Opinie o Agnieszka Kalinowska Aukcje Bytom w Bytom

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Agnieszka Kalinowska Aukcje Bytom. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Agnieszka Kalinowska Aukcje Bytom o rekrutacji.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agnieszka Kalinowska Aukcje Bytom w Bytom

Czy firma Agnieszka Kalinowska Aukcje Bytom udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Sandra Nowy wpis

Witam niestety firma nie istnieje już 2 lata ale pożyczek pracowniczych tam nie było ale za to były tygodniówki które ułatwiały życie ludziom ;) chcemy się reaktywować mam nadzieję że się uda pozdrawiam

Jaki jest okres rozliczeniowy w Agnieszka Kalinowska Aukcje Bytom? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Sandra Nowy wpis

Witam niestety firma już nie istnieje od 2 lat ;( a szkoda bo była wypłacalna i wszystko zawsze było na czas .

NIE IDŹCIE TAM

Niestety, obsługa chamska i nie miła, tylko pieniądze ich interesują, co widać również po wcześniejszych odpowiedziach na opinie, utrudniony kontakt, na miejscu krzyki i walenie młotkiem, nikomu nie polecam, jak najdalej od takich ludzi i takiego miejsca. Zdecydowanie lepiej poszukać czegoś na OLX albo Allegro.

Jolanta

W firmie Aukcje Bytom poszukiwani są pracownicy takich zawodów jak malarz, murarz, tynkarz i elektryk. Czy ktoś z Was jest zainteresowany aplikowaniem na któreś ze stanowisk? A może aktualni pracownicy wypowiedzą, czy warto aplikować do tej firmy? I jak wyglądają kwestie wynagrodzeń na tych stanowiskach?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Agnieszka Kalinowska Aukcje Bytom? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Team Leader ds. jakości
Voice Contact Center Sp. z o.o.
logo firmy Kosztorysant ds. Fit-Out
Raszyn
TECHBAU Budownictwo Sp. z o.o.
J 23

Lombard działa na zasadzie słupa i powinna się zainteresować Policja wydz. PG. US. Właścicielem jeat W Makowski prowadził Lombard na Wrocławskiej 12 Bytomiu, a ta młoda osoba przemadzala blond krótkie włosy która na wszystkim się zna A. Kalinowska to podstawiona osoba na słupa za MAKOWSKIEGO W.

Właściciel.
@J 23

Akurat na szkłach się znam bardzo dobrze drogi Panie:) ma pan zle informacje,królowa jest tylko jedna ,a mianowicie wlascielem od czterech lat jestem ja, pozdrawiam serdecznie

MagdalenkaBTMBB

Byłam tam raz . I jako klientka muszę powiedzieć że tam już nie wrócę! Bardzo niemiła obsługa . Chciałam się targować o meble to pan taki wysoki powiedział mi 350 zł z przejazdem ( wisiała kartka 400 zł ) i szło się z nim dogadać . Przyszły kobiety taka jasna blondynka i ciemna blondynka i wrzeszczały jedna przez drugą że nie ma mowy i wyżywały się na tym facecie . Facet poddał się i tyle . Ta ciemna blondynka uważała się za właściciela tego zakładu i wrzeszczała że nie że musi ludzi opłacić itd.. Widziałam też że wrzeszczały też na faceta który składał tam meble to aż gościu się zdenerwował i poszedł na zaplecze . Podejrzewam że jest tam stosowany mobbing i te dwie ,, damy "(usunięte przez administratora) Przydałaby się tak wizyta PIP oraz innych organów . Współczuję tym pracownikom tj temu wysokiemu panu oraz panu który składał meble . A tych dwóch dam nie pozdrawiam ;) ps. Kupiłam meble gdzie indziej ;D

Właścicielka
@MagdalenkaBTMBB

Tak, proszę Panią jestem właścicielem i nikt nie będzie sprzedawał mebli wartych 500 zł za 300 bo ktoś chce na nich zarobić, a opłacić trzeba pracowników i czynsz, również nie pozdrawiam

MagdalenkaBTMBB
@Właścicielka

Tak ? to prosze szanownej paniusi ja pani powiem tylko jedno - najpierw niech sobie pani pojeździ po sklepach i komisach meblowych i zobaczy faktyczne ceny mebli ;)

Właściciel.
@MagdalenkaBTMBB

Lepiej być paniusia, niż kimś, kto nie zna reali biznesów, Paniusia myśli, że ktoś nam odda meble za 50zl?

klientka

bardzo mila obsluga,fajne rzeczy,polecam,a Pani wyzej sama sie nie potrafila zachowac ,tylko glupio komentowala.

gosiuuuuuunia

w ogpowiedz do Magdalenka .. Tam jest mobbing .. Niestety

IMH

Nasza firma zakupiła u Użytkownika Aukcje-Bytom zestaw odważników. Po 2 tygodniach po interwencji meilowej otrzymaliśmy informację że towar został skradziony. W momencie kiedy negatywnie została skomentowana cała sytuacja otrzymaliśmy ostrzeżenie, które mówiło jasno. Jeśli Nasza firma będzie się "źle zachowywać" nie otrzyma zwrotu pieniędzy !!!!! cała korespondencja dostępna pod adresem ku przestrodze: www.eszydlowski.pl/reklamacje . Otrzymaliśmy odpowiedź Sprzedającego... "Na Drzewo" Moje sugestie dla Agnieszka Kalinowska Aukcje Bytom: Współpracę oceniam na negatywną

Zostaw merytoryczną opinię o Agnieszka Kalinowska Aukcje Bytom - Bytom

• Jak się pracuje w Agnieszka Kalinowska Aukcje Bytom?

Zobacz opinie na temat firmy Agnieszka Kalinowska Aukcje Bytom tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Agnieszka Kalinowska Aukcje Bytom
2.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Wytrwałych 1A
    41-905 Bytom