Opinie o MG Studio 24 Monika Kalisz-Gregorczyk w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie MG Studio 24 Monika Kalisz-Gregorczyk. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie MG Studio 24 Monika Kalisz-Gregorczyk o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MG Studio 24 Monika Kalisz-Gregorczyk w Wrocław

Jacek Gregorczyk

Na samym początku bardzo Wszystkich Państwa przepraszam za sytuacje i problemy jakie Państwa spotkały z mojej winy. Wszystkie opisane przez Was sprawy miały miejsce i były wynikiem moich i tylko moich złych decyzji. Podkreślam, że choć MG Studio 24 było zarejestrowane na moją Żonę to wszystkie decyzje i działania podejmowałem ja sam bez konsultacji z nikim. (usunięte przez administratora) Osobą, która ponosi odpowiedzialność za te sprawy jestem tylko ja i będę kontaktował się ze wszystkimi pokrzywdzonymi firmami w celu uzgodnienia harmonogramu spłaty powstałych zaległości. Jeszcze raz bardzo przepraszam Was i moją Żonę i publicznie zobowiązując się do spłaty wszystkich zaległości proszę o wybaczenie. Jacek Gregorczyk

@Jacek Gregorczyk

Owszem pan się kontaktował, wypłakał, ustaliliśmy warunki spłaty i na tym temat się zakończył. Zero kasy! (usunięte przez administratora)

Jacek Gregorczyk

Zniecierpliwony od 2017 roku.
@Jacek Gregorczyk

No Panie Jacku, czekam z niecierpliwością...ponad 20 tysięcy złotych piechotą nie chodzi. Obrabował Pan mnie i moją rodzinę z kilku miesięcy normalnego życia bo towar, który poprzez Pana zamówiłem musiałem opłacić po raz drugi. Przykre to wszystko jest. KARMA wróci, zarówno do Pana jak i Pana rodziny (no mam nawet pomysł jak to udowodnić). Proszę nie wmawiać, że robił to Pan bez konsultacji z nikim - każdy kto chociaż odrobinę klei fakty doskonale wie o co chodzi... I wykręcanie się śmiercią własnej matki podczas wielokrotnych rozmów o zwrocie długu... Zero moralności.

Żarty...
@Jacek Gregorczyk

Firma nie działa wg CEIDG ale oferty na kalendarze na 2020 rok były wciąż wysyłane, nawet kilka miesięcy temu. Proceder trwa nadal, przyznawanie się pod publiczkę nie zmieni nic w świetle dostępnych dowodów i trwających bądź zakończonych postępowań. Dziwnym trafem telefony są wyłączone bądź numery nie istnieją - zarówno pana Jacka jak i jego żony, która o niczym nie wiedziała :) Kpina...

@Żarty...

Firma na prawdę nie działa od lipca i faktycznie jeszcze przez jakiś czas starałem się wydostać z problemów w jakie się sam wpakowałem i dlatego wysyłałem oferty również na kalendarze. Natomiast teraz już firma kompletnie nie działa co nie znaczy że zaległości nie będą spłacane.

Jacek Gregorczyk
@Zniecierpliwony od 2017 roku.

Napewno będę się z Panem kontaktował i napewno sprawę załatwię. Smierć mojej mamy to smutny dla mnie fakt a nie wymyślona wymówka. Faktem jest również że przez kilka miesięcy się nie odzywałem bo nie miałem pomysłu jak naprawić wyrządzone krzywdy. Teraz jednak podejmuję ten trud i spłacę pieniądze które Panu jestem winny. Jest mi też naprawdę bardzo przykro że narobiłem Panu tak dużych kłopotów. Pozostaje mi tylko spłacić dług i prosić o wybaczenie. Co do mojej żony to Ona nie brała udziału w moich działaniach i nie była ich świadoma.

@Żarty...

Sprostowanie: firma przestała faktycznie działać na przełomie sierpnia i września.

@Jacek Gregorczyk

Kilka miesięcy...dwa lata człowieku! Zero odpowiedzi na maile i SMS z propozycją z mojej strony spłaty w ratach. Mój numer pan zna ale ja znam numery takich ludzi jak pan dlatego ani ja ani nikt inny nie uwierzy w żadne słowo. Święta są to i szopka się tutaj odstawia całkiem niezła...

@Zniecierpliwiony od 2017

To nie jest szopka tylko absolutne postanowienie żeby naprawić wszystkie szkody. Czy mogę Pana poprosić o przesłanie na mój prywatny mail 51501@wp.pl kontaktu do siebie? Nie spocznę aż nie spłacę Panu długu. Proszę.

@Jacek Gregorczyk

Ja pierniczę...jak tu ufać komuś,kto okradł masę ludzi gdy nawet adres mailowy wygląda jak ściema. Przecież adres z domeny mgstudio-24.pl z pana imieniem nadal działa :) Już 2 numery telefonów nie działają a jeszcze miesiąc temu był sygnał... Ja polecam poszukać w mailach naszej korespondencji. Trudno chyba zapomnieć o kradzieży ponad 20 tyś zł - musiała być dobra imprezka za tą kasę. W sumie wiem, że potem sobie pojechaliście w góry z rodzinką bo po powrocie miał pan odnieść się do mojego maila związanego z rozbiciem długu na raty. Jeszcze dzwoniłem ale dziwnym trafem byłem cały czas rozłączany...Rusz człowieku głową, odgrzeb mail oraz lewe faktury, które wystawiałeś i lewe potwierdzenia przelewów, które wysyłałeś do podwykonawcy, któremu nie zapłaciłeś za towar, który miałem dostać.

@Jacek Gregorczyk

Dziekuję, przeprosiny przyjęte a teraz prosze spłacic naleznosc, niidawno byl u was komornik i podobno pocałował klamkę. Sa skuteczniejsze firmy zajmujące sie egzekujami należnosci, wydaje mi sie ze trzeba je zatrudnic zatem. czekamy na spłate, poki co ....

@GIftmax

Giftmax potwierdzam i popieram w 100% windykację skuteczną :) Ja dostałem od tego złodzieja przeprosiny i informację, że z mojej 5 cyfrowej kwoty odda mi niecałe 10% a potem reszte bedzie spłacał :D No śmiech na sali. Może się jakoś zgadamy jako poszkodowani? może jakiś pozew zbiorowy, zrzutka na windykację ;) ?

@Zniecierpliwiony od 2017

Jestem jak najbardziej za, eliminacja ze swiata biznesu takich (usunięte przez administratora). Jesli sa poszkodowane firmy i instytucje , bardzo prosze się zgłaszac na forum, podejmiemy bardziej skuteczne metody egzekucji. Czy kilka lat za kratkami dla G bez "Pana" moze otworzy mu oczy, Jesli nie powodztwo cywilne to karne bedzie skuteczne. Zbieramy poszkodowane firmy i działamy. Proszę G zapamiętaj Giftmax... Nie odpuszcza nigdy, i przeprosiny to za mało teraz... soryy przyjacielu.

@Jacek Gregorczyk

Co wchodzi w socjal MG Studio 24 Monika Kalisz-Gregorczyk?

Karolina Nowy wpis

A czy firma nieprzychylnie patrzy na UŻ?

Zniecierpliwiony od 2017 Nowy wpis
@Karolina

UŻ - te dwie litery znaczą w tej złodziejskiej organizacji UDANE ŻYCIE (za skradzione pieniądze i wyłudzone podatki).

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w MG Studio 24 Monika Kalisz-Gregorczyk?

GIftmax

Przyczytaj posty powyzej i zastanów sie na kogo chcesz awansowac w tej firmie??? heheh

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie MG Studio 24 Monika Kalisz-Gregorczyk? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Executive Assistant
Wrocław
ALEXEC CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Wrocław
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.

Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

Oszukana

Firma ma sprawy w prokuraturze za oszustwa i wyłudzenia więc jakie warunki zatrudnienia. Trzymać się jak najdalej.!!

@Oszukana

Potwierdzam. Kontaktowałem się z p. Jackiem, który twierdzi, że jego żona nic z tym wspólnego nie miała, ale oczywiście, miała, na co są niezbite dowody. Dostałem śmieszną propozycję - odda mi niecałe 10% długu a potem resztę w ratach. Oczywiście po kontakcie z mojej strony ZERO kontaktu. Podobna sytuacja w innych firmach, z którymi mam kontakt.

Wiecie czy MG Studio 24 Monika Kalisz-Gregorczyk udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Jacek Gregorczyk

MG Studio 24 nic nie udostępnia bo nie funkcjonuje. Jedynym działaniem jest dochodzenie do porozumień z firmami, którym jest winne pieniądze ich spłata.

@Jacek Gregorczyk

Działanie? Juz ponad miesiąc czekam na kontakt obiecany w poniższych komentarzach...

@Zniecierpliwiony od 2017

Bardzo proszę o kontakt mailowy ze mną 51501@wp.pl skontaktuję się na pewno i załatwimy sprawę.

@Jacek Gregorczyk

A co mi tam. Napisałem. Czekam na odpowiedź z utęsknieniem...

Trumpet

Odezwę się po świętach do Państwa. Chętnie "sprzedam dług" oraz dostarczę ciekawych dowodów i informacji, które wykorzystane w odpowiedni sposób ułatwią działania.

Maciek

Czy sytuacja się już chociaż trochę poprawiła w firmie ?

@Maciek

W samej firmie MG Studio 24 sytuacja zmieniła się Panie Maćku o tyle, że nie działa ale w samej sytuacji zarobkowej powoli się poprawia. Tak czy inaczej wszystkie zaległe sprawy zostaną uregulowane.

oszukana

Nasza firma została oszukana w lipcu 2018 roku i sprawa ciągnie się do dziś, zamówiony towar z zapłaconą proformą (inaczej nie podejmowali się zlecenia) na kwotę prawie 11 tys. Dramat!!!

Glob

Proszę o kontakt wszystkie firmy poszkodowane przez MG Studio 24 (usunięte przez administratora) (Panią Monikę i Pana Jacka). Chcemy złożyć pozew zbiorowy, inaczej proceder ten nie będzie miał końca. Mimo spraw zgłoszonych policji szkodliwość społeczna jest zbyt mała. Tylko wspólnie możemy ich ukarać i być może odzyskać pieniądze. Wiem, że jest takich firm kilka a może i kilkanaście a kwota na jaką zostaliśmy (usunięte przez administratora) może dochodzić nawet do 100 tys. zł. Zapraszam do kontaktu tel. 530 979 694

Maciej

Też zostaliśmy oszukani na blisko 4000. Przesłano nam sfalszowane potwierdzenie wpłaty. Towar wysłany do klienta nie do odzyskania. tel do mnie 730 738 988

Glob

Ja w marcu też zostałam oszukana. Zgłosiłam na policje sprawa ciągnie się do dziś i pieniędzy wciąż nie ma. Trzeba by było może założyć zbiorową sprawę cywilna. Jakby się kilka pokrzywdzonych zebrało miałoby to sens.

najgorszy_sort

MG studio24 - firma wypisana z CIDG, ścigana przez conajmniej 2 prokuratury rejonowe w kraju, na giełdach wierzytelności wiszą ich długi. Nie polecam, zostałem (usunięte przez administratora) jak wiele innych firm. Kryminał...

Red,on

Współpraca z krótkim starzem, ale było w porządku.

Sicial

My.... Nie narzekamy na współpracę od kilkunastu miesięcy. Małym krokiem, bo nie jesteśmy duża firma. Jednak współpraca jest ok.

Zostaw merytoryczną opinię o MG Studio 24 Monika Kalisz-Gregorczyk - Wrocław

MG Studio 24 Monika Kalisz-Gregorczyk
2.5/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Św. Macieja 3 lok. 10
    50-244 Wrocław