Opinie o SNM Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy SNM Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie SNM Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SNM Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Jarek Nowy wpis

Gdzie znajduje się magazyn tej firmy?

@Jarek

Magazyn znajduje się w Bielsku-Białej

Aga

Jak się tam pracuje? Młodsze towarzystwo/ starsze? Jaka płaca

@Aga

W firmie pracuje stała, młoda ekipa, nie ma większych rotacji, jeśli pojawia się ogłoszenie o pracę to głównie na nowe stanowiska.

Widzę że okres próbny na zleceniówce... chętnie przedłużają umowę już na normalną umowę o pracę? Jakie wtedy warunki się na umowie znajdują - głównie chodzi mi oczywiście o wysokość wynagrodzenia. No i jeszcze jedno pytanko. Czy dają jakieś regularne podwyżki czy raczej pracuje się dłuższy czas na tej samej stawce?

@Monika

Po okresie próbnym z umową o pracę nie ma problemu, jeśli chodzi o podwyżki to co roku są przyznawane. Wysokość wynagrodzenia ustalana jest indywidualnie w zależności od zajmowanego stanowiska.

Aleksander

Cześć. Nie mogę w sieci znaleźć żadnej informacji na temat tego jaki rodzaj umowy oferuje ten pracodawca. Czy może za Waszym pośrednictwem uda mi się to ustalić? Byłoby mi bardzo miło, gdyby ktoś pomógł. Kto chętny pomóc?

@Aleksander

Hej, w okresie próbnym firma oferuje umowę zlecenie lecz jest możliwość przejścia na umowę o pracę. Pozdrawiam

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie SNM Sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy [KB] Pomocnik lakiernika
Ciechanów
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy Producent ds. Promocji Antenowej
Telewizja Puls Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik ds. produktu (Air/Sea/Rail)
Loginex Sp. z o.o.
Ramirez

Podpowiedzcie coś więcej o pracy w firmie, jaki rodzaj umowy firma podpisuje z kandydatem?

Nicka

Fajna luźna atmosfera, a każdy zna swoje obowiązki przez co praca to przyjemność.

A

Miła atmosfera

Natalia
@A

A oprócz tego, jak się pracuje w SNM? Dodasz coś więcej? Oczywiście interesuje mnie opinia pracownika.

Wszystko w porządku, bardzo miła obsługa, można wszystko z nimi załatwić. Sprzedawca godny polecenia.

Patryk

Edit. Po ponad tygodniu sprawa została wyjaśniona. Sprzedawca zobowiązał się do wysłania zamówionego towaru. Więcej napiszę po otrzymaniu paczki

Zostaw merytoryczną opinię o SNM Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w SNM Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy SNM Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SNM Sp. z o.o.?

SNM Sp. z o.o.
  • Bracka 42