Opinie o Tęcza Telekom w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Tęcza Telekom. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Tęcza Telekom o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tęcza Telekom w Warszawa

z drugiej strony- nie dziwię się, że ludzie zwolnieni są wściekli na pracodawcę i pamiętają tylko złe dni a teraz wyrzucają to z siebie. Niech wyrzucą! ulży im! Ale żeby z taką agresją???nie wiedziałam że tyle nienawiści może tkwić w ludziach! [treść usunięta przez admina] SZOK! Pozotaje mi się za WAS pomodlić. Ja też kiedyś czułam ogromny żal do pracodawcy, gdy mnie zwolnił, ale teraz doceniam możliwości jakie daje mi tęcza i z perspektywy czasu - pochwalam i dziekuję byłemu chlebodawcy za nowe doświadczenie, nowe umiejętności

[dane osobowe usunięte przez admina], zwany inaczej WD-40, mimo swojego zaszczytnego stanowiska, nie dysponował kompletnie żadną wiedzą. Zawsze, gdy zwracałem się z prośbą o pomoc np. we włączeniu jakiejś usługi, doradzeniu, załatwieniu terminala itp. słyszałem jedno "Nie wiem, ale się dowiem". Od tego czasu mijały godziny, dni, a czasem w ogóle nie było odzewu. Gdy ponawiałem prośbę, odpowiedź była jedna "Już to sprawdzam", po czym dzwonił do jednego z kompetentnych KKB i ich dopytywał o odpowiedź na moje pytanie. Żeneujące, nie polciłabym takiego pracownika nikomu...

Kamila

[dane osobowe usunięte przez admina] widze ze juz nie pracujesz w Teczy? Dobrze, ale powiedz gdzie teraz zniechcasz kolegow do pracy? Zawsze podziwjalam cie za to ze umiesz tak zniechcecic mnie do pracy. Pozdrawiam [dane osobowe usunięte przez admina]

asia engel

Witam, jakis czas temu zostałam posadzona przez [dane osobowe usunięte przez admina], ze umieszczam opinie na tej stronie:)))) Zaskocze pewnie byłego Prezesa..... nie czuje potrzeby ukrywac sie pod jakimis smiesznymi nickami, wiem jak sie nazywam. Jesli chodzi o moja opinie uwazam, ze ludzie z Gdańska sa najlepsi i takiej ekipy juz ta firma miec nie bedzie!!!!!!! Jesli chodzi o wynagrodzenia, moim zdaniem zawsze były do 15 stego:))) w tej dziedzinie nie ma co narzekac, natomiast jesli chodzi o [dane osobowe usunięte przez admina] ten człowiek zmienił sie przez ostatnie 2 lata moim zdaniem na gorsze!!!!!!!!!!!!!!! Po ostatnich sytuacjach w tej firmie jestem pewna, lepiej nie bedzie!!!!! prosze [dane osobowe usunięte przez admina] to jest moje zdanie nie potrzebuje ukrywac sie pod jakimis smierdzacymi nikami i zgrywac cwaniaka

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Tęcza Telekom odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
brawo

brawo

stary, nizej czytam,ze pracownik pisze,ze zarabiaja po 10 tysi,czyli jaka sciema? Moze wygladasz na akwiza to i tak z toba gadali, he he

ktoś

To idź do szefa i powiedz mu że czujesz się nie szanowany

anonim - 2009-05-16 22:26:34 nie sciemniaj, firma w porzadku, jak ktos chce to takie pieniadze zarobi, a sa one zawsze regularnie wyplacane, nawet przed terminem, pozdrawiam Teczowych to prawda jak ktoś pracuje rzetelnie i nie przychodzi aby na przekrętach zarobić parę złotych i się zmyć a w swojej obronie oczerniać firmę to zarobi pieniądze, a one potwierdzam są przelewane terminowo, a czasem i wcześniej. pozdrawiam

nie zgadzam się pracowałam w tej Firmie półtora roku, miła atmosfera, żadnych przekrętów nie zauważyłam, dzięki kasie jaką tam zarobiłam, mogłam otworzyć swój biznes.

Zostaw merytoryczną opinię o Tęcza Telekom - Warszawa

Tęcza Telekom