Opinie o Its Vag Technik Piotr Kwiatkowski w Gryfice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Its Vag Technik Piotr Kwiatkowski. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Its Vag Technik Piotr Kwiatkowski o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Its Vag Technik Piotr Kwiatkowski w Gryfice

Marlena

Szczerze polecam firmę

Kijek

Kontakt pierwsza klasa! Sprzęt zakupiony również! Polecam "

Włosu

Obsłużyli mnie należycie . Szczerze polecam

Moko

Firma bardzo profesjonalna . Polecam dla wszystkich którzy szukają oryginalnych fabrycznych nawigacji

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Its Vag Technik Piotr Kwiatkowski? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy [KB] Pomocnik lakiernika
Ciechanów
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.

Polecam firmę . Bardzo mi pomogli

Mento

Fajna ekipa. Choć trudne czasy pomagają jak mogą.

Haks

Same pozytywy o firmie mogę tylko powiedzieć . Pomoc na każdym etapie zamówienia i wsparcie techniczne po . Polecam szczerze .

Darek

Firma godna polecenia dostałem spory rabat na nawigacje i dobry gratis do zamówienia

Darek

This company has scammed me 600 € I bought a discover pro MIB2 and never sent me the product or returned the money. SCAMMERS

Haks

Zamówione radio nawigacja dostarczona szybko, ku mojemu zdziwieniu dotarło w sobotę, porządnie zabezpieczone, stan salonowy, bardzo młody rocznik radia, po weryfikacji oprogramowania i map wszystko zgodne z opisem i na dzień dzisiejszy sprzęt bezobsługowy i działa o niebo lepiej niż wcześniejsze wersje RNS-510, dodatkowo wsparcie po zakupowe co dodatkowo zaskakuje.Oczywiście Polecam tą firmę.

VW fan

Świetne ceny i bardzo dobrej jakości sprzęt mają ci panowie z ITS . Polecam chłopaków również za miłą obsługę

tomek

Jak ktoś chce temu Panu sprzedać cokolwiek przez internet to nie zgadzać się na wysyłkę za pobraniem. TYLKO PRZEDPŁATA na konto. Poniosłem koszty związane z wysyłką za pobraniem a pan Kwiatkowski stwierdził że żona znalazła tańszy ozonator. Gościu handluje tymi ozonatorami i chciał tylko pozbyć się konkurencji na allegro bo sam ma BARDZO DROGO. Oczywiście nawet nie liczę że dostanę zwrot pieniędzy za poniesione koszty. POLECAM OMIJAĆ(usunięte przez administratora)SZEROKIM ŁUKIEM. Takim życzę żeby ich interesy padły jak najszybciej bo nie potrafią grać uczciwie.

Fil

Super kontakt ze sprzedającym (odbiera lub oddzwania), pełna informacja techniczna dot. produktu, podłączenia oraz porównania z innymi produktami w ofercie i doboru właściwego urządzenia. polecam"

Leszek

Dawno już nie miałem do czynienia z tak przemiłym sprzedawcą. Pozdrawiam ITS VAG TECHNIK.

Post

Wszystko w najlepszym pożądku , firma wiarygodna. Polecam

JOANNA

PAN KRZYSZTOF JEST BARDZO MIŁĄ OSOBĄ. NIESTETY WYSYŁA TOWAR INNY NIZ ZAMAWIANY A PÓŹNIEJ JEST PROBLEM Z ODZYSKANIEM PIENIEDZY !!! PO PONAGLENIACH OTRZYMAŁAM 30 PROCENT KWOTY ZAPŁACONEJ. RADZE TRZYMAĆ SIĘ Z DALEKA OD FIRMY, CHYBA, ŻE MACIE PAŃSTWO CZAS NA PROWADZENIE SPRAW SĄDOWYCH. POZDRAWIAM SERDECZNIE

Krzysztof

Jak długo sam właściciel firmy będzie sobie wypisywał pozytywne komentarze? Człowieku czy ty masz ludzi za idiotów?

XROCK

Wielki pozytyw dla firmy za profesjonalizm i fachową obsługę

Zostaw merytoryczną opinię o Its Vag Technik Piotr Kwiatkowski - Gryfice

• Jak się pracuje w Its Vag Technik Piotr Kwiatkowski?

Zobacz opinie na temat firmy Its Vag Technik Piotr Kwiatkowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Its Vag Technik Piotr Kwiatkowski?

Its Vag Technik Piotr Kwiatkowski
1.6/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Niepodległości 60a lok. 12
    72-300 Gryfice