Innovation Technology Group

Wrocław

Opinie o Innovation Technology Group

Pracuś 2011-12-21 02:33
Pracowałem tam dwa lata. Bardzo nieuczciwa firma. Co innego obiecują, a inaczej płacą. Premie zerowe. Szkoda czasu :(
programista 2012-05-16 22:51
nie wiem jak w innych dzialach, ale moge sie wypowiedziec o dziale programowania. Atmosfera niepowtarzana, wiem ze nie spotka mnie to nigdzie indziej. ludzie mili zyczliwi i co najwazniejsze prawdziwa kopalnia wiedzy. Co do kadry zarzadzajacej no to trzeba byc twardym bo biznes to biznes i czasami trzeba podjac trudne decyzje. Najwazniejsze ze pracowalo sie z smiechem na twarzy.
Rafal Niemcy 2013-12-15 11:55
Pracowalem kiedys w tej firmie w dziale Vsat-montaz. Niestety krotko, po drodze propozycja wyjazdu zagranice. Mi sie bardzo dobrze pracowalo, mila spokojna atmosfera, nad soba mialem przelozonych [usunięte przez moderatora]-mlodszy kierownik i [usunięte przez moderatora]-starszy kierownik. Maja bardzo ludzkie przyjazne podejscie, wszystko mozna z nimi wyjasnic, zawsze pomoga, zalatwia wszystko na czas, nie robia problemow. Ja trafilem na okres najwiekszej pracy zakonczenie roku, mialem bardzo duzo nadgodzin ale kierownictwo zawsze dawalo odpoczac. Wiem ze w dziale instalacji kasowych takze sobie chwalili podejscie Pani kierowniczki-mila kobieta. JA POLECAM, NAJLEPSZA FIRMA W KTOREJ PRACOWALEM W POLSCE.
lew45 2016-04-21 14:25
czy oni działają jako integrator rozwiązań informatycznych?
Zostaw swoją opinię o Innovation Technology Group - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Innovation Technology Group