do Krakowa. Kiedy coś się do niej mówi to potrafi przejść obojętnie, potraktować cię jak duch. Ma dobre podejście tylko z ludźmi z którymi już wcześniej pracowała, dla pozostałych jest wroga. Dla mnie ma coś z (usunięte przez administratora). Traktuje pracowników jak(usunięte przez administratora), dosłownie. (usunięte przez administratora), to twój problem a nie pracowników. Jeżeli chcesz spędzać czas ze swoimi bąbelkami to zostań w domu a nie pchasz się do pracy, która z założenia wymaga poświęcenia czasu xd) celowo zaniżając samopoczucie załogi aby tylko poczuli się gorzej, gdy chcą iść na przerwę czy skończyć 8godzinną zmianę. Managerowie podnoszą głos na pracowników niższych rangą, atmosfera jest bardzo nieprzyjemna. Nie polecam, idźcie do normalnego gastro jako kelnerzy czy pomoc kuchenna. Mniej stresu i otoczenie bardziej przyjazne. Love

Firma REX CONCEPTS PLK POLAND Sp. z o.o. (Popeyes) w Wrocław chce zatrudnić kogoś na stanowisko Kierownik zmiany. Czy ktoś miał okazję tam pracować i może powiedzieć o swoich doświadczeniach?

Jeżeli chodzi o Popeyes, jeśli chcesz pracować po 14-17h dziennie za marne pieniądze ZAPRASZAM! W codziennym życiu restauracji spotkasz się z obelgami, dyskryminacja, (usunięte przez administratora)i wiele innych atrakcji. Sama praca nie jest zła. Jednakże brakuje organizacji, kontroli i przede wszystkim szacunku do drugiego człowieka. Zdecydowanie nie jest to przyjazne środowisko ani różnorodne, ponieważ osoby na stanowiska zatrudniane są po znajomości, reszta niezależnie od stanowiska jest traktowana jak dzieci w przedszkolu(ba padło nawet stwierdzenie ,,sami (usunięte przez administratora)’’) i odpychana z grupki ,,znajomych” chyba, że znasz kierownika i resztę szajki-wtedy jesteś ziomek i możesz wszystko. Palenie papierosów w trakcie pracy jest po prostu obrzydliwe a jak nie palisz nie masz przerwy. Niestety, żeby odnieść sukces organizacyjny na stanowiskach muszą zasiąść ludzie kompetentni i wrażliwi na drugiego człowieka inaczej firma upadnie z powodu braku pracowników. Zarząd powinien pomyśleć nad założeniami inkluzywnego miejsca pracy i wziąć się do pracy póki jest co ratować. Pozdrawiam.

Zostaw merytoryczną opinię o REX CONCEPTS PLK POLAND Sp. z o.o. (Popeyes) w Wrocław - Wrocław

• Jak się pracuje w REX CONCEPTS PLK POLAND Sp. z o.o. (Popeyes) w Wrocław?

Zobacz opinie na temat firmy REX CONCEPTS PLK POLAND Sp. z o.o. (Popeyes) w Wrocław tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

REX CONCEPTS PLK POLAND Sp. z o.o. (Popeyes) w Wrocław

REX CONCEPTS PLK POLAND Sp. z o.o. (Popeyes) w Wrocław