Opinie o BIURFAN WOJCIECH KUNICKI w Białystok

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie BIURFAN WOJCIECH KUNICKI. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie BIURFAN WOJCIECH KUNICKI o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BIURFAN WOJCIECH KUNICKI w Białystok

żart

absolutnie okropne warunki pracy za(usunięte przez administratora) hu(usunięte przez administratora)że wypadkowa inflacji jest większa i tak naprawdę tracisz i jeszcze każą się uśmiechać z łaski swojej, że coś dają. Nie wspominając już o zimowaniu na magazynie poniżej jakiejkolwiek normy, siedząc w kurtkach, kapturach i rękawiczkach przez 4 miesiące pod półkami wysokiego składowania na linii komunikacyjnej wózków widłowych. Aktualnie znów tracą serie pracowników. Nie ma tam już chyba nikogo kto pracował tam rok, dwa temu. Ciekawe dlaczego..

Jolanta
@żart

To ile tam teraz pracownicy zarabiają? Ktoś wcześniej pisał, że płacą najniższa krajowa plus premia, dalej tak jest?

nieznany

Ogólnie nie polecam, pracodawca powinien na początku nauczyć się relacji interpersonalnych, premia dawana pod stołem, szkolenia? brak, atmosfera w pracy poniżej jakiejkolwiek skali, ogólnie odradzam pracy tutaj, wymagają Bóg wie czego a płacą najniższa krajowa co ni jak ma się do ustaleń na rozmowie kwalifikacyjnej

Oki Nowy wpis

Hej, hej, jak teraz sprawy się mają jeśli chodzi o pracę na magazynie? Widziałem tu wzmianki, że swego czasu ciężko było o umowę na całą kwotę wynagrodzenia i ciężko było z premiami. Poprawiło się pod względem warunków? Może akurat ktoś wie, bo chciałbym się podpytać u nich czy nie szukają nowych osób.

nieznany Nowy wpis

Norman Nowy wpis

Januszex straszliwy. Zarobki niewspółmierne do wykonywanych zadań, a część pensji i tak wciskają pod stołem. Z początku mojej pracy było ok, potem zaczęły się paniczne ruchy szefostwa i zaczęło się sypać wszystko. Nie podejmuj tu pracy, nie potraktują cię dobrze.

Aleksandra Nowy wpis
@Norman

Dlaczego pod stołem? To jaką kwotę pracownik ma na umowie, najniższą krajową? Bo niektórzy pracodawcy właśnie tak robią, by odprowadzać jak najniższe składki...;/ no chyba, że nie dają umowy o pracę, więc właśnie - mógłbyś też powiedzieć jaką formę współpracy oferują?

Karol

Straszne miejsce. Zgrywaja wielka korporacje a to zwykly januszex. Czesc pensji pod stolem, (usunięte przez administratora) i brak szacunku. Ludzi zmieniaja jak rekawiczki. Wycisna jak cytryne i wyrzuca. Co dwa lata przychodzi fala nowych pracownikow ktorzy nie wiedza co tam sie dzieje. Serdecznie nie polecam. Stracone lata zycia i zdrowie.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w BIURFAN WOJCIECH KUNICKI spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK DOŁOWY NIEWYKWALIFIKOWANY
Ornontowice
Universal Energy Sp. z o.o.
Wioleta

Naprawdę nie ma w firmie pracowników z dłuższym stażem, niż rok czy dwa? Nie chce mi się szczerze wierzyć, szczególnie że firma chyba musi mieć coś do zaoferowania, skoro ludzie się przyjmują? Znajdzie się tu ktoś zadowolony z pracy i warunków w ostatnim czasie? Pozytywne opinie też się pojawiły, to ktoś od razu napisał, że nie są prawdziwe :P No nic, tyle ludzi co opinii, chłopak chce się przyjąć do hurtowni, pytanie tylko, czy kogoś potrzebują? w internecie nic nie ma, może wy coś wiecie?

Czy firma BIURFAN WOJCIECH KUNICKI udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

żart

Jolanta
@żart

E

Juz nauczyliście się prowadzić rozmowy kwalifikacyjne???

Helena
@E

Wyczuwam frustrację. Byłeś/aś na rozmowie u nich i coś Ci nie odpowiadało? Coś czuję, że nie masz tej pracy, ale było tam coś, co wg Ciebie pozbawiło Cię szansy... Oczywiście mogę się mylić.

Pytanie o rekrutację

Młodszy Specjalista ds. obsługi sklepu internetowego ile na tym stanowisku zarabia się?

Justyna
@Pytanie o rekrutację

Jest taka oferta? Podpowiesz gdzie? Bo na stronie widzę tylko sklep internetowy właśnie a chętnie poczytam kogo tam szukają

@Pytanie o rekrutację

Najniższa plus premia uznaniowa o ile zasluzysz ????????????????

Bartosz

A jakie trzeba mieć zasługi? Premia jest od wydajności i ilości sprzedanego towaru? Czy od uznania szefa?

Beata

Ten szacunek, o którym w tym momencie wspominasz to w nawiązaniu do tego wynagrodzenia, o którym piszesz? To Twoja praca tutaj jak w zasadzie wyglądała i co jeszcze się działo, że można było odczuć jakieś gorsze traktowanie?

jr

naprawde ciezko sie patrzy na to, co sie stalo z firma. Może sprzedaz nadal jest OK ale zmienili magazun. bylo ciasno w kazdym pokoju a teraz jest zimno nie wiem czy to jest najelpszy kierunek. wspolczucia dla pracujacych - pewnie jest wam teraz zimno. Ciekawi mnie jak teraz z odejsciem ludzi bo strasznie duzo sie pozmienialo w ostatnich latach... moze przydaloby sie wiecej placic

Zbigniew
@jr

A, ile mógłbym tam zarobić i czy szukają obecnie ludzi? Żadnego ogłoszenia nie znalazłem...

jr
@Zbigniew

nie wiem nie pracuje juz Tam wiec , nie wiem czy szukqją. zarobic to tam mozna malo, bo za duzo nie placa. co do tego jak sie firma rozwija to powinnibyli doplacic wiecej

anonimowy anonimowiec
@jr

a dlaczego ma byc im zimno? co ma magazyn do tego?

Rozmowa

Nigdy nie zapomne tej rozmowy o prace. Czulam sie jak na przesluchaniu doslownie, ciagle wypytywano mnie o poprzednia firme ,w której pracowalam pod katem wiedzy o niej, stalkowaniu jej, nie o pracowniku i pracy, ktora w niej wykonywał, tylko konkretnie o tej firmie i ,, ciekawostek" :O. Moze lepiej bylo zadzwonic do tej firmy i o wszystko wypytac ? Niz sciagac bylego pracownika na przesłuchanie i tracic czyjs czas ?? Rozumiem nie wszyscy potrafia myslec i wlasnie taki sposob sa prowadzone rozmowy :). Z czego wynika ze firma nie potrafi kompletnie prowadzic rozmów o prace. Moze pora na wymiane pracownikow, bo nie daja sobie rady. A o firmie biurfan nic sie nie dowiedzialam. Dobry skecz, rozmowa strata cennego czasu. Nie polecam

@Rozmowa

Całkowicie się z tą opinią nie zgadzam, rozmowa przeprowadzona kompetentnie. Dowiedziałam się o firmie jak również mogłam zaprezentować swoją osobę

@Rozmowa

Według mnie Firma Biurfan znakomicie daje sobie radę. A w kwestii rozmowy? firma jest na takim poziomie rozwoju że raczej nie stalkuje nie potrzebuje informacji o innej firmie bo wie gdzie sama sie znajduje, może chodziło o zbadanie Pani umiejętności i sprawdzenie wiedzy.

@Rozmowa

Zgadzam się w 100%, zero profesjonalizmu. Pytania nie na miejscu i brak konkretów. Brak miejsca na nowych pracowników także te ogłoszenia to wieczna rotacja pracowników a nie mega rozwój formy jak zapewniają na rozmowie.

Rozmowa
@Piotr

Ile ludzi tyle opinii. Ja sie trzymam swojej :) poniewaz bylam na rozmowie i wiem jak ona wygladala. Na jakim rozwoju, chyba szukania pracownika co miesiac ze wzgladu rotacyjnych napewno nie rozwojowych. Nie chodzilo o umiejętności i wiedze lecz konkretnie o ta firme. Prosze nie dopowiadac sobie bo to ja bylam na rozmowie i wiem jak ona wygladala. Nie wie gdzie sie znajduje, a wypytuja o inne firmy poniewaz nie maja kompletnej wiedzy, chca pozyskac informacje od kandydatów by zgromadzic więcej wiedzy w danym zakresie, co robia inne firmy? Dalej polecam nie zapraszac i nie marnowac czasu dla kandydatów, wyslac pytania w wordzie aby zrobic selekcje tych którzy chca, albo zadzwonic do tych firm i wypytac jak pracuja i co robia zeby zwiekszyc sprzedaż? Nie zrobia tak bo nikt za darmo nie podpowie jak kandydaci na rozmowie ;)(usunięte przez administratora)

#
@Kandydat

Jasne, ze nie na miejscu sa pytania, bo większość pracodawcow w Białymstoku nie potrafi prowadzic rozmowow kwalifikacjnych. Biurfan do nich sie zalicza. Nikt (usunięte przez administratora) w to nie uwierzy, ze firma sie rozwija i co miesiac przez rok pojawiaja sie ogloszenia na te same stanowiska. Wszystkie pozytywne opinie w formie obrony sa pisane przez pracodawcow albo pracownikow. Pozdrawiam

Vs
@Marta

To chyba mowimy o dwoch różnych firmach :) bylam na rozmowie w firmie w Biurfan w Białymstoku. I nic takiego nie zaprezentowali kompletnego, a tym bardziej juz nic sie nie dowiedzialam o firmie. Jak dla mnie rozmowa byla kompletnym dnem i oderwana od rzeczywistości. Brak kompetentnych ludzi do takich rozmow. Nie bede dalej sie wypowiedac na temat rozmowy kwalifikacyjnej w tej firmie, ponieważ szkoda mi energii i rece opadaja jak sobie to przypomne. Jak to nazwywacie rozmowa kwalifikacyjna to jestescie w wielkim bledzie, bo do niczego ta ,,rozmowa" nie byla podobna. Nie pozdrawiam firmy Biurfan, dzieki za moj stracony czas i osmieszenie wlasnej firmy przed kandydatem:)

@Vs

A z kim konkretnie była Twoja rozmowa?

Vs
@Beata

Takich osób nie warto pamiętać. Co to za różnica skoro nie potrafili nawet przeprowadzić rozmowy kwalifikacyjnej, są świadomi kto je prowadzi. Szefowa i szef ? Kto by tam pamiętał niekompetentne osoby. Była dwójka osób kobieta i mężczyzna. Tylko tyle z ich stagnacji zapamiętano. Przykre i smutne. Radze przeprowadzić szkolenia z tematu rozmów kwalifikacyjnych bo tak zacofanym być nie można.

@Vs

No to niefajnie o nich myślisz z tego co widzę... Co ciekawe szkoleń podobno tutaj sporo ale może faktycznie nad tym się nie zastanawiali jeszcze. Aż ciekawa jestem jakby sama firma się co do tego odniosła

Czy firma BIURFAN WOJCIECH KUNICKI w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Biurfan

Tak.

@Biurfan

No to bardzo dobrze. ;) A jakie odbyły się ostatnie przykładowe?

Kamil

Bardzo dobra firma otwarta na nowych i pełnych zapału ludzi. Tutaj wiele można się nauczyć oraz spokojnie się rozwijać. Każdemu poleciłbym spróbowania pracy tutaj :). Atmosfera jedna z najlepszych jakie widziałem. Pozdrawiam ciepło.

Tak

Otóż to. W sedno.

Absurd
@Kamil

Podbijajcie dalej ocene firmy na gowork. Dobrze wam idzie. Widac, ze pochodza od pracodawcy i naslanych na forum pracowników :).

@Absurd

Nie wiem czy to prawda, że to robią ale w sumie zastanawiam się po co. Te opinie naprawdę aż tak wiele dla firmy znaczą?

Absurd
@Beata

To teraz przejrzyj opinie te pozytywne na forum wszystkie w ostatnim czasie jakie zostaly dodane, przy tych negatywnych i ogolnie. Widocznie dla firmt wiele znacza te opinie skoro pracownicy i pracodawcy co raz wstawiaja pozytywne i oceniaja gwiazdkami. Wiec nie odwracaj kota ogonem. Tyle opinie pozytywnych w ostatnim czasie, ze tyle pracownikow tam nie pracuje :).

Dzięki Kamil :)

@Absurd

A nie, a niczego nie odwracam tylko się zastanawiałam czy w prawdziwym życiu poza forum te tematy się rusza czy tylko w internecie ludzie tak robią. Czyli w firmie też tak otwarcie krytykują?

Katarzyna

Biurfan to pracodawca, który inwestuje w swoich pracowników. Można związać się na dłużej i rozwijać się razem z firmą. Uczciwe wynagrodzenie, które zawsze wypłacane zostaje na czas. Fajni i sympatyczni ludzie w zespole. Przyjazna atmosfera co znaczącą wpływa na jakość wykonywanej pracy. Bardzo polecam

Z czystym sumieniem polecam pracodawcę. Firma stawia na rozwój pracownika: większość szkoleń na miejscu. Zgrany zespół gotowy nieść pomoc nowo zatrudnionym. Spokojna, miła atmosfera. Wypłata wynagrodzenia na czas, bez żadnych opóźnień. Firma się rozwija, powiększa ilość pracowników.

Pracownik2

Zgadzam się ;)

Bardzo konkretna firma. Zakres obowiązków zgodny z przedstawionym na rozmowie. Wypłata zawsze na czas i zgodna z umówioną. Niezbędne szkolenia przeprowadzane są na miejscu. Poza tym dobra atmosfera + darmowa kawa :D

Łucja
@Piotr

A jak sama rozmowa wygląda, trzeba się nastawić na bardzo oficjalne spotkanie czy raczej panuje luźna atmosfera?

@Łucja

Rozmowa raczej z tych luźniejszych, ale nie wypada przychodzić w dresie ;p Rekruterzy są bardzo sympatyczni i w razie potrzeby dopytują, więc nie ma się czym stresować

Bożena
@Piotr

Ale udało Ci się przejść pozytywnie rekrutacje ?

nick01
@Łucja

w komisji rekrutacyjnej zasiada niekulturalna osoba,ktora praktycznie nic nie mowi tylko ziewa i wywraca oczami na każdą udzieloną odpowiedz rekrutowanego,nie komfortowa sytuacja,brrr

@nick01

Serio? A ta osoba to kto tak konkretnie? Bo przecież chyba normalnie się przedstawiają na stracie więc wiesz?

@nick01

to chyba nie w tej firmie była ta rozmowa

@nick01

@nick01 a przyjęli Cię? może nie zaciekawiłeś ich swoją osobą?

Dlaczego tak uważasz?

Firma się rozwija co widać gołym okiem, firma bardzo rozwinięta w porównaniu z innymi e-commerce w Białymstoku i tak naprawdę w Polsce, inwestuje w nowe rozwiązania co jest dużym plusem. Inwestuje w ludzi. Jeśli ktoś szuka pracy na dłużej, pracy ciekawej to jest to.

Kuba

Jestem zadowolony z pracy w Biurfan, jasny podział zadań, ROZWÓJ i SZKOLENIA na duży plus. Brak nudy, jestem zadowolony.

Alexandra

Bardzo dobry, uczciwy pracodawca, super zespół, fajna atmosfera. Jeżeli ktoś chce się rozwijać to polecam z całego serca. Firma nie stoi w miejscu, a stawia mocno na rozwój zarówno firmy jak i pracowników. Kadra zarządzająca bardzo fajna. Zespół zawsze pomocny. Aż chce się chodzić do takiej pracy!

@Alexandra

Brzmi spoko, a ile tak właściwie macie aktualnie osób w zespole? Więcej jest Pań czy Panów u was?

Alexandra
@Beata

W chwili obecnej 12, ale ciągle rośnie. W kwestii Pań i Panów jest równowaga.

@Alexandra

A jeśli rośnie to wiadomo kiedy będziecie kogoś w razie czego szukać?

Basia

Zgadzam się, potwierdzam co jest napisane wyżej w 100%

Hanna
@Alexandra

W jaki sposób firma stawia na pracowników? ;) Jakieś szkolenia, kursy czy jak?

Tomasz
@Hanna

tak, szkolenia są dość regularnie

Hanna
@Hanna

Szkolenia i kursy, w zależności od tego jakie jest zapotrzebowanie. Szkolenia z produktów, oprogramowania. Jak człowiek chce doskonalić swoje umiejętności to jak najbardziej jest to dobre miejsce na rozwój.

Urszula

Brzmi zachęcająco. A jak dołączyć do waszego teamu?

Zostaw merytoryczną opinię o BIURFAN WOJCIECH KUNICKI - Białystok

• Jak się pracuje w BIURFAN WOJCIECH KUNICKI?

Zobacz opinie na temat firmy BIURFAN WOJCIECH KUNICKI tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BIURFAN WOJCIECH KUNICKI?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 11 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

BIURFAN WOJCIECH KUNICKI
2.6/5 Na podstawie 17 ocen.
  • Elewatorska 29
    15-620 Białystok