Opinie o Its Vag Technik Piotr Kwiatkowski w Gryfice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Its Vag Technik Piotr Kwiatkowski. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Its Vag Technik Piotr Kwiatkowski o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Its Vag Technik Piotr Kwiatkowski w Gryfice

XROCK

Wielki pozytyw dla firmy za profesjonalizm i fachową obsługę

Mac

Ja mam same pozytywne relacje z tą firmą . Szybka realizacja terminowe dostawy i sprzęt w bardzo dobrych cenach

Niezadowolony

Moja ocena jest zdecydowanie negatywna. Po sprecyzowaniu zamówienia i wpłacie należności otrzymałem sprzęt do innego auta. Kolejna dostawa po dużych kłopotach i wykrętach to jakiś składak bez dodatkowego potrzebnego wyposażenia. Po odstąpieniu od umowy i odesłaniu sprzętu odzyskanie należności jest bardzo trudne i wymaga silnych nerwów. Kłamstwa, obietnice, pokrętne tłumaczenia to w takiej sytuacji norma. Po trzech i pół miesiąca odzyskałem pieniądze w trzech ratach. Jak kto woli jeżeli zakup przebiegnie pomyślnie to i ocena pewnie będzie pozytywna ale gdy nastąpią problemy to już nie będzie różowo.To nie indywidualny przypadek jaki mnie dotyczy. wiem że w tym samym czasie są podobne inne przypadki. Radzę omijać tą firmę szerokim łukiem..

JAN B

Fachowcy od nawigacji. Polecam firmę

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Its Vag Technik Piotr Kwiatkowski? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Order to Invoice Specialist (OTI) with German
Diebold Nixdorf
logo firmy PTP Accountant Specialist - temporary role/ 6 mnts
AmeriGas Polska Sp. z o.o.
Miodek

Duży ukłon dla tej firmy.Bardzo mi pomogli.

Janusz
@Miodek

Fajnie, że chwalisz firmę, ale napisz w czym konkretnie Ci pomogli. Widziałem, że prowadzą sprzedaż akcesoriów samochodowych miedzy innymi nawigacji. Chętnie dowiem się z jakiego asortymentu sklepu korzystałeś.

klaus

Świetna firma . Bardzo dobry kontakt i obsługa

LEGO

Polecam firmę. Dobrzy fachowcy

Aron

Szybka ,sprawna obsługa. Polecam

owcza

"Bardzo dobry kontakt ze sprzedającym. Nawigacja w świetnym stanie, doskonale zabezpieczona do wysyłki. Szybka wysyłka. Wszystko działa od pierwszego uruchomienia. POLECAM. "

"Drugi zakup u tego Pana i kolejny pozytyw. Sprzęt bardzo dobrej jakości, bardzo dobry kontakt ze sprzedającym, na bieżąco informuje o wszystkim i pomaga w razie potrzeby. Szczerze mogę wszystkim polecić zakupy w tym sklepie."

Jędruch

""""Duży, bardzo duży pozytyw !!! Serdecznie polecam. Miło, szybko i niezwykle sprawnie. Osoba, z którą naprawdę warto robić interesy. :-).""""

Dr

Polecam tą firmę . Szybka rzetelna obsługa

H.T

!!!!!!! Ręce precz, oszukańcze, zapłaciłem 450 euro za jedno Audi TT Rnse Navigation półtora roku temu nigdy nie otrzymałem urządzenia Pan Piotr Kwiatkowski pseudonim ITS VAG Technik odesłał mi 70 euro i wtedy zaczyna się długa fala kłamstw: Księgowy musi sprawdzić płatność, Ma wakacje i nie może rozmawiać z księgowym Itd itd. Proszę trzymać ludzi z dala od ITS VAG Technik, tylko oszukiwać i kłamać. Nie przesyłaj pieniędzy do ITS VAG Technik. Niepoważnie, niezalecane!!!!!!!

poker

Pozytywne opinie o tej firmie w pełni zasłużone. Jakość towaru i cena to duży plus.

Owczar

Bardzo dobry kontakt ze sprzedającym. Nawigacja w świetnym stanie, doskonale zabezpieczona do wysyłki. Szybka wysyłka. Wszystko działa od pierwszego uruchomienia. (usunięte przez administratora)

Andrij

Hmm a jak to wygląda od strony pracodawcy? Myślałam,że się czegoś dowiem, jak jest w tej firmie?

Vorg

Szacun dla pana Piotra za pomoc w problemie z nawigacją. Pomógł , doradził i załatwiliśmy sprawę bez problemu.

Ross

Polecam firmę za świetny kontakt oraz miłą i fachową obsługę klienta

Moduł Kufatec

W żadnym wypadku Nie polecam interesów z tym człowiekiem !!! Sprzedawał coś czego nie posiadał, a następnie nie mogłem odzyskać pieniędzy przez ponad miesiąc. Każdego dnia inne kłamstwa. A to księgowa nawaliła ,a to inny powód. Ostatecznie z łatwością po całej masie telefonów i smsów do tego pana , zwrócił pieniądze na cztery raty po ponad miesiącu. W Internecie jest wiele takich komentarzy o tym człowieku. Taki sposób na obrót cudzymi pieniędzmi.. Szczerze nie polecam ,a wręcz przestrzegam.

Moduł...
@Moduł Kufatec

Przepraszam pomyłka to nie o tą firmę chodzi . Pomyliłem nazwę firmy i przepraszam właściciela firmy ITS VAG TECHNIK

Zostaw merytoryczną opinię o Its Vag Technik Piotr Kwiatkowski - Gryfice

• Jak się pracuje w Its Vag Technik Piotr Kwiatkowski?

Zobacz opinie na temat firmy Its Vag Technik Piotr Kwiatkowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Its Vag Technik Piotr Kwiatkowski?

Its Vag Technik Piotr Kwiatkowski
1.6/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Niepodległości 60a lok. 12
    72-300 Gryfice