Opinie o Tęcza Telekom w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Tęcza Telekom. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Tęcza Telekom o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tęcza Telekom w Warszawa

Jarek Nowy wpis

Szkoda, że nikt nie pisze. Interesuje mnie praca w firmie. Jaka atmosfera i czy przyjmują?

anonymous Nowy wpis
@Jarek

zapraszam do kontaktu - 506000200

Mirosław Reszka Nowy wpis
@Jarek

zapraszamy do kontaktu - 506000200

dkdo Nowy wpis

nie dziwię się, skoro była kierowniczką. To na pewno są inne zasady funkcjonowania na takim stanowisku :)

Lopez

Umowa - własna działalność lub śmieciówka. Właściciel - liczy się jedynie kasa, zarabiasz jesteś kolega - nie zarabiasz jesteś traktowany jak śmieć.

dobre

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Tęcza Telekom odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Psycholog
logo firmy Serwisant rowerowy
tomasz

@dfcc to jak to wszystko wygląda? nie wiem juz nprawde czy do nich aplikowac cyz to jednak okaże się niepotrzebne, jak sądzicie? CZekam na wasze komentarze donośnie pracy, bo nie wiem już sam co zrobić. Mam doświadczenie, ale nie duże i nie weim czy chociaż 1600 zł zarobiłbym u nich w firmie czy nie bardzo?

dfcc

Były? dlaczego nie polecasz tej firmy co tam takiego sie dzieje az tak zle jest.. czy istnieje mozliwosc zdobycia doswiadczenia i podwyzszenia kwalifikacji w tej firmie? jak to jest naprawde poszukuje pracy i chetnie wiecej cos sie dowiem jak to jest jakie pytania zadaja na rekrutacji z czego trzeba sie przygotowac..

M

Myślę, że lepiej zaaplikować i poznać warunki...

M

1. Ciekawe bo używamy strony orange.pl - jaki jest adres gdzie sa młodzi ludzie? 2. Średnia wieku u nas to sporo powyżej 30 lat - dziękujemy za przychylność w ocenie wieku 3. Opinie negatywne zawsze sa w stosunku do tych co odnoszą sukcesy w przeciwieństwie do tych co sukcesu nigdy nie zaznali i nie zaznają Pozdrawiam ludzi sukcesu

Były

Nie polecam najgorszemu wrogowi. Szczerze i obiektywnie.

@Były

A jak się nazywasz? Ja pracuje i nie narzekam

MR

Tak. Aplikacje nalezy przesyłać na adres praca@tecza-telekom.pl

MR

Rozliczenia następują zgodnie z ustaleniami z Operatorem i handlowcem i stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa

zapomniany pracownik

Moim zdaniem dość mocno przesadzacie. Pracowałem w Tęczy ponad rok. Praca w tej branży nie należy do łatwych. Trzeba w nią włożyć dość dużo wysiłku, żeby przyniosła oczekiwane rezultaty. Według mnie, źle oceniacie i Mirka i Wojtka. Postarajcie się to przeanalizować pod kątem służbowym. Wojtek - człowiek, który ma bardzo mało wolnego czasu, ciągle zabiegany, mimo wszystko zawsze służył pomocą. Mirek - zawsze poświęcił Ci swoje 5min, zawsze można było z nim wszystko wyjaśnij i nie raz szedł na odstępstwo. Nigdy niczego nie brakowało. Wynagrodzenia wypłacane na czas - w tym aspekcie nie można mu nic zarzucić. Jeżeli macie sprzedaż i potraficie przyjąć konstruktywną krytykę to jest super. Problem powstaje w momencie, jeżeli dowiadujecie się, że wasze rozliczenia nie są do końca, taki jak być powinny. W takiej sytuacji, proponuję rozejść się w miłej atmosferze, ponieważ nagle mogą się pojawić koszta, o których nawet nie śniliście i możecie się pożegnać z kasą z ostatniej faktury, tak jak to było w moim przypadku. Mimo tak niemiłej sytuacji, która mnie spotkała, jestem zadowolony, że tam pracowałem. Nigdzie nie nauczycie się tak życia jak w Tęczy. Nauczyłem się tam dwóch podstawowych rzeczy: 1. Nikomu nie wierz na słowo. 2. Jeżeli wchodzi w grę większa kasa, to każdy będzie chciał Cię wydymać. Niestety moi drodzy. Wiedza i doświadczenie kosztują i to wcale nie mało. Nie wiem jak jest teraz, czy sytuacją się poprawiła, ale wydaje mi się, że ludzie się tak szybko nie zmieniają. Jeżeli chcecie liznąć trochę życia i przy tym zarobić to spokojnie mogę polecić..

1 Jaki prezes??? Przecież to działalność gospodarcza :) Prezes samozwaniec :)

No właśnie, pracujesz od niedawna, więc wielu rzeczy jeszcze nie zauważasz. Te negatywne opnie skądś się biorą i wierz mi, że nie z zawiści.

nowy

dzięki za info,ale mnie to trochę zalamalo...jestem w podobnej sytuacji jak ty muszę podjąć jakąś pracę,więc to robię,ponrzać się nie dam!a kto najbardziej gnębi?czy pan (usunięte przez administratora)jest ok,a jak(usunięte przez administratora),bo wygląda dziwnie....a przecież wynagrodzenie płacą agencje,więc też kręcą?ale dziwnie....może zrezygnuję jednak.pozdrawiam

Jako pracownik tej firmy mogę się jedynie podpisać pod wszystkimi negatywnymi opiniami. Niestety z uwagi na brak możliwości innej pracy, pracuję tu nadal. Jeżeli masz możliwość iść pracować gdzieś indziej, to wykorzystaj tą opcję. W Tęczy się ani nie dorobisz, ani za wiele nie nauczysz, a jedynie narazisz się na niepotrzebny stres, (usunięte przez administratora) wiele, wiele innych mało przyjemnych rzeczy. Z mojej strony nie ma jakiejś zawiści, nie jestem byłym pracownikiem, który ma jakieś żale. Tu po prostu nie dzieje się dobrze i tyle. Pozdrawiam i życzę mądrego wyboru :-)

nowy

Witam,jestem zainteresowany praca w TĘCZY,proszę o prawdziwą opinię,pracy, szefostwie,zarobkach,czy sa na czas?i ogólnie o atmosferze i normach dziennych lub miesięcznych,będę wdzięczny..

"nie zmarnujcie szansy" i pisze to były pracownik..... jakie to żałosne. Na tym forum już prawdy nikt nie napisze, prawda zostanie usunięta.... nie wysilajcie się

A ja pochwalam firmę, jej Prezesa i naprawdę, jeśli macie szansę tu pracować - nie zmarnujcie jej!!!!!!!!!!!!!!

i ja też polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Tęcza Telekom - Warszawa

Tęcza Telekom