Opinie o Somfy Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Somfy Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Somfy Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Somfy Sp. z o.o. w Warszawa

ola

1500 to chyba za półtorej miesiąca a co do liderów to może niech się na ring umówią zobaczą wtedy kto jest lepszy a my dziewczyny z obu zmian nie dajmy się wciągnąć w ich rozgrywki...

onnna

popieram dziewczyny nawet przez agencje odchodza bo nie wytrzymuja psychicznie ;/ tyramy na nadgodziny a guzik z tego mamy zero szacunku zero wdziecznosci tylko podkladanie swini ta iich rywalizacja chora jest bawia sie naszym kosztem a potem premie oni dostana a my? ? Marne 1500!!!!

Dziewczyno omijaj te firme z daleka,bo pożniej na całym obszarze nie dostaniesz pracy,a to co tu się dzieje to chore.Rywalizacja między liderami na zmianach,podkładanie świni a zwykli pracownicy cierpią bo liderom,tudzież niedoszłym liderom woda sodowa uderza do głowy.Zupełnie nie ma poszanowania pracownika,jeżeli niedoszła liderka mowi ze nic nie robimy tylko pierdzimy w stołek to kto pracuje na to że chwalą się wynikami,ile sprzedali silników, .Ludzie się zwalniają bo atmosfera jest tylko dla naprawde odpornych psychicznie.

Zosia

1300 to co u was płaca tygodniówki ? :)

Pracownik Biurowy

ROZMOWA BYŁA PRZEPROWADZONA PROFESJONALNIE ALE NIE MAM ZNAJOMOŚCI ŻEBYM MOGŁA BYĆ PRZYJĘTA

CZY LUBIĘ PRACOWAĆ

logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik mroźni
Bolesławiec
Wielkopolski Indyk Sp. z o.o.
abc

Tak bez premi to ok.1300 tak więc widzisz sama dużo tego nie ma.

Zosia

A ile tak faktycznie zarobię do ręki na miesiąc bez premi jak wogule jest. ?

xyz

Czy warto?Różne sa opinie.Jak się sama nie przekonasz to się nie dowiesz.Praca jak każda inna trzeba zrobić swoje i trochę więcej.Czasem stoją ze stoperem i mierzą czas,zarobki szału nie ma ale lepsze to niż nic...

Zosia

Możecie coś napisać o firmie jak sie pracuje czy warto

Koza

A mi koza okulała . Niech szlag trafi kowala z brzezia , zaprowadziłam kozę wczoraj i miała wymianę okucia letniego na zimowe ,koszt bagatela od kopyta 15 zeli podkowa zwykła bo podkowa niezwykła 45 z nierdzewki bezbarwnej . Ale wracając do tematu kowal chyba szczelony był bo tak młotkiem w jedno kopyto kozie wyje.ał i okulała . Dwie godziny z suką do domu wracałam i to nie dlatego ze kulała tylko co chwile po rowach srała i lała . Ale dziś mam spokój z jej uciekaniem bo ja (usunięte przez administratora) boli dlatego ze jak wczoraj jej kowal przyjeb.ł to mu młotek z kopyta zeskoczył i w cycki trafił . Tylko mleka tez (usunięte przez administratora) jedna nie da . Przynajmniej siedzi w budzie . Ale dosyć o kozie dziś w pracy byłam świadkiem takiej akcji ze masakra nawet nie wiem czy pisać ! Powiem wam tylko tyle ja już swojego jedzenia do lodówki nie schowam chyba ze będę miała hermetycznie zamknięte żebym wdziała ze nikt nie ruszał ! Wam dziewczyny tez tak radzę !!! I moze na tym zakończmy nie chce nikomu krzywdy zrobić Buziaczki dziewczyny i chłopaki ale nie wszyscy

Zorientowana

Do "znajomy zza rogu"" A co ty taki obrońca firmowy . Znalazł sie robin hood , Albo jakaś pani podszywa sie pod meszczyznę !!!!!! Czyżby panie z HR ? Jeżeli tak to pozdrawiamy niezadowolona załoga . A jak ktoś ma watpliwości czy tu pisze sie prawdę czy nie to niech sie do nas zatrudni od razu sie zorientuje ze na tym forum sama prawda !!!!

abc

"Znajomy zza rogu" dużo pisze a guzik wie tylko się mądrzy jaki to on jest poinformowany.No chyba że to ktoś z biura tylko mu wstyd się do tego przyznać...

onaa

"znajomy zza rogu" skoro jestes taki pewny siebie to podziel się z nami wiedzą.

xyz

I jak tam po spotkaniu komunikacyjnym? Dużo mówili o sukcesach tylko szkoda ze my tego nie odczuwamy na naszych kontach.Bo w końcu to dzięki nam tak dobrze im idzie.A i zastanawiające jakie to nam stałe pensje zaproponują? Najniższa krajowa...

Zorientowana

Do "znajomy zza rogu "" Wiesz co jak ci sie coś nie podoba i Ci nie pasuje ten teatrzyk kukiełek idź sie wypłacz na ramieniu czarnej damy tak jak to czynisz na codzień .Żebyś tak za swoimi ludźmi z działu był to było by dobrze . Ale co sie dziwić masz ciepłą posadkę to sie nie będziesz wychylał . Niech sie nawet cały dział zwolni ważne żebyś ty co miesiąc wypłatę przytulił . Współczuje twoim chłopakom :(

znajomy zza rogu
@Zorientowana

No rzeczywiscie jesteś zorientowana, tylko nie wiem w czym, bo trafiłaś jak kulą w plot. Piszczcie co chcecie w wiekszosci jak tu ktos slusznie zauwazyl wypociny -ktore z prawda nie maja nic wspolnego.

abc

Nasi mechanicy sa ok.tylko ciężko im naprawiać nie mając z czego.Co do pracy nie jest tak źle tylko żeby mieli trochę więcej szacunku do pracownika a nie stanie ze stoperem i jazda.Każdy pracuje żeby zarobic a tu tylko ilosci obcinanie premii za awarie maszyn i tak w kółko to samo...

jeszcze tu

ta praca to droga przez mękę,organizacja pracy jest do niczego

znajomy zza rogu:)

'szczera' święte słowa! Ale pamiętaj, że obowiązuje to w obie strony. Pracownik nie robi łaski tylko ma wykonać zadanie za które dostaje wynagrodzenie które zaakceptował. Do wszystkich piszących... Zalecam zimny prysznic i trochę kultury. Narzekajac na firmę w taki sposób robicie z siebie teatrzyk kukiełkowy z którego wszyscy na około się śmieją. Ludzie spedzacie że sobą codziennie po 8h !

Abracadabra

No z tym spaleniem w strefie krążą różne słuchy, ale chłopaki z UR są naprawdę ok! Gonią po tych strefach bo jest ich o połowę za mało a niektóre dziewczyny i tak są niezadowolone, ale to jest inna bajka Polacy i Polki tak mają

Ktoś

Chłopaku szukający pracy , szukaj w Krakowie gdzie nie sięgają macki pewnych osób z firmy . Jak trafisz do nas to potem w całej strefie jesteś spalony .

Zorientowany

Do Jacek Kolega mój tam pracuje i zarabia coś koło 2700 w tych okolicach . Podobno najstarsi mechanicy maja coś w okolicy 3000 Oczywiście kwoty netto . Tak wiec szału nie ma . Pojedź sobie lepiej do philipa morisa szukają na gwałt elektroników i mechaników niekoniecznie z wykształceniem ! Tak wiec szansa zdobyć doświadczenie i stawka na dzień dobry dla młodego inteligentnego chcącego sie uczyć 5700 brutto to jakieś około 4 tys na rękę . Wiec szkoda na niepolomice czasu marnować !

Zostaw merytoryczną opinię o Somfy Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Somfy Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Somfy Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Somfy Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Somfy Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Somfy Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Somfy Sp. z o.o.